Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.06. 18:28


snatch írta:
Zsolti írta:Mourinho csak sztárokkal tud alkotni.
De velük nagyot.
Sztárcsapatnál a helye.

óóóó, és mennyi ilyen edző van még....naphosszat sorolhatnám...

Voltak ott kesobbi sztarok, de pl a porto nem az a kifejezett sztar csapat volt. Persze lehet a bl-hyozelmet bonsai kupazni, de en abba a torpe minoritasba tartozom, akik ezta a legnagyobb klubb kupanak tekintik

Es igen,tessen mar sorolni azokat az eszoket, akik nem csak egy bajnokit nyertek nem sztarcsapattal. Es tessen megnevezni azt, aki nagy kupat nyert nem sztarcsapattal
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.06. 18:26


ebből a 2,5 éve tartó toporgásból, egy helyben járástól, ettől a gyötrelemtől, vergődésből, kínlódásból elég már


Szerinted. Szerintem meg nem toporgas. Persze mihez kepest. Az, hogy bejutunk a bl-be, ahonnan aztan kizugunk, nekem semmivel nem tobb, de inkabb kevesebb, mint egy el-donto. A bl-negyeddonto az mas, de az se volt osszessegeben elorehaladas. A kovi evben repult edf es semmi kulonosebb hozadeka nem volt.
Nem mondom, hogy hu de jo, nem mondom, hogy nem cserelnem le mar tegnap ancelottira, de nem latom, hogy miert lenne jobb pl mazzarival a 8ik helyen allni es 0-0t jatszani a monzaval!?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.06. 16:55


Zsolti írta:Mourinho csak sztárokkal tud alkotni.
De velük nagyot.
Sztárcsapatnál a helye.

óóóó, és mennyi ilyen edző van még....naphosszat sorolhatnám...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.06. 16:04


Pellében biztos vagyok én is.
Viszont mostanában nem lehet panasz a játékunkra.
HA Dybala és Lukaku egyszerre vannak fenn.
Ha bármelyikük hiányzik, főleg a kicsi, akkor kínlódás van.
Mourinho csak sztárokkal tud alkotni.
De velük nagyot.
Sztárcsapatnál a helye.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.01.06. 16:00


nem akarok én semmit se mondani, csak szembe állítottam a 2 millát 70 milla piaci értékkel, ami érték jövőre már nem lesz meg....

amúgy pinto, sztem ő akart lépni, én így látom, magyarázat szimplán az, hogy a 2 portugál 2,5 éve jött, egyszer sem ingott meg a posztjuk(van ám türelme, és tűréshatára egyeseknek :wink: :D ) ergo ha az amcsik 2,5 évig kibírták a 2 portugált, mért most tették volna lapátra pintot.

Munkásságára álljon itt néhány adat:

akik érkeztében részt vett
GENNAIO 2021:
- El Shaarawy (tornato a parametro zero)
- Reynolds (obbligo di riscatto a circa 7 milioni)

ESTATE 2021:
- Rui Patricio (11,80 milioni di euro)
- Ibanez (acquistato da Petrarchi e riscattato da Tiago Pinto per 12 milioni di euro)
- Vina (13 milioni di euro)
- Shomurodov (18 milioni di euro)
- Abraham (41 milioni di euro)

GENNAIO 2022:
- Maitland-Niles (prestito 500 mila euro)
- Sergio Oliveira (prestito 1 milioni di euro)

ESTATE 2022:
- Wijnaldum (prestito)
- Svilar (parametro zero)
- Matic (parametro zero)
- Belotti (parametro zero)
- Dybala (parametro zero)
- Camara (prestito 1,5 milioni di euro)
- Celik (7 milioni di euro)

GENNAIO 2023:
- Llorente (prestito 500 mila euro)
- Solbakken (parametro zero)

ESTATE 2023:
- Azmoun (prestito)
- Kristensen (prestito)
- Aouar (parametro zero)
- Ndicka (parametro zero)
- Renato Sanches (prestito 1 milioni di euro)
- Paredes (2,5 milioni di euro)
- Lukaku (prestito 5,8 milioni di euro)

akik távoztában részt vett:
Tahirovic,
Volpato,
Missori,
Carles Pérez
Ibanez,
Dzeko,
Zaniolo
Veretout.

