Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.29. 15:12


Pletyka, pletyka, Bozsan után szabadon a legújabb pletyka Marco Sau, jóképű egy gyerek :lol: jó sok vidi kering róla a jutubon.....

Uccsó két idénye elég pofásra sikeredett, mondjuk az, azért a lega proban és a serie B-ben volt :D :D
http://www.soccerway.com/players/marco-sau/17863/

http://www.youtube.com/watch?v=68NBylN3 ... r_embedded

ZZ tudko hogy ismeri a b-ből, én aszondom jöjjön....... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.29. 14:08


Kácsa,kácsa,kácsa, mert Borissal kapcsolatban már semmit se hiszek el :lol: szal állítólag elutasította a QPR-t annak reményében, hogy az Inter tesz érte egy ajánlatot, bár arról is pletykálnak hogy Magathnak kellene, de természetesen a játékosnak nincs inyére ez a külföldi dolog.....sőt a cds szerint már el is utasította Magathot.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.29. 13:48


Nem értem, hogy miért akarjuk Rossit. Destro, Osvaldo, Totti, Lamela, Nico Lopez mögé... Akkor már inkább tartottuk volna meg Bojant. Most ennyire hajtani rá, amikor március előtt esély sincs a visszatérésére. Akkor már inkább térjenek vissza erre télen. Most sokkal nagyobb szükség lenne megerősíteni a jobb oldalt és a középpálya szekciót. Inkább Debuchy + Sissoko jöjjön mint Rossi.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.29. 13:07


ezért lett mindenki ilyen borúlátó.
ne túlozzunk :wink:
az általánosítás a halálom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.29. 10:43


Szerintem a felkészülési meccsek után, mindenki sima (sőt fölényes) győzelmet várt.. És mivel éppen csak, hogy nem kaptunk ki.. ezért lett mindenki ilyen borúlátó. +erre rájött úgy-e a Stek, Lopez pletyka és Bojan is elment.. Kinek ne fájna a szíve Lopez gólja után, ha most elmenne..
Nem várom az Inter elleni meccset, mert úgy-e ígéretem szerint tippelnek kell az év végi pozíciónkra.. nagyon nem tudok :(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.29. 09:30


Kösz a gyors választ. Én a görögre kiváncsi lennék, és szvsz őt teszi be majd Bradley helyére, márcsak a posztja miatt is...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.29. 09:20


Tacsi sztem rendben van, a romanews most épp Florenzit tette be Bradley helyére, bár ez csak játék a nevekkel, úgyis az számít ZZ hogy dönt....

Mindenesetre Marquinho érdekes, ugye először nem akartuk megvenni, kérdés hogy tényleg azért mert az olcsóbb árban reménykedtünk, vagy mert ZZnek nem jön be, végül ugye megvettük, de nem nagyon rémlik hogy bármely felkész.meccsen kezdő lett volna......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.29. 09:06


én lehet, hogy szivesebben néznék meg egy nyúl/destro-oszi-lamela triót, minthogy totti legyen ott...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.29. 08:17


Tachtsidis-el mi van feree80? ő felépül a sinter meccsre? mert mintha az rémlene, hogy enyhe sérüléssel ült a padon vasárnap
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.29. 07:55


Gds is feszegeti G.Rossi témát, megvalósítható lenne, de megint hogy? nem tudom....
2013ban léphetne csak pályára, de hogy ennyi ne legyen elég, állítólag még egy műtéti beavatkozás vár rá, és talán-talán feb-márc tájékán léphetne pályára, lemegy a bajnokság 2/3-a.....
összegbe ilyen 2 plusz 8 millát írnak, gondolom kölcsön opcióval......

különben a gds is megjegyzi hogy középre mennyi emberünk van, Desto, Oszi, Tallo, és Totti, szal szélső támadó hiányzik, nagyon, nagyon.......

Most qrvára jól jönne egy Caprari......

de azért legyen vmi jó hír is Totti már edzeget a hétvége után, és ott lehet a kezdőben az Inter elln, viszont Bradley állítólag 3 hétig sérült, legalábbis a romanista szerint....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.29. 07:17


Nagyon elindult a negatív vélemények vonata. Lehet, h ezek délamcsiban nem nagyon jegyzett focisták, de én egy dolog miatt bízom bennük. ZZ kis noteszéből kerültek a csapatba. Tehát nem nevek alapján igazoltunk, hanem taktikára. Mégpedig úgy, hogy ZZ pontosan tudja, hogy ezek a fiatalok végre tudják hajtani azt amit ő el vár tőlük, hogy hatékony látványos focit láthassunk! Nyilván egy minimális időre van ehhez szükség. Ide hozhatták volna a világ legjobbjait is!! Nekik is kell idő az összeszokáshoz és a taktika megtanulásához....Egy kis türelem. Bojan ki kölcsönzéséről, meg leírtam már a véleményemet. Lopez marad itt biztosan. Én annak örülnék de kur--ra, ha elhoznánk Kakát a Reálból és erre ment volna ki ez az egész Bojan ügy. Nekem nagy kedvencem...:DDD Tudom álmodik a nyomor...De szép álom...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.28. 21:12


Nem értem miért csökkent ennyire a fórum, pár napja még bizakodó hozzáállása. :shock:
A Catania elleni döntetlen?, vagy Krákics távozása az ok?

Nem ok egyik sem, eleve csak egy 5-6. számú csere csatárunktól váltunk meg, ezt nézve nem lesz túl nagy erősítés Bajan a milán számára sem. Stek és Lopez távozása eddig csak pletyka, Stek távozását már cáfolták is, Lopezt pedig Bojan távozása után nem hinném hogy kölcsön adnánk. Ha még is, még az sem ok!

Jó lesz ez, nekem csak Joker Torosidis hiányzik onnan jobbról, vagyis a védelemből, de ha nem jön az sem töri majd le a lelkesedésem! :asrflag8:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.28. 21:04


destro
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.08.28. 21:04


Én sajnálom Bojant, bár igaz hogy annyira nem volt meggyőző, de a pályán eltöltött percekhez viszonyítva sokkal eredményesebb volt mint pl. Oszi, és sokszor lendületet adott a beállása.
Ha ZZ nem számol vele, miért nem küldtük vissza a Barcaba 13 misiért és abból már tényleg lehetett volna kész játékos(ok)-t venni.
Pizza kezdett a Fioba Rosi a Parmaba, -azért ha a kezdőbe akar valaki igazolni egy kis pénzt ki lehetett volna csikarni, Juanról Simlicióról már ne is beszéljünk
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 20:36


GrazieRoma írta:Abban is azert van valami, hogy kiket igazoltunk...
Igazabol Castan es Balzaretti kivetelevel igereteket (Lucca, Marquinhos), tehetsegeket (Piris, Dodo, Tachtsidis), marketingelt jatekost (Bradley), felhoztunk 3 ifistat (Romagnoli, Lopez, Florenzi). Marquinho sem volt nagy nev, annak ellenere, hogy 26 eves.
Meglatjuk!


visszacsengnek a fifa ügynöke szavai... :) mért hazudna, utána lehet nézni, én lusta vagyok, nem akarok, de a délamcsikból nekem is csak Castan rémlik a mostani igazolások közül akit a kezdőből hoztunk el brazilból......a baj vhol tényleg ott leledzik, ha igazolunk valakit, akár olyat akiről még az életemben nem hallottam, rögtön a cds vagy más oldal címlapján díszeleg, hogy hú de nagyot fogtunk vele......
sZal az első meccs után még ha elhamarkodottan is egy kicsit utalni akartam arra hogy megváltoztak a viszonyok, bármennyire is vérfrissítésre szorult ugye a Spalletti féle csapat, és ami végül meg is történt, ezzel egyre távolabbra került az hogy nem a scudettoért, hanem csak a bl helyekért harcoljunk, vmelyik nap mondtam, tényleg fel nem merült bennem hogy feltegyem magamnak e mercato közben, hogy erősödtünk vagy gyengültünk, de 5-7 forduló után ennek kell hogy látszatja legyen, hogy meg lehessen mondani......

SAbnál amit nyagyon hiányolok, hogy tavasszal minőséget ígért a tavalyi keret után, de nekem ebből egyelőre az látszik mintha az idei érkezők összességében még fiatalabbak a tavalyinál, és mintha a tavalyi tűnne inkább minőségnek, csak rossz edző lett hozzá választva :) ......na mindegy, korai még temetni...... :) forza
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 20:16


bence írta:Néztem ezt a Falcaot tegnap, azon járt az eszem, hogy Borist + Oszit simán odaadnám érte, bár lehet ez is kevés lenne. Meg mondjuk miért is jönne ide :(

nem lehet, hanem biztos, hogy kevés. :wink: :)
ÉN vmi olyan Romát szeretnék előre mint a tavalyi Pescara, gyakorlatilag erőcenter nélkül nyomták, a lényeg a gyorsaság és a sok mozgás volt, én ezt szeretném a Romában látni.... :) ráadásul tvből, sztrimről qrva egyszerűnek, ámbár hatékonynak tűnt a játékuk....tényleg jó volt nézni. :wink:

Plusz továbbmegyek, olyannal is kiegyeznénk mint az olasz válogatott az eb-n, ugyan nem 3 támadó volt elől, de nem volt benne center, sőt az egész olasz keretben se, szal ezen az úton kéne elindulni, haladni, sztem.....
Falcaoról jut eszembe, egy olyan támadó meg végképp jól jönne, aki nemcsak bervi, hanem helyzetbe is hozza magát, a srác ebben kivételes, sajna ilyen játékosokból keves van, és ha van is sokba van......

Amúgy így hogy Bozsan elment, 2 lehetőség van, Sab holnap előhoz vki a cilinderből, vagyis igazol, hú de hiányzik is egy új arca az öltözőbe :) vagy felhozza Tallot és Borist......
Ebbe meg csak annyi a gond, ha Talloba látott volna vmit ZZ, magával vitte volna edzőtáborozni, nyilván Borist meg kényszerből vennénk vissza, mert a kutyának sem kell
szal ezek a lehetőségek.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.28. 20:03


feree80 írta:
fradista romanista írta:azaz "a legjobbnak még jönnie KELL"
és ez ugyebár a Roma hivatalos faszkönyvén jelent meg, tehát nem feri partizánakciója volt.
remélem, nemcsak a Bozsan-ügy miatt felaprikázott szurkolók megnyugtatásáért rkták ki.


francesco írta:Totti polóján az áll olaszul: "a legjobb még nem jött el". Mindenki döntse el maga, mit jelenthet. Bár kinézem belőle, hogy csak poénkodott.

http://www.forzaroma.info/notizie/news- ... e-i-tifosi


lehet holnap igazolunk két brutális minőségű klasszist a csapatba..... :lol: persze ez kizárt, de tényleg érdekelne hogy mit akart ezzel sugalni.

Néztem ezt a Falcaot tegnap, azon járt az eszem, hogy Borist + Oszit simán odaadnám érte, bár lehet ez is kevés lenne. Meg mondjuk miért is jönne ide :(
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.28. 20:00


lehet simán csak a formájára utal, ami még javulni fog :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 19:52


fradista romanista írta:azaz "a legjobbnak még jönnie KELL"
és ez ugyebár a Roma hivatalos faszkönyvén jelent meg, tehát nem feri partizánakciója volt.
remélem, nemcsak a Bozsan-ügy miatt felaprikázott szurkolók megnyugtatásáért rkták ki.


francesco írta:Totti polóján az áll olaszul: "a legjobb még nem jött el". Mindenki döntse el maga, mit jelenthet. Bár kinézem belőle, hogy csak poénkodott.

http://www.forzaroma.info/notizie/news- ... e-i-tifosi


lehet holnap igazolunk két brutális minőségű klasszist a csapatba..... :lol: persze ez kizárt, de tényleg érdekelne hogy mit akart ezzel sugalni.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 19:38


lehet hogy csak belemagyarázásnak tűnik, de vmi nem stimmel, időbe elkeztük az alapozást, a játékosok is időben be lettek szerezve, a feleslegtől is elég szépen megvált sab, 2 kezdőnyi játékos mennyiségre meg van,de hirtelen a mercato vége előtt 1 héttel steket adnánk el, most meg bozsant.......nem tetszik ez nekem.... :roll:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.28. 19:32


azaz "a legjobbnak még jönnie KELL"
és ez ugyebár a Roma hivatalos faszkönyvén jelent meg, tehát nem feri partizánakciója volt.
remélem, nemcsak a Bozsan-ügy miatt felaprikázott szurkolók megnyugtatásáért rkták ki.


francesco írta:Totti polóján az áll olaszul: "a legjobb még nem jött el". Mindenki döntse el maga, mit jelenthet. Bár kinézem belőle, hogy csak poénkodott.

http://www.forzaroma.info/notizie/news- ... e-i-tifosi
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.28. 19:03


Bojan mikor ide került, nagyon-nagyon örültem neki. Csak sajnos nem úgy fejlődött, ahogy én elvártam tőle.. Abszolút nem bánom, hogy elment.. úgyis elment volna egy év múlva.. A Milannak? s?
Lopez játéka már a felkészülési meccseken megtetszett. Olyan jó ütni való feje van :lol: S ezzel a nem mindennapi góllal, amivel bemutatkozott.. áh... Nehogy tovább adjuk már.. Semmit nem fog fejlődni idegenben. 10 milliószor leírtam, hogy DDR és Tottit sem adták kölcsön, itt fejlődtek, itt lettek nagyok! Mi a k**** f******* adnánk oda másnak?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.28. 18:54


Egy esetben leszek megértő Bojan kölcsönadásával, ha ZZ belátta, hogy Piris nem tudja hozni 38 meccsen a szintet, és igazolunk egy minőségi védőt a ,,megspórolt" pénzből.
Mondjuk azzal is megelégednék kiengesztelésnek, ha megverjük az Intert :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 18:54


ja amúgy egy fifa játékosügynök meg minősítette a a délamcsiból importált portékát, szal amit értettem, roma olyan délamerikaiakat igazolt, akik exklubjaikban is csak tartalékok, cserék voltak, szal nem meghatározóak, kivétel ez alól castan, de azt mondja nem lesz jó zz védelmében... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 18:49


én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a roma qrva xar alkupozicíóban van, akár van pénze, akár nincs, pletykáltak itt ágyúsokról, malagáról, sampról, atleticoról, valenciáról és a milanról akik érdeklődtek iránta, na most ha ennek csak a fele igaz, akkor is több mint a milan marad kalapban, szal sabot hibáztatom, hogy pont a milannak adta oda....

ezek után nyilvánvaló hogy azt várom hogy a teljes évi bérét állja a milan, sőt vminek illene csurrania kölcsön után....
hozzáteszem ha a barca helyében lennék, nem akarnám kifizetni azt a 13 millát, szal sztem keresni fognak vmi kiskaput, hogy ne kelljen nekik jövőre fizetni, szal egy szó mint 100, qrva rosszul is kijöhetünk ebből.....

mondjuk mikor idejött, én mondtam hogy nem fog megélni a serie a-ban, ami beigazolódott, ha vki azt kérdezné mikor kapta meg az esélyt a bizonyításra, az kérdezze lajost :) hát nem durva ő hozta magával spanyolból és az ő kezei alatt kopott ki a kezdőből.... :)
egyik barcás szerint pont azért nem megy neki, mert nem a szélen, hanem középen kellene játszatni :!: á, nem nyomnák el, és nincs is elég ember arra a posztra :) :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég