Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.05.28. 16:48


Twegnap állítólag kvolt egy titkosnak szánt találkozó Londonban Baldini, illetve Montali és pradé között az átmenetről, illetve a jövőbeli szerepükről. motali ugye marad, mint az Unicredit embere, Ppradé helyére jön sportigazgatónak Sabatini. Deesetleg mégis maradna, mint "fő játékosmegfigyelő" :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.05.28. 15:05


Ancelotti és Spalletti is jobb választás lenne mint Luis, csak nem most, ők nem fognak fiatalítani, Spal visszatérne az anno általa favorizált mára kiöregedett spílerekhez, olyan lenne mint Montella, Ancelottiról pedig a Milan és a Chelsea után nem tom elképzelni, hogy képes fiatalítani... jöjjön Luis, lehet nem a legjobb választás, de belőle kinézem a fiatalítást és az most úgy kell nekünk mint egy falat kenyér.

Agüero miért lenne nagy húzás?, drága, elmenne rá az összes pénzünk és egyedül nem érne semmit.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.05.28. 14:19


Ahogy nézem a Zenit 6. jelenleg, de egyel kevesebbet játszott tehát pontszámban nem feltétlen van lemaradva az elsőtől.... ha ez kiábrándító... :wink:
Mondjuk nálunk is egy-két jó év aztán kiábrándultunk Spalból :D

Agüero a Roma ajánlatára vár
Na persze... :D Egy AM-ot cserélne le a szintén nem BL_es Romára. Sanszos. :D Pedig mekkora húzás lenne.

"Mindenki tudja, hogy nagy Roma szurkoló vagyok és ha kell, akár gyalog is elmennék Rómáig. Még a Milan vezetői is tisztában vannak ezzel. Várjuk meg, hogy ki lesz a Roma edzője és aztán meglátjuk..."

Ezt a szerencsétlen Ameliát meg hozzuk már el, mert rongyosra járja le a lábát... :D

Itt szeretnék maradni és nem kell mindenáron munkát vállalnom.
Valamelyikőtök írta Ancelottiról, hogy anyagilag akkor jár a legjobban ha nem vállal munkát most egy évig, mert akkor nem bukja el a Chelsea pénzt ha jól rémlik. Hát erre utal kb az is amit mond.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.05.28. 13:04


tomm írta:most olyat kombinálnak, hogy carlo a zenitbe, spall vissza hozzánk.
nem nagyon tudom elképzelni, hogy ancelotti a zenitet választja helyettünk. minek tenné?


Nehéz elképzelni, de a Gazprom nyilván ki tudná gazdálkodni. Egyébként ez nyilván csak az oroszok vágyálma. Álítólag szívesen lecserélnék Luiciano-t, mert kiábrándító volt a csapat tavaszi idénye (lehez, h. már ott is túl van a zenitjén? :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.05.28. 12:47


Jöjjön mindkettő! Mármint Ricky és Lamela is. Ha nincs elég pénzzünk adjuk el Vucinicet, Menezt, Pizarrot, értük még kaphatunk egy kis lóvét. A helyükre Sabatini csak talál megoldást fillérekért, ehhez nagyon ért.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.05.28. 12:21


Aldair írta:En Deschampnak jobban orulnek, neki tobb tapasztalata van, most az ex barcassal mivel lennenk beljebb mintha Monti maradna? nem ertem a logikat segitsetek


Tudod van olyan, hogy valakinek van tehetsége a dologhoz, van akinek meg nincs! Nem tudom, hogy Luis tehetséges-e, csak válasz volt a kérdésedre. Amúgy az hülyeség hogy Barca bérenc, Montella meg Roma bérenc?

Ha összejön Sabatininek ez a két argentin gyerek, akkor már jó hogy hozzánk jött... és ki tudja, lehet ért az argentinok nyelvén. :P
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.05.28. 11:59


