Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.09.05. 20:29


meg kezd baromi unalmassá válni, hogy állandósult a totti-kérdés. ha játszik játszik, ha nem játszik, nem játszik. ő a klub valaha volt legnagyobb játékosa, egyben a világ valaha volt egyik legnagyobb játékosa, félisten, vagy talán egészen az, de akkor is csak egy játékos, nem pedig maga a csapat.
valószinűleg dibenedetto is rosszul tette, hogy mikor megjött, rögtön tottit istenitette, csak adja alá a lovat.
még pont befér ebbe a szedett-vedett bandába, de ha ezek a srácok összeszoknak, nem sok keresni valója lesz a kezdőben. főként, hogy most már minden egyes nappal öregebb lesz

és mi ez a hülyeség, hogy enrique piszkálja tottit? azért mert lecserélte? hát ez nem az edző dolga? totti azt nyilatkozta, hogy nem lesz edző. márpedig az edzők döntik el, hogy ki játszik, szóval ha ő nem lesz az, akkor ebbe se akarjon beleszólni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.09.05. 20:27


Valahogy én is winivel értek egyet.Nem szerencsés egy spanyol kezdő edzőnek pont Tottit piszkálni,nem azt mondom,h nyaljon be neki csontig,de meg lehetett volna az összhangot találni.És az ominózus meccsen Totti volt az egyik legjobb,ebbe ott nagyon belenyúlt LE (a harmatgyenge Bojant viszont fennhagyta).Bízom benne,h megbeszélik és mindkettő felfogja milyen fontos a mindenkori edző és Totti között az összhang,mert ha nem rámehet ez a szezon is a veszekedésre.
Az én személyes véleményem LE-ről:belebukik az olasz fociba.Túl tapasztalatlan és rutintalan,ha nem próbál kompromisszumot kötni,Tottiék hamar elintézik.
Nagyon várom a vasárnapi kezdőt!
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2011.09.05. 20:11


Engem csak az bosszant,hogy igazoltunk agyba-főbe(az,hogy jól vagy rosszul az a jövő kérdése),de nem igazoltunk egy olyan játékost,aki a semmiből el tud dönteni egy meccset,és most már Mirko sincs.Három-négy játékos leigazolásával járó munkával(pénzzel) meg lehetett volna szerezni legalább egy ilyen játékost.Tottin kívűl nincs ilyen játékosunk.Ilyen lett volna Cassano és/vagy Tevez.Anno táncoltam örömömben mikor leigazoltuk Batistutát.Akiket most leigazoltunk sajnos nem ütik meg az öregecske Totti szintjét sem.Az pedig szomorú a többiekre nézve,hogy kritizált edzésmunkával is jobban játszott,játszik mint a csapat nagy része.Lehet,hogy Bojan vagy Osvaldo úgy edz mint egy kisangyal,de ha Totti így jobb mint ők,akkor ez nem Totti hibája.Így volt ez pl.:Ebedlivel vagy Törőcsikkel is.
Pedig lehetne egy szuper tengelye a csapatnak:Staekelenburg,Juan,De Rossi,Totti.Erre lehetne építeni.Ha LE erre építene és a fiataloknak elmagyarázná,hogy Tottira ennek a csapatnak szüksége van, és a pályán ezért nekik többet kell dolgozni, akár helyette is.Húúú ezért most megköveztek!

Trigoria:dolgoztam olyan felfogású edzővel,mint amilyenről te beszélsz.Nem egészséges ha valaki félelemből focizik és nem élvezi a játékot.

