Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.07.06. 18:20


http://www.youtube.com/watch?v=WjYvqS5N ... ure=relmfu

Találós kérdés : Na ki villantja ki combjait a felvételen? ( 10 másodperctől figyeljétek!..... az idióta, lehet legközelebb már tangában látjuk :D )
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.06. 17:58


rendesen megfingatja őket az öreg :-)
http://www.youtube.com/watch?v=68N4AJPXqGo

Egyébként nem később szokott kezdődni az edzőtábor?
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.06. 17:38


lucifer0013 írta:Trigo, úriember biztosra nem fogad :)

úriember nem is, de én... :D

ezeket töltik vízzel:
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5654_n.jpg

és ez a sorsuk:
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8287_n.jpg

most mondjátok hogy nincs egy rakat vízhordó a csapatunkban :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.06. 17:01


bigg írta:A Cselzisek nem voltak valami jó véleménnyel Bosingwa-ról, kell ő nekünk?

Hmm.. fene tudja:-S Az kétségtelen, hogy Taddei/Rossi/Casseti -nél jobb még most is.. És ha formában van, akkor kétségtelenül alapember a Chelseaben is... Ami bizonyított mostanában egy s mást..[/quote]
Én is ugyanezen a véleményen vagyok a semminél jobb.
Más:
sokakkal ellenben én nem örülök Viviani távozásának.. Vagy ezt most csak kölcsön? Mert h hírben szó de volt kölcsönről, de a végén az a fele játékjogos valami bekavart :D
Szerintem nem kapta meg a lehetőséget, de ha Zemannak se kell akkor menjen..
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.07.06. 15:56


Trigo, úriember biztosra nem fogad :)
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.06. 15:07


Xaba. Azt hittem eddig h viccelsz!:) legalabbis remeltem
Nem ismered fel a kepen Juant?? :shock:
A lakasomat rakom fel egy ezres elleneben. Fogadsz? :wink:

Viviani mehet isten hirvel
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.06. 14:21


reaosns(Roma bella) írta:az a szégyen hogy egy f*stalicska francia bajnokság el tudja vinni tőllünk az ilyen tehetségeket. am. meg kb. az egész olasz sajto vele volt tele meg ezzel az Immobile sráccal mikor feljutottak. ki nem sz*rja le hogy az angol focit szeretők nem tudják ki ő...pl. nekem jópár ismerősöm A. Sanchezt sem tudta h kicsoda, tudta Udine és kb. ennyi...amióta elment a barcába azóta 10ből 9 ember elismeri bármilyen bajnokságot s nézzen az illető. ezzel csak arra akartam kilyukadni hogy attól amiért nem játszik nagy csapatban még lehet jó játékos, és az is a statjai alapján. Zeman azt mondta ilyen tehetséggel utoljára Tottival dolgozott...és szerintem ez a szégyen hogy az olasz bajnokság nem tudja megtartani az ilyen fiatal tehetségeit..

Hát.. nagyrészt igazad van. De van egy közmondás: "pénz beszél, kutya ugat.." . No meg.. Melyik jó játékos ne akarna díjakat nyerni? Kupákat emelgetni? Ezeket kis csapatokkal nem lehet, Olaszországban pláne nem.. bundabotránnyal teli országban:( Tényleg szégyen, hogy a Serie A nem tudja megtartani jó pár fiatal tehetséget..
És úgy-e, a fiatalok csak akkor kaphatnak szerződést, ha betöltik a 18 at. Míg Angliában 16 évesen kaphatnak már profi szerződést... Ezért került Borini is a Chealseahez..

bigg írta:A Cselzisek nem voltak valami jó véleménnyel Bosingwa-ról, kell ő nekünk?

Hmm.. fene tudja:-S Az kétségtelen, hogy Taddei/Rossi/Casseti -nél jobb még most is.. És ha formában van, akkor kétségtelenül alapember a Chelseaben is... Ami bizonyított mostanában egy s mást..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.06. 14:14


bigg írta:


Juan-ra tippelnék.

...

Balról jobbra: Osvaldo, Krákics, Pjanics, Totti, Angel

a közelebbi asztalnál: Simplicio, Tádé

Tipp: jobbra háttal Rosi (a többieket annál az asztalnál nem ismerem fel), aki egyedül ül az Pizzaro, aki meg ott, hátul a sarokban, az nem játékos...

Javítsatok ki, ahol hibáztam! :)

Hmm.. Lehet Juan.. Nem fogadnék rá:D Amúgy Pjanics és Totti között van Burdi és Angel. Pjanics-al szemben, talán Heinze.

