Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2011.08.24. 15:16


KriSSz írta:Crescenzit visszaküldte a Bari:D Mégsem kell nekik:D Legalábbis valami ilyesmit olvastam romanewsen:)

Én is olvasom a romanewst de ott valami olyasmirol volt szo, hogy együtt vacsorázott a csapat, viccelödtek, de eldurvult és összeveszett két játékos, az egyik, Masiello fogott egy tányért és hozzá akarta vágni a másikhoz, Zlamalhoz, de Crescenzit találta el akinek lett egy mély seb a karján... bár én is csak google forditoval bögöztem ki, jah és ezért Masiellót elbocsájtották
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.08.24. 13:48


slider írta:Alvarez is jól átcseszett minket, kezdem azt hinni, hogy Sabatinit szándékosan szivatják. :evil:

Rickynek kiskora óta az Inter a kedvenc csapata. Egyértelmű volt, hogy ha hívják akkor odamegy. Sab addig próbálkozott amíg az Inter nem szállt be.
mondjuk sztem Lamelaban sokkal nagyobb a lehetőség mint Rickyben, ettől független én sem sírtam volna, ha hozzánk jön :)
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.08.24. 13:14


Alvarez is jól átcseszett minket, kezdem azt hinni, hogy Sabatinit szándékosan szivatják. :evil:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.24. 12:46


Az az igazság, hogy ez a senkiházi, banánzabáló kázimero a nyár megvezetését produkálta, gyakorlatilag az egész nyár arról szólt, hogy elege van a klubjából, nem akar se hosszabbítani, se maradni, blábláblá....
nem,nem az fáj hogy nem jön, hanem hogy megvezettek, qrvára sajnálom a miatta leütött karaktereket. :wink: :twisted:
Sab is hogy rá volt kattanva, ehelyett Aquilanira kellett volna nyomulnia, uis 6-8 milláért Aquilanit visszahozni, ezt a ziccert nem lehet kihagyni, most aszongyák órák kérdése és a miláné lesz. :(
kázimero meg ott rohadjon meg, ahol van. :wink: :twisted:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.08.24. 11:27


Levy ASR írta:
Aldair írta:miert is a pool a 3. leggyuloltebb klub 1 romasnak? elmagyarazna vki? es en spec az intert es a milant jobban utalom mint a dzsuvet...

főoldal/cikkek/ klub történelem...
ott megvan minden feketén-fehéren, akarom mondani giallorossoban :D



mondjuk én se értem. Azé' mer' elvesztettük velük szemben a 11-es párbajt, és egy csomó angol hlkigán balhézott egys csomó digó huligánnal, nem t'om mér' kéne őket gyűlölni. van egy csomó külföldi csapat, amelyek jóval uncsibbak: pld Bayern, Real, és lehetne folytatni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.24. 10:46


Ki ez a fernando? Fernando nevű játékosból van néhány.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.24. 09:53


fernando ddr középpályán elég nehéz lesz átjönni, már ha fernando hozza eddigi formáját ddr meg a pár évvel ezelőttit... :D
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.08.24. 09:42


Casemirot nem értem. Lenyilatkozza ország-világnak, hogy minden álma nálunk játszani, erre hosszabbít a Sao Pauloval 2016ig.
Megvehettük volna 14 millió körül (30 millió euró volt a kivásárlási ára), most pedig bőven 20 felett kell ajánlani, mert 50 millió lett a kivásárlási ára. Ha meg fokozatosan javul a teljesítménye, akkor télen úgyis megveszi valamelyik űber gazdag csapat 30 millióért és lemaradtunk róla :(
http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... paulo-deal

Nagy kár érte, sztem jól illett volna hozzánk. És Gagot írják lehetséges érkezőnek (Albertot hozzuk vissza inkább!!!!!)
Így viszont Fernando az első számú kiszemeltünk, sztem a héten be is jelentik, hiszen minden riport szerint megvan a Portoval is és a játékossal is a szerződésünk. Neki nagyon örülök :)
így viszont rárepülnék egy minőségi jobbhátvédre (van der Wiel)

-------------------------------------------------------Fernando-----------------------------------------------
-----------------------------DDR-------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------Lamela-------------------------

Bojan--------------------------------------------Totti------------------------------------------------Osvaldo
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.08.24. 09:23


Aldair írta:miert is a pool a 3. leggyuloltebb klub 1 romasnak? elmagyarazna vki? es en spec az intert es a milant jobban utalom mint a dzsuvet...

főoldal/cikkek/ klub történelem...
ott megvan minden feketén-fehéren, akarom mondani giallorossoban :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.24. 08:11


Miért ki a 4.? A 3 északi után mi jövünk, nem?,vagy a napoli megelőz? Lehet, Nápoly nagy város.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.08.24. 07:25


Az Aquilanis sztori már megint a régi félreértésen alapszik... minden játékosnak ajnároznia kell az aktuális klubját (ahova érkezik), ez egyszerű PR, sokszor a menedzsere/sajtósa adja a szájába a szavakat. Néha talán túllőnek a célon, amikor álmokról beszélnek, de ez még mindig ugyanaz. Nagy butaság ezek alapján elítélni egy játékost. Emellett meggyőződésem, hogy a legtöbb olasz/európai játékosnak egy álma válna valóra, ha a juvéban játszhatna, vagyis játszott volna néhány éve, amikor folyamatosan bajnokok voltak. Szerintem az, hogy valaki saját nevelés, vagy sem, nem változtat ezen a dolgon. Ez van, a mi Románk csak az 5. legkedveltebb klub olaszhonban.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.24. 07:14


Aquilanit talán avval a lehetőséggel ellehetne hozni, hogy egyből fizetünk a Liverpoolnak nem úgy ahogy a Milán probálkozik és talán valamit az is számitana, hogy ingyen átengedtük Donit...viszont a fizetésével probléma lenne mert elvileg nem akar csökkentetni a fizuján.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.24. 03:47


Nem lenne rossz, ha két, az U20-as vébén szereplő dél amerikai spílerünk lenne (egy már megvan), mindketten tehetségesek, velük tényleg a jövőt építhetnénk. Sabatini is hozná amit elvártunk tőle, vagyis a tehetséges dél amerikaiakat.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.23. 23:17


Tökéletesen egyetértek F72 - egyetlen esetet kivéve: Aquilaniét.

Ugyanis máig nem tudjuk pontosan mi volt a háttérben az eladásakor, de nagy a valószínűsége, hogy ő nem akart elmenni, de a klub pénzt akart látni belőle. És csalódottan és valszeg sértődötten távozott. Aztán vissza akart térni olaszba ha már kölcsönadják (ez érthető, honvágy pl), és nekünk továbbra se kellett valszeg. Ilyen állapotban akár még meg is bocsátom amit a juvénél mondott.
Ha majd egyszer kiderül az igazság, és netán kiderülne, hogy ő akart elmenni, ő választotta a Poolt, a Roma hívta vissza nyaranta, de ő nem akart visszajönni, tényleg a juvéba akart menni stb stb stb - na majd akkor elítélem.

Amúgy meg mindenkinek vannak az életben kedvencei, akiknek kicsit többet is elnéz :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.08.23. 22:50


F72Q, megfosztottál egy h.sz.-től! :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.08.23. 22:12


feree80 írta:Nem kicsit lenne népszerű húzás Sabtól és DiBenedettotól!

GYERE HAZA ALBERTO!


Liverpool és Juventus. Egy Roma szurkoló a Lazio után talán ezt a két csapatot gyűlöli a leginkább.
Persze ez egy dolog.
Az egy másik, amikor egy "ősrómás" a zebramezes bemutatkozásánál arról nyilatkozik, hogy teljesült élete álma, a nagy szerelem, mindenki célja, a nagy Juventus...

Tudom, tudom, ezekkel nem kell foglalkozni, mindenki ezt mondja... Persze mennyivel szimpatikusabb mondjuk Walter Sabatini, aki azzal kezdte, hogy nem fogja azt hazudni, hogy mindig erre vágyott, hogy az AS Roma volt az életcélja, hogy Losi fényképével a párnája alatt aludt már fiatalon. Profi, dolgozik. Mégis többre tartom, mint az "ősrómás" mindig a Juve volt a vágyam játékosokat.

Szóval lehet, hogy néhányaknál mégse lenne annyira népszerű húzás.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2011.08.23. 22:09


szerdán a Milané lehet kölcsönben 6 milláért
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.23. 21:52


tőlem akár ősbéna is lehet :D
elég nekem hogy ősrómás
amúgy a pool blogon azt írták a végefelé belelendült, juvéba nem tudom mit művelt (azt igen hogy nem volt kimagasló), de a tavalyi Romába simán befért volna, az ideibe meg egy próbát megér
Kölcsönbe is jöhet, totál mindegy, csak itt legyen.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.23. 21:27


a milan elsőre csak kölcsönbe akarja, szóval nem eszik azt olyan forrón.
nem néztem a juve meccseket, de azt hallottam, hogy eléggé alaibi játékos lett.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.23. 20:40


A legfontosabb, Sab tényleg tegyen ajánlatot AA-ért! Akkor ő tiszta kézzel állna a dololgban, és a szurkolók látnák hogy tett erőfeszítést.
(Ha a legnagyobb kedvencem Forlán nem jön, akkor az 1/B kedvenc Alberto térjen haza. Egy hétig csak mosolyogva járnék. :) És hatalmas pezsgőzés következne az tuti!)
De félek csak hangosan álmodozunk...
Sajnos a 6 kevés lenne érte, ha megérzik h nekünk kell
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2011.08.23. 20:03


altaky írta:
Fantomasso írta: Valami olyasmit olvastam, hogy 15 éve nem volt ilyen alacsony jegyeladás...

nem is csoda, de szerintem te a bérletre értetted

jah, igen :D
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2011.08.23. 19:57


Fantomasso írta: Valami olyasmit olvastam, hogy 15 éve nem volt ilyen alacsony jegyeladás...

nem is csoda, de szerintem te a bérletre értetted
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.23. 19:56


14 millió euróért kölcsönadni egy porcelánlábú tehetséget 2 évre, meglehetősen jó üzlet
6 millióért neehogymár a milanba, mint egy új roma-ba
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2011.08.23. 19:49


Az a 6 millio már csak a szurkolók hangulata miatt is megérné. Valami olyasmit olvastam, hogy 15 éve nem volt ilyen alacsony jegyeladás...
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.23. 19:46


én Fernandonak jobban örülnék, mint Casemironak de megbékélnék...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég

cron