Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.13. 20:47


Ferkosz:
Más téma: Patricio helyére kell valaki. Szerintetek Gulácsi elég jó lenne? Mert amugy szerintem siman elhozhato lehet. Mondjuk én nem szeretném.
de ez felmerült vagy saját gondolat? Ezt mindig írd oda, mert utóbbin mit elemezzünk amíg nem lesz rendes pletyka? :)
F.Totti: vitatkoznék, mert szerintem Gula semmi extra, rossz kijövetelekkel. Partíciónál nem jobb szerintem, vagy ha igen, alig szvsz. De persze menő lenne. De ő meg nem jönne padra, volt is vele cikk. Ezért is nem elemzek itt saját ötleteket. :)

De Rossi pletyka mint kiszemelt edző, őszintèn szerintem nem lennènk jók vele (èn imádnám) ès kb az egyetlen ember aki ellen a szurkolók nem lázadnának ha JM el lesz küldve
Hát ebben van ráció. Ha ezt meghúzzák Friedkinék a nyáron, akkor tényleg okosak. Teljesen valószínű, hogy DDR kezdődő edzői pályafutását tönkrevágnák ezzel, de a klubot, és főleg saját magukat megmentenék. Előre menekülés lenne vezéráldozattal :)
Ettől függetlenül - és ez most csúnya lesz tőlem - ha DDR (és esetleges bukása) kell ahhoz, hogy a kókler menjen, én már ezt is aláírnám.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.13. 17:13


Pacsi! :wink:
Hát holnap este még a fanatikus drukkereknek sem lesz egyszerű a Romának szurkolnia. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2024.01.13. 15:00


Már megint mi ez az interjú Te jó ég... A szurkolók elővették a játékosaidat, és még ráteszel Te is egy lapáttal. A bírók a hibásak mindig, no meg persze neki nincs olyan kerete, mint Guardiolának. Kit érdekel mindez? Nem is BL győzelmet várnak Tőled. Gratulálok José, nincs helyed a római közegben!
Remélem összekapják magukat a játékosok, hogy végre kibaszassák! (bocsánat a megfogalmazásért)
DDR csak akkor jöjjön (bár ez minden vágyam), ha hosszú távon hagyják, hogy együtt fejlődjön a csapatával. Egyébként csak Őt is leépítjük, mint volt rá precedens klubikonokkal pár patinás olasz klubnál (persze voltak ellenpéldák is).
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.13. 14:30


Kizárt, hogy Mou nyiatkozatokat olvassak. Még a végén engem is hipnotizálna. :)

Amúgy Gulácsival mi a baj? Minden meccsünket adná a tévé és jobb, mint Patricio. Persze van nála jobb kapus bőven, de nekünk upgrade.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.13. 14:14


Olvasd már el azt a részt valahogy. :) Megéri.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.13. 13:38


Azert ez kicsit tul van tolva sztem. Nincs sajat stadion, szoval a jegybevetelek nem kepezik akkora reszet a bevetelnek, mint amugy lenne. Szoval ha elparologna 20ezer ember, az messze nem utne meg annyira a koltsegvetest, mint amennyit hozna egy bl-reszvetel. Meg lehet, hogy tuntikez e nehany szaz vagy ezer ember parn api. Es? Nem vonulnanak az utcara szazezrek. Nehany gyoztes meccs es ujra tapsikolna mindenki. Talan akkor lenne gaz, ha a napoli-fele edzo valtogatasba kezdenenk hasonlo eredmenyessegel.
A szovegelese most is hodegen hagy, nem olvasom.
De megalaztuk? Ezt mondta? Akkor jo lett volna, ha a lazio alaz meg minket igy...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.13. 13:18


Óriási a nyilatkozatban a Lazio-meccsekre való José-utalás.
:) :) :) Megaláztuk őket. :)
Már a látszatra sem ad Heli Kopter. :)
Ha nem ülve, hanem állva mondaná, elmenne stand-up comedynek is.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.13. 10:52


Annyira én sem. :)
Ú, Ferkosz, annyira jól körülírtad, hogy miért fog ránk "rohadni" Mourinho. (Nem akartam csúnyán.) Én nem hiszek semmiféle ajánlatban.
Moliére Tartuffe-je is meglepődik azon, hogy akiket éppen átver, azok mennyire hiszékenyek. Ölébe pottyan minden. Hát most Mourinho a mi Tartuffe-ünk. Ilyen közönségre ő sem számított.
Bár ezerarcú lenne a nép, F72.
De te nem vagy tagja valami kinti fórumnak? Ahol nagyjából ismerni lehet a véleményeket? Tudom, hogy már kérdeztem. :)
Mennyire feszítik keresztre a Mou-szkeptikusokat?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2024.01.13. 10:41


Szerintem Mourinhobol csak ugy lehetne nagyobb sérülés nélkül kiszallni, ha ő fogadna el valami “fantasztikus” ajánlatot. Ha elküldik, nem hosszabbitanak, az nem lesz jó. Ellenben volt eddig is szó ilyen ajanlatokról, igaz vagy sem. De szamomra ertehtetlen, hogy az az ember, akit semmi mas nem erdekel, csak a trofeak, mégis itt maradna a Roma miatt, a közönség miatt. Valahogy ezt mar én sem hiszem el, szoval szerintem nincs es nem is volt realis ajanlat, mert akkor elment volna. Igy viszont nem fogunk tudni kiszallni belőle jól. Vagy öreg korara tenyleg mégis ennyire szemntimentalis lett, illetve belatta, hogy nagyot nyerni mar sehol nem fog, inkább minden hetvegen legyezgesse 60.000 ember a hiusagat. Nem tudom.

Más téma: Patricio helyére kell valaki. Szerintetek Gulácsi elég jó lenne? Mert amugy szerintem siman elhozhato lehet. Mondjuk én nem szeretném.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2024.01.13. 10:14


Petya, szerintem sokunkban kavargó érzéseket fogalmaztál meg remekül.

Régen a szurkolókra vagy a szurkolótáborra jellemző volt valamiféle következetesség.
Ez tetszhetett vagy nem, de volt. Most nincs... ez őszintén nekem különösen fáj.
Persze a szurkoló nem véletlenül "ezerarcú"...

De nemrég a bajnokaikat akarták megvédeni, őket ünnepelték... szuper jónak gondolta
mindenki a keretet. Pellegrinit többször megvédték kiírásokkal, hogy aki bántja az ő
kedves kapitányukat, az az összes rómaival szemben találja magát...
Most C ligás lett a keret, ami ha nincs a nagy és tökéletes Mou ki is esne a B ligába és mocskos zsoldosok.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.13. 10:01


Jaj, csak most még ne őt, könyörgöm.
Nekem ő Róma.
Néhány évet még adjunk neki, és utána ő legyen örökre az edző.
Guy Roux, Auxerre.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2024.01.13. 09:53


De Rossi pletyka mint kiszemelt edző, őszintèn szerintem nem lennènk jók vele (èn imádnám) ès kb az egyetlen ember aki ellen a szurkolók nem lázadnának ha JM el lesz küldve
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.12. 22:16


de ez másik topik Zsolti egyrészt, másrészt most kinyílt a Mou-pofozó zsák :)

Petya: na, megérte visszatérni! :wink:

Julius Caesarnak nem jutott ilyen szervilis közvélemény, pedig ő a bevonulása előtt legyalulta Galliát bassza meg.
Pardásé hasonlat :D :D :D Bár tegyük hozzá, hogy abban az időben a római vezetők/hadvezérek rendszeresen értek el sikereket, csak Cézár nagyobbat :) Jelen kor csökött utódai között Mou hozott egy kupát, ami a semmihez képest nagy kontraszt volt.

amúgy ezt a mai csapatgyalázó drapit se vagyok benne tuti, hogy nem Mou megrendelésére került oda. Ok, vad ötlet, de ismerve őt, hmm.... nem nulla az esélye:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.12. 21:41


Köszi, Petya.
Zseniális írás.
Hozd be légyszi a másik aspektust is.
Nem tudtam soha kifejtve megmagyarázni, de én is végig ezt éreztem: hogy hosszú távon rossz lesz a klubnak Mourinho személye. Sugallat. :)
Ilyesmikre gondolok:
Mourinho bármikori távozásánál tüntetés lesz, vagy balhé. Pláne ha nem magától megy.
A következő edző rosszabb eredményeinél óriási füttykoncertek lesznek.
Az újságírók akövetkező edzőnél már sokkal bátrabbak lesznek. Mert Mourinhót úgy izzasztják évek óta, mint az origo Orbánt.
Pellegrinit hamarabb fogják fütyülni, mint a portugált.
Sok félelmem van a közeggel kapcsolatban.
Számomra is az érthetetlenség a legjobb szó, ami kifejezi a kinti jelenségeket.
De még egyszer: ha véletlenül beakad egy gól szerdán a 95. percben, akkor most megint nem beszélünk semmiről.
Úgy gondolom, mindent mérlegre téve, hogy létfontosságú, hogy ne hosszabbítsanak José Mourinhóval. Eredményektől függetlenül.
És akkor még csak a kisebb probléma hárul el.
(Örülök, hogy ezekről már legálisan tudunk beszélni. :) )
De ugyanazokat már megpróbálom nem bepötyögni, ígérem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2024.01.12. 20:46


Sziasztok,

mostanában sok mindent felvetettetek, ami bennem is megfogalmazódott, de nem akartam csak azért írni, hogy ezeket elismételhessem. Néhány gondolatot azért én is „papírra vetek”, ha nem bánjátok.
A nagyjából negyed évszázad alatt mióta szurkolója vagyok a klubnak természetesen rengeteg változásnak lehettem tanúja. A kevés állandók egyike – mely gyakran maga volt az átalakulás mozgatórugója - a híres-hírhedt „római közeg”. A megfoghatatlan energia, amely épít és rombol, nem ritkán egyszerre. Néhány jó meccs és az égig emeli a csapatot, ha pedig gödör van, akkor a pokolba taszítja a vélt, vagy valós felelősöket. Mint máshol, csak még sokkal jobban. Végletekben létezik. Eksztázist hoz és káoszt.

A mámoros kupagyőzelmek és BL-menetelések. Az ikonok. És emlékeztek még az 1-7-es állásnál a római tábortól zengő Old Traffordra? Libabőr a mai napig.
Ugyanakkor hányszor, de hányszor olvastuk, hallottuk, hogy ide erős kezű edző kell, mert különben kicsinálja a közeg? Hogy mindenki kutyaütő, lelketlen, nem ért hozzá. A szenátorok ténykedését, a hízelgő, hadakozó sajtó machinációit, a klub körüli embereket, akik mindig megmondják a tutit. Hogy itt nem lehet nagy klubot építeni, mint északon, mert a körülmények, a maga nemében páratlan, szenvedéllyel fűtött „római közeg” előbb-utóbb elgáncsol minden ilyen próbálkozást. Unalomig ismerjük ezeket, hiszen olykor mi is visszhangoztuk.

Nos, megdöbbenésemre ez az eddig zabolázhatatlannak tűnő fúria egy az egyben lefeküdt a mourinhói mágiának. Bármilyen szemmel látható ellenállás nélkül kezesbáránnyá változott. Holott az eredményesség finoman szólva vitatható (na jó, gyászos), a mutatott játékunk pedig minden jóérzésű futballkedvelőt elijeszt. A kinevezésekor megfogalmazott célokhoz képest a BL-t azóta is csak a tévéből követheti a giallorossi sereg. Márpedig a nagyfiúk ott játszanak. Nekik a „csütörtöki meccsnap” kifejezés értelmezhetetlen szóvirág. Nem kell sokáig visszamennünk az ASR történelmében ahhoz, hogy találjunk olyanokat, akiket ennél jóval kevesebbért „keresztre feszített” az ítélkező közeg. Mégis, a csapat, a sajtó, volt játékosok, a stadionba kilátogató szurkolók elsöprő része mind a portugál dicsőségét zengik. Világos, hogy a klub viharvert évtizedeinek, az északi klubok, mondjuk úgy, nem mindig tisztességes versenyelőnyének köszönhetően a misternek ez a sértett, harcias, egyedül a világ ellen, mindig más a hibás attitűdje termékeny talajra hullott. Ez az egymásra találás, azonban nem a klub, hanem csak az ő pátoszának megerősödését hozta magával. A római nép pedig boldog és bálványoz. (Nincsenek egyedül. A bűvkörön kívül rekedt rivális csapatok szurkolói szintén elégedettek a fejleményekkel. Micsoda egység!)

Hogy a mester mindent úgy csomagol, hogy neki a legkedvezőbb legyen, az nem nagy meglepetés, de az már érthetetlen számomra, hogy a történésekkel kapcsolatban – legyen az pozitív, vagy negatív - semmilyen más narratíva nem jelenik meg, csak az, amit és ahogy Mourinho keretez. Nem ezt szoktam, szoktuk meg. Hanyatlunk (a pályán legalábbis), de nulla kifogás, nulla ellenvetés. Sehol egy éles nyelvű újságíró, egy stábot számonkérő transzparens, egy kritikát megfogalmazó ex-alkalmazott (épelméjű, nem Cassano). Mintha nem is Róma lenne. Egyszerűen nonszensz, hogy semmilyen más nézőpont nem kerül képbe, pedig lenne miből válogatni. Julius Caesarnak nem jutott ilyen szervilis közvélemény, pedig ő a bevonulása előtt legyalulta Galliát bassza meg.

Mario és a varázsló Special One edition. A végkifejlet még kérdéses. Nincs megoldásom, csak bízom benne, hogy a lehető legkisebb károkkal ússzuk meg ezt a mutatványt.

Terveztem matekozni kicsit, hogy behozzak másik aspektust, de már így is túl hosszú hozzászólás lett.
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.12. 20:32


Szerintem minden bukott derbi után van ilyen drapi. Alap.

De ehhez nem kell 60ezer ember. Elég 6 is, vagy kevesebb. Mindig lesz pár hülye, aki így vezeti le a feszültséget.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.12. 20:30


Én már hónapokkal ezelőtt ezt pedzegettem. :)
Hogy ezzel a közeggel nem tudok azonosulni.
Még ha nem is 60 ezer embernek ez a véleménye.
Hátha viszi Mou magával ezeket.
Egyszer.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.12. 18:54


de nemár, most komolyan. Mit szednek ott kint? Tényleg nem látják a fától az erdőt? Ezt a drapit nem a játékosoknak kellett volna kitenni, hanem Mounak. Döbbenet komolyan.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.12. 18:49


és még véletlenül sem kapcsolják ezt össze az edzővel? :shock:
annak mikor tolnak egy ilyen üzenetet?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2024.01.12. 18:39


Mai nap ez az üzenet fogadta a játékosokat:

"Jobb a nemes halál, mint a megalázó élet.
Nem vagytok méltók erre a mezre, mocskos zsoldosok!"
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.11. 11:01

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.01.10. 17:04


Én nem örülök neki, remélem nem igaz.
Ha igazak a hírek, már a második évben BL-be kellett volna vezetnie a csapatot, és ok, ha úgy vesszük pár 11esen múlt, de az lutri, a fixen kalkulálható kijutásra a bajnokságból esélyünk se volt, még az EL is alig lett meg.
Szóval akkor kap +2 évet hogy BL-be jussunk? Ha ez igaz, akkor csalódtam Friedkinékben.
Ráadásul most már majd az 5ik hely is BL-t ér, amilyen mázlija van azt fogjuk épphogy elcsípni, aztán majd lehet azt hallgatni, hoogy évek után ő vezette vissza a BL-be a csapatot.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.10. 14:33


Nem lesz vele bajom, tomm.
Másokat jobban fog zavarni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.10. 13:39


Erre én is csak annyit írnék, hogy WOW!

danikov írta:
Zsolti írta:Mourinhónál pedig egyet tudok még elképzelni, amiért szeretik a játékosai. Hogy az öltözőben egy másik ember van.


Sztem van ebben ráció. Csak nem feltétlen működik mindig és minden körülmények között. Én itt két dolgot látok keveredni: van egyszer az ún. ostromlott erőd, amikor mi, mint közösség támadás alatt állunk, és meg kell védeni a várat. Lásd még: ellenünk fújnak, hülye a bíró, a szövetség, a mindenki, de mi kitartunk. Ennek elvileg az lenne a célja, hogy az összetartozást meg a kohéziót növelje a közösségen (=csapaton) belül, ezért van sztem az, hogy akár a tulajoknak is beszól néha, mert bizonyos szempontból ők is kívül vannak.
A módszer egész jól el tud működni, ha jól csinálják (féloff: élőben élvezhetjük 2010 óta kishazánkban).
Viszont ebben benne van az is, hogy bent mi mindig jól csináljuk, csak a körülmények miatt nem megy.

Itt jönne be a másik koncepció, amikor leoltja a csapatot. Ugye a kettő elvileg ellentétes egymással, de lehet benne szintén ráció, ha a közösség tagjait az motiválja, ha megsértik őket a saját büszkeségükben, és még jobban odateszik magukat ezáltal. Elvileg nála jobban senki nem ismeri a közösséget, tehát még akár benne lehet, hogy ez a cél, de mivel ez kollektíve elég kétélű, lehetnek járulékos veszteségek (Pelle).

Szóval menedzsment vagy pedagógiai szempontból nem teljesen hülyeség, amit csinál, HA tudatosan használja ezeket a technikákat, és előtte jól mérte fel, meddig mehet el egy közösségben.

Meg persze van az az opció is, hogy tényleg egy nárcisztikus f.szkalap, és amit én itt visszafelé megpróbáltam megfejteni, az neki szakmailag meg se fordul a fejében. :D

Vérmérséklet és szimpátia szerint sztem mindenki tud választani, és továbbra is inkább az A-opció mellett vagyok a tudatosságot tekintve, de az viszont nem jelenti azt, hogy ez a megfelelő módszer arra, hogy eredmény legyen. Eredmény alatt értve a pontokat, kupákat, de a szerethetőséget és a játékot is.

Azon meg megint el lehet vitatkozni, hogy az eredményvektorban, ha bármelyik paraméter nem megfelelő, akkor a módszer rossz vagy ennyit tudunk.
Én nem vagyok meggyőződve róla, hogy ha iderángatjuk Gipsz Jakab mesteredzőt, akkor ugyanebből a keretből, ugyanilyen körülmények és célok mellett jobb eredményt ér el (Spal => Rudi => Mazzarri). De ha tudunk, hozzunk ilyet, én csak azt mondom, hogy sztem nem tudunk. Nekem hasonló érzéseim voltak Zeman meg LE esetében, aztán sose lett igazán jobb.

Ha már Sarri: qvára irigylem amúgy a Laziót ebből a szempontból, mert az ott évek óta tényleg a sz.rból várat tipikus esete, és vhogy mindig megcsinálják, de különösebb koncepciót nem látok ott sem, inkább sorozatos kifutott eredményeket.
Nálunk van hosszú távú vízió, de sztem abból indultak ki itt már sokan (kb Sensiéktől kezdve), hogy mi nagycsapat vagyunk, csak most épp kicsit kiestünk a ritmusból. És hát vagyunk a lóf.szt. Meg kellene nézni, hol a helyünk, és onnan kitűzni a célt. Mint az Atalanta. De ők sem nagycsapat, mi meg azt érezzük (velem együtt), hogy mi meg azok voltunk/vagyunk.
Újabb féloff: kicsit az az érzésem, mint az angolokkal, osztrákokkal, meg kicsiben velünk, magyarokkal kapcsolatban, hogy azért, mert egyszer voltak valakik, még akkor is azzal a mindsettel nézik a világot, mikor már fele-harmad-tizedakkorák. Csak mi mikor voltunk valakik? :)

Remélem, nincs karakterlimit, mert akkor feleslegesrn pötyögtem :D


A hosszabbításról pedig annyit, hogy akor mégis csak a BL helyezések jelentik a minimum célt? Most akkor a tulajdonosok (ha ha aláírja, akokr Mourinho) szerint szar a keret vagy sem?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.10. 13:24


Zsolti írta:Nincs vele bajom.


A forumon te vagy az egyetlen aki ezt elhiszi. Erre merget veszek
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég

cron