Pizzarot vajon kitagadták?:))

Fantomasso írta:Szerintem Tallo van a képen.

Áhh.. nem hiszem. Honnan lenne neki ilyen autója? Még fiatal ahoz.. És nincs csuszli a kocsin:))

Xabee írta:Juan, a San Andreasból

-Háhá:)) K*rva jóóó:)))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.06. 12:55


" A jobb(rossz)hátvéd búcsúzik": http://chelsea-fc.blog.nepsport.hu/archives/2012/07/05/A_rosszhatved_is_bucsuzik/

"Drogbát mindenki siratta, Kalou búcsúját néhányan bánták, de Bosingwa távozása miatt valószínűleg többen pezsgőt is bontottak. Senhor Szemöldök négy éve kékben." forrás: NSO

A Cselzisek nem voltak valami jó véleménnyel Bosingwa-ról, kell ő nekünk?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: acelka Dátum: 2012.07.06. 12:00


ezek szerint Bosingwa

http://www.azzurri.co.hu/Roma/Bosingwa- ... lorossihoz


habi írta:
JOSBOMO írta:Nem tudom tegnap néztétek e a Digin a Cor-Boca meccset. De Castan játszott a Corban nem is rosszul. A posztja tegnap bal oldali belső védő volt. Nem tudom, hogy mi őt akarjuk -e. De szerintem erősítés lenne.

Ő az! Bele-bele néztem a meccsbe, ígéretes a srác.

közel vagyunk egy jó jobbhátvéd szerződtetésétől, egyedül az derült ki, hogy nem der Wiel az. Bosingwara tippelnek, ingyen sztem annyira nem lenne rossz bolt, bár én Debuchyvel szimpatizálok leginkább. plusz Nego/Crescenzi lehetne a csere
Avatar
acelka
 
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.06.06. 14:33

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2012.07.06. 11:18




Juan, a San Andreasból :D
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.06. 11:11


az a szégyen hogy egy f*stalicska francia bajnokság el tudja vinni tőllünk az ilyen tehetségeket. am. meg kb. az egész olasz sajto vele volt tele meg ezzel az Immobile sráccal mikor feljutottak. ki nem sz*rja le hogy az angol focit szeretők nem tudják ki ő...pl. nekem jópár ismerősöm A. Sanchezt sem tudta h kicsoda, tudta Udine és kb. ennyi...amióta elment a barcába azóta 10ből 9 ember elismeri bármilyen bajnokságot s nézzen az illető. ezzel csak arra akartam kilyukadni hogy attól amiért nem játszik nagy csapatban még lehet jó játékos, és az is a statjai alapján. Zeman azt mondta ilyen tehetséggel utoljára Tottival dolgozott...és szerintem ez a szégyen hogy az olasz bajnokság nem tudja megtartani az ilyen fiatal tehetségeit..
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.06. 09:16


JOSBOMO írta:Nem tudom tegnap néztétek e a Digin a Cor-Boca meccset. De Castan játszott a Corban nem is rosszul. A posztja tegnap bal oldali belső védő volt. Nem tudom, hogy mi őt akarjuk -e. De szerintem erősítés lenne.

Ő az! Bele-bele néztem a meccsbe, ígéretes a srác.

közel vagyunk egy jó jobbhátvéd szerződtetésétől, egyedül az derült ki, hogy nem der Wiel az. Bosingwara tippelnek, ingyen sztem annyira nem lenne rossz bolt, bár én Debuchyvel szimpatizálok leginkább. plusz Nego/Crescenzi lehetne a csere
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2012.07.06. 08:59


Nem tudom tegnap néztétek e a Digin a Cor-Boca meccset. De Castan játszott a Corban nem is rosszul. A posztja tegnap bal oldali belső védő volt. Nem tudom, hogy mi őt akarjuk -e. De szerintem erősítés lenne.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.06. 08:57


Amúgy ki ez a Verratti? - kérdezhetik a seria a-t nem ismerők,


amúgy ki ez a verratti? kérdezem én. eddig a seria b-ben játszott. ti ismeritek? az, hogy fiatal tehetség, juve szurkoló meg esetleg láttatok róla néhány youtube felvételt, az nem jelent semmit. láttátok játszani?
egyébként tényleg gáz... de majd úgyis eligazol egyszer a juve-ba..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.06. 08:47


Szerintem Tallo van a képen.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.07.06. 08:46


Juan meg a GTA-ból lépett ki esküszöm :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.06. 08:27


ki ő?
az új angol villámgyors igazolásunk Aston Martin :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.06. 06:40




Juan-ra tippelnék.

...

Balról jobbra: Osvaldo, Krákics, Pjanics, Totti, Angel

a közelebbi asztalnál: Simplicio, Tádé

Tipp: jobbra háttal Rosi (a többieket annál az asztalnál nem ismerem fel), aki egyedül ül az Pizzaro, aki meg ott, hátul a sarokban, az nem játékos...

Javítsatok ki, ahol hibáztam! :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.06. 06:31




Ő ki? :))
És a másik képen mi ez a nagy klikkesedés kajáláson belül? És miért ülnek egyesek egyedül?


bigg írta:Nem hiszem, hogy szégyen lenne, az Olasz bajnokságot nem Verratti húzta volna ki a szarból.
Amúgy ki ez a Verratti? - kérdezhetik a seria a-t nem ismerők, és benne van hogy kb. ennyire lesz ismert néhány év múlva is.
Am emlékezzünk csak Cassanora, ő már ismert volt amikor a realba ment, mégis mi lett belőle?, úgy sunnyogott vissza a samp-ba.

Azért Cassanonál az az érdekes, hogy erre a játékosra költöttük a legtöbb pénzt.. kb. 30 millió eurót
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.06. 05:30


Nem hiszem, hogy szégyen lenne, az Olasz bajnokságot nem Verratti húzta volna ki a szarból.
Amúgy ki ez a Verratti? - kérdezhetik a seria a-t nem ismerők, és benne van hogy kb. ennyire lesz ismert néhány év múlva is.
Am emlékezzünk csak Cassanora, ő már ismert volt amikor a realba ment, mégis mi lett belőle?, úgy sunnyogott vissza a samp-ba.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.06. 00:35


Egybehangzó sajtóhírek szerint, a korábban a Juventus, a Napoli, a Roma és az Inter által is körbeudvarolt Marco Verratti sorsa eldőlt. A Pescara 19 éves középpályása állítólag 12 millió euróért válthat klubot, a célállomás pedig nem más, mint az a PSG, amely az utóbbi években folyamatosan az olasz futballból merít, és erősíti keretét. A tehetséges olasz játékos 3 éves szerződést és évi 1,8 millió eurós fizetést kaphat Párizsban.
„Hogy mi döntött a Juventus és a PSG között? Leonardo szavai, amelyek rendkívül fontosak voltak Marco számára. Leonardo bemutatta neki a PSG terveit és azt, hogy milyen filozófiában játszik majd a klub, ami elnyerte Marco tetszését. Ezen kívül minden bizonnyal több lehetőséget kap majd Franciaországban, mint a Juventusnál.” – mondta a játékos menedzsere, Di Campli.

Az olasz bajnokság tehát egy nagy reménységgel és tehetséggel lehet kevesebb, még azelőtt, hogy igazából elkezdődhetett volna a történet…

tiszta szégyen -.-
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.05. 14:21


Heinzés hírhez
A Corriere dello Sport információi szerint a Bologna általános igazgatója, Roberto Zanzi ma találkozik a játékossal és 2 éves szerződést fog ajánlani Heinzének évi 650,000 eurós fizetéssel.

reggeli fb képen ott ült a repülőn Innsbruck irányába, 3 órája szálltak le
Zanzinak repülnie kell ha találkozni akar vele :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.07.05. 12:44


Remélem ez a Catan úgy befog futni, hogy a világ egyik legjobb védője lesz, mert már annyira oltjátok szegényt :D Am ha Dodo már az eelső edzésen vacakol, akkor nem fogja tudni végigcsinálni a ZZ képzést és akkor nem fog játszani. Más: a valenciai Pellegrino kiszemeltje angyalka és oszi is (utóbbit tuti nem adjuk el, életbe nem bírnák kifizetni :D)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.05. 12:32


haha..elég vicces hogy Dodonak már első edzésen begyulladt a térde. milyen orvosi vizsgálaton vett akkor részt ? -.- nem lepődnék meg ha játszana vagy 10 meccset az idénybe. nekünk nem kellet Silvestre elvitte az inter, mellé megvették az olasz liga legjobb kapusát Handanovic.
Juventus is Asamoah, Isla...mindkettőről szó volt nálunk is..mégha Islát nem is de Asamoaht simán el lehetett volna ..lett volna egy normális védőn aki lehúzott jó pár meccset a SeriaA-ba...szánalom öcsém -.- lesz egy féllábu Dodo kacsánk meg egy Castan aki a tököm tudja meg hurkalé bajnokságba se tudott játszani. ja meg egy Tarkidiszunk vagykicsoda...csodálatos
reaosns(Roma bella)
 

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég