Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.30. 19:21


ha a roma komolyan gondolta volna verre és piscitella felépítését, akkor serie b-be vagy lega proba küldi őket, a realitás az hogy nem fognak játszani, vagy csak qrva keveset, ami meg az ég világon semmit se ér a fejlődésükben, pláne precijóska genoájában.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.07.30. 19:14


feree80 írta:nem egyértelmű ez a 4,5 milla, legalábbis nekem, én inkább úgy értelmezem, hogy ez a 11,5 millában benne van.....

viszont Piscitella meg Verre elpasszolása röhejes, utóbbival mutattuk be a mezeket, 1 hónap múlva meg továbblökjük precijóska genovájába, akik meg továbblöik sienába.....

Tisztára ésszerűtlen mind2 elpasszolása, kizárt hogy megüssék a serie a szintjét.....nem ez az út hogy felépítsék magukat, és játéklehetőséghez jussanak :(


szerintem meg pont ez mert itt tuti, hogy nem kaptak volna egy perc játékidőt sem viszont Sienában garantált azért
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.30. 19:10


feree80 írta:balzaretti mibe is kerülne....?!
számoljuk 5 millával, dec 31 éves lesz, mondjuk kap egy 3 éves szerződést, évi nettó 1,5 millával, ami a klubnak 3, vagyis 5 plusz 3*3 az 14 milla....és lehet reménykedni, hogy az elkövetkező 3 éveben nem lesz sérült.
így semmiképpen nem igazolnám le, vmivel barátibb lenne 2 milla kölcsön, plusz 3 opció, de camparini tuti nem fogadná el...... :S

Tény balul is elsülhet ha idejön, de ha akarunk valamit kell igazolni egy beszámítható balbekket.
Néztem az EB-t és azt kívántam, hogy ilyen balhátvédünk legyen. És tessék. Szerintem ott hibátlanul játszott, bevallom előtte nem nagyon hívta fel magára a figyelmet.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.30. 19:02


balzaretti mibe is kerülne....?!
számoljuk 5 millával, dec 31 éves lesz, mondjuk kap egy 3 éves szerződést, évi nettó 1,5 millával, ami a klubnak 3, vagyis 5 plusz 3*3 az 14 milla....és lehet reménykedni, hogy az elkövetkező 3 éveben nem lesz sérült.
így semmiképpen nem igazolnám le, vmivel barátibb lenne 2 milla kölcsön, plusz 3 opció, de camparini tuti nem fogadná el...... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.30. 18:58


nem egyértelmű ez a 4,5 milla, legalábbis nekem, én inkább úgy értelmezem, hogy ez a 11,5 millában benne van.....

viszont Piscitella meg Verre elpasszolása röhejes, utóbbival mutattuk be a mezeket, 1 hónap múlva meg továbblökjük precijóska genovájába, akik meg továbblöik sienába.....

Tisztára ésszerűtlen mind2 elpasszolása, kizárt hogy megüssék a serie a szintjét.....nem ez az út hogy felépítsék magukat, és játéklehetőséghez jussanak :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.30. 18:58


,,Roma, nuova offerta al Palermo per Balzaretti: 4.5 milioni."
Ezt olvasta (egyik?) DDR facebook oldalán. Valaki esetleg nem tud valami megbízhatóbb forrást?
De örülnék ha nem paripát és Angelt kéne néznem a bal oldalon... :lol:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.30. 18:57

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.07.30. 18:14


Destro 11,5 milla volt + ha megnyerjük a bajnokságot idén akkor adunk még érte 4,5 millió eurót, ez így picit nagyon sok :/

Giammario Piscitella és Valerio Verre pedig 1,5 és 3 millióért kerültek társtulajdonba a Genoához

Destro egyébként 2017ig írt alá 8)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.30. 15:48


ZZ leigazolása megtette "jótékony" hatását.....
Tavaly 18400 bérletet adott el a Roma, ez a szám, most 23000re rúg, gondolom még nem ért véget a bérlet értékesítés......
De ezt a majd 5000es növekedést egyértelműen ZZ-nek tudom be.;)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.07.30. 15:40


sebastian írta:Sajnálatos hír látott napvilágot...

http://www.romaforever.it/news/leggi.php?idNews=23696

Ha megtudjuk szerezni Dzsúlió Szezárt, akkor Stek-et beáldoznánk egy Van Der Wiel cserébe...:((((

Én nem szeretném ezt...Szezár sem jobb kapus. Ráadásul ő aztán képes akkora hibákra döntő pillanatokban, hogy nem is hittem el, amikor láttam... Sztem egyáltalán nem jobb kapus...De mi csak posztolhatunk, dönteni úgy is Rómában fognak.....Grande Roma.....Grande Sabatini...

google fordítás....


én meg erre az üzletre azt mondanám h sssiimááán, szeretem Steket de egy játékosért aki valljuk be nagyon nem alkotott maradandót 2 minőségit kapni egyértelműen megéri még ha egy nagyon jó hírnévvel ellátott játékos is

amugy nem tudom valaki már posztolta-e de Rosi(kölcsönbe) és Okaka(végleg) több mint valószinű, hogy Parmás lesz
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.07.30. 13:51


Ez a bal oldal betöltése kezd komolyan vicc lenni, hoztunk egy brazilt sérülésből, aki már az első edzésen megsérült, és azóta se tolt le a csapattal egy teljes edzést, meccset meg pláne nem játszott, de Crescenzi nem kell :(((((((( mi az istenfaxát ártott ZZ-nek?

Ha nem jönne össze Balzaretti, akkor Drente a kiszemelt :-)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.07.30. 11:16


sebastian írta:...
Én annak örülnék ha bejönne Zeman és 5 évig építené vér profira ezt a fiatal gárdát...:D Két dolog kell hozzá. 1, Fiatal tehetséges gárda 2, Egy olyan edző, aki kitartó a koncepciójában, hogy képes profi csapatot létrehoznia.....
...

3, Türelmes szurkolók, ami Rómára nem jellemző, pláne akiknek 5 év türelme is lenne. Szerintem egy-másfél évet még ki lehet húzni eredménytelen, de szép játékkal, de legkésőbb '14-ben mutatni kell valamit vagy Zeman is lép.

De én most bizakodó vagyok és várom a szezont, ellenben a múlt évvel.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.30. 08:52


Trigoria írta:én nem gondolom hogy ha nem lesz kupaszereplést érő hely akkor Zeman megy
ez fikció, és szerintem nem igaz
de persze meglátjuk


sztem nem látjuk meg....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.07.30. 00:13


uglykidjoe írta:Én bízok a köv. szezonban. Nagyon.


Én is! És ez így megy már sok-sok éve minden nyáron! :lol:
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.07.30. 00:04


Igaz hogy nem láttam sajnos egy bari meccsünket sem, de az összefoglalók és beszámolók alapján sokkal előrébb vagyunk mint tavaly ilyenkor.
Ha emlékeztek a Vasas ellen volt egy újonnan igazolt Bojanunk, Angel na meg Lajos.
Kb. olyan gyengén játszottunk mint a Vasas. És a bajnokság végén nem volt messze a BL sem (tudjuk miért).
Idén meg lesz egy Oszi (kb. 12 gól benne van), Bojan akiben van spiritusz, Destro aki gondolom jó lesz, Lopez, Lamela, Pjanic, Márkinnyó, Dodó, Castan hogy csak a tavalyi-idei igazolásokat említsem. És itt minőségi emberekről beszélünk, illetve akinek ez a 2. éve lesz az már akklimatizálódhatott.
Plusz még Taxidísz, Piris meg ki tudja talán ezután jön a legnagyobb név. A régiek közül igazából csak a legjobbak maradtak (Burdi, Feri, DDR). Ja meg van edzőnk is. Távozó oldalon max. Borinit lehet sajnálni, ő meg pótolható.
Én bízok a köv. szezonban. Nagyon.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.29. 23:34


Trigoria írta:én nem gondolom hogy ha nem lesz kupaszereplést érő hely akkor Zeman megy
ez fikció, és szerintem nem igaz
de persze meglátjuk


Nézd. Én Enriqeről sem gondoltam volna. Hosszútávú projektbe nem úgy vág valaki, hogy 1 év múlva elmegy, mert "elfáradt"..:D

Azt is megkérdőjelezem, hogy egyáltalán így volt e? De mindegy ez a múlt.

Én annak örülnék ha bejönne Zeman és 5 évig építené vér profira ezt a fiatal gárdát...:D Két dolog kell hozzá. 1, Fiatal tehetséges gárda 2, Egy olyan edző, aki kitartó a koncepciójában, hogy képes profi csapatot létrehoznia.....

Ha ezek megvannak, akkor fényes jövő várhat ránk és a csapatra. Mert Benedettoék, biztosan támogatni fogják őket ha látják az akarást és a fejlődést, még ha az az elején nem is annyira látványos esetleg.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.29. 23:22


Bár nem láttam az utolsó meccset, de amit idén láttam az biztató volt.
Örömmel tölt el, hogy a nyár elején sikerült edzőt keríteni, és tudunk úgy igazolni, hogy az bele illik az ő elképzeléseibe. Látom, hogy van a vezetőség és Zeman között összhang, és jó, hogy támogatják őt!

Nagyon várom már a bajnokságot, bár egy kicsit elkeserített Stek távozási híre, de még közel sem biztos. Viszont azt kell mondanom, hogy Cesar + Wiel= Stek akkor azt kell mondanom, hogy a képlet jó..Bármennyire is nem örülök neki. Körülbelül annyira sajnálom, mint Alberto távozását. Kényszerű volt, de attól még szerettem volna ha marad. Arra pedig esély sincs, hogy Stek padozzon, míg Cesar véd. Bár király lenne..:DDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.29. 23:13


bigg írta:
sebastian írta:A baj akkor lesz ha nem lesz kupaszerepllést érő hely, mert akkor nem lesz pénz és Zeman is megy. Mi lehet? Mennek Sab-ék is, vagy hozzák a kisrepülőt megint eladjuk a tehetségeinket és harmad osztályból neve sincs senkiket fogunk igazolni. Én kb így látom a jövőt...


Ennyire ne szaladj előre!, nem is tudom mire ez az elhamarkodott pesszimizmus.
Még a bajnokság sem kezdődött el, sőt a mercatoból is sok van még... és már most erősebbek vagyunk mint tavaly, miért ez a negatív hozzáállás?


Nincsen negatív hozzáállás, csak reagáltam valamire. Van pénz most csak nem költekezünk eszetlenül. És csak akkor tudom elképzelni, hogy eladunk egy Lamelát vagy a Nyulat, ha nem érünk el kupaszereplést érő helyet! Cejas hozzászólására reagáltam...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.29. 23:09


reaosns(Roma bella) írta:
sebastian írta:Ne feledjük Sabatini üzletet látott a Romába...Ha nem hoz profitot, akkor szerintem koccolni fognak..


Nem DiBendettot akartál írni Sab helyett? Sabatini csak egy alkamazott, kap fizetést neki több profitja nem igen van belőlle. tavaly amugy is csak egy 1 éves szerződést kötöttek vele, 1 vagy 2 hónapja alkalmazták, hosszabították további még 1 évre a szerződését. DiBenedettoék hangoztatták hogy egy világmárkát akarnak csinálni a Romaból nekik lenne profit ha elérnénk egy komoly helyezést (BL)



Bocsi! De őt akartam..
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.29. 23:07


sebastian írta:A baj akkor lesz ha nem lesz kupaszerepllést érő hely, mert akkor nem lesz pénz és Zeman is megy. Mi lehet? Mennek Sab-ék is, vagy hozzák a kisrepülőt megint eladjuk a tehetségeinket és harmad osztályból neve sincs senkiket fogunk igazolni. Én kb így látom a jövőt...


Ennyire ne szaladj előre!, nem is tudom mire ez az elhamarkodott pesszimizmus.
Még a bajnokság sem kezdődött el, sőt a mercatoból is sok van még... és már most erősebbek vagyunk mint tavaly, miért ez a negatív hozzáállás?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.29. 23:07


sebastian írta:Ne feledjük Sabatini üzletet látott a Romába...Ha nem hoz profitot, akkor szerintem koccolni fognak..


Nem DiBendettot akartál írni Sab helyett? Sabatini csak egy alkamazott, kap fizetést neki több profitja nem igen van belőlle. tavaly amugy is csak egy 1 éves szerződést kötöttek vele, 1 vagy 2 hónapja alkalmazták, hosszabították további még 1 évre a szerződését. DiBenedettoék hangoztatták hogy egy világmárkát akarnak csinálni a Romaból nekik lenne profit ha elérnénk egy komoly helyezést (BL) .

Amugy Zemanról én csak annyit mondanék hogy nem lenne ő most itt ha Luis Enrique elért volna kupaszereplést érő helyezést. Szerintem :)
kiváncsi vagyok és remélem hogy sokáig marad nálunk az öreg :) jobban tetszik ez a fajta játék mint LE tilitolija...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reaosns(Roma bella) 2012.07.29. 23:11-kor.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.29. 22:52


én nem gondolom hogy ha nem lesz kupaszereplést érő hely akkor Zeman megy
ez fikció, és szerintem nem igaz
de persze meglátjuk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.29. 22:47


cejas írta:
Trigoria írta:
mert a jelenlegi keret egyetlen tagja, aki véleményem szerint, posztján a világ legjobb 10 játékosa között van.

DDR


Igazad van, még... De ki tudja... Miért lettünk hirtelen ennyire legatyásodva? Ez csakis a lové miatt lehet. Különben ki kínálgatna pénzt DDR-ért (ha tudja, hogy hiába) és miért vennénk fontolóra Stek eladását. Kezdünk "genoásodni": sok játékos jön és megy, mercatóból van a pénz...
Jövőre Lamelat és a kis Lopez gyereket áruljuk ki? Nem bajnokságra megy a játék...


Én bízom benne, h Zeman Európa kupás szereplést tud elérni és marad, mert akkor ő építi tovább a csapatot. A baj akkor lesz ha nem lesz kupaszerepllést érő hely, mert akkor nem lesz pénz és Zeman is megy. Mi lehet? Mennek Sab-ék is, vagy hozzák a kisrepülőt megint eladjuk a tehetségeinket és harmad osztályból neve sincs senkiket fogunk igazolni. Én kb így látom a jövőt...Ez az év víz választó lesz. Nem véletlenül nyilatkozták, h a Még csak a mercato elején járunk. Most még van tőke, csak nem költekeznek fejetlenül. Viszont tudják, h ha el megy ez az év is, akkor gáz lesz. Ne feledjük Sabatini üzletet látott a Romába...Ha nem hoz profitot, akkor szerintem koccolni fognak....Ennek az évnek jól kell sikerülnie!!!!Minimum EL helyezés!!!! És ha meg lenne a BL, akkor elindul egy komolyabb vásárlás is. Szerintm ha idén meg lett volna a Bl helyezés, komoly vásárlások lennének..Jövőre meglátjuk!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.07.29. 21:51


Trigoria írta:
mert a jelenlegi keret egyetlen tagja, aki véleményem szerint, posztján a világ legjobb 10 játékosa között van.

DDR


Igazad van, még... De ki tudja... Miért lettünk hirtelen ennyire legatyásodva? Ez csakis a lové miatt lehet. Különben ki kínálgatna pénzt DDR-ért (ha tudja, hogy hiába) és miért vennénk fontolóra Stek eladását. Kezdünk "genoásodni": sok játékos jön és megy, mercatóból van a pénz...
Jövőre Lamelat és a kis Lopez gyereket áruljuk ki? Nem bajnokságra megy a játék...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.29. 20:16


Hááát, csatlakozom az előttem szólóhoz, szintén elgondolkodnék...

cejas írta:Tök mindegy, hogy kik a szélső bekkek, ha minden 3. meccsen belepkéz a kapusunk egy gólt.


Ez azért így nem igaz, mert ha egy jó védelem megállítja a támadást félpályánál, akkor akár én is elláthatnám a kapus feladatát... és Cézár azért tud védeni, ő nem egy Doni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég

cron