Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.02.27. 14:37


Sabatini mintha kissé elégedetlen lenne Lajossal... :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.02.27. 13:55


hullámzó a teljesitményünk? a hullámnak van teteje. itt csak egy döglötthal-inter ellen volt némi parádé, de az előtt-utána történtket figyelembe véve inkább vicc-parádé, meg egy parma elleni 1-0 otthon, ami valóban egy szenzációs teljesitmény, minden csapat büszke lenne erre a tettre...
ok, áldozzuk be az évet. csak eltelt 25 forduló és még mindig ott tartunk, hogy 1-1 meccsen rúgunk sok gólt és örülünk, aztán meg sem elöl sem hátul nem képes semmire a csapatnak gúnyolt néhány srác. én őszintén szólva nem sok koncepciót látok a jtálékban, 1-1 időnkénti felvillanáson kivül, ami van, azt meg simán leolvassa az összes edző dunán innen-tiszán túl...

persze reménykedni mindig lehet, van még 13 forduló, azalatt ha szerzünk 39 pontot, akkor tuti ott vagyunk a dobogón, némi csúszópénzzel meg simán megvan a scudetto. két év múlva meg első csapatként duplázzuk a bl-t...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.02.25. 13:00


Gago kell és kész, zongoracipelő a csapatba nem látványos a játéka de mégis kell oda. az meg egy vicc h 1.1 milliót adunk neki (bár ha neki megfelel) mondjuk valószinü hogy emelkedni fog neki minden évbe, de akkor is 1 évig 1.1 milláért fog játszani Perrottával meg most hosszabítottunk 1 évet 2.7 milla + bónusz xD xD évi 3 milláért veri a farkát a kispadon majd..brutális. Nem tudom mit ittak mikor jóváhagyták ezt, vagy csak befenyített h ennyi kell vagy megyek? Én azt mondtam volna...Fiam, Isten hírével egy Leccebe, vagy Cesena még biztos igényt tart rád.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.02.25. 11:57


Gago ennyire keveset keres, 1,1 me? Már csak ezért is megéri hosszabbítani vele!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.02.25. 08:41


Remek játékos tényleg, egy középszint alatti atalantában se tud kiemelkedőt alakítani. Lassú, meg látszik rajta, hogy nem pörög az agya, bamba. A támadószekcióba halott, a védelembe nemtom, hanyagolnám.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.02.25. 02:08


Az Atalanta mestere szerint Ezequiel Schelotto remek igazolás lenne a Roma számára.
Szeretem az ilyet! :D Biztos kiváló játékos lehet ha így ajánlgatja a saját edzője hogy vegyük meg. Mintha mi DDR-t ajánlgatnánk a Realnak...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.02.24. 12:46


"Most már könnyű azt mondani, hogy a Chelsea hibát követett el azzal, hogy elengedte a játékost."- nyilatkozta a Radio Calciomercato-nak Marco De Marchi, a játékos menedzsere.
Könnyű bizony, de nagyon nem bizonyított még az hogy hiba lett volna elengedniük...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.02.24. 08:45


Ma avatják a felújított műfüvesített "A" pályát Trigoriában, amely ezentúl a nagy kapitány, Di Bartolomei nevét fogja viselni
http://www.asroma.it/it/notizie/notizie.html?id=4380
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.02.23. 17:07


ForzaRoma24 írta:
cejas írta:Kölcsön búgócsigánk gólpassz és gól csereként a Portonak a Man. City szineiben.
Kiegészítő emberként azért úgy néz ki, hamar megtalálta a helyét - a sok angol/BL meccs miatt többet szerepelhet, mint nálunk játszana.


Egyelőre EL az már csak ;) Majd jövőre!


Való igaz! :-) Köszi. Úgy látszik, hogy az EL rövidítés már kiirtódott az agyam minden apró kis zugából. Most, hogy már az 5. helyen száguldunk! :D Csak a BL jöhet szóba. :)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.02.22. 22:53


cejas írta:Kölcsön búgócsigánk gólpassz és gól csereként a Portonak a Man. City szineiben.
Kiegészítő emberként azért úgy néz ki, hamar megtalálta a helyét - a sok angol/BL meccs miatt többet szerepelhet, mint nálunk játszana.


Egyelőre EL az már csak ;) Majd jövőre!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.02.22. 21:28


cejas írta:Kölcsön búgócsigánk gólpassz és gól csereként a Portonak a Man. City szineiben.
Kiegészítő emberként azért úgy néz ki, hamar megtalálta a helyét - a sok angol/BL meccs miatt többet szerepelhet, mint nálunk játszana.


érdekes, egyáltalán nem játszotta mint amit nálunk tolt, nem forgolódott felvette a City lendületes játékát és rohadt jól játszott :D úgy látszik váltásra volt szüksége...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.02.22. 20:37


Kölcsön búgócsigánk gólpassz és gól csereként a Portonak a Man. City szineiben.
Kiegészítő emberként azért úgy néz ki, hamar megtalálta a helyét - a sok angol/BL meccs miatt többet szerepelhet, mint nálunk játszana.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.02.22. 00:03


Ahogy még tovább pontosították, csak k annyi igaz ebből a záradékból, hogy abban az esetben, ha a roma nem akar vele hosszabbítani, akkor visszakerül a barcá-hoz. Úgyhogy nem kell aggódni :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.02.21. 17:55


a jelek szerint ebben az ifdényben nem. meg aztán az sem mindegy, ki jön helyette, mert ha idehoznak valami másik madarat, akkor inkább maradjon lajos...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.02.21. 16:52


Adná az ég. Mikor derül is ez ki? Mert kaptam karácsonyra egy jófajta pezsgőt, ha belátható időn belül végbemegy a dolog, akkor meghagyom egy ilyen méltó alkalomra :mrgreen:
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.02.21. 14:20


http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... an-2118445
a legutolsó mondat:
Az AS Roma kedden hivatalos közleményt adott ki, amelyben tudatta, hogy Luis Enrique szerződése nem tartalmaz semmilyen záradékot, s kitölti a 2013-ig szóló megállapodását.
akár még el is hihetném, de...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.02.21. 14:00


KriSSz írta:Perrotta szerződését is meghosszabbítottuk 1 évvel és évi 2,6 millió eurót fog keresni a 2012/2013-as szezonban

Ettől nem jöttem valami nagy hurrá hangulatba. A Cesena kezdőjébe nem tudná beverekedni magát, nem értem nekünk mi szükségünk van rá.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.02.21. 13:19


feree80 írta:azért durva dolgok ezek a pletykák, most épp Montit írják pole pozicióra Reja utódnak jövőre az öblítőék kispadjára.... :lol:


ez így tényleg durva...viszont az meg a mégdurvább valóság lenne hogy sztem Monti igent mondana rá :D sztem már csak dacból mert elküldtük, valami olyasmi szöveget nyomna hogy a játékos karrierje már befejeződöt ez egy teljesen új élet neki és nem lehetett visszautasítani :D tény ami tény : edzői karrierje szempontjából nagy előrelépés lenne. egyedül szerintem a szurkolókkal lenne probléma :D de szerintem Monti simán igent mondana rá ha csak rajta múlna (Leonardo effektus Milanbol az Interbe...)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.02.20. 18:09


azért durva dolgok ezek a pletykák, most épp Montit írják pole pozicióra Reja utódnak jövőre az öblítőék kispadjára.... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.02.20. 17:59


én nem dőlnék a kardomba, ha lali elmenne. persze jó lenne valami értelmes utód
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.02.20. 17:41


Amúgy az a vicc, ha Sab tényleg ismerte Borinit régről, akkor nem értem mért nem hozta el ingyé, mikor lejárt a szerződése a cselzinél, így még több zsét takaríthatott volna meg. :wink:
Aszongyák Lali szerződésében van egy záradék, ha Guardiola esetleg mégsem írna alá, és a Barca hívná..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.02.20. 17:15


http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... oz-2118348

Kicsit hatásvadász a cikk címe, 1, azaz egy találkozón lépett pályára bordó-sárgában, ez a számomra ismeretlen fiú.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.02.20. 14:35


Nyilatkozhat úgy egy játékos, hogy ne lenne egy Lajos dícséret a végén? Most tényleg ennyire nincs meg az összhang az új taktikában és jó ez a Lajos, vagy kötelezővé tették a benyalást az edzőnek.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.02.19. 14:36


Lajos megint mondott egy jó nagy semmit ezzel a "a taktika a kulcs" szöveggel...mert mi más?:D vagy van olyan edző aki úgy küldi fel a csapatot hogy menjetek szaladgáljatok amerre akartok :D "hülyegyerek" :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.02.18. 19:24


de hát idénre nincsenek is céljaink, szal felesleges a szócséplés. :wink: .....amúgy is esélytelen, az meg hogy Baldini bocsánatot kér, hát akkor neki is betette a kiskaput a siena elleni teljesítmény.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég