Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.07.07. 21:32


Újabb oldalon azt találtam, hogy csütörtökön már jön orvosira...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.07.07. 21:09


Dzekot állítólag pénteken véglegesítik.....

Két opció van...

Az első szerint 18 millió eurót azonnal átutalunk a Manchester City számlájára, míg a második lehetőség értelmében 3 év alatt 20 millió eurót fizetünk.

forrás: forzaroma.info
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.07.07. 17:03


cejas írta:Szerettem volna, ha Fogkefe romanticizmusa bejön, de megint azt látjuk, hogy ha egy nagy csapat igazán akar egy játékost, akkor megszerzi. (Darmian -> MU) Na de itt van nekünk Darmian haverja, Bruno Peres.

Állítólag Dzeko már április óta képben van. Elég gáz, hogy ilyen hosszan tárgyalunk. Lassan tényleg kevés az elérhető csatár. Kazetta? :D

Aquilanit is olvastam már kacsákban. Sőt az U21-et nyerő svédektől a balbekket és a jobb bekket is írogatták. Gondolom cserének - remélem...

F. Totti és köztem nem lesz konszenzus a kérdésben. Szerinte nem lehet csak úgy 3 napra elmenni egyoldalúan, szerintem pedig fura nem előre elengedni ugyanúgy, mint más játéksokat, akiknek válogatott meccse volt. Állapodjunk meg egy pattban és nézzük karosszékből a Romagnoli-saga következő részét!

Tény, hogy másodvonalasokat igazolgatunk, de nem miattuk, hanem a pénz miatt. Ha most ugyanannyi pénz tudnánk adni Darmiannak, versenybe szállhatnánk. Azért nem értem azokat a pletykákat, hogy Dzeko 4 évre 4,5 milliós fizetést kapna. Az úgy kb 50 milliós projekt lenne, ami tűrhetetlen. Viszont ami jó, hogy ha igaz, hogy Babának 2,2 milliót adnánk az már komoly, mert tudtommal a csapat sosem ment 3 fölé egy két kivétellel. De ez is biztos kacsa, mert a klub ne közöl már fizetéseket.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.07.07. 15:01


cejas írta: Állapodjunk meg egy pattban és nézzük karosszékből a Romagnoli-saga következő részét!


Deal :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.07.07. 14:59


Én nem beszélek spanyolul, így maximum szobadísznek lenne jó...:) Majd leigazoljuk Babost vagy Szűcs Lajost....:))))))

Morgó nyilatkozatához meg annyit, hogy apúúúú kezdődik!!!!!! Miért kell ez? Mindenki tudja, hogy eddig sem volt sok esélyünk és ahogyan a mercato áll elkezdhetünk örülni a 4. Helynek is....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.07.07. 14:02


sebastian írta:Casillas is inkább a Porto-ban folytatja.... Kedves vezetőség... Csak így tovább... irány Thorgelle Sanya...

34 éves, és pletyka 15 millát kérnek érte, de te megveheted ha akarod :D

fán persie meg tudomisén hányszor ment szét a térde, ingyen se kéne
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.07.07. 13:29


Szerettem volna, ha Fogkefe romanticizmusa bejön, de megint azt látjuk, hogy ha egy nagy csapat igazán akar egy játékost, akkor megszerzi. (Darmian -> MU) Na de itt van nekünk Darmian haverja, Bruno Peres.

Állítólag Dzeko már április óta képben van. Elég gáz, hogy ilyen hosszan tárgyalunk. Lassan tényleg kevés az elérhető csatár. Kazetta? :D

Aquilanit is olvastam már kacsákban. Sőt az U21-et nyerő svédektől a balbekket és a jobb bekket is írogatták. Gondolom cserének - remélem...

F. Totti és köztem nem lesz konszenzus a kérdésben. Szerinte nem lehet csak úgy 3 napra elmenni egyoldalúan, szerintem pedig fura nem előre elengedni ugyanúgy, mint más játéksokat, akiknek válogatott meccse volt. Állapodjunk meg egy pattban és nézzük karosszékből a Romagnoli-saga következő részét!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.07.07. 13:02


Casillas is inkább a Porto-ban folytatja.... Kedves vezetőség... Csak így tovább... irány Thorgelle Sanya...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.07.07. 11:51


MajerKriSSz írta:lehet hogy összeesküvés elmélet de mi van ha a vezetőség szivárogtat Romagnoliról téves híreket ezzel megalapozva hogy miért engednek majd el egy haza nevelést... láttunk már ilyet


És miért lenne jó ez a vezetőségnek? Ne gondold, hogy ennyire félnek a magyar Roma fórum ellentüntetésétől :) Romagnoli azért nem egy Totti.
Ha 20 milkáért eladják, az egy vállalható üzlet. Lesz akinek nem tetszik, de ilyen mindig van. Ha viszont szivárogtatnak, akkor romlik a tárgyalási pozíciójuk. A szivárogtatás a potenciális vevők és Romagnoli ügynökének állhat érdekében.
Hamis híreket meg végképp nem szivárogtatnánk, mert arra azonnal jönne a cáfolat. Nem jött.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2015.07.07. 11:52-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.07. 11:28


A Galatasaray is lehet bejelentkezik Klingonért. Remélem kiürítették a helyi strandot és szereztek az oroszoktól egy helikoptert.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2015.07.07. 11:11


lehet hogy összeesküvés elmélet de mi van ha a vezetőség szivárogtat Romagnoliról téves híreket ezzel megalapozva hogy miért engednek majd el egy haza nevelést... láttunk már ilyet
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.07.07. 11:01


cejas írta: A többiek mind elkéredzkedtek, Romagnoli nem kéredzkedett el, csak kijelentette, hogy 3 nap késéssel megy.


Ég és föld.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.07.07. 11:00


egy biztos, az ütemérzéke kiváló, gyors soha nem volt, elég a termetét megnézni, de a lassúságát nálam az ütemérzékével pótolja...

amúgy egy érdekes dolog, aquilani free, és még csak pletyka sem merült fel a firkászokban, hogy hazatérne.....
na jó, a cdsen megy egy szavazás, hogy kellene é, amikor szavaztam(igenre :) ) a nemek vezettek.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.07.07. 10:33


Én Romagnoli (és Okaka, Muriel meg Éder) miatt elég sok Sampdoria meccset néztem, de így sem tudom eldönteni, hogy mennyire jó. Nem tűnik 20 milkás játékosnak, de még csak 20 éves. Simán lehet korszakos hátvéd, ha fejben rendben van. A mozgása és ütemérzéke jó és az önbizalma is oké (mondjuk ez leginkább Mihajlovic érdeme). De ebben a védelemben csak a kötelezőt kellett hoznia. Nem ő irányított, a támadásokban sem kellett részt vennie és Silvestre szerintem nagyon jó mentor volt. Ráadásul elég mélyen is játszottak, még hátrányban is. Nagyon ritkán hibázott, de azért volt elpasszolt labdája saját térfélen és rossz helyezkedése is (a Lazio ellen szenvedett, amikor kontráztak ellenük és majdnem öngólt is lőtt). Fejjel is verték gyakran, pedig magas és nincsenek is rossz rugói. A gyors csatárok ellen (Higuain és Salah is sokszor forgatta) kifejezetten szenvedett, de ki nem. Az viszont kétségtelen, hogy olyan probléma nincs vele, amit egy kis izommal és rutinnal ne lehetne kezelni akár 1-2 éven belül. Biztos elfogult vagyok, de szerintem jelenleg ő a legígéretesebb fiatal olasz védő.

Ha nincs ez az önkényes szabihosszabbítás, akkor azt mondom 20ért se adjuk el. Így viszont erősen elgondolkodtató a Milan ajánlata. De csak elgondolkodtató. Ha nem akar máshová igazolni, akkor szerintem tartsuk meg. Sajnos abban nem vagyok biztos, hogy ő nem akar elmenni. Érzésem szerint direkt kereste a konfrontációt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.07.07. 09:52


most komolyan, azért jó lenne eldönteni, hogy a vezetőség számol e romagnolival, vhol írták 380.000 jurót keres, szal ha számolunk vele, akkor hosszabbítani kellene, ha nem, akkor tényleg vhol 20 fölött adjuk el, per pill nem tudom megmondani hogy mennyire is jó, ha samp durkker lennék, nyilván tudnám, de nem vagyok az, szal max azt tudom hogy mihálynál stabil kezdő volt tavaly, és ha anyira xar lett volna, lett volna a szerbnek más alternatívája is arra a posztra.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.07.07. 08:38


De akkor legalább Vrsaljko szabad!!! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.07.07. 08:15


lassan simán el tudom képzelni, hogy eladják romagnolit :( :(

amúgy van egy vrjasko kacsa, de valszeg késő, mert a napoly viszi
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.07.07. 07:19


Igen, Garcia megint lenyilatkozta, amit a klub több emberétől hallani lehetett és agyonismételt, hogy idén már van két nagyon fontos igazolásunk: Strootman és Castan. Lehetett látni képeket nyár elején, hogy mindketten a Trigoriaban edzettek. Egymást motíválták, nagyon akarnak - ezért a felkészülésnek vetettek alá mindent. Remek sportemberek!

Remélem hogy Castannal minden oké és tud majd játszani, mint bárki más. Strootman esetében ennyire optimista nem vagyok, ott inkább jöjjön ki a sérülés minél később (kétlem, hogy megússza kiújulás nélkül a pályafutása alatt). Decemberig eldől, hogy mi változott velük kapcsolatban.
Ja! Majdnem elfelejtettem, hogy Maicon térde is rendbe jött. Nem is kell ide csak balbekk és csatár! :D (Aztán majd Maicon lesérül 2 hét alatt és leshetünk.... Nem hiszek én a korombeli sportemberekben kapust kivéve... :D )

20 m EUR alatt tapogatódzunk tovább Dzeko ügyben. Doumbia iránt a Watford érdeklődik, de kölcsönt szeretne.
Ez a 20 m mostanában nagyon menő. 13-at ígértünk Babáért, de 20-at kérnek a németek továbbra is (a végén még Adriano lesz belőle). Továbbá kemény két millával emelte a tétet a Milan és 20 m-val köszönt be Romagnoliért.

Stadium ügyben pedig lassan elkezdődnek a bontások, és az utak kiépítése - aztán lesz stadion is. Két év múlva (ha úgy építik, mint a sasos stadiont... ha nem, akkor több...)
http://www.forzaroma.info

Lesz itt keret július végére - augusztus elejére. Csak legyen kondi is!

Meg valami idiótaságot is kitaláltak, hogy Salah arábiaba menne. Mindig vannak meglepetések!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.07.07. 06:51


Jahhhh..... :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.07.07. 06:30


Az tavaly volt úgy vele kapcsolatban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.07.06. 21:43


Pesten is csinálhatnának már egy ilyen lerakatot. Megnézném élőben milyen az új mez

Strootman amúgy mi a francot keres a pályán? Nem úgy volt, hogy csak november-december környékén tér vissza?
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hp ... 9916_o.jpg
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.07.06. 21:37


Jeee! 205 Totti mezt fogunk eladni!

http://www.asroma.it/it/notizie/las_roma_annuncia_la_sua_prima_storica_visita_in_indonesia/

És hol vannak az Iago Falque mezek?

https://pbs.twimg.com/media/CJPVNWDW8AAG-TR.jpg

Itt!
https://pbs.twimg.com/media/CJPb-YbWUAALi54.jpg

A fiúk a bányában dolgoznak:
http://www.asroma.it/it/notizie/notizie.html?photoid=29561&id=29557

Garcia már most elégedetlen!
http://www.asroma.it/it/notizie/notizie.html?photoid=29570&id=29557


Kacsaként elhangzott ma, hogy Romagnolit igyekszünk megtartani, ezért nem a Napoli érdeklődésére elmondtuk, hogy igen, 30 m az ára. Aki ebben valami oximoront vél felfedezni, az nem a véletlen műve.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.07.06. 21:24


F.Totti írta:
cejas írta:Senki nem írta, hogy lázadó Pjanic vagy szégyelje magát Ninja...


Ja, én meg már azt hittem van valami új fejlemény, azért hozod elő. Ha Pjanic, Radja, a görögök, stb. kért de nem kapott felmentést, vagy nem is kért csak kihagyta, akkor ugyanolyan szarházi, mint Romagnoli (már ha ő így járt el). Rághatjuk még, de akkor is ez van. Valamiért csak Romagnoli távollétéből lett botrány. Nem hiszem, hogy a fél csapat engedély nélkül van épp távol. Vagy ha igen, akkor ez megye 3as szint. Vagy még az sem.

Másrészről Gervinho, Doumbia vagy Kertész Géza tevékenysége nálam nem befolyásolja Romagnoli megítélését.


Még egyszer kereken: sok válogatottunk nem ment el az edzőtáborba, mert válogatott meccsük volt. Romagnolinak is volt válogatott meccse (U21 EB), de neki valahogy ott kellett volna lenni az edzőtáborban. A többiek mind elkéredzkedtek, Romagnoli nem kéredzkedett el, csak kijelentette, hogy 3 nap késéssel megy.

Igen hibás Romagnoli, ha ez így van, mert nem jelezte előre. De a klub is hibás, ha egyeseknek kedvez másoknak nem ugyanozon feltételek esetén (válogatott meccs). Mert ez nem fair. És ha ebből balhé van, az ezek után ugyanúgy a klub hibája is, mint a játékosé.
Szerintem.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.07.06. 17:04


Hunszi írta:RVP 7ért vihető...most őszintén igazán ráhajthatnánk, a fizetése nagyrészéről így is lemondott már, hogy képbe jött a Fener, ennyit gondolkodás nélkül megér.

Nani pedig 4m font volt. :-D Fener aztán tud tárgyalni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.07.06. 14:51


Azonnal hoznám! Stroci! Tessék közbenjárni!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 114 vendég