Ricky Alvarezzel kapcsolatban egy új hír ami számunkra gond lehet, a kérők sorába beállt a MU és az Inter is
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.28. 11:34


most olyat kombinálnak, hogy carlo a zenitbe, spall vissza hozzánk.
nem nagyon tudom elképzelni, hogy ancelotti a zenitet választja helyettünk. minek tenné?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: holian Dátum: 2011.05.28. 11:32


ha összejön Sabatini álma
CaPy írta:két jövő argentín válogatottjának sztárjait egy csapatban tudni és kipróbálni Lamelat Alvarez előtt
akkor ám legyen. talán még Luis-szal is megbékélnék, de sztem ez vakvágány, mert elég nagy kutyák jelentkeztek be lamelaért... S Dibenedetto-nál látszik, hogy durván az "olcsón venni, drágán eladni" elve érvényesül itt is!
jöjjön Deschamps, hozza magával Mandandat, valamint vegyük meg a mu.-tól Valenciát, valamint hozzuk vissza legalább kölcsönbe AA-t (megvételi opcióval), és hívjuk még ide (kölcsönbe) Chamakh-ot! És inkább Boriello maradjon, mint Vucs! és akkor már csak egy normális edzőközpontot kérnék, ahol egy AA kaliberű játékos fejlődni tud, nem pedig lesérülni!!! Ha ezt megteszi Tamás bátya, akkor nálam kap egy piros pontot!

veszett mód kezdem unni, hogy mindenkit szóba hoznak velünk! gyorsan költsük el OKOSAN (lásd fent) a pénzünket, mert addig napi 4-5 játékosról szóló hír garantált!
Avatar
holian
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.04.05. 09:37

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.05.28. 10:42


Aldair írta:En Deschampnak jobban orulnek, neki tobb tapasztalata van, most az ex barcassal mivel lennenk beljebb mintha Monti maradna? nem ertem a logikat segitsetek

Látatlanban sosem lehet tudni, hogy mit fog elérni. Nálam mindenki a 0ról indul, de most kicsit úgy érzem, hogy ennek későbbi kifogás szaga van, kipróbáljuk, és ha nem szerepel megfelelően, ráfogjuk, hogy egy sokkal tapasztaltabb vezető kellett volna és arra kenjük az eredményt. Aztán kitudja? Lehet ő lesz a legújabb edző sztár :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2011.05.28. 09:13


Taddeit eladjuk a madridnak 30 millaert :)
es minden rendben lessz.
Riset a liverpoolnak 15 ert lesz penz uj jatekosokra jon Deschamp edzonek es mi leszunk a bajnokok de szep is lenne :):):):)
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.05.28. 07:32


eladások biztos, hogy várhatók s ha nem is csillagok igazolására lesz pénzünk de lesz, én inkább a játékosok fizetésén gondolkodnék talán ezért is akarunk mindenképp Amerikából hozni mert nem kell 6-10 milliókat költeni rajuk évente
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.05.28. 00:56


Vucinict és Menezt eladnám, bár nem tudom kapnánk a legalább annyit, amennyiért vettük őket, de talán az új vezetőség jobban tud eladni és akkor összejöhet kettejükből 20-25 milla... plussz ha igaz, hogy 40-et költhetünk akkor lehet hogy alaptalanul sírunk, mert van-lesz pénz átigazolásra!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.27. 20:09


én desampra szavaznék ha szavazhatnék. legalábbis a pioli-luis-desamp trióból

ez az a sor luis? lu-ÍÍÍÍzzz
és igen! a real sociedad is bejelentkezett luisért. gondolom gigászi harc várható. picit nevetségesnek érzem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.05.27. 20:09


bigg írta:Ancelotti: "...például meglátogatom Luciano Spallettit Oroszországban" - nem is tudtam, hogy ekkora haverok. :)
!


Biztos elmegy hozzá, megkérdezi, érdemes a Roma-t irányítania! :D
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.05.27. 20:01


Szeretjük a kihívásokat :D
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.05.27. 19:20


Barcelona B edzője.. na ne már...
S így akarunk bajnokságot vagy bármit is nyerni?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.05.27. 15:07


slider írta:Ne szórakozzunk már! Lamela vagy Pastore jöjjön mindenképp. Nem úgy volt, hogy a Milan Gansot viszi el irányító posztra? Csak remélni tudom, hogy Sabatini nem cseszi el és legalább egyikőjük jön

én is ezen gondolkoztam, hogy míg a szezon be nem fejeződött, egyfolytában erről a gansoról írtak hogy megy a milanba, meg még tán neymarról is szó volt, mostanság már hamsik és pastore a téma feléjük, szal én is remélem hogy Lamela marad, bár ha a Barca is beszállna, a már gáz lenne...

mindenesetre akkor is kell
először egy edző, elvileg aszongyák a Bl döntő után bejelentik, már mint a spanyolt...
egy kapus, egy jobb bunkó, egy belső védő, gyakorlatilag nem perem emberek kellenek, hanem akik rögtön a kezdőbe mennek, vmint Pizza helyére egy belső kp, akár Aquilani is lehetne :P egy irányító kp, Lamela, vagy Pastore, legelől meg minden attól függ, hogy ki marad vagy megy.

Mondjuk ez nem 2 ft lenne, de fiatal játékosokkal már mint a fizukat nézve, a pü-i fairplayt azért be lehetne tartani. :)
Ha jól tudom a Romának kiváló a kapcsolata a Leccével és a Sienával, Montit a Lecce után most a Siena kispadjával hozták össze, remélem talál magának olyan munkát amit szeretne...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.27. 14:59


hogy wenger is megakarja venni alvarezt, elég arra, hogy örömmel fogadjam
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.05.27. 14:39


Ne szórakozzunk már! Lamela vagy Pastore jöjjön mindenképp. Nem úgy volt, hogy a Milan Gansot viszi el irányító posztra? Csak remélni tudom, hogy Sabatini nem cseszi el és legalább egyikőjük jön
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.05.27. 14:20


Ancelotti: "...például meglátogatom Luciano Spallettit Oroszországban" - nem is tudtam, hogy ekkora haverok. :)

A jelenlegi lehetséges edzők közül Luis E. a legszimpatikusabb választás, és nem azért mert annyira jónak érzem, hanem a többi lehetőség rosszabb!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.05.27. 13:33


feree80 írta:
fradista romanista írta:ÁLLÍTÓLAG aLVAREZ MÁR MEG IS VAN VÉVE GYAKORLATILAG. sABATINI 14 ÉVES KORA ÓTA KÖVETI, OLYAN, MINT PERROTTA, CAK PENGÉBB. 7 MILLIÓT PERKÁLUNK ÉRTE.

ezt hol olvastad?
Amúgy meg Pastorét vagy Lamelát akarom Totti korábbi posztjára. :)
Amúgy érdekes, a Cds-en reggel óta kinn vírít, hogy Luis Enrique lesz a Roma edzője, holott, semmi hivatalos közlemény nem volt Róma részről, ráadásul azért mégis csak országos lapról van szó, akkor vmit csak tudhatnak, mert különben kacsa site lesz belőlük.


http://www.romanews.eu/2011/05/27/il-tempo-prime-scelte/
Akár itt is olvashatta (utolsó bekezdés). Lehet, hogy le kell majd mondanod Lamelaról. Tekintve, hogy napról-napra magasabb az ára, sanszos, hogy inkább egy Augusto Fernandez-ünk lesz. Lövésem nincs ki Ő és mire képes, de bízzunk Sabatiniben. :wink:

Luis Enrique: tudhatnak vmit, mert a mai Il Romanista is így jelent meg, hogy címlapon hirdeti: "99%, hogy L. E. az új Roma edző".
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.05.27. 13:30


én már olyat is olvastam, hogy Pizza elutasította a görögöket, Lamela ára meg nem 12, 14 hanem 20 milla, bár lehet hogy a Milan keze is benne van, szal remélem nem ők stoppolták le hamarabb. :twisted: persze csak feltételezés, mint már oly sokszor ilyenkor lenni szokott, szal maradjon is az.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.05.27. 12:54


fradista romanista írta:ÁLLÍTÓLAG aLVAREZ MÁR MEG IS VAN VÉVE GYAKORLATILAG. sABATINI 14 ÉVES KORA ÓTA KÖVETI, OLYAN, MINT PERROTTA, CAK PENGÉBB. 7 MILLIÓT PERKÁLUNK ÉRTE.

ezt hol olvastad?
Amúgy meg Pastorét vagy Lamelát akarom Totti korábbi posztjára. :)
Amúgy érdekes, a Cds-en reggel óta kinn vírít, hogy Luis Enrique lesz a Roma edzője, holott, semmi hivatalos közlemény nem volt Róma részről, ráadásul azért mégis csak országos lapról van szó, akkor vmit csak tudhatnak, mert különben kacsa site lesz belőlük.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.05.27. 12:47


Nana egy jó Perrotta fénykorában nem volt egy penge, de JÓ játékos volt. nem hiába világbajnok és az alapcsapat tagja volt annó
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég

cron