Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.08.16. 16:32


Ha lenne pénz, akkor már lenne védőnk és csatárunk. Olyan üres az a kassza, hogy Pallotta reggelente lehet a bostoni aluljáróban gyűjti a fizetéseket
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.16. 12:49


F.Totti írta:3,5 milkát fizetünk egy senki törökért, aki még válogatott sem volt? Hatalmas királyok vagyunk...

Ja, idő tényleg még van bőven. Évek. Majd lesz jobb is.
Ne legél ennyire negatív.
A jó hír az, hogy van még pénz a perselyben. Cejas pont az ilyen igazolásokat hiányolta, most kaptunk egyet, egy olyan posztra, ahol öregebbek vagyunk, és lassan-lassan fiatalítani kell (máshol már jól állunk). Nekem egy kicsit Torino szintű igazolás, de ne feledjük, tavaly ilyenkor Mancini is ugyanilyen idősen még padmelegítőnek számított az Atalantában. Középhátvéd az pont az a poszt, ahova nem szeretnek az edzők tiniket pakolni, ott általában később fut be egy játékos.
Természetesen padra vettük, hogy szokja a légkört. Még jönnie kell hátvédnek.

Anyagi szempontból semmi gond nincs ezzel az üzlettel, kis rizikót vállaltunk, ha itt nem is tud kezdő lenni, még nem kizárt, hogy később többért adjuk el, ami már jó. Anno Bianda teljesen más eset volt, ott egy közepes ifiért 1-2 milla volt az az ár, ami realis lett volna, nem hittem el, amikor leigazoltuk, hogy mennyit adtunk érte...

Lovrent azt írják, nem engedik, mert -nem meglepő módon- nem ízlik nekik a kölcsön. Olyan városi pletykát is hallani, hogy ő tartaléknak volt szánva, egy másik üzlet folyik közben a háttérben, nem seria A-s védőért. Az simán el tudom képzelni, hogy nem ő az első számú jelölt, szerintem több forgatókönyv van Petrachi fejében arra, hogy most védőre kell pénz, vagy csatárra kell éppen több. Lovren szvsz inkább a védőn spórolunk most eset volt.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.16. 11:45


Cetin-Bianda? Nem rossz ez a cigó-négus páros. Sn is nézegetné őket szívesen évekig :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.08.16. 10:46


marco24 írta:Én nagyon szeretném, hogy legyen egy fiatal védőpárosunk, akik kellően összeszoknak és 4-6 évig vagy még tovább együtt játszva megoldják ezeket a posztokat. .

Na, akkor nem ő lesz az embered, őt Bianda mellé hoztuk. Kéne húzni ezeket a strigulákat, hány ilyen semmi értelme kategóriájú igazolásunk van... 4-5 évente kijönne belőle egy Iturbe vagy egy Schick is
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.16. 09:31


Hunszi írta:Azért nem egy senki, U21es válogatott, aki legalább stabilan játszik a csapatában. Idő kérdése a felnőtt behívó.

Gencelbirligi a csapata, nem a nagy 4es valamelyike. És 3szoros U válogatott. A klasszikus senki. Spoli, Gyömbér vonulat. Kellett már egy ilyen. Az meg külön jó, hogy az értékének kb háromszorosát adtuk érte. De simán lehet, hogy vki valakije. Valakinek tartozott Petrachi ezzel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.08.16. 08:47


Akár még jó is lehet ez a török csávó. Elvégre feljutó csapatban szerepelt és a Galata és Fener is le akarta igazolni. Mérete adott, fejelni tud. Fazio lassú, nem csak tempóban, de döntési sebességben is. Én nagyon szeretném, hogy legyen egy fiatal védőpárosunk, akik kellően összeszoknak és 4-6 évig vagy még tovább együtt játszva megoldják ezeket a posztokat. Chiellini Bonucci és Barzagli triójában az összeszokottság óriási faktor volt, nem is ment Bonuccinak a Milánban.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.16. 07:23


Vajh mi lehet a feleseg/barat-mento icardival? Egymasnak ellentmondo hirek jonnek.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.16. 06:05


22 évesen stabilan játszott a török 2-ben.
A Poolban és a Tottenhamban meg 21 éves kissrácok szorítják ki Lovrent és Alderweireldet.
Amúgy nem ítélkezek, lehet ő az új Marcos, de az is lehet h Coric mellé kellett valaki a padra.

5 védő sok lenne szerintem, távozik majd még valaki?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.08.16. 05:47


Azért nem egy senki, U21es válogatott, aki legalább stabilan játszik a csapatában. Idő kérdése a felnőtt behívó.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.15. 23:27


3,5 milkát fizetünk egy senki törökért, aki még válogatott sem volt? Hatalmas királyok vagyunk...

Ja, idő tényleg még van bőven. Évek. Majd lesz jobb is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.15. 21:29


Csak azt nem értem, hogy olyan játékost miért nem lehet hozni aki aktívan játszik? Rugani pad király, Lovren évek alatt és a teljesítményével vált pad királlyá. A prime Lovren szerintem nem volt rossz, csak az a baj, hogy attól már messze vagyunk, de lehet a Mancini-Lovren kettős működne. Rugani olasz és jobb korban van, de kevesebbet játszott mint Coric :D.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.15. 21:26


te feree, attól még hogy egy ideig nem jártál erre, és neked új az infó, azért itt volt téma Lovren gondolhatod. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.15. 20:24


hála a jó istennek, hogy ilyen hulladék alxis sanchez és takony icardi nem jön, és most tényleg örülök, hogy büdös nekik a roma. :wink:

jah és most látom, készülünk egy újabb zombi(dögölj meg, és moncsi is) ügyletet kötni, az illetőt lovrennek hívják, 30 éves 25 milláért, pont mint tavaly zombi, mondjuk a horvát ellen semmi kivetnivalóm nem lenne, azon kívül hogy üveglábú, és az angol bajnokságban amortizálódott.

10 évvel ezelőtt hoztam volna, és akkor volt is szó róla.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.15. 20:19


Sokat nem kellett várni, máris igazoltunk egy védőt, igaz nem Manolas pótlására.
Mert Cetin, 22 éves török https://www.transfermarkt.co.uk/mert-ce ... ler/391498
3,5 millió körül érkezik majd.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.15. 20:17


no, állítólag vettünk védőt, az emberünket mert cetinnek hívják, és annyi idős mint cunder, sőt még török is, hogy cunder ne legyen egyedül.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.15. 20:05


hmm Alexis Sanchez jöhetne kölcsönbe? Jöjjön
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2019.08.15. 20:03


ez pontosan igy van. nem ertem mit kukacoskodunk par millan amikor Dzekot el kene adni... annak fenyeben hogy jovore ugy fog lelepni hogy iden vegig grimaszolva fog jatszani vagy lesz a karjan a CsK karszalag ha epp nincs Florenzi es rohogve fog elmenni ugy hogy meg egy marék mogyorót se kapunk érte.
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.15. 19:43


Jobban izgulok, mint a meccsek alatt amikor Faziora 1-1-ben vezeti az ellenfél csatára.
Icardi-Milk-Werner-Batsu stb. Ebből bárkinek örülnék.

Amúgy most őszintén Dzekoval meg lesz a 4? Nem.
Akkor miért nem lehet azt h eladjuk az Internek 25 - ért és kölcsönvesszük Batsyuanit. Aztán a Batsu-Schick-Defrel hármasból valaki csak jó lesz.

Miért nem lehet akkor fiatalokra építeni? Ahogy nézem fiatal középpálya, fiatal szélsők, fiatal kapus, csak a védelem idős, de ott nem is baj, meg a csatárunk.

Fiatalítsunk aztán heló. Dzekoért 33 éves 20-25 milliót kapni ingyen pénz lenne. Ha maradni fog, ingyen elmegy jövőre.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.15. 19:13


F.Totti írta:NZonzi meg akár maradhatott is volna. Ő a leglabdabiztosabb DMünk, viszont cserébe a leglassabb is. Ez utóbbi miatt húzhatta ki Fonseca, mert a labdabiztoság baromi fontos lenne.
A labdajáratás gyorsasága fontos elem Fonseca taktikájában.
Egy 3 milliós vagy mennyi fizujú játékos padon tartása nem túl célszerű; van 4 ember arra a 2 posztra, ami bőven elég. Mind a négyen fiatalok, ne vegyen egyik elől egy percet sem, én örülök az eltakarításának.
A gond az, hogy ő volt az egyetlen piacképes fölös játékosunk (talán még Defrel az), és belőle se látunk pénzt idén. Nem tudom, mennyire volt ez tervben, hogy Gerson után nem tudunk eladni senkit.

mcsabi írta:
Virga írta:Azt mondja, hogy magadra vagy utalva edzések között és hogy van hogy a játékosok egymáshoz sem szólnak.
Ha ez így van akkor az rossz hatással lehet a csapategységre (de az is lehet hogy csak hozzá nem szóltak)

Mondja ezt az az ember, aki az itt eltöltött két évéből 371 napot volt sérült.
Mondja ezt az az ember, aki olaszul se tud. :D
Angol fórumon többen írják, holland létére angolul se nagyon tud (sőt a hollandján is lenne mit csiszolni), olaszul meg két év alatt nem tanult meg semmit. Szóval itt inkább vele voltak problémák. Nem véletlen az sem, hogy több külföldi jelentkező ellenére is egyértelműen haza vágyott.

Xaba írta:Undernek is csak 1.6 vagy 2misi a fizuja. Lehet hipnotizaltak oket az alairas elott
Én speciel azon csodálkozom, hogy Ünder nem kér sűrűn elnézést a szurkolóktól azért, hogy most már ilyen magas a fizuja. :P



Még bőven van idő a piacból (egy hét nagyon sok tud lenni), fognak még történni dolgok (ne feledjük a piac elején milyen gyorsan peregtek az események, most is fel fognak gyorsulni, ahogy közeledik a határidő), ha más nem egy középhátvéd érkezése, és pár kimenő kölcsön valószínűsíthető.

Egyelőre a védő kérdés még nagyon nem eldöntött; ha nem tudunk kölcsönözni védőt, akkor viszont vennünk kell, és így csatárra nem fog maradni pénz (kérdés, hogy van-e egyáltalán elég pénz, vagy el kell adni hozzá Dzekot). Amennyiben védőt veszünk, akkor azért szélesedni fog a kínálat, venni könnyebb jó játékost, mint kölcsönözni.
Jelen pillanatban úgy néz ki Dzekoért kaphatunk pénzt egyedül, de az önmagában nem lenne elég a pótlására. Állítólag Icardi vasárnapig vár a Juve ajánlatára, Marotta pedig egy olyan opciót tenne a szerződésbe (ha leigazolnánk), ami megakadályozná, hogy egy éven belül továbbmenjen a Juvéba. Ez esetben én kizártnak tartom, hogy megvennénk, pláne ha nem találunk kölcsönözhető védőt. Csatárt kölcsönözni még mindig tudunk (még talán Icardit is), és ha védőt veszünk, akkor nem is marad más választásunk. A nagy kérdés az, hogy Dzekot elengedjük-e.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.08.15. 14:51


Undernek is csak 1.6 vagy 2misi a fizuja. Lehet hipnotizaltak oket az alairas elott
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.15. 14:38


Úgy tudom Aug 23 a deadline
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.08.15. 13:58


Petrarchi megnyugtatta a kissé elkanászodó Zaniolot, majd megújította a szerződését, ami még így sem tulzó (másfél milla évente) főleg a piaci értékéhez képest. Szóval ez nálam piros pont. Ünder szerződését is megújította. Újabb pacsi.
Dzeko köré szép falat építettek, aminek én személy szerint örülök, de ha mégis megy, legalább Milik jöhet a helyére, aki legalább már bizonyított a bajnokságban és fizikálisan hasonlít Dzekora. Miközben kevesebb mint 2 hónapja van itt és közben kényszerpályán is mozgott. Jött Veretout, Mancini, Diawara, Pau Lopez, Spinazzola, akik elvileg mind illeszkednek az edző taktikájába. DDR-t nem ő küldte el. Elküldte Karsdorpot (a mai nyilatkozata alapján hála az égnek) és Gersont. Most szerintem az a szakasz jön, hogy Olsen, Gonalons, N'Zonzi (Galatánál van orvosin) is távozik, nekik keres helyet, amiből lesz valamennyi pénz. Aztán még jöhet Batshuayi is, Schick helyére. Igazából tényleg egy jó belső védő kell nekünk és kábé megvagyunk. Egy Mercato alatt azért ez a jelen körülmények között nálam kiemelkedő.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.08.15. 13:18


Hogy is volt? Valamikor július elején mintha lett volna egy sajtótájékoztató, ahol az hangzott el, hogy még érkezni fog:
1 kapus - Pau Lopez
2 védő - Mancini, ?????
1 szélső - ?????
1 csatár - ?????

A beígért 5 játékosból tehát 2 érkezett (jó indulattal számoljuk ide Dzekot, akkor 3). Így egy héttel a zárás előtt szerintem ennek az átigazolási szezonnak vége is van, én részemről új érkezőre nem nagyon számítok. Miután azt hallani, hogy Lovrent visszavonták a piacról, Toby túl drága nekünk, Rugani pedig nem megfelelő Fonseca-nak, így nem lepődnék meg, ha a következő felkészülési meccsen már kipróbálná Kolarovot belső védőként.

Az egyetleg dolog, amit lyukas zsebbel kb. tenni tud, hogy elrendezi a szerződéseket, esetleg valami csoda folytán még megpróbálja kölcsönbe elküldeni Defrelt és Gonalons-t.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.15. 11:56


Ennek meg a tavozok is-akik nyilatkoznak az edzesekrol- az ellenkezojet mondjak. Olyat tobbszor is olvastam, hogy mashol profibb a mentalitas, de, olyat nem, hogy ne lett volna jo a hangulat.
Nyilvan, mikor mar kb az el-helyekert ment a csata, borusabb lett a legkor...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.08.15. 09:41


Virga írta:Azt mondja, hogy magadra vagy utalva edzések között és hogy van hogy a játékosok egymáshoz sem szólnak.
Ha ez így van akkor az rossz hatással lehet a csapategységre (de az is lehet hogy csak hozzá nem szóltak)

Mondja ezt az az ember, aki az itt eltöltött két évéből 371 napot volt sérült. Persze nem mondom, hogy EDF alatt kizártnak tartanám az állítását, mert az jól látszott a pályán is, hogy mintha teljesen idegen embereket szedegettek volna össze, semmi kölcsönhatás nem volt a játékosok közt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Totti4ever valamint 190 vendég