Szerintem LE-nek még túl erős a Serie A.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.09.05. 17:46


wini!
Nem akarok állandóan ellened szólni ezeken az oldalakon,úgyhogy most azt mondom,hogy te is jól replikáztál.Azaz nem volt rossz ötletsorozat,amit felvezettél.De ha az egész nyarat ezen tervek megvalósítására szánta volna Sabatini,akkor most ott állnánk,ahol tavaly abbahagytuk.Sehol.És ezt te is beláthatod.Persze hogy nagyon szívesen látnánk Tévezt és Aquilanit...Talán egyszer még látjuk is.Bár én nem hiszek benne.
Úgyhogy wini légy pozitív,szurkolj Luis Enriquének,Tottinak és főleg az AS Romának,és meglásd,minden szép lesz! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.05. 17:25


A mostani anyagi helyzet még mindig fényévekkel jobb mint a sensiékkel! Szerintem egyikőtök sem akarja, hogy city 2 legyünk, hát akkor meg miért kell ilyenekről beszélni, jó az ahogy van!
Ja és a tavalyi keretünknél ez az összeszokatlan új keret szerintem már ebben az idényben jobb lesz, a tavalyi keretet nem lesz nehéz überelni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.05. 16:29


Azt nem mondtam h le is tudjuk igazolni majd oket :)
Amugy egy jo csapattal mondjuk bajnokkent ( nem eladva a csapatot) boritekolhato par ev BL, amivel meg relative sok penz.
A mostani anyagi helyzetben termeszetesen lehetetlen megfizetni a top jatekosokat.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.09.05. 13:54


Aztán ha egyszer kijön egy nagy eredmény belőlünk, és nyerünk mondjuk bajnokságot, akkor kezdhetünk megint sztárcsapatként magunkra tekinteni, és onnantól TALÁN már a nemzetközi sztárok is úgy gondolnak majd ránk. Addig sajnos nem. Mert hiába voltunk évekig ezüstéremesek, pénz híján ki jött ide? Senki. Most van pénz (elvileg), kell jó eredmény hozzá, hogy számításba vegyenek minket.


ezzel az a gond, hogy hiába nyerünk bajnokságot, de még bl-t is nyerhetnénk, megfizetni akkor sem tudnánk a sztárokat. épp most kinlódnak a tősgyökeres derossival, aki egyben a csapat legnagyobb értéke -minden szempontból- és nem nagyon tundak letenni elé egy rendes szerződést. egy sztárcsapatnál a következőképp működne: -daniele, kapsz évente 8 millió eurót csak maradj. -nem. -akkor 9-et. -nem. -akkor 10-et. -ok, maradok.
évi 3-4 millió euróért nem jön ide egy sztár sem, de még csak nem is marad. ha mondjuk lamela beválik. lesz egy-két jó éve, jön a sziti vagy valamelyik ajánl érte 40-et, neki 10-et évente és csókolom
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.09.04. 22:15


Nem tudom, lehet, hogy öregszem, de nekem úgy rémlik, Capellonak is meg kellett vívnia a csatáját Tottival.

És igen, F72 is utalt arra, hogy mi a garancia arra, hogyha LE pályán hagyja Tottit, nem ugyanez a végeredmény születik. Hihetetlen, eltelt másfél hét a találkozó óta és még mindig erről a cseréről és az azt övező média visszhangokról beszélünk. Jól megy a világ sora, ha nincs nagyobb probléma ennél....
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.09.04. 21:53


F72 állítrlag hirtelen flelindulásból elkövetett, de mégis elég józannak tűnő értékleléséhez nincs hozzáfűzni valóm ,azt részleteiben és egészében is osztom.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.09.04. 21:29


wini írta:Én egy kicsit másképp látom.
Cassanot és Aquilanit Totti elfogadtatta volna szurkolókkal.(Capelloval is elfogadtatta Cassanot)
Tevez meg nagyon le akart lépni,érezte a vesztét főleg,hogy megjött Agüero,és Mancinivel is meglehetett volna bugázni.Egyszer már majdnem a mienk lett,de elpancserkodták az akkori vezetők.
Gattuso még jó lett volna egy netalán két évig.Benne van erő és motiváció akkor ha másokból már elfogyott és hosszú egy szezon a középpályán még a fiataloknak is.
A fiatalításról meg annyit,hogy anno a Fradit az ifi EB győztes csapatra akarták építeni és majdnem kiestünk az NB 1-ből.
Hiddink szereti a kihívásokat ld. Ausztrália,Dél Korea.

Cassanot és Aquilanit Totti elfogadtathatta volna a szurkolókkal (már amelyik nem akarja őt is elküldeni mert egyre többen vannak azok is)
Gondolod hogyha Tevez Europába akart volna elmenni akkor nem tudta volna eladni magát jobb pénzért mint amit mi adtunk volna neki? A feleségéhez akart volna hazamenni de végül nem volt olyan Dél Amerikai klub ami le tudta volna igazolni (elvégre egy elég hosszú szerződése volt még amiből valószínűtlen hogy ki tudtuk volna vásárolni)
Gattuso maximum mentalitás edzőnek lett volna jó másnak nem (plussz gyakran ki is állítják)
A fiatalításról annyit hogy a szezonban még nem volt olyan meccs ahol a MU 25-évnél magasabb átlagéletkorú csapattal állt volna ki :wink:
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.09.04. 21:17


F72Quadraro írta:Sajnos Rómában nincsenek meg a feltételek ahhoz, hogy sikeres legyen a csapat.
...


Ez a hsz a szívemből szólt! F72! Grazie!

És arról írogatni, hogy AA, vagy Cassano milyen jó lenne, az olyan, mintha én azt írnám, hogy Fabregast akarom!

Vegyük tudomásul, hogy a csapat NEM állhat össze két hét alatt, akik jöttek Ők kb 3-4 hónap múlva lesznek egységesek, és majd nyáron megy a resztli, és jön még két sztár. És nyerünk mindent.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Corso22 2011.09.04. 21:37-kor.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2011.09.04. 20:12


Én egy kicsit másképp látom.
Cassanot és Aquilanit Totti elfogadtatta volna szurkolókkal.(Capelloval is elfogadtatta Cassanot)
Tevez meg nagyon le akart lépni,érezte a vesztét főleg,hogy megjött Agüero,és Mancinivel is meglehetett volna bugázni.Egyszer már majdnem a mienk lett,de elpancserkodták az akkori vezetők.
Gattuso még jó lett volna egy netalán két évig.Benne van erő és motiváció akkor ha másokból már elfogyott és hosszú egy szezon a középpályán még a fiataloknak is.
A fiatalításról meg annyit,hogy anno a Fradit az ifi EB győztes csapatra akarták építeni és majdnem kiestünk az NB 1-ből.
Hiddink szereti a kihívásokat ld. Ausztrália,Dél Korea.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.04. 20:00


te szebben is elmondtad ugyanazt :wink:

Amúgy Sabatini nem véletlenül az aki. Én hiszem hogy a klub anyagi helyzetéhez képesti legjobb játékosokat hozta el. Hozott volna ő jobbakat is, de hát ennyi volt a realitás.
Fura mindig, ha a szurkoló akar okosabb lenni annál akinek ez a dolga/szakmája. Nem mondom, hogy néha nem lehet igazunk, vagy jó meglátásunk, de mégiscsak ő az aki látja mindegyik oldalt (klub/anyagi, játékosi).
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.09.04. 19:16


Cassano és AA nem jött volna, mivel nincsenek jóban a szurkolókkal. AA-t leköpnék a szurkolók a Juvés nyilatkozataiért, nekem sem lenne pofám idejönni. Plusz a Milannal bl-ben játszhat, jó kis fizuért. Cassano talán jött volna, de hát ez is kétséges, annó Tottival nem voltak jó viszonyban (persze a pályán nagy volt az összhang)

Tevez elérhetetlen egy roma szintű csapat számára (szerintem Nilmarral is ezért fürödtünk be) Ki akar 1 olasz 6. helyezett sem bl sem el-ben nem induló csapatba igazolni fele annyi fizetésért, és 50 millát nem hiszem hogy bárkiért ki tudott volna pengetni a vezetőség, vagy akkor senki sem jött volna plusszba.

Ezeknek a játékosoknak én mind nagyon!!!!! örültem volna... de el kell fogadni, hogy ebben nincs realitás.

Menez maradhatott volna, én bírtam, persze amikor nem flegmázott, de ha büdös volt a légkör hát menjen. Gattuso meg már nem a régi, fogás lehetett volna, mint Pista...

Akiket igazoltunk, azok a lehetőségeinkhez képest jó játékosok, fiatalok még nem sztárok vagy nem is lesznek, de sajnos csak őket tudjuk elhozni, mert mi nem vagyunk barca, psg, city, mu, real vagy chelsea. ez a realitás és kész

hopp trigo megelőzött...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.09.04. 19:15


Ez kíméletlen replika volt,trigo.
Valahogy Pázmány Péter is így buktathatta meg a reformáció tételeit a hitvitázó irataiban.
Csak neki nem volt igaza... :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.04. 19:12


wini írta:
lucifer0013 írta:wini te kit igazoltál volna?


Elhoztam volna Cassanot és Tevezt.Visszahoztam volna Aquilanit sőt rábeszéltem volna Gattusot,hogy jöjjön hozzánk(egy Totti telefon elég lett volna hozzá)
Lehet,hogy rábeszéltem volna Menezt a maradásra. Év közben pedig a sajátnevelésű fiatalokat fokozatosan építeni be a csapatba,tanítva és tanulva az öreg rókáktól.Kjaer és Angel úgy néz ki rendben lesz.
Edzőnek pedig Hiddinket.Ő már bizonyított.

Cassanot a szurkolók felkötik az első fára, ha beteszi a lábát Rómába.
Teveznek mi egy senkiházi csapat vagyunk.
AA állítólag a szurkolóktól tartva nem akart visszajönni (de őt én is elhoztam volna igaz nem azért amiért te)
Gattuso egy vicc már, és semmiképpen sem a jövő.
Menez: ez meglátás kérdése, én örülök hogy eltakarodott
Fiatalokat eddig elsőnek épp LE-nél látom játszani a nagycsapatban.
Hiddinknek is senkiházi csapat vagyunk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.09.04. 19:09


Ú,quadraro,ritkán vagy ilyen dühös.És még volt lelkierőd kipontozni is az eksztatikus kifejezéseket.
Jó volt ezeket a sorokat olvasni.Megerősített a véleményemben és a hitemben.Tökéletes summázata a Rómában történő dolgoknak.De Torinóban és Milánóban nincs ekkora külső nyomás?
És te belevetted a szurkolókat is a csapatot "kicsinálók" táborába.Ők a legnagyobb probléma.Mert ki nem sza.ja le a médiát,ám ha a szurkolók sincsenek LE mellett,az tényleg óriási bajforrás.Vajon a Curva Sud többezres tábora is így vélekedik?Hogy a spanyol teamnek mennie kell?Mert az elszomorító lenne.
Szóval megértem a dühödet,gondolom vagyunk így jó páran a fórumon.Te benne élsz abban a másik világban,úgyhogy mindig nagyon jó olvasgatni a gondolataidat a kialakult dolgokról.Írj többször! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2011.09.04. 19:16-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2011.09.04. 19:04


lucifer0013 írta:wini te kit igazoltál volna?


Elhoztam volna Cassanot és Tevezt.Visszahoztam volna Aquilanit sőt rábeszéltem volna Gattusot,hogy jöjjön hozzánk(egy Totti telefon elég lett volna hozzá)
Lehet,hogy rábeszéltem volna Menezt a maradásra. Év közben pedig a sajátnevelésű fiatalokat fokozatosan építeni be a csapatba,tanítva és tanulva az öreg rókáktól.Kjaer és Angel úgy néz ki rendben lesz.
Edzőnek pedig Hiddinket.Ő már bizonyított.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.04. 19:03


bezony F72
Azért is díjazom azt amit LE mondott (ha igaz), hogy nem is olvas újságot. Már csak az kéne hogy a vezetőség se tegye és a játékosok se. Máris lehetne dolgozni.

wini:
capitano vagy csináljunk egy jó csapatot, rád hallgatnak a többiek
ez úgy nem igaz ahogy van. Bár nem látunk be az öltözőbe, de tudjuk hogy klikkek vannak. Tehát jó esetben is csak a csapat egy része hallgat rá.
Amúgy te azt várod, hogy az új edző nyaljon be Ferinek, és ÍGY érjen el valamit. Ez is egy hozzáállás az igaz.

de a lényeg:
Lehetett volna okosabban igazolni.

Halljuk! Epedve várjuk a konkrétumokat tőled!
Ennél okosabban évek óta nem igazoltunk szerintem.
Egy nemzetközi szinten is meghatározó játékost sem igazoltunk
Megsúgok egy nagy titkot: mert a kutya nem jön ide közülük! Eszük ágában nincs ideigazolni!
Sajnos észre kell venni azt, hogy nemhogy sztárcsapat nem vagyunk, de max egy erős középcsapat (lehetnénk újra :wink: ).

Nekünk egy esélyünk van: olyan játékosokat hozni, akik vagy fiatalok és tehetségesnek tűnnek, vagy B kategóriás középkorúak, de bennük van a potenciál hogy kijöhet belőlük az A is. Vagy öregedő sztárokat, hátha van még bennük egy-két ütős szezon.
Nos, az utóbbi mostanában nem jött be, marad az első kettő lehetőség. És láss csodát, idén pont így igazoltunk!
Aztán ha egyszer kijön egy nagy eredmény belőlünk, és nyerünk mondjuk bajnokságot, akkor kezdhetünk megint sztárcsapatként magunkra tekinteni, és onnantól TALÁN már a nemzetközi sztárok is úgy gondolnak majd ránk. Addig sajnos nem. Mert hiába voltunk évekig ezüstéremesek, pénz híján ki jött ide? Senki. Most van pénz (elvileg), kell jó eredmény hozzá, hogy számításba vegyenek minket.

De a pénzről meg anynit, hogy DDR évi 5,5 millája az hol nagy fizetés? Nálunk max.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2011.09.04. 18:51


zsolti írta:Igazad van wini,minek ide ez a sok új játékos...Sokkal jobb lett volna még évekig a pályán látni Taddeit,Brighit,Perrottát,Cassettit,Riisét.(és köztük van jó focista is,csak hát a kor...)
Még hogy Luis Enrique alázza Tottit?!?Ne haragudj,de ezen a mondaton másodpercek alatt felmegy bennem a pumpa.Értsd már meg végre,hogy LE nem azért jött hozzánk,hogy folyamatosan alázza a Capitanót.Győzni,nyerni jött.Hogy számításba veszi az edzésen nyújtott teljesítményt???Az Úr bocsássa meg neki...Hogy lecserélte Tottit?Egészségére.Jól tette.Persze azon a meccsen szakmailag nem.De kit érdekel?Csak trigo szavait tudom ismételni:akkor,amikor,azt és ahogy akarja.Már az beszédes volt számomra,hogy Totti csak a padon kezdett Szlovákiában.Én hiszek a spanyolnak:nem nagy mellénnyel állította össze a csapatot,hanem produktum alapján.Gondolhatjuk,Totti hogy edzhetett...
De mindegy.LE takarodjon,és jöjjön egy olyan olasz maestro,aki kacsintásra beteszi Tottit a kezdőbe.(És itt akkor megint egy óriási piros pont az amúgy nemkívánatos Ranierinek.)


Lehetett volna okosabban igazolni.
Szerintem LE így akarja a játékosok előtt kivívni a tekintélyét.Ez pedig szomorú.Totti,De Rossi,Perrotta világbajnokok,ott van még Stekelenburg,Juan,Burdisso akik már megértek néhány nagy csatát és dolgoztak néhány nagy tudású edzővel.Most pedig jött valaki a spanyol b-ből mindenféle előélet nélkül.
Bátorság(finoman fogalmazva) elvállalni és idehozni egyaránt.Nem minden csapat a Barcelona és nem mindenki Guardiola.

Mi lett volna ha így kezdi:Gyere Totti,mivel világbajnok vagy,capitano vagy csináljunk egy jó csapatot, rád hallgatnak a többiek és segítségeddel lehet néhány jó szezonunk.Szerintem Spelletti így kezdte,sőt Ranieri is így csináltan végig az első évét(majdnem scudetto lett a vége),aztán elkezdett arcoskodni.
De így is lehet.Én a nagy Barcelonatól jöttem,ahol még a B csapat is jobb mint ti,feltaláltuk a viaszt és pofa be.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.09.04. 18:40


Sajnos Rómában nincsenek meg a feltételek ahhoz, hogy sikeres legyen a csapat.

Látszólag van egy elképzelés. Jöttek papíron tehetséges, nagy jövő előtt álló fiatalok. Nekem ez kifejezetten szimpatikus. Persze aztán minden majd a pályán dől el. Mivel fiatalok jöttek, sokan teljesen idegen környezetből, más bajnokságokból, más futballkultúrákból, nem lehet az első évben csodát tenni, komoly eredményeket várni. Ez egy hosszútávú terv. Ebben benne van az is, hogy az első évben bizony több papíron váratlan vereség is belecsúszik, nem lesz egy sikersztori. De Rómában erre sajnos nem lesz idő. Mármint egy hosszútávú tervre. Az újságírók, a rádiók, a szurkolók tönkretesznek két hét alatt. Itt nincsen átmenet. Vagy menny vagy pokol. Ez két hét alatt változhat.

A Slavia elleni hazai meccs után megvettem a Corriere dello Sportot. Bár ne tettem volna. Két perc után dobtam ki a kukába. Nagy bevezető cikkben már Luis Enriquét küldték volna el, mert le merte cserélni Tottit. Nyilván még nem fogják, mert nemrég hozták, de mikor kéne ha nem most bla bla... Na ennyi elég is volt. Kuka... Magamban a k...a anyjába küldtem el ezt a balf...sz újságírót. Akiből van száz. Aki nyilván egy hónappal korábban még bajnoki címről írt, mert jön a Barcelona stílus. Aki ha Totti pályán marad (miért nem rúgott addig két gólt az olasz negyedosztály szintjének megfelelő csapatnak?) és úgy is 1-1 lesz a végén az eredmény, akkor arról ír a publicisztikában, hogy Luis Enriquét el kellene már küldeni, mert nem merte lecserélni a 35 éves Tottit 5 perccel a vége előtt. Rómában a környezet nem alkalmas arra, hogy bajnok lehess, hogy "nagyban gondolkozhass".

Egy csere miatt miért érzi úgy a fél futballvilág, hogy meg kell szólalniuk? Mazzone miért szólal meg, hogy neki nem volt problémája Tottival? Kedves Mazzone, akkor Totti 20 éves volt, most 35. Ha valaki a jövő csapatát szertné építeni, ahol a három csatár közül mind a háromnak végig kell rohannia a mérkőzést, akkor fogadjuk már el, hogy a 35 éves Tottinak néha a kispadra kell majd ülnie. Hagyjuk már legalább a 10. fordulóig dolgozni az edzőt és a csapatot a büdös k...a életbe... Felrobbanok a dühtől. Nem lesz itt soha lehetőség építeni semmit.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.09.04. 17:14


wini te kit igazoltál volna?
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.09.04. 16:47


Igazad van wini,minek ide ez a sok új játékos...Sokkal jobb lett volna még évekig a pályán látni Taddeit,Brighit,Perrottát,Cassettit,Riisét.(és köztük van jó focista is,csak hát a kor...)
Még hogy Luis Enrique alázza Tottit?!?Ne haragudj,de ezen a mondaton másodpercek alatt felmegy bennem a pumpa.Értsd már meg végre,hogy LE nem azért jött hozzánk,hogy folyamatosan alázza a Capitanót.Győzni,nyerni jött.Hogy számításba veszi az edzésen nyújtott teljesítményt???Az Úr bocsássa meg neki...Hogy lecserélte Tottit?Egészségére.Jól tette.Persze azon a meccsen szakmailag nem.De kit érdekel?Csak trigo szavait tudom ismételni:akkor,amikor,azt és ahogy akarja.Már az beszédes volt számomra,hogy Totti csak a padon kezdett Szlovákiában.Én hiszek a spanyolnak:nem nagy mellénnyel állította össze a csapatot,hanem produktum alapján.Gondolhatjuk,Totti hogy edzhetett...
De mindegy.LE takarodjon,és jöjjön egy olyan olasz maestro,aki kacsintásra beteszi Tottit a kezdőbe.(És itt akkor megint egy óriási piros pont az amúgy nemkívánatos Ranierinek.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.09.04. 16:29


wini írta:
uglykidjoe írta:Sabatini minden szavával egyetértek. És ahogy meg van fogalmazva, az sem gyenge.
Gondolom valamelyik este leült a teraszon 1 cigire, és elgondolkozott hogy most elég jól megerősítette a csapatot fiatal
tehetségekkel, erre a másik oldalon meg itt van ez a balhé Feri és LE között. Szóval ez mégsem működik, hogy 2 hónap alatt leutazik 100.000 km-t, elszív 3 karton cigit és a végén egy ilyen belviszály miatt tönkre megy a munkája.
Megmondta a magáét korrekt módon, ha ebből nem ért Feri akkor semmiből.


Mit csinááált? Megerősítette a csapatot? Kivel-mivel? Elszórt egy csomó pénzt értelmetlenül.Hozott egy spanyol (fiatal) edzőt,akinek gőze nincs az olasz fociról.Be fog égni mint Benítez.Ezeket a fiatalokat Bojannal az élen összetörik mint a perecet.(Főleg ha Totti a pályán se lesz) Egy nemzetközi szinten is meghatározó játékost sem igazoltunk,a kapust kivéve,bár ez volt a legfontosabb.
Fel fogják törölni velünk a padlót a Serie A-ban,még EL hely sem lesz belőle.Ezért kár volt leutazni 100.000 km-t és elszívni ennyi cigit.

Ha egy edző úgy akar tekintélyt szerezni magának,hogy a csk.-át alázza,az régen rossz.Majd De Rossival is ezt fogják csinálni.Nem csodálkoznék a ha lelépne.

mi lenne, hogyha megvárnád, hogy lemenjen pár forduló...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2011.09.04. 16:17


uglykidjoe írta:Sabatini minden szavával egyetértek. És ahogy meg van fogalmazva, az sem gyenge.
Gondolom valamelyik este leült a teraszon 1 cigire, és elgondolkozott hogy most elég jól megerősítette a csapatot fiatal
tehetségekkel, erre a másik oldalon meg itt van ez a balhé Feri és LE között. Szóval ez mégsem működik, hogy 2 hónap alatt leutazik 100.000 km-t, elszív 3 karton cigit és a végén egy ilyen belviszály miatt tönkre megy a munkája.
Megmondta a magáét korrekt módon, ha ebből nem ért Feri akkor semmiből.


Mit csinááált? Megerősítette a csapatot? Kivel-mivel? Elszórt egy csomó pénzt értelmetlenül.Hozott egy spanyol (fiatal) edzőt,akinek gőze nincs az olasz fociról.Be fog égni mint Benítez.Ezeket a fiatalokat Bojannal az élen összetörik mint a perecet.(Főleg ha Totti a pályán se lesz) Egy nemzetközi szinten is meghatározó játékost sem igazoltunk,a kapust kivéve,bár ez volt a legfontosabb.
Fel fogják törölni velünk a padlót a Serie A-ban,még EL hely sem lesz belőle.Ezért kár volt leutazni 100.000 km-t és elszívni ennyi cigit.

Ha egy edző úgy akar tekintélyt szerezni magának,hogy a csk.-át alázza,az régen rossz.Majd De Rossival is ezt fogják csinálni.Nem csodálkoznék a ha lelépne.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég