Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.04.27. 09:56


Nyugalom, fiúk. korábban is sokszor változott még a hivatalos címer is. http://www.asromaultras.org/stemmi.html
A mai címer is csak kb 15 éves.
(nekem speciel teccik, és nem cserélném le, de az egy dolog, Öreg vagyok már, nem szeretem a változásokat. :D ).
Szóval a dolog eleve nem ördögtől való. És nyilván nem lesz pld a farkasból sas.

az Olimpico-nál meg ezerszer jobb lenne mondjuk egy korszerű Campo Testaccio, mint ez a túrós hátú közös ló, ami nem is focira lett méretezve, nem?. :D
,
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.26. 23:29


Neuer? Vicc lenne neki ha idejönne
Nekünk meg nincs 15-20 millánk rá


Bal oldali középpályás és 1 gól, 2 assziszt. Hűha! Ennyit Taddei is tud egy évben.

na ne túlozzunk :D (Játékosok topikba nézz oda egy kis statért róla :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.04.26. 23:22


piiii írta:inkább az MU-ba, Van der Saar helyére


Állítólag ezt Fergi papa a sajtájon cáfolta, én is Bayernre gondolok.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.04.26. 21:11


inkább az MU-ba, Van der Saar helyére
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.26. 20:30


mexes94 írta:
tomm írta:nézem a salke-mu meccset ész eszembe jut a régi mondás: végy egy jó kapust...


Csak nem Neuer? :) Jöhetne! Pláne, ha úgyis el akar menni.

a bayernbe megy. elképzelhetetlennek tartom, hogy ne
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.26. 20:13


nézem a salke-mu meccset ész eszembe jut a régi mondás: végy egy jó kapust...


http://www.romanews.eu/2011/04/26/nuova ... -sabatini/
na. ebbő se lesz világverő gárda. sabatini meg ne nézegesse montit.
egyébként tényként kezelhetjük sabatini érkezését? úgy irogatnak róla már sokadszorra
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2011.04.26. 20:28-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.04.26. 16:51


Ki ez a Kevin Constant? Elfelejtették a hírgyárosok, hogy most úgy néz ki, hogy lesz lóvénk és nem biztos, hogy ilyen játékosokra lesz csak pénz? Még igazolunk valakit a Brescia-ból, kettőt a Samp-ból és a Bariból is jöhet még kettő. Kész a csapat! :D
Nem azt mondom, hogy a Barcaból kell igazolni, de Vucinic és Perrotta legalább letett az asztalra valamit ezekben a kiscsapatokban is. Bal oldali középpályás és 1 gól, 2 assziszt. Hűha! Ennyit Taddei is tud egy évben.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.04.26. 16:30


A Cityt be kell vágni szépen, ott van lóvé. Bár én ésszerűbbnek tartanék egy Vucinic- Zabaleta cserét, a jobb bekk pozíciónk gyakorlatilag üres. Ha a Citynél nem járnánk sikerrel, akkor a Leverkusennél próbálkoznék. Rudi papával amúgy is jóban vagyunk, hátha lenne esélyünk egy jó üzletre: 30 meccs, 10 gól, 10 gólpassz, 23 éves. Akarunk jobb embert a középpályára? http://www.transfermarkt.de/de/arturo-v ... 37666.html
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.04.26. 14:53


A logo megváltoztatása engem is kevésbé zavarna, na de hát a címer........az szent dolog, nem cserélgetheti az ember, mintha holmi alsónemű volna.
Montellával meg a bérelt helyű ex-sztárjaink járnának csak jól, akik már nem akarnak bizonyítani, csak levezetni nyugdíjig, hozzva egy olyan szürke, átlagos teljesítményt meccsről meccsre, amit rutinból tudnak hozzni, de ez a már a Serie A-ban a középmezőny elérésére elég csak.
Ennél a klub, a szurkolók és az új tulajdonos is nagyobb dolgokat akar elérni, ezért kizártnak tartom, hogy jövőre is maradna mint, vezetőedző.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.26. 14:36


totti megint igazi balf.sz, ha nyilatkozni kell: nagyon úgy néz ki (remélem is) új edző jön. feri meg előre kijelenti, hogy neki a régi kell. ez biztos jót tesz a csapatnak a jövőre nézve.

a logohoz egy utolsót: ha az számÍt logonak ami fred avatarában van, azt nem sajnálom, különösebben soha nem tetszett. persze a farkas, mint jelkép tabu
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.04.26. 13:55


A balkáni típust én úgy fogalmaznám meg inkább, hogy ők a föld bármely pontján képesek beilleszkedni, ezért egy közepes, megbízható teljesítmény mindenhol tudnak hozni "arcal a gázsi felé focit", tudják ezt a klubtulajok is, ezért van tele európa szerbekkel "mindig jó ha kéznél van egy szerb is", és vannak itt jobbak is, őket az élcsapatok viszik el, ők magas szinten tudnak állandót nyújtani. Ezért szerintem Vucinic épphogy nem tipikus balkáni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.04.26. 13:17


