Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.02.08. 22:32


Én azt nem értem hogy ez a Galatának miért éri meg? Ha jó lesz, akkor 35-ért viszi majd valaki, amiből 7 a miénk, nem hogy nem keresnek, de még buknak is kicsit az üzleten. Ha meg nem lesz jó, vagy csak kicsit lesz jó, akkor meg drágán vettek középszert. Valami lesz ott a bónuszokkal, ami vagy kiderül idővel, vagy nem.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.02.08. 22:22


Hát, példának inkább nem állítanám. El akart menni, elment. Csak a Milan megszivatt őt és a managerét (meg Maldinit, ami azért pozitív hozadék) és így szar helyzetbe kerültünk mi is. De Pinto ügyes volt. A Galata deal is oké (ha tényleg jönnek a bónuszok) és az is komoly meló lehetett, hogy Zaniolot meggyőzte a törökök ajánlatáról. Mert gondolom volt része benne és tuti segített Mendez is.

De örömtüzeket én biztos nem gyújtok. Volt egy fiatal olasz válogatottunk. Jó lett volna megtartani. A labda nálunk pattogott. Nem sikerült. Oké, valószínűleg Nicolo nem könnyű eset, de az összes fiatal sztárocska ilyen. Sőt a csillogószemű ifisták is mind ilyenek lesznek, ha Zaniolohoz hasonlóan berobbannak. Muszáj tudni kezelni őket. Ez is a modern focihoz tartozik. Nekem sem szimpatikus, de ettől még ilyen a focivilág.

Amúgy azt nagyon remélem, hogy a két portugál nem kéz a kézben jár. Ha Mou lelép majd, jó lenne ha Pinto maradna. Fasza tulaj, jó sportigazgató. A 3 fontos posztból kettő betöltve.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2023.02.08. 21:52


Nálam is csillagos ötös! Így kell példát statuálni szerintem, ez hiányzik úgy összességében az európai klubfociból. Egy játékos sem ér többet, vagy fontosabb, mint a klub! Forza Roma, Forza Lupi
u.i.: Inkább legyünk nyolcadikak és játszanak a csillogószemű primavera játékosok, pár profi hozzáállású seniorral kiegészülve, mint olyan emberek, akik nem szeretik, tisztelik a klubot.
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.02.08. 21:13


Jaja, egyértelmű.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2023.02.08. 21:10


F.Totti írta:A bónusz azért érdekes. Nagyságrendileg ugyanannyi mint a fix ára.

Ez azért van, mert az Inter csak az eladási ár 15%-ára jogosult, a bónuszokra ez nem vonatkozik. Szóval még majdnem jobb deal is lehet, mint a Bournemouth-os
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.02.08. 20:59


A bónusz azért érdekes. Nagyságrendileg ugyanannyi mint a fix ára. Kíváncsi lennék mennyire könnyen teljesülhet.

Amúgy adom, Pinto jól dolgozott. Szép kármentés volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2023.02.08. 20:55


Ez tényleg csillagos ötös. Szerintem biztos az lehetett, hogy figyeljetek, vagy most megveszitek ennyiért vagy nyáron viszi a Milan vagy a Juve. Plusz az is lehet, hogy Zaniolo ügynöke tud valamit és a 35 misiert majd elviszik és így bevállalta ennyiért is a Galata. Amúgy a török bajnokság legdrágább átigazolása. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.02.08. 19:10


Hunszi írta:Sajnos 22 lett a vége :(...35 milliós kivásárlási ára lesz, ami nyártól már aktiválható.

Kiderultek a transfer részletei, miszerint :

16,5 millió fix.( ebből fizetünk a sinternek 15%ot, ami kb 2,5m)
13 millió konnyen teljesitheto bonusz
20% a játékos következő eladásából, ami ugye 35m a zaradek szerint, azaz ebbol jon meg 7milka, ha sikerul eladniuk.
ÉS ket fiatal tehetsegre elovasarlasi jog.
Yusuf Demir 2003-as, Barcelona akadémiajarol
EFE Akman 2006-os, legnagyobb török tehetségként tartják számon.

Nekem ez egy hibatlan , csillagos 5os deal. Pinto nem hülye..
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2023.02.08. 17:00


Zaniolo kitett egy keresztberakott lábbal egy képet, ezzel utánozva Mou-t. Erre csinálta valamelyik szurkoló a wc-s képet.

https://romapress.net/wp-content/upload ... webp/ngcb2 ez az eredeti
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.02.08. 12:55


off
ha már felmerült florenzi neve, rákerestem wtf van vele, nem hallom sehol a nevét. látom zseniális szezont fut a milánban... :shock:
on
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2023.02.08. 12:00


Azt szerintem nem ő rakta ki. A Giallorossi Hungary oldalon láttam én is egy ilyen képet, de az reakció volt az ő keresztbe tett lábú képére.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2023.02.08. 08:43


Zaniolo amúgy aranyosan kitett egy képet a netre, amin a Roma meze a klotyó szélén van.
Amúgy most ennyire meghülyült vagy mi van vele?

Florenzi is mindenáron elakart menni, most Zaniolo is, nem tudom mi van itt.
Zaniolo kb hálás lehet, hogy 19 évesen egész jó szezonja után kapott 2.5 misit évente a sérülései ellenére, most pedig 1.5 év vergődés után 3.5 misit fog kapni 4.5 évre kb kész az élete, ez rengeteg pénz. De ő hisztizik, meg durci...
Sokan Cassanohoz és Balotellihez hasonlítják, de Cassano tudásában zsebre tette volna Zaniolot, Cassano annyira jó volt, hogy a Real vitte. Zaniolot az angol kieső jelölt és a török bajnok aspiráns akarta csak. Balotelli pedig 2012-ben nagyot ment a válogatottban, plusz ő megfordult rengeteg nagy csapatnál is. Pl Cityvel bajnok és kupagyőztes is volt.
Kíváncsi vagyok, hogy innen vissza jön e Zaniolo. Kívánok neki minden jót és remélem egyszer kiderül miért akart ő és Florenzi is menekülni innen
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.02.08. 00:40


jaja, Isco jelenleg szar
ezt olvasom mindenhonnan én is. De könyörgöm, 30 éves csak! Ingyen biztos, hogy tennék vele egy próbát, hátha még van benne valami, amit Mou előhozhat. De mondom, szinte minimálbérért. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2023.02.07. 22:51


Hát ja Galata ezt jól csinálta. Sajnos jól is kijöhettünk volna belőle. Ha Zaniolo egyből elfogadja az angolok ajánlatát, ha az angolok nem igazolják le ilyen gyorsan Traorét, stb. Sajnos szomorú vége lett a dalnak. Kedvenceim közé sosem tartozott, de a maga módján sztár volt, ami azért mindig jó egy csapatban, plusz azon kevés játékosok egyike volt aki nem ijedt meg az ellenféltől. (Akárki akármit mond, egy Juventustól, Intertől, de főleg a a BL-ben nagyobb csapat ellen úgy be tudnak szrni a játékosok, hogy rossz nézni, szinte garantált a bukta.)

Konfetti liga döntős gólja és a másfél év kihagyás előtti szezonban 19 éves teljesítménye miatt azért emlékezni fogunk rá szerintem. De ez az utolsó másfél szezonja valami botrány rossz volt. Nem is emlékszem, hogy a Seria A-ban rúgott e gólt az Olimpicoban egyáltalán.

Másik téma:
Ha José ennyire nem meri Solbakkent játszatni, mert nem tud védekezni, akkor Isconak semmi helye a pályán.
Volt szerencsém elkapni Sevilla meccseket, részben Lamela miatt is, részben mert kb egy sztárparádé lett a keretük. Hát nekem tiszta Grenier, Pastore, meg volt még egy srác aki ugyanezt tudta még de nem jut eszembe a neve kb fél évet volt nálunk.
Tiszta ugyanez a kaliber lenne. Lassú, körülményes, ilyen alibi passzos, külsővel odateszi mert menő vagyok, mindegyik labdája lassú, védekezni nem tud, ha becsúszik tuti sárga vagy piros. Kapura veszélytelen. Tipikus az a régen jó voltam most elmegyek az öregfiúk meccsre mozogni egyet, de csak a pálya közepén passzolgatok... Szerintem Isco posztjára van emberünk úgy hívják, hogy Pellegrini és százszor jobb nála.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.02.07. 13:11


Isco-t kedveltem, egy próbát megérne, de az a minimum, hogy valami hugyszar lóvét keressen nálunk. Megélhetési padkoptatóból nem kell egy újabb.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.02.07. 09:42


ericcartmen írta:Remélem van valami százalék amit a klub kap a jövőbeni eladásból, mert ez igy azért karcsú.
3,5 misit fog keresni amúgy, nem emlékszem nálunk mennyit kapott, de szerintem kevesebbet.
Sosem volt igazán szimpi, ez az elmúlt egy hónap se tette azzá, szóval nem kívánok neki semmi jót.


Igen, van...csak épp az Internek 15% :lol:

Kár, hogy nem az angolokhoz ment, és lehet ha már Zaniolo is bánja. Ott mégis csak jobban szem előtt lett volna. Erről Choupo-Moting tudna meséni :D

Időközben Isco ügynöke már be is ajánlotta a játékost a csapatnak (őszintén, engem annyira nem zavarna, ha jönne, ingyen van, és a Sevillánál 1 millió keresett + bónuszok, annyit megér).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2023.02.07. 09:28


Ennél lehetett volna többet is kicsikarni, de ha úgy volt a vezetőség, hogy tuti a lelátón lenne a szezon hátralevő részében, akkor 20 alatt menne el nyáron, annál még a 22 millió is több.
Összességében kár érte, hogy ez lett az egész sztori vége...
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.02.07. 09:13


Szerencsére nem az én pénzem, így csak az a tény zavar, hogy buktunk egy potenciális olasz válogatottat. :cry:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.02.07. 09:05


Remélem van valami százalék amit a klub kap a jövőbeni eladásból, mert ez igy azért karcsú.
3,5 misit fog keresni amúgy, nem emlékszem nálunk mennyit kapott, de szerintem kevesebbet.
Sosem volt igazán szimpi, ez az elmúlt egy hónap se tette azzá, szóval nem kívánok neki semmi jót.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.02.07. 09:02


Sajnos 22 lett a vége :(...35 milliós kivásárlási ára lesz, ami nyártól már aktiválható.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2023.02.05. 18:26


Már 31-én erről szóltak a hírek. Nem tudom honnan lenne ott erre pénz, de ha még is kitudnak érte csengetni 30 misit, ott tuti jó fizut kapna. Icardi, Mertens, Torreira sem véletlenül van ott. Bár az biztos, hogy a Bournemouth ajánlatnál már minden rosszabb.

Közben a 22 milliós ajánlatot visszadobtuk, ma tárgyalnak újra. Remélem tökös lesz a csapat és egy jó deal keretein belül fog távozni. 25+bónusz szerintem egy ilyen helyzetben ilyen másfél szezon után nem lenne rossz. Közben a Galata szurkolók mint a messiást úgy várják. :D Dele Alli, Özil teljesen leépült ott. Mondjuk Icardinak jól megy és a Napoli azért igazolt pár játékost a török bajnokságból, szóval Zaniolon áll mit hoz ki ebből...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.02.05. 18:24


hát baxátok meg, szerdán zár a török piac, a roma végleg, mindenáron eladná zaniolot a galatának, hát ha elmegy, nem tudom kinek vagy jobban mondva melyik félnek van igaza, de gyak. 10 nap alatt kipenderítik romából, ebben mourinhonak vastagon benne van a keze.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.02.05. 18:20


Zaniolo elfogadta a Galata ajánlatát, ha a csapatok meg tudnak egyezni, akkor irány Törökország.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.02.04. 18:38


Akkor most Zaniolo 30 napos szabiját az általa vitt orvosi papír igazolja?
Azt hittem, a klub döntése ez...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.02.04. 18:15


feram89 írta:Valaki magyarázza már el nekünk miért kell Solbackent kivenni a nevezettek közül ffp miatt amikor más nagy klubbok meg orrba szájba költekeznek...

https://romapress.net/roma-forced-to-re ... uefa-list/


No comment, viszont az is, hogy 4 meccs alatt 2 perc játékidőnél jár még mindig...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég

cron