Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.21. 20:28


Azt írják, hogy az uru kapus nemsokára csatlakozhat a kerethez. Hát ez érdekes lesz...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.21. 20:08


Trigoria írta:mi a jósitennek 12 csereember???????????????
és majd UEFA is bevezeti idővel azt remélik??
persze ha ZZ szerint sok, akkor ültessen le csak hetet a padra - megteheti :)

csak így azoknak esne a rosszul, akik kimaradnak, holott ott ülhetnének a padon.....

Na ez a Marquinhos is hivatalos lett, 1,5 milláért érkezik kölcsönbe, ha letol 8 hivatalos meccset Roma mezben, ezeken legalább 45 percet játszik, akkor opciónk van rá 3 milláért hogy végleg megvegyünk(most azt nem tudom eldönteni hogy ez a 1,5 millán további 3, vagy összvissz 3 lenne, de valszeg előbbi :S )......
mondjuk arra nem tér ki a cikk, mi van ha nem lép 8x pályára, vagy nem is kell?! majd kihozzák, hogy meglegyen?! :)
Kiváncsiságból megnéztem Vivianit, hogy mit tolt le tavaly
6x kapott szerepet, 2x kezdett, 4x be, 1x lecserélték, összvissz 193 perc by soccerway (gazzella szerint viszont 9 meccse volt, viszont percet nem látok:S)
8x45= 360 min ennyi kell Marquinhosnak, mindenki döntse el meg lesz é, vagy kihozzák hogy meg legyen....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.21. 19:57


mi a jósitennek 12 csereember???????????????
és majd UEFA is bevezeti idővel azt remélik??
persze ha ZZ szerint sok, akkor ültessen le csak hetet a padra - megteheti :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.21. 19:26


Pjanics ügynöke is nyilatkozott, a bosnyák nem kíván távozni, szal marad Rómában! (elvileg az ajánlat különben létezett)
Ag. Pjanic: "Rifiutato il Tottenham, resta a Roma" :)

Elvileg a FIGC elfogadta az a javaslatot, hogy 7 helyett 12 játékos üljön a kispadon, és várjon a cserére a serie a, az olasz kupa és a primavera meccseken!
ZZ szerint 7 is épp elég volt.;) mondjuk szerintem is......


Mauro Goicoechea > Dimarzio szerint komolyan gondoljuk az uru kapus leigazolását :S mondjuk Stek ügynöke épp ma nyilatkozta, ha a Roma kapust hoz, ő valszeg lép....S
most nem azért van egy Stekünk, Lobontunk, a litván gyerek, de ha nem ő, akkor a másik akit elvittek az edzőtáborba, és mét itt van JSergio is......

ráadásul sztem az urunak nincs eus státusza.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.21. 18:11


Azért nekem ez a DDR interjú sem szívem csücske. :( Persze profi meg minden, de nem mondta hogy örökre marad, úgy tesz mintha felette döntenének dolgokról, és gyakorlatilag egy éve legalább lebegtet itt nekünk. Egészen biztos vagyok benne, hogy ha idén nem durrantunk valami nagyot, jövőre elmegy.

Pjanicot meg most már el ne adjuk, ha már letolta velünk a felkészülést végig, és ZZ gondolom számít rá. Ha nem, akkor mehet. Valahonnan pénzt is kéne csinálni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.21. 17:36


Ha gáz lenne a védelemben, akkor biztosan veszünk a télen valakit..Addig meg simán kibirjuk. Max hozunk valakit a fakóból..:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.21. 16:55


Ellenpeldanak viszont ott van Ribery. O 2` evesen meg masodosztalyban jatszott. Amugy verjetek meg de szerintem a vezetoseg arra jatszik hogy a burdi castan paros valamelyike biztosan leserul, (burdinal a keresztszalag-szakadas miatt ez szinte torvenyszeru) es akkor be lehet vetni a ket fiatalt. Illetve egyszerre csak az egyiket. Ezzel pedig nekem semmi bajom sincs, amivel viszont gond lehet ha mindket kezdo vedonk leserul, de ez mar van annyira valoszinutlen, hogy erdemes legyen jatszani ra.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.08.21. 15:48


soprano_p írta:Tottenhamnek felajánlanám PJANIC + DDR t 60 millió Fontért.

Na neeeee
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.21. 15:23


Virga írta:már csak Pjanicnak kell maradnia (egyszerűen képtelenségnek tartom, hogy 15ért eladnánk...)


