Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.02.18. 15:48


Mi a f@szról beszél Sabatini?Nem látja,hogy mennyire gyenge a csapat fele???
Rosi,Angel,Krkic és még sorolhatnám....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.02.18. 13:16


Nem tudja valaki, hogy áll a stadion projectünk? Komoly tervek és ígérgetések voltak még mialatt DiB kampányolt, de utána mintha meggondolta volna magát. Nincs azóta előrelépés? Talán Sabatinire van bízva az is és nyáron szerez egyet Dél-Amerikából. :D Sőt, örülhetünk is, mert őt ismerve biztosan nem lesz öregebb stadionunk 17 évnél. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.02.17. 13:09

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.02.17. 12:26


fradista romanista írta:Minek örülsz?

annak hogy akkor is olaszország legjobb játékosmegfigyelője, és elég komoly kapcsolatai vannak.

fradista romanista írta:azt is mondta tegnap, hogy még ebben a bajnokságban reális cél a BL-t érő helyezés


én kerestem de sehol nem találtam ilyesmit..linkelj már
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.02.17. 11:25


Minek örülsz? lehet, h. elveszítette a józan ítélőképességét...
azt is mondta tegnap, hogy még ebben a bajnokságban reális cél a BL-t érő helyezés..... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.02.16. 23:49


az egyik legjobb hír hogy Sabatini bejelentette h szeretne maradni Rómában és kész hosszabítani az 1 éves szerződésén :)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.02.16. 19:30


Trigoria írta:
A Roma jól teszi, hogy kiáll mellette és támogatja, mert biztos vagyok benne, hogy ennek meglesz a gyümölcse. Nézzék majd meg, hogy mi lesz a következő szezonban."
Bizony, erre várunk mi is...


naná hogy ezt mondja: x és győzelem. szeretné jövőre is megismételni....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.02.16. 19:20


KriSSz írta:hivatalosan is hosszabbítottunk Grecoval!! 2015-ig írt alá évi 800ezer euróért.


Ha csak azért, hogy nyáron eladjuk, akkor oké. Egyébként nem értem...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.02.16. 18:11


A Roma jól teszi, hogy kiáll mellette és támogatja, mert biztos vagyok benne, hogy ennek meglesz a gyümölcse. Nézzék majd meg, hogy mi lesz a következő szezonban."
Bizony, erre várunk mi is...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.02.15. 14:37


nem tudom mennyire tuti a hír, de ezek szerint erőteljesen ráálltak a védelem megerősítésére, a hivatalos Roma facebook streamen tették ki a hírt és a neveket: Armero, Isla, Danilo (Udinese) , Dedé (Vasco da Gama) , Otamendi (Porto), Garay (Benfica). Hát kiváncsi leszek azért elég durva lenne ha elhoznák az Armero-Isla kettőst két szélre, bár erre sztem nagyon kicsi az esély. Danilo ahogy néztem középső védő és egy meccset sem játszott még Udinebe, Dedét nem ismerem, Otamedni és Garay is erősítés lenne. ez a névsor szerintem elég jol tükrözi azt hogy két szélső és egy belső védőre vadászunk. ezekből a nevekből szerintem az Armero, Isla, Otamendi hármas lenne számunkra a legoptimálisabb ha a posztokat nézzük Armero bal szél, Isla jobb szél, Otamendi pedig középső védő de a két szélső úgyis sokat lenne fennt ahogy eddig is ilyenkor a két középső védőink mindig szétnyílnak a szélekre DDR pedig sokszor visszalép középhátvédnek, ez Otamendinek sztem eléggé feküdne mivel sokszor játszik jobb szélen is. kérdés h hajlandóak e kifizetni annyi pénzt értük, ez így már tényleg minőségi erősítés lenne.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.02.15. 00:57


totti11 írta:Baldini nyilatkozatából egy részlet:
"Az első félidőben túl sok lehetőséget puskáztunk el."
Szerintem 3-0 lehetett volna oda.Most már teljesen egyértelmű teljesen hülyének néznek minket.


Legalább 1,5-2 éve hülyének vagyunk nézve. Ranierinél meg Montellánál is voltak olyan nyilatkozatok, hogy mondom ez nem igaz akkor én más meccset néztem, de hát ők a szakemberek biztos tudják. :D
Vagy rosszul fordítják az egészet. :mrgreen:
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.02.14. 18:02


Baldini nyilatkozatából egy részlet:
"Az első félidőben túl sok lehetőséget puskáztunk el."
Szerintem 3-0 lehetett volna oda.Most már teljesen egyértelmű teljesen hülyének néznek minket.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.02.11. 00:23


frissss

Kép
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.02.10. 22:35


habi írta:
Trigoria írta:
hogy egy fifa ügynök azt nyilatkozta
majd ment is a kasszához a pénzéért gondolom :wink:

nem szerb fifa ügynökről beszélünk, hanem brazilról, akinek valszeg sok érdeke nem származik abból, hogy ezt mondta

sose tudhatod :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.02.10. 19:16


Meg Enríke is.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.02.10. 17:28


uglykidjoe írta:Tádét én kedvelem, megteszi amit kell nem is rosszul.

amig nem találkozunk össze egy normális csapattal :D :D elmegy elmegy, de nem az ő posztja egyszerűen muszáj két normális szélső védőt vennünk, nélkülük ez a barca taktika eléggé halott ügynek tűnik. most még megcsinálja amit kell Pacifej is, mivel nincs semmi elvárás erre a szezonra de ha tényleg azt akarják h újra az elitbe legyünk kevés oda Ő is meg Rosi is
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.02.10. 17:15


Tádét én kedvelem, megteszi amit kell nem is rosszul.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.02.10. 15:57


Tádét hagyjuk már lógva, az egyik legkiegyensúlyozottabban teljesítő játékosunk ebben a szezonban és ezt úgy értem, hogy nem folyamatosan sz.rul játszik :D . Teszi ezt úgy, hogy előtte évtizedekig nem ez volt a posztja.

Ettől függetlenül a Nego gyerek megérne egy próbát, csakúgy, mint az öreg Cassetti, aki felől fogalmam sincs. Nem olyan rég (jó már két éve :) még az ő gólját ünnepeltük a bugyikékek ellen, most pedig a keretbe se fér be. Persze lehet, hogy krónikus sérülés gyötri, amiről én nem tudok.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.02.10. 15:09


hát játszott már párszor jobb oldalt is..legutóbbi meccsen is jobb oldalt csappatta :D de tök mind1...egyébként Nego 21 éves :D 16 éves kora óta jelen volt/van az összes U válogatottban, ha azt nézzük neki már van első ligás tapasztalata (Nantesba letolt 16meccset ezután hoztuk el) igaz francia nem olasz. +játszott két francia kupameccsen is ahol lőtt 2 gólt :D Primaveraba is meccsről meccsre hozza a jó formát ahogy hallottam és amit láttam is párszor...szal nekem teljesen érthetetlen a hogy miért nem játszik. Rosi mellé simán beférne, vagy akár fel is válthatná :D sztem nem lennénk gyengébbek vele :D
az meg a másik h Rosi vére bugyikék :D:D lehet ők küldték ide játszd be magad és teljesíts szarul :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.02.10. 13:08


csak hogy kicsit hasogassam a szőrnek a szálát: taddei a bal oldalon szokott jáccani. rosi a jobbos. persze, ha taddei helyett betennénk negot, akkor rosi helyett hatványozottan. de én sem tudom miért nincs kipróbálva. lehet, hogy inkább hagyja fejlődni odalent, minthogy az amúgy is összeszokatlan, fiatal csapatot megfejelje egy 17-8 évessel. vagy a franc se tudja...
lehet, higy úgy látja, amit a primaveraban csinál az oda jó, ide kevés. (nem mintha rosi megütné akár az elégséges szintet is. engem már jobban irritál mint taddei)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.02.10. 12:57


Trigoria írta:
hogy egy fifa ügynök azt nyilatkozta
majd ment is a kasszához a pénzéért gondolom :wink:

nem szerb fifa ügynökről beszélünk, hanem brazilról, akinek valszeg sok érdeke nem származik abból, hogy ezt mondta
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.02.10. 12:47


valahogy én sem bízok ezekben a nagyon fiatal srácokban...Nego, Lopez, Jankovic, Ferrante azt ugysem remélhetjük h mindegyik akkora splíer lesz mint amit várnak tőlle. Ott van pl. Nego néztem pár tarcsi meccset az egyik legjobb játékos minden meccsen és még most sem hozzák fel amikor szinte semmi veszítenivalónk nem lenne vele. Nico Lopez mégnagyobb hírveréssel jött mint Nego azon a pár meccsen amit láttam vagy bele-bele néztem semmit nem csinált a legutóbbi meccset amit láttam az a Nacional ellen volt a nem tudom már milyen kupán :D na azon konkrétan kb. annyit csinált mint a 12 éves unokaöcsém...
Jankovicról semmit tudok ugyszint mint Ferrante srácról, csak azt nem értem hogyha ezt a Piscitellát fel merte hozni egy olyan posztra ahol egyáltalán nincs hiány akkor Negot miért nem hozzák fel legalább kipróbálni, számomra érthetetlen :/ az eredményei sztem magáért beszélnek de nem baj nyomassuk csak Taddeit jobb bunkóba :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.02.10. 11:30


hogy egy fifa ügynök azt nyilatkozta
majd ment is a kasszához a pénzéért gondolom :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.02.10. 09:36


reaosns(Roma bella) írta:kár h Montolivot is hagytuk simán a Milannak ingyen...

még Pjanic előtt megállapodtunk a nyáron a Fiorentinával 10 millió euróban, de Montolivo meg sem hallgatta a szerződésünket, mert a Milanba akart menni. Akik meg voltak akkora zsengék, hogy középpályás kellene nekik, de nem fizettek érte 4 millió eurót most januárban, hogy az ő játékosuk legyen. Egyébként én speciel jobban örülök Miralemnek.
A szerb gyerekről annyit, hogy egy fifa ügynök azt nyilatkozta, hogy 20 éve nem született hazájában akkora tehetség mint Ő.
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.02.09. 11:06

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég