Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.09. 07:15


Már lemondtam a stadionról. Mondjuk ha kifognék egy aranyhalat biztos az egyik kívánságom az lenne, hogy mélyebben belelássak ezekbe a dolgokba és megértem mi a probléma és hogy megtudjam oldani.

Kb 7-8 éve megy már a tárgyalás, gondolkozás, tervezés stb. És semmi haladás. Mindig bejelentik, hogy na most végre de persze nem, most sem. Máshol meg millió stadion épül.

Persze megértem, hogy nem akarja a város, de ha nem ők finanszírozzák és távol esik majd mindentől nem értem miért nem lehet...
Ha azt mondja Pallotta ezt Rómának kell felépíteni és üzemeltetni megértem, de elvileg ő akarja az egészet. A városnak egyedül az utat kell finanszírozni.

Ezeket úgy mondom h én összességében a Sportberuházások ellen vagyok.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.08. 22:17


https://index.hu/kulfold/2019/08/08/ola ... io_valsag/

Hatha a stadiont se halogatjak tovabb, ugye a fopolgi is a"halogatos" m5s-be tartozik.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.08. 16:56


fogkefe1 írta:Mondjuk ha Contéék kifizetnek érte 25 milliót bolondok.
Azok, de szerencséjükre nem fog kelleni 25 misi.
tomm írta:Csalhogy egy 33 eves, sose volt top csatartol mar nem lehet tul sokat varni.
Conte mégis vár tőle valamit...
SPQR írta:Hamarosan megkezdődik az üvegvisszaváltás. Karsdorpért és Olsenért annyit, vagy kevesebbet kapunk, mint a bérük évente. Gonalons és Pastore negatív értéket képviselnek a fizetésük miatt, akiért valami pénz remélhető: Defrel, Nzonzi, Schick. Nem tudom, ebből hogyan lesz belső védő, jobb bekk és szélső vásárolva...
Jó hírem van, RW-et már igazoltunk a Primaveraból, Antonucci személyében. :)
Belső védő olcsóbb lesz, mert -ami eddig is sejthető volt, most már bizonyosság- Alderweireld nem fog jönni.
Jobb bekk még jöhet, de gondolom nem véletlen játszott tegnap Santon a mellőzése után. Csak megnézte Fonseca, mit tud ott.
SPQR írta:... Ha Dzeko is megy - márpedig úgy tűnik - az ő pótlása is nehéz lesz. Friss pénz nélkül csúnya szezon várható, esetleg Zaniolót lehet piacra dobni, hogy a hiányposztokra vásároljunk. Láthatóan megakadtunk, mert Monchi (rohadj meg!) szemete útban van.

Dzeko helyére leginkább kölcsönt látok reálisnak, vagy rizikózunk egy olcsóbb vétellel.
Zaniolot eddig kellett volna eladni, most már nem fogjuk, inkább hosszabbítunk vele hamarosan.
Sajna az angol bolt zárul, így azért nehezebb lesz a selejtezés. Többség kölcsönbe fog menni, szóval csak a fizetésüket tudhatjuk le. (...Vagy még teljesen azt sem, lehet Karsdorp fizuja egy részét mi álljuk.) A fiataloknál szerintem bízunk egy jó szezonban, és ezért nem is feltétlen akarjuk eladni őket, a megfelelő jelentkezőhöz mehetnek azonnal. Az öregeknél pedig kivárás van, ha jön jó ajánlat, megy, ha nem, kevesebbért is mehet, ha továbbra sem... akkor marad a kölcsön.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.08.07. 19:56


fogkefe1 írta:Karsdorpot hazaküldtük. Egyelőre kölcsönbe, mert nyilván pénzt nem ad érte senki...

... :D Milyen jól járt vele a Feyenoord: 16 milliót kaptak érte a Romától, majd két évvel később még ingyen vissza is kapják. Ha most meglenne az a 16 millió, akkor jöhetne Alderweireld, és még maradna +8 millió euró (mivel a Di Marzio forrás szerint 20-at ajánlottunk, és a Tottenham 28-ért engedné el).
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.07. 19:48


Karsdorpot hazaküldtük. Egyelőre kölcsönbe, mert nyilván pénzt nem ad érte senki...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.07. 12:26


Defrelt tavaly kölcsönadtuk és jól szerepelt. Olsen 2 milliót ér, lehet h mi fizettünk érte 10-et, de 2-nél nem ér többet. Karsdorp nálam rosszabb mint Bruno Peres, aki 6 millióért ment el? Gonalons nem ingyen volt? Adjuk tovább ingyen vagy végülis ülhet a padon is mivel ingyen volt, csak ne játszon. N'Zonzi pedig 25 millió volt, őt inkább már ne adjuk kölcsön, mert ahhoz drága volt, de 20 millióért mehet (15+5). Könnyelmű vagyok? Lehet, de a bruttó bruttó fizetése ezeknek a játékosoknak van szerintem vagy 15-20 millió, amit egyből meg lehetne spórolni, áron alul eladjuk őket. Játszani úgy sem fognak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.08.07. 12:07


Fogalmazzunk úgy, hogy a júniussal ellentétben jelenleg nem vagyunk eladási kényszerben. Nyilván el kell adnunk sok számunkra nem hasznos embert, ellenben nem vagyunk rákényszerülve, hogy áron alul távozzon bárki is. Legrosszabb esetben két hét múlva kölcsönadunk mindenkit és bízunk abban, hogy jól szerepel, ami által jövőre már sikerül túladni rajtuk
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.07. 11:46


Nem azt mondom h a csatár a legfontosabb poszt most jelenleg, ahova igazolni kell, de Dzekoval jövőre sok jóra nem számítok. Pénzt pedig lehet szerezni az eladásokból, ami viszont fura h eddig nem nagyon adtunk el senkit.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.07. 11:43


Szerintem többet lő majd, mint tavaly. De igen, azzal is egyetértek, hogy elveszi a klub legdrágább igazolása elől a lehetőséget. Mondjuk ha marad nálunk Defrel és inkább őt játszatnám. Védekezésben ő tényleg hasznos és tud is gólokat lőni (ezt mondjuk Rómában pont nem bizonyította, de máshol igen). Dzeko egész biztos, hogy nem fog védekezni, Schick pedig egész biztos, hogy nem fog gólokat lőni. Egyedül a franciában van meg 2in1 erre az esély.

Schicket még Monchi szánta nagy gólvágónak. Bár szerintem ő is inkább támogató árnyékékként tervezett vele. De az biztos, hogy jövőre már senki nem gondol, úgy Schickre hogy majd szórja a gólokat. A mostani tervek szerint ez egyértelműen a bosnyák feladatköre lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.08.07. 11:47-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.07. 11:08


Most nem azert, de sztem a klub torteneteben a legdragabb igazolas volt annak szanva.
De mindegy, tavaly mar latszott rajta a lassulas, iden mit varunk tole? En csak azt, hogy elszivja masok elol a lehetoseget. Esetleg 5-6 golt ...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.07. 10:28


tomm írta:Tavaly akkor ep shaarawy volt a top.
Legalabbis a bajnoksagban.
Asszem.


Nemár, hogy nem érted amit írtam: "vagy annak volt szánva".
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.08.07. 10:15


Azt írják elképzelhető, hogy Dzeko ma nem hajlandó pályára lépni, hogy nyomást gyakoroljon a vezetőségre az eladását illetően. Ha ez igaz, tőlem már holnap nekiállhat fogkefével feltakarítani az Olimpicot, aztán ha végzett ollóval lenyírhatja a gyepet.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.07. 10:11


Tavaly akkor ep shaarawy volt a top.
Legalabbis a bajnoksagban.
Asszem.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.07. 10:08


Tomm, a top-ot természetesen úgy értettem, hogy az a csatár, aki az adott csapatban A gólvágó. Illetve annak van szánva. Sn nyilván kitilt, ha kipihente a nyaralását, de Dzeko igazából soha nem volt top :)

SPQR, dzeko távozását miből olvasod ki? A jelek most már inkább a maradására utalnak. Egyébként a mai keretben nincs Olsen, Karsdorp, NZonzi, Gonalons, Pastore, Coric (szegény srácot rendesen sajnálom) és a még mindig dagi Veretout.
Az utóbbi kivételével a többieket gőzerővel áruljuk. Érdekes, hogy Defrel most újra kerettag. Ezek szerint a szárdokkal véglegesen nem sikerült megegyezni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.08.07. 10:26-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.07. 08:48


Csalhogy egy 33 eves, sose volt top csatartol mar nem lehet tul sokat varni.
Mindig csiptem dzekot, de, hogy top... hat ez tobb, mint vicces. Vagy ha o top, akkor van meg megatop meg gigatop kategoria.
Van alternativa, mert amit o fog nyujtani jovore, azt sokan utana csinalnak. Oda a rozsdas bokot...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.07. 08:28


Az a 9 igazából 14, mert a BLben folyamatosan termelt, de lényeg nem ez. Akkor lenne a Petrachi és Fonseca döntési helyzetben, ha lenne alternatíva. Külső vagy belső. De úgy tűnik nincs.
A csapatot top csatárát pedig kénytelen vagy megfizetni. Úgyhogy az a hülye helyzet van, hogy egy 33 éves játékos diktálhat a klubnak.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.07. 06:08


Még mindig nem támogatom a maradását. Hosszabbításától meg egyenesen frászt kapok. Max ha plusz 1 év, de nekem egy 9 gólos csatár ne keressen 4.5 milliót amikor a többi poszton meg senkit sem akarunk megfizetni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.06. 22:20


Most már én is azt mondom maradjon. Icardi és Higuain se akar Rómába költözni. Ne könyörögjünk nekik. 40-50 milkánk pedig nincs értelmes pótlékra.
Főleg hogy Dzekoval és Schickkel messze nem a legnagyobb hiányposztunk az ék. Adjunk el és költsünk középső védőre. Mielőbb.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.08.06. 21:11


Az első mondat második tagmondata kétségkívül igaz. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11483
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.08.06. 20:56


Dzeko világklasszis, Schick nem az. Pont.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.08.06. 20:10


Pont azért emelte meg.
Tavaly beleszart a dolgokba, de az eddigi meccseken az bizonyosodott be, hogy Dzeko ér valamit a pályán, Schick pedig egy két klassz megmozdulást nem számítva nagyon nem meggyőző - főként kapura veszélytelen, ami egy csatárnál elég nagy probléma. Jó, tudom, hogy lőtt gólt ő is, de többnyire elég gyatra volt. Fonseca és Petrachi rájött, hogy ha megy Dzeko és Schick valamint valami olcsójancsi jön még, akkor elég gyatra szezon lehet belőle januári edzőmenesztéssel. Most az lehet, hogy Dzeko oké, Schick mehet. Dzeko szerződéshosszabbítása is készül állítólag.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.06. 16:42


Mondjuk ha Contéék kifizetnek érte 25 milliót bolondok.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.08.06. 15:49


Haha, az Inter addig szarakodott, hogy Petrachi felemelte Dzeko árát 25m-ra :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.06. 13:10


cejas írta:Miért ne lehetne. Az Atletico Bilbaoban mai napig csak baszkok játszanak.
Csak akkor legyenek konzekvensek és hajtsák el a többi brazil, kolumbiai és argentín játékost is. Nem is értem. Douglas Santos oké, Malcom nem. Ezt magyarázza meg valaki.

Hulk? Bruno Alves?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.06. 12:31


https://www.transfermarkt.com/osc-lille ... erein/1082
Csak azert lathattad, mert sormeccs volt...
Ja, most latom, hogy cserekapust irtal...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 187 vendég