Vuci tipikus balkáni mentalitású ember, akinek az életét a hangulata irányítja, az a baj nála most h látszik h megfeszül h gólt rúgjon, de nem megy az istennek se. 4 abszolút ziccere volt pl. hétvégén is, ami amellett h vizsgálhatjuk onnan is h nem rúgta be, de nézhetjük onnan is h ő volt az mindig aki odakerült! Rengeteget ment, hajtott mint az állat, sajnos most nem mennek be azok a helyzetek amik 3-4 hónapja még simán bementek. Beindult tisztára játszotta magát, ott volt a helyzet, és kihagyta. Sajnos van ilyen, de ő legalább beindul, tisztára játssza magát, és helyzetbe kerül. Montella nagy döntése h játszatja őt, be fog az jönni előbb-utóbb. Csak sajnos ha utóbb, akkor az már nem nálunk lesz, ui. 4-5 meccsünk van a szezonból, de akkor is játszatni kell, h megtörjön az átok. Mivel nincs opció a helyére a padon, ezért meg aztán főleg játszatni kell!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2011.04.26. 10:22


Nem tudom sracok az en velemenyem szerint a fejetol buzlik a hal.
Vucsi tavaly alap ember volt merkozeseket dontott el nekunk golok,stb stb de viszont mikor tavaly kifutott a palyara tele volt onbizalomal ugyanugy ahogy az egesz csapat.
latszot rajtuk hogy magabiztosak es meg halnak a palyan.ebben a szezonban vucsi csak padozott ranieri allatt mert borielo totti volt az allando kezdo es elvesztette az onbizalmat ezrt nem megy most ugy neki.ahogy a csapatnak sem megy.de ha lenne egy jo edzon pl Cappelo,Anchelotti,Lippi,vagy valami hasonlo szerintem ujra jo lenne.es 5-6 millioert el kotya vetyelni nem kene.De ez CSAK az en velemenyem.

Forza roma
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.04.26. 10:15


Én bírtam Vucsinicset. De eljutott olyan szintre, hogy 10 meccsből egyszer tud csak kiemelkedő teljesítményt nyújtani, és legalább 5 meccsen elfogadhatatlan a teljesítménye. Ennyiért kár megtartani. Bár annyit azért elmondhatunk a védelmében, hogy nincsenek igazi játszótársai nálunk.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2011.04.26. 08:13


Remélem el tudnják adni Vucinincet jó áron! Én személy szerint soha nem szerettem. Most már unszimpatikussá is vált! Forza Roma!
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.04.25. 22:28


A hírek szerint tavaly a Tottenham 10 milliót kínált Vucinicért, de Ranieri nemet mondott. (mondjuk nem csoda, tavaly tavasszal nagy formában volt, meccseket döntött el, és nem úgy, mint mostanában....)
Most viszont összejöhet a dolog. Sabatini kinézte Sandro-t, és vele elcserélnénk. reméljük a legjobbakat :)
Egyébként Vucinic állítólag már a télen kérte, hogy engedjék el, miután egyszer sértegették a nőjét meg a gyerekét.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.04.25. 21:12


Trigoria írta:ahogy mindenki

és a Getafe - Team Dubai után szabadon legyünk AS Roma- Team USA
és ne szarozzunk, legyen a logónk a Szabadság-szobor

ne is mond, az de gusztustalan....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.25. 20:08


ahogy mindenki

és a Getafe - Team Dubai után szabadon legyünk AS Roma- Team USA
és ne szarozzunk, legyen a logónk a Szabadság-szobor
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.04.25. 19:58


Én is ebben az újabb újságírói kacsa dologban reménykedem.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.25. 19:43


és ezt a logo (akármit is jelentsen pontosan) cserét nagyon biztosra tudjuk? legalább azt, hogy ki mikor hol kinek mit mondott?
ez a hÍrek szerint megint lehet, hogy csak valami újságÍrói kreálmány. vagy nem...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.04.25. 19:36


Hajaj kezd a dolog rossz irányba elmenni!
A stadion építés biztos hatalmas biznisz, hiszen Roselláék is terveztek egy ilyen projektet, megmozgatja egy kicsit az ingatlan-maffiát.
Ez a címer vagy logo-váltás, meg egyenesen szentségtörésnek tűnik.
Úgy látom ennél az üzletembernél is csak a pénz számít. Miért nem adtuk el a klubbot, akkor már Sorosnak? Ő többet ajánlott. Egyik kutya, másik eb.
Ajánlom a farkas figurája helyett a vatikánt vagy a pápát az új tulajnak. Rengeteg buzgó vallásos amerikait és más országbelit nyerne meg vele magának.
A becenevünk meg farkasok helyett legfeljebb a katolikusok lennének.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.04.25. 08:34


Perrotta azt persze nem mondta ki, ami gondolhatott mögötte. "Különben is, más edzőnél tuti nem férnék be az alapcsapatba" :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.04.25. 01:13


ha a logó helyett/mellé akar egy újat/másikat az még csak csak
a címer Tabu
de ha azt vesszük hogy régen ez a logónk volt és lett belőle a címerünk.... fene tudja melyikre gondolhatott
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.04.24. 23:21


ha jól tudom az a logo üzleti okokból lett kitalálva
olyan nagy kár nem lenne érte. főleg annak nem, aki kifejezetten utálja az üzleti részlt a focinak
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.04.24. 22:12


Mi a címer és mi a logo?

Kép

Szerintem az első a címer, a második a logo.
Akkor a hír szerint a másodikat változtatná meg, de el sem tudom képzelni mire lehetne váltani, egyáltalán miért kéne, nem hiszem hogy valakit ez zavarna egy rómás melegítőn pölö és ezért nem venné meg, esetleg egy picit dizájnolhatnának rajta, de a farkasnál nincs jobb!

A stadionépítéssel maximálisan egyetértek, egyrészt az olimpico egy atlétika stadion és nem foci, másrészt rossz belegondolni, hogy a laziosok ugyan úgy a magukénak érzik az olimpicot, meg amúgy is megérdemlünk egy sajátot.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 214 vendég