Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.03.29. 18:10


Trigoria írta:
Xaba írta:
Trigoria írta:Én mindhárom említett csatárért a fél kezemet odaadnám! Forlánért az anyámat is! De ezt tudjátok :D :D :D
És ebből a hármasból valszeg Forlán nem lesz már soha a régi, a másik kettő épp rossz formában van - ennyi.

Xaba: azért lehet más véleményünk mint a tiéd ugye? Ezzel még talán nem sértünk meg téged... :wink:


Meg ne halljam még egyszer, hogy szidsz akár 1 játékost is a Rómában :lol: 8)

Bár nagyon keresem, de nem látom az összefüggést :D :D


jajj.. erre akartam:
fantasista76 írta:Kirohanásod ellenére véleményem fenntartom :wink:

Egyébként hol olvastad, hogy az általad felsorolt játékosainkat nem szívesen nézem a csapatban?

A felsorolt csatárokat csak példaként hoztam fel arra, hogy nem feltétlenül egy-egy rosszabb idény alapján kell megítélni a játékosokat.. nem is értem a megnyilvánulásodat.

:)))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.03.29. 17:56


Xaba írta:
Szerintem nem! Gyenge csapatok ellen jól megy taktika! Jobb játékosokkal menni fog jó csapatok ellen is;)


Mint pl:Fiorentina,Catania,Bologna,Cagliari,Siena,Atalanta ellen? :D
Ugye nem gondoltad komolyan?
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.03.29. 17:41


Olyan hírek is jöttek, hogy a Real vinné Pjanicsot a nyáron. Elég hihetlenül hangzik, de gondoltam, hogy megosztom.

más: http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ok-2123761
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.29. 16:47


Torres ügynöke azt mondta eddig semmilyen érdeklődés nem volt a Romatól és szeretnének kivárni a végsőkig, meg amugy is amióta elment VillasBoas újra számolnak vele vagyis ez a Di Matteo mindenképp..kérdés hogy marad e ő az edző. ha meg nem ki lesz új és ő számol e vele..szal szerintem Torresre igen kevés az esély
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.29. 15:18


Xaba írta:
Trigoria írta:Én mindhárom említett csatárért a fél kezemet odaadnám! Forlánért az anyámat is! De ezt tudjátok :D :D :D
És ebből a hármasból valszeg Forlán nem lesz már soha a régi, a másik kettő épp rossz formában van - ennyi.

Xaba: azért lehet más véleményünk mint a tiéd ugye? Ezzel még talán nem sértünk meg téged... :wink:


Meg ne halljam még egyszer, hogy szidsz akár 1 játékost is a Rómában :lol: 8)

Bár nagyon keresem, de nem látom az összefüggést :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.29. 14:42


ez a Verratti gyerek is KP (irányító), teletömjük a középpályát védő meg sehol :D másik meg ha akkora Juvés akkor menjen oda. (Ha valóban jön Eriksen akkor meg tök felesleges lesz ezt a gyereket is idehozni)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.03.29. 13:59


Trigoria írta:Én mindhárom említett csatárért a fél kezemet odaadnám! Forlánért az anyámat is! De ezt tudjátok :D :D :D
És ebből a hármasból valszeg Forlán nem lesz már soha a régi, a másik kettő épp rossz formában van - ennyi.

Xaba: azért lehet más véleményünk mint a tiéd ugye? Ezzel még talán nem sértünk meg téged... :wink:


Meg ne halljam még egyszer, hogy szidsz akár 1 játékost is a Rómában :lol: 8)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.03.29. 13:32


az mindenesetre pozitiv előjel, hogy még április sincs, és már torresek repkednek V alakban délfelé....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.03.29. 12:24


Xaba, a rémálmod úgy néz ki, hogy valóra vált: valami olyasmit olvastam, hogy Baldini állítólag 24 milliót ajánl Torresért. Nem tudom, hogy csak a szokásos kacsa-e, vagy van benne igazság.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.29. 10:53


"Nem is tudok nagyobb színpadot elképzelni erre, mint a Fenway Parkot a szülővárosomban, ahol a két remek csapat közti mérkőzés remélhetőleg csak a kezdet lesz."
Én meg remélem hogy a vége.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.03.29. 10:03


olasz források azt állítják, hogy Sabatini sztárja és egyben idei első igazolása Christian Erikssen az Ajax irányítója lesz

Pjanic-DDR-Eriksen belső középpálya azt hiszem nagyon menő lenne az elkövetkező évekre

Továbbá nagyon sokan várják Giuseppe Rossi Rómába költözését is

még 2-3 védő (van der Wiel és Otamendi nálam is tökéletes lenne) és sztem lehet mire alapozni elég sokáig. Még a Riverből elhozhatnánk a 3 emlegetett fiatalt, aztán tökéletes is lenne :)
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.29. 00:05


Én mindhárom említett csatárért a fél kezemet odaadnám! Forlánért az anyámat is! De ezt tudjátok :D :D :D
És ebből a hármasból valszeg Forlán nem lesz már soha a régi, a másik kettő épp rossz formában van - ennyi.

Xaba: azért lehet más véleményünk mint a tiéd ugye? Ezzel még talán nem sértünk meg téged... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.03.28. 23:11


Kirohanásod ellenére véleményem fenntartom :wink:

Egyébként hol olvastad, hogy az általad felsorolt játékosainkat nem szívesen nézem a csapatban?

A felsorolt csatárokat csak példaként hoztam fel arra, hogy nem feltétlenül egy-egy rosszabb idény alapján kell megítélni a játékosokat.. nem is értem a megnyilvánulásodat.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.03.28. 22:07


fantasista76 írta:Több olyan top csatár is van, akinek egy-egy idénye irtózatosra sikerült, akár annyira is, hogy még gólt sem rúgtak, vagy nagyon keveset. Kapásból ilyen Forlan, Milito, vagy épp Torres. Ettől függetlenül bármelyiket szívesen látnám. De. Nekünk max egy befejező csatár kell, az is leginkább akkor, ha elpasszoljuk Oszit, őt pedig nem fogjuk, nem tudjuk...


Na persze... Te tényleg azt mondod, hogy Forlan, Milito vagy éppen Torrest szivesen látnád attól függetlenül, hogy pl:Torres 35 meccs alatt 3 gólt lőtt, befejezőcsatárként????????????? ???? ?? ? ? ? ? ??
Ez most komoly?? Minek Torres? Ott van Perrotta vagy Okaka vagy akárki.. írják a hátára, hogy Torres ugyan az teljesítmény.
Amúgy meg,ha neked (és nem csak neked) jók az ilyen "nagy név vagyok, semmit nem csinálok a pályán", akkor nem kéne egy játékost sem szidni a csapatban! Ott van Kjaer (Válogatott védő) .. nagy név és semmi (mostanában)! Perrotta -világbajnok, Totti-aranycipős, Juan-vb és egy rakás cím a Flamengoval, olasz kupa és szuperkupagyőztes,stb. Kérlek szépen tele vagyunk nagyobbnál nagyobb nevekkel, akkor NÉZD ŐKET IS SZÍVESEN!! , Ahogy Forlan,Milito vagy épp Torrest tennéd(és tennétek)!

Megáll az eszem... :roll: :evil:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.28. 19:06


amúgy tényleg vicces, ahogy dobálódznak ezekkel a kpályásokkal, paulinyo, kázimero meg sorolhatnák, ez még úgy is sok, hogy valszeg Perrotta és Simp se lesz nálunk jövőre, elég ha azt nézem mennyit is játszottak idén....
mindenképpen a védelmet kell először megerősíteni, ez teljesen nyilvánvaló....ebbe a Dodo gyerekbe lehet vmi, ha már a psg is rányomult, nyilván nem megváltó, de ingyé sztem jöhetne......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.03.28. 18:47


Chicago, Boston, NY - indul nyáron a US túra! Wow! Meg sportpark meg mi minden. Aki kilátogatott eddig Ausztriába az edzőtáborba, az lehet, hogy idén nem teszi?

Egyes riportok valószínűsítették, hogy jövőre Magyarországra jöttek volna a márkát tovább népszerűsíteni, de aztán rájöttek, hogy kis hazánkba felesleges jönni, mert itt mindenki tisztában van vele, hogy a világ legnagyszerűbb klubja az AS Roma! :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.03.28. 17:52


Totti1984 írta:Sokan leveszik a keresztvizet Torresről , de nyilván nem felejtett el focizni. Valszeg jót tenne neki a levegő változás és Rómában kimondottan kellemes a légkör..... :D


A Chelsea-nél is így gondolták, aztán tessék... Vagy két rossz év egymás után? Bojan-féle kölcsön-vásárlás kombóval elhozhatnánk, de megvenni?! Az első három liverpooli évében is termelte a gólokat, de valami mintha megtört volna a srácban. Vagy mentális dolgok vagy 2010-ben a térdproblémák, de azóta nem kóser...

2009/2010 FC Liverpool 22 18
2010/2011 FC Liverpool 23 9
FC Chelsea 14 1
2011/2012 FC Chelsea 24 2
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.28. 14:50


"Elöttem az utódom. nekem már lassan úgyis szögre kell akasztanom a csukámat" :) :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.28. 13:51


lehet ő lesz Mister X?:
http://www.asroma.it/it/notizie/notizie.html?id=4925

:D
hogy megőszült... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.27. 21:40


Az is lehet, hogy csak valami trükk került a cigijébe, azért nyilatkozik ilyeneket... :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.03.27. 20:28


A Mister X, mint Miskolcon! :)
Különben miért hiszitek, hogy csatár jön?
Aszonta a Sab., hogy tudják melyik területeken kell erősíteni, na nekem nem a csatársor ugrott be először mint ilyen terület!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.03.27. 20:25


Több olyan top csatár is van, akinek egy-egy idénye irtózatosra sikerült, akár annyira is, hogy még gólt sem rúgtak, vagy nagyon keveset. Kapásból ilyen Forlan, Milito, vagy épp Torres. Ettől függetlenül bármelyiket szívesen látnám. De. Nekünk max egy befejező csatár kell, az is leginkább akkor, ha elpasszoljuk Oszit, őt pedig nem fogjuk, nem tudjuk...
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.03.27. 19:45


CSatársorba meg olyanokkal is dobálóztak hogy Torres,


Torres??? Neee!!! 2
2 dolgot kell tudni róla:
1. Csak Chuck Norris képes neki gólpasszt adni
2. Megpróbálta lelőni magát, de mellélőt


Trigoria írta:
Nagyon közel állunk ahhoz, hogy egy megállapodjunk egy nagyon magasan jegyzett játékossal. Természetesen nem szeretnék többet mondani az ügyről, mert az nem tenne jót a klubnak és az üzletnek sem."
Akkor miért nem kussolunk róla a bejelentésig Walter?
Bár ez a nagyon magasan jegyzettre azért kíváncsi vagyok. Gondolom max G Rossi.
ogy Bojan Krkic további egy évre marad a Romában.
ezt meg úgy mellékesen... ?:)

Persze.. elmondanánk, hogy ki az.. aztán más klubbok elhappolnák előlünk! Mint Lamelat is majdnem!

Amúgy meg mióta Oszi visszajött, azóta Borininek nem megy a játék:( Én meg inkább Borinit nézem, mint Oszit.. Azt az 1 gól/meccs.. édes mindegy ki rúgja be..

Nem egy edzővel kéne kezdeni a nagy bevásárlást?

Szerintem nem! Gyenge csapatok ellen jól megy taktika! Jobb játékosokkal menni fog jó csapatok ellen is;)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.27. 19:38


javaslatok, hibák, újítások ---> problémák és azok megoldásai
pl

de MINDENKI MAGÁNAK ÁLLÍTJA BE! Felhasználói vezérlőpult ---> fórum beállítások ---> nyári időszámítás érvényben: pipa!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.03.27. 19:27


Ez eléggé off de egyik topikba se illene max az ha lenne egy olyan hogy óraátállítás :D A fórumba be kéne állítani a nyári időszámítást. Köszi!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég

cron