Most, hogy DDr lenyilatkozta a tutit, valamit ki kell telálnia a médiának, hogy izgalomba tartsa a Giallorossi drukkereit. Majd ha Pjanic is nyilatkozik, akkor Jön Totti, aki Kiszel Tünde kedvéért úgy dönt, hogy a vidibe jön levezetni, és még sem a ZZ féle Rómában képzeli el a jövőt. De ki fog derülni, hogy ez csak egy erősen hápogó kacsa. Nincs is min aggódni, hiszen ezek után valamilyen okból kifolyólag Lamela és Stek dönt úgy, hogy felvirágoztatják az albán bajnokságot, mert szeretnék ha később ők irányítanák egész Albánia labdarugását....:DDD Hagyjuk már ezt! Eleve ha idén nem adjuk el, szerintem +5-10 milkát tehetünk zsebbe jövőnyáron. Hülyék lennének eladni. Ez csak arra megy ki, hogy izgulhassunk. Miért nem Perottáról vagy egy 23. senkiről cikkeznek? Mert pont leszarná mindenki. Viszont, hogy a mi játékosainkat találják meg, az mindenképpen jó hír....:D De attól még kacsa...:D Tudtátok, hogy Thorgellét szemelte ki ZZ Totti helyére?...:DDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.21. 15:04


már csak Pjanicnak kell maradnia (egyszerűen képtelenségnek tartom, hogy 15ért eladnánk...)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.21. 14:26


mondjuk ezt eddig is tudtuk/sejtettük hogy jól érzi magát és nem kérte, de ettől még alakulhatott volna úgy, hogy mégis megy
de azért ez jó hír! várható volt hogy ha már sajttáj lesz akkor jó hír lesz

imádom a google fordítót:
"Sajnálom, hogy ők elmentek játékosok, mint Heinze, fiókok, Pizarro, Okaka és mások, akik példát szakmaiság. "
(fiókok = Cassetti :D )
de azért érthető volt az egész így is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.21. 14:11


http://www.tuttomercatoweb.com/?action=read&id=378164

itt élőben lehet követni DDR sajtótájékoztatóját, azt hittem hosszabb lesz.....

De Rossi: “Mai chiesto di andare via, felice alla Roma”

szal soha nem kértem, hogy távozzak, boldog vagyok Romában, szal marad. :wink: :wink: :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.08.21. 12:39


Tottenhamnek felajánlanám PJANIC + DDR t 60 millió Fontért.
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.21. 08:43


A hivatalos mezszámozások az idényre:

1 Lobont
4 Bradley
5 Castan
7 Marquinho
8 Lamela
9 Osvaldo
10 Totti
11 Taddei
12 Borriello
14 Bojan
15 Pjanic
16 De Rossi
17 Lopez
20 Perrotta
22 Destro
23 Piris
24 Stekelenburg
26 Tallo
27 Dodo
29 Burdisso
42 Balzaretti
46 Romagnoli
47 Lucca
48 Florenzi
55 Svedkauskas
77 Tachtsidis
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.08.21. 08:09


Maldini hány éves volt, mikor debütált? Aki igazán tehetséges az 18 évesen is jól játszik aki nem az 24 éves korára sem fog megtanulni játszani, főleg úgy, hogy évekig a kispadon ücsörög. Forza Zeman!
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.08.21. 07:20


nem csak a régieket sorolhattad volna Xavi, Iniesta, de ha már védőről van szó akkor Puyol, vagy akár a madridból Hierro, vagy akár Robi Carlos is mikor a madridba került még csak 23 volt, de tizenévesen debütált brazílilában....nem kell kölcsönadni, játszatni kell aztán ha látszik rajta hogy ebből lesz valami akkor megvenni ha meg béna lesz a gyerek meg mehet amerre lát
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.08.21. 07:06


Szerintem 18-19 éves "gyerekekre" is lehet számítani ha tényleg jók, de ez csak akkor derül ki ha bedobják a mély vízbe.
mondjatok valakit aki nagy tehetségnek volt kikiáltva, kölcsönadtuk erősödni majd visszatérve stabil játékos lett, én nem emlékszem senkire.
Viszont pl. a Barcaba már tizenévesen kipróbálták az ifiket (Messi, Bojan, Pedro, Tello Alcantara stb)
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.20. 19:39


az uruguayi jöhet :wink: :D (ismertek...) bár nem kell kapus
Pjanics és DDR közül az egyik 100% hogy marad! De most már hajlok arra hogy mindkettő maradni fog.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.20. 19:14


feree80 írta:én továbbra is szkeptikus vagyok, ha burdi és castan lesérül, marad a 17 és 18 éves gyerek?! egyszerűen nem hiszem el, nem azt mondom hogy nem méltóak a roma mezre, mert nem ez a jó szó, sokkal inkább tűnik a vezetőség amatörnek,felelőtlenne, ha ezt a 2 gyereket hagyja meg tartaléknak.....
persze ez csak az én véleményem, nem kell vele egyetérteni. :) azért remélem nem üt vissza, és nem szívjuk meg....

hopppáré
http://www.tuttomercatoweb.com/roma/?ac ... l0LTQxNTg1
ez vmi hatalmas, a roma örömmel kommunikája a nagy semmit, vagyis ingyé eladta okakát a pármának, jobban mondva lemondott minden jogáról a játékossal kapcsolatban, na a bajok itt kezdődnek, mikor egy okaka, greco, rosi kaliberű gyerekért - akik igenis megfizethetőek a serie a közép és kicsapatainak - nem kapsz pénz.

Az első bekezdést szajkózom 1 hónapja :lol:
A második bekezdés.. hmm.. szerintem nincs idejük vagy unják a cécót:))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.20. 18:49


még 2 kacsa, ha már mercato
idea, ötlet, sztem 0 a valószínűsége, mert ha helytálló az oldal nincs eus státusza.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/mauro ... 72578.html

http://www.standard.co.uk/sport/footbal ... 62934.html
hülyén hangzik, de én pölö Pjanics marásában biztosabb vagyok mint DDR-ben, mert nálam ő a ZZ féle kpálya motorja, mozgatórúgója......
szal csak kacsa, de magam részéről kizártnak tartom hogy eladjuk. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.20. 18:26


calderoni írta:
feree80 írta:én továbbra is szkeptikus vagyok, ha burdi és castan lesérül, marad a 17 és 18 éves gyerek?! egyszerűen nem hiszem el, nem azt mondom hogy nem méltóak a roma mezre, mert nem ez a jó szó, sokkal inkább tűnik a vezetőség amatörnek,felelőtlenne, ha ezt a 2 gyereket hagyja meg tartaléknak.....

Gondolom úgy számol az öreg, ha beüt a krach De Rossit berakja középre. De Rossi helyét meg betölti Bradley. Ez a terv jónak tűnik.

attól függ, hogy marad é....holnap kiderül, tény hogy tud belső védőt játszani és jól, de vhogy a kpályán van a helye, nélküle meg a kpálya tűnik vékonynak...

Amúgy a védelemről még 1x csak annyit, tavaly egy tapasztaltabb védő 6-8asunk volt, akik felsültek, felsültek, mert csak burdit hagyták meg magnak, most van egy tapasztaltnak mondható kezdő 4es védelmünk(amiből 3 új ember), és mögé egy teljesen rutintalan cseresor, vagy 3/4 mert Táddéban azért buzog a vér :) szal ti mit szürtök le ebből?.....én már leszürtem

kicsit olyannak tűnik, mintha a vezetőség 19re lapot húzna, vagyis ha a kezdő4es kihúzza komolyabb sérülés nélkül, akkor bejöhet a dolog, ha nem, akkor meg izgulhatunk.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.08.20. 18:17


feree80 írta:én továbbra is szkeptikus vagyok, ha burdi és castan lesérül, marad a 17 és 18 éves gyerek?! egyszerűen nem hiszem el, nem azt mondom hogy nem méltóak a roma mezre, mert nem ez a jó szó, sokkal inkább tűnik a vezetőség amatörnek,felelőtlenne, ha ezt a 2 gyereket hagyja meg tartaléknak.....

Gondolom úgy számol az öreg, ha beüt a krach De Rossit berakja középre. De Rossi helyét meg betölti Bradley. Ez a terv jónak tűnik.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.20. 17:59


csak feree miatt (bár már látom írtál róla):
Mattia Destro to wear number 22
A statement from the forward: "In particular I’d like to thank my fellow forward Borriello. He knew how attached I was to the number 22 for personal reasons and so he gave it to me and chose another. Marco has done a lot in his career and I can’t help but hold him as an example, both as a professional and a man".
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.08.20. 17:54


Antunes viszatért a Pacos együtteséhez ahonnan vettük, neki sajnos nem jött össze a Római kaland, s ugy néz ki Negó is ugyan erre a sorra jut, nem értem miért nem volt legalább kipróbálva... Ja és engem is mint megszállott Footbalmanager játékost kiboritanak ezek a szerződésfelbontások, játékban biztos rásóztam volna őket valami féleszü orosz milliárdosra :D
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.20. 17:52


előfordul az ilyen, nem nagyon szoktam észrevenni, különben az okaka tippemet, ami tipp, végiggondolva, látom értelmét a transzfernek, hogy mért úgy ahogy..... :)
mondjuk az meg okaka baja hogy 2odosztályban kezdte, roma, serie, prem.ship, és 23 évesen ismét serie b (spezia) lesz belőle......

mezszámok:
destro megörökölte boris 22esét, máris jobban mutat mint 12ben, perrottának jutott mezszám, és borisnak is :(

Ecco l'elenco completo:

1 Lobont
4 Bradley
5 Castan
7 Marquinho
8 Lamela
9 Osvaldo
10 Totti
11 Taddei
12 Borriello
14 Bojan
15 Pjanic
16 De Rossi
17 Lopez
20 Perrotta
22 Destro
23 Piris
24 Stekelenburg
26 Tallo
27 Dodò
29 Burdisso
42 Balzaretti
46 Romagnoli
47 Lucca
48 Florenzi
55 Svedkauskas
77 Tachtsidis
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég