Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.26. 21:47


Totti1984 írta:Szóval lassan elkezdek készülődni a búcsúmeccsére , sztem már nincs olyan messze..


nyugi...sztem még 2-3 idényt tényleg le fog tolni ahogy modnta is, vagyis h szeretne, az már más kérdés hogy a vezetőség mit szól hozzá bár biztos nem küldik el. nem is lenne vele még baj ha meghozná magában azt a döntést hogy "bakker tényleg le kell üljek a padra". Valamikor bejön h lassítja a játékot, valamikor nem csak az a baj hogy nem azért lassítja mert úgy akarja hanem neki egyszerüen már ennyi a sebbesége. simán eljátszhatna még 2-3 idényt ezek után is, ha meccs végén beállítanák 30perce és lehet még segíteni is tudna...csak Ő ezt valószinü hogy nem fogadná el, bár lehet megjön az esze :D

egyébként újabb neveket dobtak be a nyárra (skysports, calciomercato, laroma24):
-Moussa Sissoko ( Toulouse) lejár a szerződése a nyáron de azt írták hajlandóak lennének boltolni velünk hogy kapjanak érte valamit mert ő nem akar hosszabítani egyébként az MU meg az Arsenal szerette volna tavaly nyáron.
- Abel Hernandez a Palermobol, Sabatini még mindig őt akarja árat nem írtak csak h mi két millával kevesebbet adnánk mint amennyit szeretnének.
- Paulinho Corinthiansbol, róla annyit írtak hogy Sabatini őt is kiszemelte (már tavaly nyáron is), 10milla körül van az ára.

CSatársorba meg olyanokkal is dobálóztak hogy Torres, a mai legfrissebb meg Suarez :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reaosns(Roma bella) 2012.03.26. 22:34-kor.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.26. 21:38


És ha ezt te írod cimbora, akkor tényleg itt a vég neki :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.26. 21:14


van másik, ahogy Eötvös bá mondaná.....
http://www.youtube.com/watch?v=gwXLYkYA ... ature=plcp
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.26. 20:14


ennyi volt a videó, lelőtték, mert fájt az igazság :D :D
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.26. 19:01


Ajándék, érdemes megnézni, minden amit mondtam igaz, csak úgy mint az egyenlítő góljuk, és csakúgy mint a győztes góljuk előtt, ott futták be Lamelát lesen. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=BIn5Z7QJ ... r_embedded
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.26. 18:42


na hát most jöhet Lamela a kezdőbe, Borininek izomszakadás 3 hét pihi lesz neki. ha Tottinak is fáj a lába akkor jöhet a Bojan,Lamela,Osvaldo hármas

valamennyire ez is a csapathoz kapcsolódik: Napolinál megint terítéken van hogy Mazzari elmegy a nyáron Chelsea akarja vinni, azt írták az első számu kiszemelt a helyetesítésére Montella.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.03.26. 18:21


Ahogy megláttam a Milan elleni kezdőt elment a kedvem a meccsnézéstől. Ilyen még nem volt. Osvaldo a gólján kívül semmit se csinál, kifejezetten idegesít a jelenléte a pályán. DDR szerintem egy olyan poszton játszik, amit ebből a csapatból még 5-en eltudnának játszani, semmi extrát nem kell csinálnia. Burdisso és Juan sérülése miatt nálam alap lenne, hogy ő a belső védő. Főleg amit Kjaer produkált Szombaton... Oké. Ibra testes de azért ő megpróbálhatta volna odatenni magát a 2. gólnál, ha már szarul helyezkedik. Ebbe az egybe jó a szőke ciklonunk, erre úgy ellöki mint én anno a kistesómat... Vicc ez a mentalitás...
Ja és Lamelát a kezdőbe!!! :twisted:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.03.26. 17:22


Állítólag Borini kidőlt 2-3 hétre combizomprobléma miatt. Kivel is főzünk:
- Totti: a Milan ellen igazán lassú és körülményes volt. A Genoa ellen is vagy kétszer le akarta vinni a szögletzászlóhoz húzni az időt, de simán elvették tőle. Sajnos fokozatosan épül le a játéka: előbb a futásban lassult, aztán szabadrúgásokat felejtett el rúgni, most már cselezésben is lassított felvétel, sőt már lőni is Fernando Torres módjára teszi. Passzolni még tud, tekintélye még van és a bíróval is jól el tud csacsogni. :)
- Osvaldo: ha nem Butragenot hívták volna keselyűnek, akkor ő lenne rá a példa. Teljesen igazatok van: elég jó átlaggal talál gólt, de azon kívül nem alig látod a pályán. Nem szeretem a játékát, de amíg nincs más... Nem lennék boldog, ha jövőre is itt látnám!!!!
- Bojan: minden ötödik meccsén ő a mezőny egyik legjobbja, bolondítja a védőket, remek beindulásai vannak. A maradék meccseken pedig az első védőben elakad. Jó lenne, ha megmondaná, hogy mikor hogy fog játszani, mert 80 %-ban teljesen értelmetlen a pályán lennie.
- Lamela: én benne látom a spirituszt. Ha jó napja van a cseleivel, kiharcolt büntetővel vezér tud lenni. Tényleg kicsit hullámvölgyben van. A Milan ellen megmutatta, hogy milyen jól tud a labda tetején futni és onnan eldőlni. :) Mondjuk, hogy túlkomplikálta
- Piscitella, Tallo, Ricci stb. akár jöhetnének is! Caprari kölcsönadását nem értem, mert eddig csereként is alig játszott a Pescara-ban. Immobile egy rakat gólt rúg ott egyébként. (a Juve megint egy jó kis csatárt nevelt ki...)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.03.25. 14:00


Valaki tiltsa mar le Lajost az intejukrol mert ez egyre roszabb lessz. :oops:
en nem tudok mejik mecset nezte mar sokadszora de biztos nem a mienket.meg hogy jol jatszotunk???????talan a felidoben a gyerekek :):):):)
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.24. 17:20


ez nem is olyan rossz mutató :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.24. 11:45


Írd és mondd, ezidáig 2x láttam hasznosnak Bozsant Roma mezben, igen számolom.... :)
(hasznosság nem egyenlő a gólszerzéssel, nálam. :wink: )
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.24. 10:48


hátha jövőre sem alkot valami nagyot még azt a +8 millát se fizessék ki érte. mert gondolom akkor ugy lenne hogy a kölcsön 12milla felett +8..lényegesen jobb mint a +28 :D de ha jövőre is csak ennyit fog mutatni nem éri meg megvenni
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.24. 10:43


Én azt szeretném ha kezdőként is megmutatná ezt a küzdeni akarást, mint amit az utolsó 20-30 percekben csinál, mert amikor becserélik hozza a lendületet. Most így hirtelen nem emlékszem olyanra, hogy ez kezdőként sikerült volna.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.24. 00:27


Spanyol források szerint körvonalazódik a megállapodás, hogy asz eredet 40 millió helyett nyócért is végleg a Romáé lehet Bozsán.. Hát ez már reálisabb, nyilván belátták ezt barcelonában is végre (ha igaz persze a hír)
Tisztában vagyok a srác fizikai és mentális kihívásaival, de azért azt nem lehet elvitatni, hogy - na mondjuk a capitano mellett - az egész keretből ő van leginkább barátságban a labdával. úgyhogy ha igaz a hír, nem haboznék.......
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.23. 21:03


Megállás nélkül dicsérik a játékosok LE-t. Lehet tényleg szeretik... márpedig ez fontos.

ezt snatchnek ajánlotta DDR :D :
Felejthetetlen élmény volt megnyerni a VB-t, bár én nem olasz szurkolónak születtem, hanem Roma szurkolónak. Gyerekként a bajnoki címről álmodoztam és akkor úgy tűnt, hogy ez lehetséges, aztán VB-t már nyertem, de a bajnoki cím még nem jött össze."


Sok játékostól hallottam már, hogy abba kellene hagynom és csak a pénzt számolni és először én is ezt gondoltam és aztán láttam, hogy mind meggondolta magát és én is. Olyat is ismerek, aki nem csak mondta, de így is tett - Hide Nakata.
Ez mi? MIkor volt róla szó hogy abba akarná hagyni?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.03.23. 11:02


fradista romanista írta:Lopez még a primaverában se jáccott tegnap.

Biztos még mindig nem találtak olyan kicsi mezt
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.23. 10:29


Lopez még a primaverában se jáccott tegnap.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.03.23. 10:13


Most hogy Dodóval megegyeztek, már nézelődnek tovább a piacon. Juan Guillermo Cuadrado a kiszemelt, Isla helyett inkább őt akarják. Remélem a Palacios pletykák megmaradnak pletyka szinten. Egy 30 éves csókával mit csinálunk? Viszont Lopez bemutatkozását már alig várom. Mit csinál a kicsiknél?

Rossi-t 14,5 milláért felajánlották angol kluboknak a rossz anyagi helyzet miatt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.23. 09:42


nem is beszélve a fradi dodójáról. A játékát anno eléggé kedveltem, a mostani dugisport kommnentátorkodásál sokkal jobban
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.03.23. 08:17


Nagybátyáméknak volt egy Dodo nevű kutyájuk...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.22. 16:21


mcsabi írta:
reaosns(Roma bella) írta:eszembe jutott még valami Disney szerződés > két nap mulva Dodo nevü gyerek ..hmm érdekes :D

itt az eredeti cikk: http://www.corrieredellosport.it/calcio ... cate+VIDEO


A Marvel Comics is köthetne velünk egy szerződést, aztán jöhet egy portugáliában játszó fiatalember.



Hát ezt én is nagyon szeretném, de ilyen nem lesz.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.03.22. 13:42


Én Criscitot szeretném a Zenitből:X Van tapasztalata az olasz ligában is
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.03.22. 12:29


reaosns(Roma bella) írta:eszembe jutott még valami Disney szerződés > két nap mulva Dodo nevü gyerek ..hmm érdekes :D

itt az eredeti cikk: http://www.corrieredellosport.it/calcio ... cate+VIDEO


A Marvel Comics is köthetne velünk egy szerződést, aztán jöhet egy portugáliában játszó fiatalember.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.03.21. 18:34


reaosns(Roma bella) írta:úgy tűnik szegény Angel a nyáron kap egy "riválist" Corinthiasbol , a hírek szerint Dodo (José Rodolfo Pires Ribeiro) szinte biztos úton halad hogy nyártól nálunk legyen. 20 éves 500.000 ojró az ára, legalábbis a transfermarkt szerint szal lehet kicsit több lesz, néztem róla videót nekem ő is inkább ilyen zsákbamacskának tűnik. Na mind1 de legalább végre védőről is cikkeznek ( azért hozzáteszem mikor ilyen srácokról írnak méginkább nem értem Nego mellőzését nem értem miért nem próbálják ki Taddei helyett). és eszembe jutott még valami Disney szerződés > két nap mulva Dodo nevü gyerek ..hmm érdekes :D

itt az eredeti cikk: http://www.corrieredellosport.it/calcio ... cate+VIDEO


Hallod ezen besírtam :lol: Viszont a Nego-s dologgal egyetértek, igazán megérdemelne egy esélyt.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.21. 16:12


úgy tűnik szegény Angel a nyáron kap egy "riválist" Corinthiasbol , a hírek szerint Dodo (José Rodolfo Pires Ribeiro) szinte biztos úton halad hogy nyártól nálunk legyen. 20 éves 500.000 ojró az ára, legalábbis a transfermarkt szerint szal lehet kicsit több lesz, néztem róla videót nekem ő is inkább ilyen zsákbamacskának tűnik. Na mind1 de legalább végre védőről is cikkeznek ( azért hozzáteszem mikor ilyen srácokról írnak méginkább nem értem Nego mellőzését nem értem miért nem próbálják ki Taddei helyett). és eszembe jutott még valami Disney szerződés > két nap mulva Dodo nevü gyerek ..hmm érdekes :D

itt az eredeti cikk: http://www.corrieredellosport.it/calcio ... cate+VIDEO
reaosns(Roma bella)
 

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 70 vendég

cron