és lehet hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de én hiszem/tudom/remélem/bizok benne hogy mourinhonak nem lesz 4.éve a románál, lexarom a teltházat, a nézettséget, azért vki majd csak felébred, hogy ebből a 2,5 éve tartó toporgásból, egy helyben járástól, ettől a gyötrelemtől, vergődésből, kínlódásból elég már! vki írta, hogy a keret bajnokesélyes, ne röhögtessetek már, ez a keret xar, xar de attól többet tud, mit mourinho kihoz belőle, írtam már korábban, ez a keret nagyon le van tompítva, vissza van fogva a mourinhoi taktikára, figyeljétek meg, ahogy mou megy, pellegrini teljesítménye lesz az első, aki életjelet ad magáról.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.06. 15:58


Lukaku és Dybala szerintem hozza magát. Miattuk van elöl pozíciós játékunk. Velük úgy támadunk, mint egy bajnokesélyes gárda.
Tomm, köszi, hogy megérted az érzést.
A Flo-ügy érthető haragot válthatott ki belőled, ám Mourinho egy kicsit összetettebb probléma. :)
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2024.01.06. 16:02-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.06. 14:57


Zsolti, magat az erzest megertem es sajnalom, tudom milyen f.s egy dolog en fonszekaval voltam igy flo miatt.
De az okokat tovabbra is csak felhuzott szemoldokkel es fejcsovalva fogadom. Foleg, hogy tenyleg minden edzore ment az ossznepi fujolas a forumon. Emiatt a fujolas hitelessege, nem egyenileg, hanem kozossegileg a szememben nulla. Vagy legyen 0.1

Feree, de abrahammal mit akarsz mondani? Hogy miert engedte pinto, hogy leseruljon? Lukaku goljai szamahoz vedd hozza, hogy egy olyan csapatban jatszik, ami pont amiatt van agyonszidva, hogy alig van tamadojatek. Azert igy egy bombaformaban levo lewa vagy holland is erdekes szamokat produkalna...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.01.06. 14:25


amúgy ezzel hogy 2 millát költhetünk védőre dologra reflektálva, van bennem egy qrva nagy ambivalens érzés, mégpedig ffp, minden kutya faxa, meg nincs pénzünk, meg van kötve pinte keze, lába, de azért ha megnézem a 2 millával szemben van egy sérült abrahámunk, 41 milláért vettük, piaci értéke 35 milla, van egy lukakunk 31 felé közelít, 35 millás piaci értékkel, az eszem megáll, a rúgott góljaink száma azért qrvára nincsenek arányban a piaci értékeikkel(persze tudom, egyik sérült, blábláblá).

de tov.megyek, tételezzük fel szezon végén lesz 7.v 8. hely, akkor már ezen piaci értékekkel sem kell számolni, mivel ha akarnának maradni(de nem akarnak, zsoldos mind2) luxus lenne az eltartásuk, megtartásuk, szal attól nem félek, hogy jövőre e 2 fekával kezdődne a roma csatársora. :wink: :|

de még tovább tudok menni :arrow: dybala, pletykák szerint nincs forszírozva a 13 millás kivás.ár eltüntetése a szerződéséből, na, most mi van akkor, ha a roma is patikamérlegre tette dybalát a sérüléseivel és a letett teljesítménnyével együtt, és mondjuk arra jutott, mint 2 éve a juve?! hmmmm.....mondjuk onnantól oszt tényleg nem lenne minősége, kraft a csapatban pusztán mennyiség. :|
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.06. 12:50


Tomm, részemről valóban túl van tolva. De már leírtam az okokat. Nekem szörnyű érzésem van attól, hogy ő az edző.
Az ugye megesett már velem, hogy egy edző végnapjai előtt a meccsek végén már a kedvezőtlen eredménynek drukkoltam, hogy legyen valami változás.
De Mourinhónál ezt már a második szezon közepe óta érzem. Még az EL-döntőn is. Úristen, mekkora szégyen...
De nem tudok mit tenni. Az ember, aki a reményt és a hitet táplálja a római közegben, többek között egy Tottiban és DDR-ben, az számomra a szenvedély megszűnését hozta el. Úgy érzem, hogy minél hamarabb mennie kell, mert hosszabb távon problémát fog okozni, ha még itt marad. Ezért rossz eredmények kellenek, hogy legalább ne hosszabbítsanak vele, ha a szezon végéig itt lesz.
Ezért az van bennem, hogy a csapat ellen kell szurkolnom, hogy ne legyen sikeres Mourinho. Tisztában vagyok vele, hogy ez trágya és magyarázhatatlan, de ezért nem is tartom magam igazi szurkolónak. Ez van, szégyellem magam. Remélem soha többet nem fogok ilyet érezni Mourinho után, de hát erre sincs garancia sajnos.
Persze innentől tök mindegy, mit csinál Mourinho, mert a közönség mellette lesz. Szerintem ez meg a másik szélsőség, ha én vagyok az egyik véglet.
A játékosokat természetesen én is sajnálom, hogy ellenük drukkolok, mert a legtöbbjük atomszimpatikus nekem. Én csak Mancini meg Cristante habitusát nem kedvelem, de a teljesítményük nagyon profi.
Tomm, igazad van a védő dologban. Mourinhónak létszámban kell EGY, Kész. Pont. Pedig tök felesleges, főleg egy Juve-ifi. Celik meg Cristante meg Kristensen simán megoldaná azt a 2-3 meccset. Celik jól meg van amúgy szopatva nálunk. Szerencsétlen. Sajnálom őt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.06. 12:19


Nemigen latom, hogy egy ifista, akit a juve nem akar bevetni, mivel tdd tobbet, mint cristante, celik vagy epp kristensen belso vesokent. A masik meg... meg jo, hogy bove nem lett elpasszolva, mielott idejott a patas!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2024.01.06. 12:09


dimarzio meg aszongya, huijsen száraz kölcsönnel jön, 650.000 juróért cserébe, ami ha 10x pályára lép a romában, 250.000 juróval csökkenhet, cherubini meg végleg megy, (mivel szerződése 2024.jún.30ig szól a romával és nem lett meghosszabbítva) ha a juve tovább értékesítené, az árbevétel 50%-a a romát illetné......
amúgy ez az igazolás alátámasztja ama feltételezést, hogy a romának cakompakk 1,5-2 milliója van, bérrel átigazolással együtt egy világklasszis védő leigazolására. :wink: :| szegény gyereket nem várta tömeg a reülőtéren. :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.06. 10:42


Azert ez a nagy mou ellenesse is tul van tolva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2024.01.06. 12:22-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.01.05. 22:42


Állitólag max 2M euró van igazolásokra januárban, mindennel (fizetéssel, átigazolási dijjal) együtt, ha nem adunk el senkit persze. Ebbe meg nem fér bele Bonucci, még egy ifi is alig.

Zsolti írta:Fas.nak indították el a Konfettit pont abban az évben. Mindent annak köszönhetünk.
Ezzel tökéletesen egyetértek, ez nekem is megfordult a fejemben. Nekem nem hiányozna az a bonsai a vitrionből, és Mourinhonak se nagyon lenne mivel takaróznia. Talán a tömeg se imádná ennyire.

Zsolti írta:(Félreértés ne essék: nekem egy új edzővel sem lenne minden frankó, de legalább nem szurkolnék a csapat ellen.)
Ezzel is egyetértek. Bár (még) nem drukkolok a csapat ellen, de egy picit tudok örülni a vereségnek is. A csapatot és több játékost is sajnálok, de Mourinho miatt tudok pozitivan tekinteni a vereségekre is.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.05. 21:46


mcsabi írta:Pinto-t nem lehetne tegnapi hatállyal felmenteni? Egy 18 éves védőt fel évre megkapunk kölcsönbe a Juventustól opció nélkül, cserébe átadjuk nekik Cherubinit, a primavera csapatkapitányát végleg?


Forrás? Mindenhol dry loant olvastam Cherubinivel kapcsolatban. Sehol egy szó sincs eladásról, de még kötelező opcióról se. Ennek ellenére nem örülök neki,csak épp nem mindegy hogy szándékosan kárt okoz vki, vagy csak hoz egy szar döntést.
Mondjuk az ilyen hírek erősítik Pinto céltábla jellegét. Vajon kinek is jó ez? :roll:

Tomm, Bonucci nem jön. Nincs rá pénzünk, illetve nem garantáltuk a kezdőben a helyét.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.05. 20:59


Mourinho bólintása nélkül Pinto nem fog igazolni. Pláne mostanság.
Ez számomra elképzelhetetlen.
Tőlem Friedkinék is mehetnek.
Pláne ha új projekt indul a mágussal.
Fas.nak indították el a Konfettit pont abban az évben. Mindent annak köszönhetünk.
(Félreértés ne essék: nekem egy új edzővel sem lenne minden frankó, de legalább nem szurkolnék a csapat ellen.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.05. 20:15


a majdnem mindenkibe beleférsz tomm, nyugi :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.05. 19:55


Ha ez igy van, akkor oriasi koszonet mourinhonak es van legalabb ket ember a forumon, aki egyatalan nem csipi pintot!

Es mi van bonuccival? Annak legalabb valami ertelme lett volna!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.01.05. 17:08


Ez official? Kétlem, hogy ebbe belemennénk
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2024.01.05. 14:19


Pinto-t nem lehetne tegnapi hatállyal felmenteni? Egy 18 éves védőt fel évre megkapunk kölcsönbe a Juventustól opció nélkül, cserébe átadjuk nekik Cherubinit, a primavera csapatkapitányát végleg?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.05. 11:23


Hát nem csodálom...
Hogy nem akart maradni.
Idehozza a Kölyköt és a Buldózert, oszt csak kapja az ívet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.05. 10:19


hát épp ez az
hogy itt a fórumon kb mindenki csípte őt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2024.01.05. 09:35


F.Totti írta:Rövidesen?? Dehát nincs sportigazgató, aki edzőt hozhatna. A nép imádja Josét. Miért küldenénk el? Pinto lelépése se volt tervezett. Téli mercato van. Ilyenkor kizárólag balhé miatt mond fel sportdiri. És kivel balhézott volna össze? És ha Joséval, akkor miért? Nem nagyon látok más forgatókönyvet, mint hogy Mourinho előre menekül. Kirúgatta a főnökét, lehet kire mutogatni a gyenge keret miatt. Időt nyert duplán is. Kétlem, hogy most mozdítani lehetne.

Nem rugták ki, nem is mondott fel, egyszerűen lejár a szerződése. Friedkinék nem akarnak vele hosszabbítani, és állítólag ő sem akart. A szerepét nyárig a CEO Souloukou veszi át, akinek a fő feladata egyben a sportdiri kiválasztása az "ÚJ PROJEKT"-hez. Már megint új projekt , vélem azt gondolni, hogy ez a 3 éve régi új projekt akkor nem sikerült úgy ahogy gondolták ...
Egyébként én csíptem a fazont, szarból épített várat, jól kitakarította sallangot, és valljuk be nulla pénzből azért rakott le neveket. Sabatini óta szerintem messze a legjobb... főleg hogy most milyen nevek repkednek..
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.05. 08:29


Hátha elviszi valaki, szaúdiak, brazilok, mindegy.
Azt sem bánom, ha úgy kommunikálja majd, hogy maradni akart, és kényszerből kellett mennie.
És viheti magával a közönségét is a pi.sába.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.05. 08:26


lassan tényleg az van, hogy ha Mout kirúgnák, szó szerint lángba borulna Róma
(és a Lazio-drukker része is :DDDD)
Friedkinének nem érdeke szembemenni a plebs akaratával - ez tiszta sor. Kell nekik onnantól a minden meccsen kifütyülés? Kell a fenét.
Már vizionálom Mout, mint sportigazgatót itt..... :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.05. 05:47


Amúgy a tulajék tényleg csak egy dolog miatt hosszabbíthatnak vele: a néptől való félelem.
Köszönjük, Nép!
(Remélem csak én vagyok ilyen borúlátó, és jobban alakulnak majd a dolgok.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég