Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.05.19. 20:13


Pü-i fairplay, ezt tartsátok észben! :wink: :)
Állítólag Sabatini, Baldini mellett szó van még Claudio Fenucci és Angelo Peruzzi Rómába csábításáról.

Aszonta az ilromanista reggel, hogy ez Sabatini listája....
Denis Stracqualursi
Leonel Galeano (van Eu-s útlevele)
Erik Lamela
és hogy erősítsük az amerikai barátságot, meg a marketinget :) 1 amcsi ezek közül
Michael Bradley vagy Landon Donovan vagy Juan Agudelo vagy Timothy Chandler vagy Brad Guzan vagy Sacha Klijestan....(kész szerencse hogy 1 évben csak 1 nem eu státuszú játékost lehet igazolni, ha jól tudom)

Meg hogy igaz vagy sem, állítólag Baldini, (aki csak októberbe érkezne általános menedzsernek:-) 3 nap gondolkodási időt adott VillasBoasnak, hogy döntse el hogy akar e a Roma edzője lenni jövőre, alternativák Pioli a Chievo edzője és a Braga edzője Domingos. :-D))
Azóta a portugál aszonta, hogy még 10 évig akar a Porto edzője lenni, szal ezt megjegyezte, szaván fogom. :lol:
Közben Pellegrini nevét is bedobták a firkászok.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.05.19. 20:02


Nem biztos, hogy az új tulaj ilyen kaliberű játékosokban gondolkozik. Hanem inkább Mautidi, Bradley, Donovan......... :D
Gondolja az EL-hoz jók lesznek ezek is :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.05.19. 15:22


orwell írta:Először is Isten éltessen sokáig!
Én már közelebb vagyok a 60 -hoz, mint az 50-hez, szóval már láttam néhány ilyen hozzáállású csapatot. Nem akarlak elkeseríteni, de nem ez lesz az utolsó szurkolói pályafutásod alatt. Egy lelkileg defektes csapatnak meg a felét el kell zavarni, és új csapatot kell építeni.
A remény hal meg utoljára.....(mert Ő a gyilkos)

köszönöm a köszöntést :) remélem a vezetőség is látja, amit mi. Pizarro is mehet nyugodtan, legalább valamennyi pénzt kapunk érte.Mautidit valaki látta már focizni? Azért így kérdezem, mert én nem követem a francia bajnokságot, egy videót meg akár rólam is össze lehet úgy vágni, hogy én tűnjek az év igazolásának :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.05.19. 12:02


azért kíváncsi lennék, hogy Nakata révén mennyi japán szurkolója lett a csapatnak annó....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.05.19. 07:17


Mondjuk az MU-ban ez a Pak gyerek nem is olyan rossz.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.05.19. 07:01


Ne vonjatok már le ilyen gyorsan negatív következtetéseket amcsi barátunkról, ő a tulaj, legyen már némi szabad keze, ne mindent mi szurkolók mondjunk meg neki... ha akar hozni amcsikat, hát hozzon, ha hoz mellé pár jobb spílert is, miért ne?, főleg ha emiatt "jobban veszik a mezeket amcsiban"... ezt a mú is megtette, azzal a koreai gyerekkel, Park Csí Szung vagy mi a neve, miatta egy rakás mú szúrker lett koreában... és ez bevétel!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.05.19. 00:37


Hú ez két cikk remélem csak kacsa! Mert ha igaz, akkor megmarom magam.
Nehogy már francia edzőnk legyen! Máshol nincs jó edző, csak franciahonban? Főleg erre a Garcia-ra nem bíznám a jövő Rómáját.
Az amerikai "csillagok" igazolása meg teljesen kiveri nálam is a biztosítékot. Csak azért tartsunk fenn egy-két helyet a csapatban néhány amerikai "Taddeinek", hogy a jenkik jobban vegyék a Roma mezét.
A Logó-csere után ez a másik őrületes baromság az új elnökünktől. Mi várható még?
Az új Logónk legyen egy McDonald's jel? Az új stadionunk legyen ötszög, hogy hasonlítson a Pentagonra, és nevezzük el Jesse James-Stadionnak?
Kezd nekem unszimpatikus lenni ez a digó-jenki üzletember.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.05.18. 20:49


Deschamps miért ne? nem tudom hogy vagytok vele, de én azt vettem észre, hogy volt egy edző, aki felépítette a klubbot (Chelseanél Ranieri) és volt egy, aki lekaszálta a babérokat. Szerintem ő képes lenne csapatot építeni. Mexesről meg ne is beszéljünk, a mai futball tökéletes példája, hogy el sem búcsúzott még a szurkerektől és máris Milan mezbe feszít. Hol van az a Mexi , aki sírt, hogy nem lettünk bajnokok? Lehet álszent, de sajnos ma már az egész futball az. Mi is jó játékosokat várunk, eredményes játékot a szép helyett? Ez nem álszentség? Én annak tartom magam ilyenkor, de lehet ezt csak az 5 feles mondatja velem. Sajnos a mai futball így működik, eredményességhez ez kell, sztár játékosok és pénz, pénz, pénz... Milyen szép is volt amikor meghaltak a pályán a játékosaink az első három helyér :) Én is láttam olyan játékot, pedig csak 21 éves vagyok (mától). Ha ezt látnám újra én elalélnék és nem érdekelne hanyadikok vagyunk. Bármennyire köpködhetjük Mexest, ez a mai Róma (szerintem kb 3 éve) ilyen hely, nem tudnak kibontakozni a játékosaink. Lelketlenül futballoznak, nem is érdekli őket, hogy hanyadikok leszünk (ez az én személyes véleményem, bárki megcáfolhatja, sőt külön örülnék neki, ha valaki boldogságot hozna a szívembe és mindezt megcáfolná) és sajnos ez van. Mi is eladtuk a lelkünket szurkolók, de csak azért, mert jó pár éve nem láttunk eredményes futballt, ami nem a szerencsén múlott. Ha kieső helyen is leszünk akkor is nézni fogom a meccseinket, mert már én is eladtam a szívemet és bármilyen Taddeiok játszanak a csapatban, akkor is ugyanolyan hévvel fogok szurkolni nekik (ahogy ti is), mert ez Róma, ez maga a tömör valóság. (előre is bocsánat a szófosásért, ez ma 1 ilyen nap).
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.05.18. 16:53


Menezről sok mindent elárul, hogy pl. soha egy mosolyt vagy hasonlót nem láttam tőle.
Pedig ha tudná milyen szerencsés, hogy a hobbijával keresi a pénzt, nem is keveset.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.05.18. 16:37


Már megint milyen csodás hírek. :) Még ha kacsa is...
1. Deschamps? Neeee....
2. Tudtommal évente egy játékost lehet igazolni külföldről (azaz nem EU, de talán a svájciak is kivételek). Nehogymár egy amerikai csillagot igazoljunk... Inkább akkor egy csiszolatlan brazil vagy argentin lutrit. Bár a jenkiknek legalább a hozzáállásával nincs gond. Ilyen mentalitású játékosból pedig most éppen hiány van a Romaban...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.05.18. 14:40


tomm írta:szerintem ez túl komolyan van véve. lényegében minden csapat minden játékosa abszolút mértékben elkötelezett a klub, a szurkolók, a város stb felé.
egyébként mit mondjon? szódával elmegy ez a csapat? ha nem imádatot nyilatkozna, a szurkolók azonnal kifütyülnék, árulóznák stbstb.
a capitano is eligazolt állÍtólag, csak valahogy meg lett bundázva a dolog és mégse lett belőle semmi. mégis ő a klubhűség mintapéldája, nem csak rómában, de még csak nem is olaszországban, hanem az egész világon. akkor ezt most hogy?
a játékosok bele vannak készerÍtve az állandó nyilatkozgatásokba, amiknek a nagy részét az újságÍró ki is szÍnesÍti.
azt meg megintcsak nem lehet elvárni, hogy milan játékosként ne milan mezben feszÍtsen azonnal és legyen elragadtatva attól, hogy odaigazol. képzeld el, ha jönne pastore és palermo mezben azt mondaná, hogy szép város ez a róma, meg jó ez az asr, de azért a palermo az palermo... de nem ez lesz, hanem mindenki elvárja azt, hogy meg még sem száradt a szerződésén a tinta,de vegyen mezt és nyilatkozzon, hogy ez a legcsodálatosabb város. ill. nem is az, hogy elvárjuk majd, hanem mindenki bután nézne, ha nem ilyeneket nyilatkozna.

álszentek a focisták, de a szurkerek is ugyanolyan rosszak...


Én nem várom h ilyet nyilatkozzon, de ha ilyet nyilatkozik akkor vállalja is fel h ezt mondta és ne utólag mismásoljon ;)
Amúgy álszentek vagyunk mi szurkerek, ezt maximálisan adom ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.05.18. 14:38


tomm írta:biztos vannak, aki jobban ismerik a sztorit, én annyit hallottam, hogy állÍtólag a 90es évek vége felé (gondolom még zeman előtt) totti már alá is Írt a samphoz(???????) de sensinek valahogy sikerült utólag megvétózni.

Igaz, erre én is emléxem halványan, h nagyon komolyan pakliban volt a Real is és a samp is h Totti odamegy!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.05.18. 14:35


"Egészen márciusig, amíg Ranieri nem távozott, minden jól ment."- kezdte Menez.
Ez már mindjárt nem igaz, mert én még élénken emléxem h Ranierivel is mennyi baja volt, sokáig nem játszott, flegmázott alatta is ezerrel, Rani milliószor lenyilatkozta h baj van a hozzáállásával!
"Én az a típusú játékos vagyok, akinek tudnia kell, hogy az edző maximálisan megbízik benne és akkor tudom a legjobb tudásomat nyújtani."
Na ez meg akkora ferdítés h behalok. Először a játékosnak kell bizonyítania h érdemes a bizalomra, nehogy már a farok csóválja a kutyát!
"Ezért van az, amit az utóbbi időben mindenki láthatott már tőlem. Minden Ranieri távozásával kezdődött és ehhez nem is akarok többet hozzátenni."
Lóf***t! Ez megint üres magyarázkodás, aminek nincs teteje! Mindig mindenkinél más a hibás, pedig pont h nem így van: kollektíve mindenkinek megvan a maga sara a kialakult helyzetben mindenkinek vállalni kéne a felelősséget, de hát a francia mint nép ebben sosem volt erős, könnyebb másra mutogatni, másra fogni, mint belátni h hiába tudok technikailag ku**a sokat, ha fejben kábé egy 12 éves gyerek szintjén mozgok és megsértődök meg beflegmázok mindig mindenen.
Ébresztő Menez fel kell nőni végre!!!! Ez profizmus!!!! Lóf*sz síránkozásra nem vagyunk kíváncsiak!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.05.18. 14:22


"Ez a pajzs a mezen nagy felelősséget rak majd rám is. Elvégre a bajnokcsapathoz érkezem. És ez egyben büszkeséggel is tölt el, hiszen Olaszország bajnokának szüksége van rám!"
Valahogy így is lehetett volna...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.05.18. 12:52


Xabee írta:Egy dolog,h vki dícsér. A másik az, h nem megyek el sehová, egy csapat van Olaszországban, ha mennem kell, csak külföldre megyek...
Ez nem az ajnározás kategória, értitek a különbséget remélem. Ezeket nem pisztollyal a fejénél nyilatkozta.


Így van. Egy szót se szólna az ember, ha előtte nem tesz ő maga 100x örök hűségesküt...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.05.18. 12:41


fradista romanista írta:F72Q, te hol olvastad?


Valamelyik római honlapon, de nem az egész interjú volt, csak kivonatok belőle, néhány idézet...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.05.18. 11:53


Egy dolog,h vki dícsér. A másik az, h nem megyek el sehová, egy csapat van Olaszországban, ha mennem kell, csak külföldre megyek...
Ez nem az ajnározás kategória, értitek a különbséget remélem. Ezeket nem pisztollyal a fejénél nyilatkozta.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.05.18. 11:25


tomm írta:szerintem ez túl komolyan van véve. lényegében minden csapat minden játékosa abszolút mértékben elkötelezett a klub, a szurkolók, a város stb felé.
egyébként mit mondjon? szódával elmegy ez a csapat? ha nem imádatot nyilatkozna, a szurkolók azonnal kifütyülnék, árulóznák stbstb.
a capitano is eligazolt állÍtólag, csak valahogy meg lett bundázva a dolog és mégse lett belőle semmi. mégis ő a klubhűség mintapéldája, nem csak rómában, de még csak nem is olaszországban, hanem az egész világon. akkor ezt most hogy?
a játékosok bele vannak készerÍtve az állandó nyilatkozgatásokba, amiknek a nagy részét az újságÍró ki is szÍnesÍti.
azt meg megintcsak nem lehet elvárni, hogy milan játékosként ne milan mezben feszÍtsen azonnal és legyen elragadtatva attól, hogy odaigazol. képzeld el, ha jönne pastore és palermo mezben azt mondaná, hogy szép város ez a róma, meg jó ez az asr, de azért a palermo az palermo... de nem ez lesz, hanem mindenki elvárja azt, hogy meg még sem száradt a szerződésén a tinta,de vegyen mezt és nyilatkozzon, hogy ez a legcsodálatosabb város. ill. nem is az, hogy elvárjuk majd, hanem mindenki bután nézne, ha nem ilyeneket nyilatkozna.

álszentek a focisták, de a szurkerek is ugyanolyan rosszak...


Teljesen igazad van. Túl van misztifikálva ez a klubhűség. Sajnos. Ez a mai pénzfutball eredménye. És Pastorétól, ha esetleg idejönne, tényleg elvárjuk, hogy agyondicsérje leendő klubját :D
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.17. 23:40


ez a mondat tényleg nevetséges.
de hát nem várhatod, hogy edinborough hercege.... :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.05.17. 22:47


ez a kedvenc részem:
különösen ha a mezre nézek, amin ott lesz a friss bajnoki embléma."
:D

édes istenem.....
Totálisan új játékosokat akarok!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.17. 22:12


biztos vannak, aki jobban ismerik a sztorit, én annyit hallottam, hogy állÍtólag a 90es évek vége felé (gondolom még zeman előtt) totti már alá is Írt a samphoz(???????) de sensinek valahogy sikerült utólag megvétózni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.17. 21:31


szerintem ez túl komolyan van véve. lényegében minden csapat minden játékosa abszolút mértékben elkötelezett a klub, a szurkolók, a város stb felé.
egyébként mit mondjon? szódával elmegy ez a csapat? ha nem imádatot nyilatkozna, a szurkolók azonnal kifütyülnék, árulóznák stbstb.
a capitano is eligazolt állÍtólag, csak valahogy meg lett bundázva a dolog és mégse lett belőle semmi. mégis ő a klubhűség mintapéldája, nem csak rómában, de még csak nem is olaszországban, hanem az egész világon. akkor ezt most hogy?
a játékosok bele vannak készerÍtve az állandó nyilatkozgatásokba, amiknek a nagy részét az újságÍró ki is szÍnesÍti.
azt meg megintcsak nem lehet elvárni, hogy milan játékosként ne milan mezben feszÍtsen azonnal és legyen elragadtatva attól, hogy odaigazol. képzeld el, ha jönne pastore és palermo mezben azt mondaná, hogy szép város ez a róma, meg jó ez az asr, de azért a palermo az palermo... de nem ez lesz, hanem mindenki elvárja azt, hogy meg még sem száradt a szerződésén a tinta,de vegyen mezt és nyilatkozzon, hogy ez a legcsodálatosabb város. ill. nem is az, hogy elvárjuk majd, hanem mindenki bután nézne, ha nem ilyeneket nyilatkozna.

álszentek a focisták, de a szurkerek is ugyanolyan rosszak...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.05.17. 19:43


tomm írta:menez mi rosszat mondott?
mexessel kapcsolatban, ahogy más játékossal kapcsolatban sem voltak és nem is lesznek illúzióim: nyilván minden játékos nagyon szeret az aktuális klubjánál játszani, nagy család stb stb, de ha új csapathoz megy, akkor azt szereti nagyon, ez nyilvánvaló sztem


Csak a tartás, becsület ma már nem létezö dolgok.. Magából csinált majmot az önmagának ellentmondással (gyakorlatilag magát járatja le, h segget csinált a szájából) és nem is zavarja.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.17. 19:13


menez mi rosszat mondott?
mexessel kapcsolatban, ahogy más játékossal kapcsolatban sem voltak és nem is lesznek illúzióim: nyilván minden játékos nagyon szeret az aktuális klubjánál játszani, nagy család stb stb, de ha új csapathoz megy, akkor azt szereti nagyon, ez nyilvánvaló sztem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.05.17. 17:44


A főoldal két legfrissebb hírét olvasva ismét eszembe jutott h miért is utálom én annyira a franciákat. Ennyi hazugságot mint ebben a két hírben olvasható és ennyi ferdítést elég nehezen vesz be a gyomrom. Takarodjon innen mind a kettő!!!! Bírtam őket, nagyon védtem is főleg Menezt, de ezután takarmány van mindkettőnek!!!! Kibújt a szög... Undorítóak! :twisted: :twisted:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég

cron