Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.03.27. 19:19


Nézegettem ezt az Eriksen gyereket. Jól lő távolról, mondjuk az hogy gyors semmit nem számít, mert ha 3 métert mer futni a labdával LE a padra zavarja. A gyorsaság nálunk nem erény, hanem elnyomandó képesség. De mindent egybevéve már megint egy támadó középpályás. Minek?
Totti nem erőcsatár, leginkább a csatárok mögött tudott jól játszani. Lamela szintén nem csatár, inkább támadó középpályás. Pjanicot én nem tudom hova rakni, mert ha lenne poszt a középpálya és a támadó középpálya között én oda tenném. :D (Valaki pont említette, hogy nem a középpálya a posztja, hát szerintem a támadó középpálya sem. Inkább azt tudná játszani, amit Marquinho a Milan ellen.)
Ott a sok fiatal: Caprari, Piscitella, Ricci. Sőt Sabatini nem Filip Jankovic leigazolásáról beszélt? (Még 17 éves és csak egy év múlva csatlakozna éppen ezért.) A Riverből kinézett Ocampos is támadó középpályás, és még ki tudja kiket nézegetett Sabatini Dél-Amerikában...

Szóval mi fenének 86 támadó középpályás egy csapatba???

Mellesleg a William Hillnél nem adnak oddsot arra, hogy "Vásárol-e Sabatini nyáron játékost Dél-Amerikából?" vagy "Sabatini vesz-e 20 év alatti játékost?"
Csak mert gondoltam bepályázok egy bankba és nem kevés tőkeáttétellel összetalicskáznék néhány milliót. Még 1.01-es szorzó mellett is... A tutinál már csak ez a tutibb!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.03.27. 19:13


reaosns(Roma bella) írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-ime_a_30_legertekesebb_fiatal_focista-61283 ...az olasz ligából 4 játékos van rajta, abból 3 Roma játékos azért nem kicsit szívmelengető számomra :D


Elsőre nekem is szívmelengető volt. Aztán belegondoltam... Hétvégén ki volt kezdő közölük? Inkább legyen erőltetve Gago, Marquinho, Osvaldo...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.03.27. 18:15


http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ol-2123480

Egy-egy vereség után pár csalódott drukker "joggal" teheti majd fel a kérdést, vajon megvernénk "testvércsapatunkat"? :D
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.03.27. 16:19


Nem egy edzővel kéne kezdeni a nagy bevásárlást?
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.27. 15:50


éjóó csoda történt...Loic Negot felhívták a nagycsapatba, már az edzésen is ott volt :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.27. 15:33


Virga írta:off: azért egy pillanatra elgondolkoztam, hogy mióta hagyta el az arsenalt wilshere az armory kedvéért :D on: Bojan végzett a legelőrébb közülük, pedig háát-háát


én meg elsőnek nem is néztem a neveket csak számoltam hogy melyik bajnokságból hány ember van nézem Armory 4 ..mondom WTF? ezek meg kik :D aztán néztem a neveket :D
Bojanra kitérve meg hiába a gyengébb teljesítmény itt mindent néznek pl. az eladhatóságot is és nemhogy ebből a hármasból ő legeladhatóbb hanem DDR után az egész csapatból :D
Ott van Aaron Ramsey most nem azért de ő is mit keres a listán, a sérülése óta sehol nincs kölcsönadogatják Nottingham, Cardiff csapatoknak és többet ér mint Pjanic hiába tolt le több mint 100 meccset franciországba (Metz,Lyon)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.27. 14:52


off: azért egy pillanatra elgondolkoztam, hogy mióta hagyta el az arsenalt wilshere az armory kedvéért :D on: Bojan végzett a legelőrébb közülük, pedig háát-háát
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.27. 14:45


http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-i ... ista-61283 ...az olasz ligából 4 játékos van rajta, abból 3 Roma játékos azért nem kicsit szívmelengető számomra :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.03.27. 13:19


Először szerintem két klasszis szélső-védő kellene, aztán tőlem jöhet a Torres-Suarez-Rossi hármas is egyszerre, de először a védelmet kell rendbe rakni. Szó volt Isláról, de aztán bejelentkezett érte a Psg, most a Leccés Cuadradót néztük ki helyette. Amúgy kicsit szkeptikus vagyok Sab nagy igazolásaival kapcsolatban, nem lepődnék meg ha ezen a címen bejelentenék Osvaldo ikertestvérét. :D De cáfoljon rám!
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.27. 11:07


hát a skysportson azt írták hogy ez a nagy fogás az Paulinho lenne :) az biztos hogy a Corinthians húzóembere csak kérdés mire lenne képes Európában. Erikssenről is olvastam, az elmúlt 1 hónapban annyi nevet írtak hogy már tényleg enm tudom kire gondolhat. érdekes lesz :) Bár a nyilatkozatában azt mondja tudja hogy hol kell erősíteni a csapatot (én itt a védelemre gondolok remélem ő is :D )na ha ebből indulunk ki akkor a két legnagyobb név az Bastos és Van der Wiel volt...bármelyik jönne nagyon örülnék neki, mindkettőt biztos nem hozzák el szerintem pedig akkor igencsak az egyik legjobb szélsőink lennének bármelyik ..,.sőt olaszba a legjobb. valszeg Márkinyó megy vissza a nyáron szal KPra is biztos hoznak valakit nem tudom miért érzem ugy de szerintem a Paulinho gyerek lesz a befutó utána M.Sissoko és Erikssen a sorrend, mondjuk én személy szerint Eriksennek örülnék a legjobban. csatársorba meg hmm...nagy név az G.Rossi lesz, én neki is örülnék :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.27. 10:37


na ő például jó kis fogás lenne!!! mellesleg én csak az angol cikket olvastam, de ott nem "magasan jegyzett", hanem simán egy "fontos" játékosról beszélt.

http://www.youtube.com/watch?v=osv3xjzkoV0

Kjaer játszótársa lol :lol:
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.27. 10:15


a calciomercato szerint róla van szó: http://en.wikipedia.org/wiki/Christian_Eriksen
hogy kjaer ne unatkozzon... :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.27. 10:02


feree80 írta:Hernandezzel semmi bajom, nyáron nagy fanja voltam, de akkor jobban illett volna az elképzelésekbe....pláne mivel Sab mostanában a minőségről beszél.


3 napja nyilatkozta Zamparini, hogy Hernandez és Ilicic nem eladó, bár mint tudjuk nála mindig az aktuális elmeállapot a döntő tényező.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.27. 09:55


Szerintem Torrest az Inter fogja előbb elkukázni. Higany meg Müller nekünk álomkategória, ahogy Trigo mondja, Suarez szintén. G.Rossi talán.

Masszív Sissoko lehetséges érkezése az inkább realitás. Nem is lenne baj: ebben a taktikában elfér egy jó kis középsőközéppályás - spielmacher, mert akármennyire is szimpatikus és jó játékosnak tartom Pjanicot, ez eredetileg nem az ő posztja és érzésem szerint néha szenved a pályán emiatt... Anno ezért örültem volna Thiagonak Alcántarának is (nem mintha most nem). Megjegyzem, hogy ha transfermarketen keresgéltek, szerintem 15 millás (plusz-minusz 1-2 milla) ár fölé belőtt játékosokat el is lehet felejteni. Ebből az is következik, hogy csak rendkívül szerencsés esetben (gondolok itt arra, ha éppen mindegyik játékos azt a játékot vagy annál is többet nyújta, mint amit Sabi bácsi és a vezetőség meg a szurkolók meg még puhl sanyi bácsi is elvár tőlük) érhetünk bl helyre.

Jó hogy most van pénz, és új projekt, (én nem is nagyon sírok) de hát ez van. A napolinak és az udinesenek ez némi idővel de végül összejött, és talán nekünk is sikerül. :roll:

Szerintem Sabi bácsi nyugtatni akarja a szurkolókat, Bojannal kapcsolatban meg alap volt, hogy két évre kapjuk kölcsön, ezért van az, hogy a hír végi böfiben említi csak.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.27. 09:24


Ha Borini képes lenne azt a szintet hozni tartósan, amit mostanában nyújtott, nem kell Rossi......hasonló a stílusuk.....
Sabot most én sem értem, ilyenkor ilyet mond? :o sztem ilyet most nem is nagyon mondhatna, hacsak nem ingyé igazolásról van szó....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.27. 08:56


Nagyon közel állunk ahhoz, hogy egy megállapodjunk egy nagyon magasan jegyzett játékossal. Természetesen nem szeretnék többet mondani az ügyről, mert az nem tenne jót a klubnak és az üzletnek sem."
Akkor miért nem kussolunk róla a bejelentésig Walter?
Bár ez a nagyon magasan jegyzettre azért kíváncsi vagyok. Gondolom max G Rossi.
ogy Bojan Krkic további egy évre marad a Romában.
ezt meg úgy mellékesen... ?:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.03.27. 00:39


Sabatini szerintem közel vannak ahhoz, hogy egy nagy nevet hozzanak. Dodó kacsa jöhet, de remélem most másról van szó :P
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.26. 23:32


feree80 írta:2013ban járna le neki, szal ingyé biztos nem...
http://www.transfermarkt.de/de/moussa-s ... 46001.html


elnéztem boccs sorry, :) de a lényeg ugyanaz...hosszabítani nem akar ezért hajlandóak lennének boltolni
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.26. 23:04


Livitézlett Torres elképzelhető lenne. Mert azt vegyük észre hogy jó formában lévő sztárok soha nem jönnének ide mostanság. PL Suarez a SOHA kategória (sajnos).
Egy esetben jönne ide egy Suarez kaliber - ha garantálnak neki két hasonló sztárt még. Az meg 50-70 milla.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.26. 22:59


2013ban járna le neki, szal ingyé biztos nem...
http://www.transfermarkt.de/de/moussa-s ... 46001.html
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.26. 22:24


hát igen érdekes nevek, dehát folyamatosan jönnek az újabb meg újabb nevek szinte 2 naponta, bár ahogy írják ez Sabatini részéről megint csak "gyűjtés" a nyárra a lehetséges játékosok közül azért elmult hetekben írtak nagyobb neveket csak én azokat valahogy nem tudom elhinni ilyenek pl. a védelembe Bastos, Van der Wiel..csatársorba pedig ahogy írtam az előbb a legfrisseb Suarez de ő nem tudom h került képbe vagy Torres ő állítólag Baldinin keresztül, G.Rossi meg 100% elhagyja nyáron spanyolt és Mi meg a Juve érdeklődünk a legjobban. akik nem olyan nagy nevek : Willy Boly Auxerre védője, Franck Tabanou Toulouse középpályás , Ocampos RiverPlate , Matias Silvestre Palermo...meg van még egy pár név :D Tudom hogy felesleges még írkálni a neveket mert a nyárig még biztos lesz vagy 15, de hátha érdekel valakit :D amugy Bastossal elég bizakodóan írtak firkászok mert ugye tavaly nyáron is volt nálunk látogatóba és most nyáron talán sikerülhet elhozni. Van der Wiel (12millaért elengednék) -ahogy írták- nem igazán szeretne angliába menni inkább spanyol vagy olasz, spanyolból még senkit nem írtak aki érdeklődne (télen majdnem elvitte a Valencia, de tul sok volt az ára) olaszból meg Mi vagyunk
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.26. 22:02


SAb minőséget ígér, qrva kiváncsi vagyok, hogy mi számít nála minőségnek(nálam Higany vagy Müller csatársorba), kpályára hirtelen nem ugrik be senki, védelembe Zuniga.....ezt a 3at úgy ahogy még tudom is hogy mit tudnak, mire képesek. :wink:

Hernandezzel semmi bajom, nyáron nagy fanja voltam, de akkor jobban illett volna az elképzelésekbe....pláne mivel Sab mostanában a minőségről beszél.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.26. 21:47


Totti1984 írta:Szóval lassan elkezdek készülődni a búcsúmeccsére , sztem már nincs olyan messze..


nyugi...sztem még 2-3 idényt tényleg le fog tolni ahogy modnta is, vagyis h szeretne, az már más kérdés hogy a vezetőség mit szól hozzá bár biztos nem küldik el. nem is lenne vele még baj ha meghozná magában azt a döntést hogy "bakker tényleg le kell üljek a padra". Valamikor bejön h lassítja a játékot, valamikor nem csak az a baj hogy nem azért lassítja mert úgy akarja hanem neki egyszerüen már ennyi a sebbesége. simán eljátszhatna még 2-3 idényt ezek után is, ha meccs végén beállítanák 30perce és lehet még segíteni is tudna...csak Ő ezt valószinü hogy nem fogadná el, bár lehet megjön az esze :D

egyébként újabb neveket dobtak be a nyárra (skysports, calciomercato, laroma24):
-Moussa Sissoko ( Toulouse) lejár a szerződése a nyáron de azt írták hajlandóak lennének boltolni velünk hogy kapjanak érte valamit mert ő nem akar hosszabítani egyébként az MU meg az Arsenal szerette volna tavaly nyáron.
- Abel Hernandez a Palermobol, Sabatini még mindig őt akarja árat nem írtak csak h mi két millával kevesebbet adnánk mint amennyit szeretnének.
- Paulinho Corinthiansbol, róla annyit írtak hogy Sabatini őt is kiszemelte (már tavaly nyáron is), 10milla körül van az ára.

CSatársorba meg olyanokkal is dobálóztak hogy Torres, a mai legfrissebb meg Suarez :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reaosns(Roma bella) 2012.03.26. 22:34-kor.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.26. 21:38


És ha ezt te írod cimbora, akkor tényleg itt a vég neki :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.26. 21:14


van másik, ahogy Eötvös bá mondaná.....
http://www.youtube.com/watch?v=gwXLYkYA ... ature=plcp
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég