Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.08. 19:38


No, közben Mitrovic lelépett a Newcastle-höz, mivel nem hajlandó tovább várni a Romára, Dzekoért meg a City a 14 m fontos ajánlatot 20 m-ra emelné. Remélem akkora marhák nem leszünk, hogy ezt elfogadjuk. Szóval ezt a két nevet remélhetőleg lehúzhatjuk a listáról. Most már csak Lukaku maradt aki drága lesz, így ezt megelőzendő el is kezdhetnénk koncentrálni Lacazettere :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.07.08. 15:20


Valami átigazolási szakember tudna segíteni nekem? :)
Ez a transfermarktos lista mit jelentene? Hogy ezeknek a játékosoknak még van a klubbal szerződése,de nem kerettagok?

http://www.transfermarkt.de/as-rom-weit ... rein/41109
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.08. 15:20


Amiben egyetértünk:
Szaki44 írta:gólbaszók kellenek

Amiben nem az az, hogy ez a személy Dzeko.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Szaki44 Dátum: 2015.07.08. 14:55


Szép, szép, de miből? Ha kiszórjuk a nem kellőket, akkor lesz 40 milkánk jó esetben. Épp ezért nem kell ilyen áron egydimenziós ember. Mert való igaz, nagyon kevés az igazi több posztos játékos, de olyan azért akad bőven, aki több játékszituációban, több helyzetben bevethető. Dzeko nem ilyen. Pont mint Destro. Dzeko picit jobb játékos, de öregebb és nem olasz. Az 5 milkás fizetés pedig igen szar folyamatokat indít el... pontosabban gyorsít fel.

Én nem az ilyen vagy olyan nevektől leszek elégedett, hanem a világos koncepciótól. Az pedig nálam a védelem két szélén kezdődik, egy kapusnál folytatódik és pár fiatal beépítésénél (= okos használatával) zárul. A "sztárcsatár" nagyon a végén van. A neveken meg jól el lehet vitatkozni, de másodlagosak.
De ne forogjon már az egész stratégiánk Pallotta egy népszerűséghajhász benyögése körül. Gáz.

Nézd a csapat 10 éve közel van az áttöréshez, és ehhez mindig egy ilyen gólbaszó hiányzott a csapatból. Batistuta volt az utolsó top csatár, amikor érkezett rögtön bajnok lett a csapat. Én azt mondom ez a következő szint. Az hogy egy játékosnak ki kell pengetni 4-5 milliót évente, én személy szerint túlzásnak tartom, de így működik a futball világa jelenleg és ehhez kell alkalmazkodni. A kérdés az hogy top csapatot akarnak csinálni a Romából vagy maradunk másodvonalasak. Nyilván a vezetőség úgy gondolta, hogy majd ha kész lesz a stadion és elkezd dőlni a lé, akkor lépik meg ezt a szintet. De a tavalyi szezonból kiindulva a középmezőny felé kezdtünk el megindulni. Ha nem nyer végre valamit ez a csapat, akkor az egész projekt mehet a levesbe. A trófeák hozzák a pénzt és az új szurkolókat. És ehhez gólbaszók kellenek. Ennyi az ára, és a vezetőségnek alapvető érdeke, hogy ütőképes legyen a csapat.
Szaki44
 
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2015.06.04. 17:36

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.07.08. 14:05


Dzekóban benne van a rizikó,ezt adom.De most ő van abban a "pakliban",aki jó és nem kényszerkapkodás,mint Doumbia.
Ha őt megvesszük,a vezetőség pár hónapig Pilátus szerepében tetszeleghet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.07.08. 12:47


amúgy nekem is ez b*ssza a csőröm, amit mcsabi feszeget, hogy volt pár jó éve, eligazolt egy übergazdag csapathoz, ahol a fizetésben a határ a csillagos ég volt és most, hogy onnan jönne el, mert nem játszott, az igénye megmarad azon a szinten...ezzel kellene ezeknek a játékosoknak kezdeniük valamit, bár amíg lesz mindig olyan csapat, amelyik kiköhögi neki a zsét, addig nincs miről beszélni. de ez nem a Roma lesz.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.07.08. 12:32


Grazie és F.Totti,kívánom nektek,hogy a szezon végén bass.atok be együtt emberesen! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.08. 11:56


F.Totti írta:Szép, szép, de miből? Ha kiszórjuk a nem kellőket, akkor lesz 40 milkánk jó esetben.

Hát ez az, inkább nézek egy Totti, Sanabria csatárkettőst, de hátul van egy Jetro Willems/Baba, Darmian, a kapuban meg egy Romero. De hozzáteszem én Tibinek továbbra is adnék egy szezont. 13 mérkőzés után eldönteni hogy szar... Főleg úgy, hogy egy motiválatlan csapatba érkezett, ahol a morál éppen -50 volt és a szurkolók is betalálták. Még maga Zlatan se lett volna ilyen közegben túl jó.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.07.08. 11:16


feree80 írta:én erre mondanám azt hogy rendben lenne :arrow:
baba, bruno peres(vagy vrjasko, bár napoly lesz ebből), dzeko, aquilani ingyé kis fizuval.

De még ekkor se lennék maradéktalanul elégedett, ...


Szép, szép, de miből? Ha kiszórjuk a nem kellőket, akkor lesz 40 milkánk jó esetben. Épp ezért nem kell ilyen áron egydimenziós ember. Mert való igaz, nagyon kevés az igazi több posztos játékos, de olyan azért akad bőven, aki több játékszituációban, több helyzetben bevethető. Dzeko nem ilyen. Pont mint Destro. Dzeko picit jobb játékos, de öregebb és nem olasz. Az 5 milkás fizetés pedig igen szar folyamatokat indít el... pontosabban gyorsít fel.

Én nem az ilyen vagy olyan nevektől leszek elégedett, hanem a világos koncepciótól. Az pedig nálam a védelem két szélén kezdődik, egy kapusnál folytatódik és pár fiatal beépítésénél (= okos használatával) zárul. A "sztárcsatár" nagyon a végén van. A neveken meg jól el lehet vitatkozni, de másodlagosak.
De ne forogjon már az egész stratégiánk Pallotta egy népszerűséghajhász benyögése körül. Gáz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.07.08. 10:52


hagyjuk már ezt a több posztos hülyeséget, akik itt vannak nálunk, mielőtt hozzánk kerültek több poszton bevethetőek voltak, csábító hisz ilyet jó/kell igazolni, de mikor idekerülnek, baxnak tudni több poszton játszani....

amúgy meg már mondtam, amíg tottit nem szorítja ki a kezdőből vki, addig nem lesz 20 gólos csatárunk, dzeko ki fogja szorítani, és lehet hogy ez nem tetszik, de épp ideje is, az időt nem lehet visszaforgatni, és be is baxna ha egy 39-40 éves ember kezdő lenne folyamatosan....

én erre mondanám azt hogy rendben lenne :arrow:
baba, bruno peres(vagy vrjasko, bár napoly lesz ebből), dzeko, aquilani ingyé kis fizuval.

De még ekkor se lennék maradéktalanul elégedett, egyrészt elnézve a szélsőink játékát, hatékonyságát, nekem keves iturbe, ibarbo, iago(de adok neki időt) hármas....mondsjuk van még florenzi a jolly, és ljajics akiből meg nem jön ki a nagy jó.
másrészt a kapus poszt, nem mondom azt hogy égetően fontos, de van egy 37 éves desanctisünk, meg van egy idejét se tudom mikor védett tétmeccsen szintén jócskán 30 felette lobontunk, és talán egy olcsó vice dzeko se ártana(mondjuk ez lehet hogy nem is kell, mert cejasnak :) van egy délamcsi haverja, aa nevét nem tudom, aki asszem ez év végén csatlakozik a romához, asszem argentin)....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.07.08. 10:42


GrazieRoma írta:Én benne vagyok, főleg ha gyümölcs pálinkáról beszélünk és nem vegyes vagy törköly.
Sörből meg akkor válogass össze többet, hogy arányos legyen. Vagy fel tudok ajánlani egy üveg saját diópálinkát, ha te nyersz ;-)

Ha idehozzuk ennyi pénzért, ilyen fizetéssel - akkor tuti játszik 30 meccset a szezonban kezdőként (szerintem).

Ha címet nyerünk és gólt rúg, akkor én is meghívlak piálni és bebaszunk a te meg az én pálinkámból. :D DEAL!!


Megbeszéltük! :)
(és rövidesen jön a hír, hogy Dzeko aláírt a sevillához :))
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.08. 10:33


Nekem mondjuk más fogalmam van az erőcsatárról és Dzeko idehozatalát több okból is kérdőjelezem:
- Egy posztos támadó, idejön 20-25 m-ért és ki fog a padon ülni: ő vagy Totti? Capitano nem fiatal, de úgy gondolom nem csak 8 mérkőzésen tervez vele Garcia

- Tipikus city-s pályafutás: a MC előtt fosta a gólokat, eligazolt hozzájuk egy rakat zsozsóért, vettek helyette még 4 másikat, így 1-2 évet kb. a kispadon töltött, eligazolt, ám a fizetési igényei megmaradtak a teljsítménye viszont már sosem tért vissza. Mondjak rá példákat? A tavalyi szezonban a citytől eligazolt csodacsatárok mutatói:
:arrow: Alvaro Negredo: 34 mérkőzés 6 gól,
:arrow: Adebayor 17 mérkőzés 2 gól
:arrow: Roque Santa Cruz 23 mérkőzés 9 gól,
:arrow: Mario Balotelli 28 mérkőzés 4 gól.
Ellenpélda? Talán Carlos Tevez de ő nem töltötte idejének nagyrészét a kispadon és a Citynél is jó statjai voltak, így nem tudom a fentiek klubjába sorolni. Dzekot viszont igen.

- Idejön 20 m-ért, adunk neki szezononként 5 m-t, produkál egy olyan évet, mint az előbb említettek. Adunk neki még egy fél évet mert hát újonc, bele kell szokni az új környezetbe. Ha nem jön össze? Még további 17,5 m-t adnunk kell neki fizetésként, mert hát az életbe nem adunk el ilyen igényekkel egy csatárt, max mehet kölcsönbe de ezt a horror fizut mégis ki állná? A nyakunkon marad nyugdíjas pénznyelőként, mint Borriello

:arrow: :arrow: :arrow: Lacazette kell ide aki több poszton bevethető, bármelyik oldalon is akár, így Tottival és Totti nélkül is a pályán tud szerepelni és mivel fiatal még bármikor eladhatjuk, ha esetleg nem képes beilleszkedni, de a rizikófaktor nagyságrendekkel kisebb (kb. a nullához közelít), hogy bukunk vele.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.07.08. 10:11


én meg pont hogy támogatom dzeko megvételét, nyilván sokért jön, van benne rizikó, de pont egy ilyen erőcsatár hiányzik a romából, plusz nyugtat a tudat, hogy már 2 bajnokságban megállta a helyét, nyilván ki kell szolgálni, szal a ha jön, nagy mértékben függ az eredményessége a szélsők hatékonyságától, na ettől viszont tartok, látva az elmúlt évet

amúgy nálam nem lenne gond ha gervinho maradna, bár pedzegetik hogy mindenképp eladja a roma, a gond leginkább ott van, hogy van egy rakat szélsőnk, támadónk, akik eredménytelenek, gyengék, és gervinhonak azért kell mennie, mert mind közül talán leginkább rá van kereslet(ljajics egy talány számomra, iturbéért senki nem fizet egy ilyen idény után).
nálam a legnagyobb gond doumbia és destro, utóbbi teljes homály, botláb, labdaügyetlen, doumbia meg nem idevaló sztem, de nyugodt vagyok, ahogy sab és garcia idehozta őket, majd úgy megoldják, meg KELL oldaniuk hogy végleg eltakarodjanak romából, plusz colet és maicont kellene még kitenni végleg romából.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.07.08. 08:48


figure írta:Dzekonak elsosorban nem a tudasaval hanem a fizetesevel van a gond. Ha igazak a pletykak, akkor a 20 millios vetelar az 5 evre (?) szolo majdnem 5 millios fizetessel majdnem egy 50 millio euros befektetest tesz ki, ami korantsem biztos - sot valoszinubb hogy nem - terul meg. Nem hiszem hogy ott tartanank, hogy egy ilyen luxust megengedhetnenk magunknak. Ami meg jobban zavar hogy az ilyen kiadasok elveszik a forrasokat a racionalisabb igazolasok elol.


Az a legszomorúbb, hogy az összes állításod közül, egyedül a Dzeko tudására vonatkozót tudnám vitatni. A többivel mélységesen egyetértek. Valószínű egyébként pont ez a legfőbb oka az ellenérzéseimnek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.07.08. 08:43


GrazieRoma írta:
F.Totti írta:Dzeko nem tudom kinek az agyszüleménye, de csúnyán mellényúlunk vele. A szláv Destro. Királyság.


En most fogadok Veled a kedvenc piadban, ha 30 meccsen jatszik kezdokent, 15 golt osszehoz. Barmilyen tetmeccsen (nyari kupak nem tartoznak ide). Serie A, Coppa, EL, BL.

Ha en nyerek, egy uveg Jack Daniels.

Hmmm? :)


:) Nincs két éve, hogy buktam egy másik fórumon egy hasonló fogadást, de legyen. Egyébként ott fog elcsúszni a történet, hogy nem játszik 30 meccsen kezdőként, mert már ősszel padra kerül :)

A Jack-ről nem tudlak lebeszélni? Olyan pálinkám van, hogy egy feles többet ér belőle, mint bármelyik whisky. Vagy tudod mit, ha nyerünk bármilyen címet úgy hogy a döntőben gólt rúg (bajnokság esetén alap), csomagolok mellé egy üveg pálinkát is :)

Már csak a kedvenc piámat kellene kitalálni. Valami ser lesz. Megálmodom ha élesedik a dolog.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: figure Dátum: 2015.07.08. 08:07


Dzekonak elsosorban nem a tudasaval hanem a fizetesevel van a gond. Ha igazak a pletykak, akkor a 20 millios vetelar az 5 evre (?) szolo majdnem 5 millios fizetessel majdnem egy 50 millio euros befektetest tesz ki, ami korantsem biztos - sot valoszinubb hogy nem - terul meg. Nem hiszem hogy ott tartanank, hogy egy ilyen luxust megengedhetnenk magunknak. Ami meg jobban zavar hogy az ilyen kiadasok elveszik a forrasokat a racionalisabb igazolasok elol.
figure
 
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2014.08.24. 21:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.07.08. 07:20


mcsabi írta:
cejas írta:A mai nap legviccesebb híre, hogy edzés vége felé egy helikopter szállt le a pályára. Egy hegymászót kellett lehozi a hegyekből minél hamarabb és a pályán landolt a mentőhelikopter. Ami ebben a vicc, hogy néhányan a helikopter leszállásakor azt vízionálták, hogy Pallotta lesz a helikopteren, de nem egyedül, hanem Dzekot hozza a népnek... :lol: :lol: :lol:

Amikor olvastam azt hittem az lesz a vége, hogy az arabok kiszállnak, hogy mégis adnak homloknak egy helikoptert, Garcianak ott hagynak egy táska pénzt és elrepülnek a naplementébe :D


Lehet, hogy Gervinho inkább erre gondolt és ugrándozott örömében, bár emléke szerint nem ilyen csúnya, böhöm nagy helikoptert kért és úgy rémlik neki, mintha egy szőke modell pilótával adta volna le a rendelést...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.07. 23:36


cejas írta:A mai nap legviccesebb híre, hogy edzés vége felé egy helikopter szállt le a pályára. Egy hegymászót kellett lehozi a hegyekből minél hamarabb és a pályán landolt a mentőhelikopter. Ami ebben a vicc, hogy néhányan a helikopter leszállásakor azt vízionálták, hogy Pallotta lesz a helikopteren, de nem egyedül, hanem Dzekot hozza a népnek... :lol: :lol: :lol:

Amikor olvastam azt hittem az lesz a vége, hogy az arabok kiszállnak, hogy mégis adnak homloknak egy helikoptert, Garcianak ott hagynak egy táska pénzt és elrepülnek a naplementébe :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.07.07. 23:30


Nagyon rebesgetik Dzekot péntekre, ahogyan Joveticet az Interbe. Az egyik forumról két képet hoznék fel reakcióképpen...

Dzeko 20 m-ért:
http://media.giphy.com/media/rDIHhnLuxf2N2/giphy.gif

A nagy kiválasztósdi:
http://i.imgur.com/FhxK9tg.png

A mai nap legviccesebb híre, hogy edzés vége felé egy helikopter szállt le a pályára. Egy hegymászót kellett lehozi a hegyekből minél hamarabb és a pályán landolt a mentőhelikopter. Ami ebben a vicc, hogy néhányan a helikopter leszállásakor azt vízionálták, hogy Pallotta lesz a helikopteren, de nem egyedül, hanem Dzekot hozza a népnek... :lol: :lol: :lol:
Hiába jók marketing terén az amcsik, van hova fejlődni.
http://www.forzaroma.info/2015/07/07/colpo-scena-pinzolo-elicottero-atterra-in-campo-durante-lallenamento/451978

Ha már sérülésmentes szezon. Florenzi hirtelen abbahagyta a tréninget és otthagyta az edzőtábort, mert a jobb térde rakoncátlankodik...
http://www.forzaroma.info/2015/07/07/florenzi-interrompe-lallenamento-per-problema-ginocchio/452004

Ennyit mára a jóhírekből...
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/a/aa/MMGoodNews5075.jpg
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.07. 22:42


GrazieRoma írta:
Szerintem keves csatar van 50% golatlaggal... Akkor nem fogadunk? :)

Montella 192 meccs 84 gol. Ot szeretted? Balbo 171 meccs 78 gol... Rudi Voller 142 / 45 gol.

Destro római pályafutása alatt 68/29, Doumbia 253 / 152 ezek alapján ők ketten a csatár istenségek, mégis túl akarunk adni rajtuk (bár én szívem szerint valóban adnék még egy szezont Tibinek, szerintem ő fasza lenne)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.07. 22:34


GrazieRoma írta:
F.Totti írta:Dzeko nem tudom kinek az agyszüleménye, de csúnyán mellényúlunk vele. A szláv Destro. Királyság.


En most fogadok Veled a kedvenc piadban, ha 30 meccsen jatszik kezdokent, 15 golt osszehoz.

Ha en nyerek, egy uveg Jack Daniels.

Hmmm? :)

30 meccsen 15 gólt Destro és Dombi Tibi is bebalfaszkodik a kapuba, azzal nem vagyunk kisegítve. Egy min. 25 gólos csatár kéne mint Lacazette
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.07. 22:30


F.Totti írta:Dzeko nem tudom kinek az agyszüleménye, de csúnyán mellényúlunk vele. A szláv Destro. Királyság.

Ritkán értünk egyet, de most hatalmas +1
F.Totti írta:Mondott ilyet? Szerintem egy sablon szöveg. Bár az biztos szimpibb lett volna, ha lenyilatkozza hogy szar Garcia, szar Sabatini, ha mákunk van összejön a dobogó. Sokan mondanak ilyesmit, vagy mégsem? :?:

Mondom én, hogy ritkán értünk egyet :D. Amúgy elég lett volna egy tisztességesen helyt akarunk állni a szezonban és most minden erőnkkel azon vagyunk, hogy megfelelően felkészüljünk az új szezonra. A scudettozást meg el kell felejteni, majd a 35. fordulóban, ha 10 ponttal megyünk a második előtt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2015.07.07. 22:33-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.07.07. 22:27


mcsabi írta:Ehhez a De Sanctis interjúhoz csak annyi kérdésem lenne, hogy eddig nem akartak nyerni? .


Mondott ilyet? Szerintem egy sablon szöveg. Bár az biztos szimpibb lett volna, ha lenyilatkozza hogy szar Garcia, szar Sabatini, ha mákunk van összejön a dobogó. Sokan mondanak ilyesmit, vagy mégsem? :?:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.07.07. 22:23


Dzeko nem tudom kinek az agyszüleménye, de csúnyán mellényúlunk vele. A szláv Destro. Királyság.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.07. 21:56


Ehhez a De Sanctis interjúhoz csak annyi kérdésem lenne, hogy eddig nem akartak nyerni? Amúgy mintha valahol már Castantól is láttam volna olyan interjú részletet mely szerint idén scudettot nyerünk. Ahhoz először jól kéne igazolni, az ellenfeleknek brutál mód gyengülni kéne és becsülettel sérülés nélkül végig kéne tolnia a szezont mindenkinek. Én ha Bl-t érő helyen végzünk már elégedett leszek.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 55 vendég