Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.29. 22:05


Félrebeszél
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.12.29. 21:02


Fabio Capello: A Roma a Juventus legfőbb riválisa a Scudettóért folyó versenyben.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.12.29. 17:09


nekem van egy olyan betegségem, hogy senkitől nem válok meg szívesen :D marquinho befér a középpályánkra simán, minek eladni, sokat úgy sem adnak érte. Lopezre mondom egyedül, hogy ha menni akar és mi sem akarjuk játszatni akkor hagy menjen a srác, ő sem gondolhatja azért, hogy tavaly még ifibe, most meg rengeteg játéklehetőséget kap. Szerintem azért 1-2 játékost hozhatnánk a télen, steket ha eladjuk akkor szerintem hülyék vagyunk, nyilván kellene más a helyére, paripa úgyis marad, egy védő jöhetne, meg egy középpályás, támadó egyenlőre nem kell sztem
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.29. 16:39


Én sem mondtam, hogy rossz. Több helyen be lehet vetni és mindig hoz észrevehető lendületet, amikor beáll. De ettől függetlenül nem szakadna meg a szívem. Viszont a fizuja sem olyan nagy, hogy megérje kölcsönbe adni. Vagy véglegesen vagy sehogy.

Amúgy egyszer volt, hol nem volt... volt egyszer egy Negonk is! Tavaly pár meccset láttam a primaveraékból és ott én és sokan dicsértük!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xaba 2012.12.29. 18:28-kor.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.29. 16:35


Marquinho jó szerintem - padra pláne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.29. 16:28


Trigoria írta:http://www.youtube.com/watch?v=q7YjlIeAIXo&feature=youtu.be
szeressük az életképeket és videókat a csapat háza táján :)

Hehe, pont ezt akartam én is megosztani :lol:
3 dolgot emelnék ki:
DDR az egyedüli aki olvas! A többiek vagy zenét vagy nyelvet tanulnak hanganyagból :lol:
Taddei: Call me maybe :lol:
Hogy lehet, hogy a Capitanoek nem pokereznek?

feree80 írta:viszont ami döbbenet, 2 szezon alatt köbö 70 meccset letoló Crescenzi nem kap lehetőséget, mintha olyan jó lenne a védelmük, pffff, szal a Roma helyében én őt biztos elvinném a Pescarától, ettől ő sokkal de sokkal jobb...

Egyre inkább cikkeznek arról, hogy Marquinho megy a Palermoba kölcsönbe, opcióval...:S

Crescenzi esete tényleg döbbenet. 2 éve még az U21 ben is 20 meccset tolt le! Idén meg egyszer játszott csereként 60 percet...(És azt is a kupában)
Mi történhetett? Elkezdett inni vagy mi? Szerintem nem az edzőváltás az oka

Marquinho meg annyira nem hiányozna... Úgyis marad még 1 belőle :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.29. 15:17


http://www.youtube.com/watch?v=q7YjlIeA ... e=youtu.be
szeressük az életképeket és videókat a csapat háza táján :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.29. 13:27


Caprari tényleg nem játszott sokat ZZ kezei alatt, de hát féléves hátrányból indult, szal elég nehéz lett volna bekerülnie Insigne és Immobile mellé/ helyére, pláne annak tudatában hogy e 2 játékos fosta a gólokat a b-ben, bár ha jól emléxem így is összehozott néhány gólt Caprari......
Mostanság nem sok Pescara meccset láttam, de ha láttam, azokon Caprari nem volt kezdő, a gazzella szerint 13 meccsen szóhoz jutott, bár sztem az új edzőnél még kevesebbet játszik mont Stroppa allatt, viszont ami döbbenet, 2 szezon alatt köbö 70 meccset letoló Crescenzi nem kap lehetőséget, mintha olyan jó lenne a védelmük, pffff, szal a Roma helyében én őt biztos elvinném a Pescarától, ettől ő sokkal de sokkal jobb...

Egyre inkább cikkeznek arról, hogy Marquinho megy a Palermoba kölcsönbe, opcióval...:S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.29. 13:18


Nem feltétlenül úgy értettem, hogy most hasonlítsuk össze a két játékost. Sokkal inkább arra gondoltam, hogy bármilyen más saját játékosunkhoz képest Florenzi mivel jobb? Vagy csak cseresznyéje volt és azért játszik ilyen gyakran?
Trigo: Nincs táblázatom. A transfermarkton néztem sorra a játékosokat. De újból megnéztem és rájöttem, hogy hülyeséget írtam. A legtöbbet Totti játszotta. Egészen pontosan 1392 percet. De Piris sem marad le sokkal a maga 1334 percével. Három gólpaszt adott. Ha jól emlékszem, akkor ebből kettő egy meccsen volt:D Ezt követi Balzaretti 1257 perccel. Szerintem elég megbízható ebből a szempontból ez az oldal.
Továbbá érdekes, hogy Balza 8,5 misit ér az oldal szerint, míg mi 4,5 -ért vettük.
Többiek:
Oszi-1068
Lamela -1009
Florenzi - 1182
Taxi 944
Bradley 926
Castan 1260
Marco 1141
És DDR 640 percet játszott...
Stek 765 percét Golyó UTOLÉRTE!

Persze ebben nincsenek benne az olasz kupás meccsek!
Azért eléggé furcsa így látni ezeket a számokat.. nem?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.12.29. 09:50


Caprarit tavaly el lehetett csípni a Pescarában Zeman keze alatt, de nem játszott meghatárzó szerepet, ha jól emlékszem. De feree az illetékes Pescara ügyben, majd ő színt vall. Az összehasonlítás Vivianival és Florenzivel pedig teljesen alaptalan, mivel totál más poszton játszanak. Lamelával lehetne összehasonlítani, de ő meg alap pillére a támadószekciónak, szóval Caprairnak valami fergetegeset kellene nyújtania ahhoz, hogy Lamela közelébe érhessen.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.29. 03:43


Caprarit nem volt időnk megnézni rendesen, Vivianinál jobb Florenzi, de legfőképp gyorsabb, harcosabb!
Amúgy nem tartom nagy spílernek őt sem, de kell ilyen is, és legalább a mi fiúnk.

Piris - ha igaz - döbbenet. Van táblázatod valahol?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.28. 20:19


Amúgy tudtátok, hogy Piris játszotta idén a legtöbb percet Róma mezben?!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.28. 20:03


Boriellora semmi szükség nincs...
Lopezt és Marquinhot nagyon sajnálnám, főleg az előbbit!
Viszont szerintem a csapatnak egy emberre lenne szüksége... Bradley helyére. Az elején nagyon szimpatikus volt és nagyon jól is játszott az első meccseken, de mostanában szörnyű :( Viszont csak úgy jöjjön ha tényleg B helyén fog játszani. Mert ha nem, akkor fent áll a veszély Florenzi padoztatásával kapcsolatban.
Amúgy ezzel kapcsolatban érdekelne a véleményetek. Szerintetek Florenzi mennyivel jobb (ha jobb), mint a többi fiatalabb menesztettjeink? Akiket kölcsön/eladtunk?! (pl: Viviani, Caprari)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.28. 15:40


A romanista szerint nem lesz érkező januárban, uis ZZ nem szeret év közben igazolni, plusz elégedett a kerettel, amcsi turára egyedül Tallo és Lopez nem utazott, utóbbit tán elengedtük az u20 vb selejtezőkre....

Pletykák, főleg Stekkel kapcsolatban, szal egyik variáció, ha a vezetőség megválna tőle, Curcit hoznánk vissza a helyére, másik variáció, elcseréljük Ameliára :-DDD 3dik variáció, eladjuk Milanba vagy angliába, ellent ne erősítsünk, meg úgyse vennék meg, szal 1,5 millás nettó fizuval simán eladható angol földre...;)
Palermo állítólag Marquinhot és Lopezt szeretné, az az igazság hogy végre van padunk, nyilván azzal jár, hogy lesz aki elégedetlen lesz a helyzetével, de ha lepasszoljuk őket, megint vékonyodik a pad....
Amúgy se értem, hogy Lopez mért enne meg több sót Palermoban?! vagy ki gondolja ezt?! már a Siena is vinné Lopezt....és a Catania is
Taddé iránt meg tán a Samp érdeklődik......
Borist meg az Inter és a Palermo vinné tovább kölcsönbe, állítólag precijóska megtartaná, de amekkora mercatokat levág a foszer, nem csodálkoznék rajta, ha esetleg mégis tovább állna....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.27. 23:15


tomm nem rosszándékból vagy kötekedésképpen írta most - csak tényt közölt. A Bayern pl asszem egyáltalán nem kapott gólt idegenben, vagy talán az uccsó fordulóban csak. Ez tényleg érdekes stat, csak nem miattunk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.12.27. 21:18


tomm írta:azért a képet bőőőőőőőven árnyalja, hogy mig mi kaptunk 29 (!) gólt 18 meccsen pl a bayern kapott 7-et (!!!!) 17 meccsen


Unalmas már, hogy mindenki ezt szajkózza, egy sportklubos riportertől még elmegy, hogy csodálkozik ezen a statisztikán, de ha mi ismételgetjük az már fölösleges szócséplés. Mind tudtuk, hogy ez Zeman stílusa, számítottunk is rá, hogy majd ez várható, akkor meg...?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.27. 14:11


jaja, mert olaszban elég kiegyenlített a bajnokság (juvén kívül), kiegyenlítetten gyengécske
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.27. 13:13


persze, én csak az összehasonlitás miatt irtam amit irtam. egyébként a pontokat tekintve a bundesligában és a spanyol bajnokságban is erősen bl-közeliek lennénk...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.12.27. 11:36


Trigoria írta:ez nálam nem árnyalja
azok jó csapatok, de mi Zemanlandiában élünk :D


És ezeknél a csapatoknál valószínűleg nem volt olyan, hogy az előző idénybeli kerethez képest nyolc teljesen új játékos volt a pályán, azok közül is több gyerek...

Ez a tengerentúli túra meg elképesztően felesleges most... félek, hogy az időeltolódás, a nápolyi meccs közelsége, az utazás... most a legeslegrosszabbkor jön.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.27. 09:34


Azért is mondtam, hogy: jó lesz idővel :P
Amúgy az is érdekes, hogy edd csak 2 döntetlent sikerült összehozzon a csapat.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.27. 01:04


ez nálam nem árnyalja
azok jó csapatok, de mi Zemanlandiában élünk :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.26. 21:34


azért a képet bőőőőőőőven árnyalja, hogy mig mi kaptunk 29 (!) gólt 18 meccsen pl a bayern kapott 7-et (!!!!) 17 meccsen
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.26. 20:18


Amúgy hadd legyen egy aprócska kis megjegyzésem.
A Rómának 42 rúgott gólja van, amit ha összehasonlítjuk a többi élligákkal, akkor érdekes eredmények jönnek ki. Csupán a Barca-, a Bayern- és a MU -nak van több rúgott gólja. Az említett három csapat a három legerősebb bajnokság első helyezettjei, míg mi a negyedik legerősebb bajnokság hatodik helyezettjei vagyunk. Jó lesz ez idővel, csak így tovább! :wink:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.24. 16:08


ezt az interjút angolul adta gondolom, mert az én vacak angoltudásommal is megértem kb :)
De Dani fiam, ennyire azért ne szeresd az USA-t! :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.24. 13:59


My story is that I live for the club and, for me, leaving would be a drama, a big drama. I would like to stay here.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég