Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.17. 18:26


Biztos hogy kell egy nagy név idén. Nem nekem, hanem a szurkolók többségének odakint. MIndegy ki, de nagy legyen. Én is inkább vennék 50-ből 3-5 másikat, de KELL egy nagy név az új tulajtól. Enélkül nincs ereje, nincs belépője, egy senki.

mezből jó a tavalyi, máris spóroltunk, köszönjük :wink:

(Levy: saját tapasztalat az iphone? :D Tudjuk előre mennyit bír az aksija : :D de kérdezz bátran)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.06.17. 18:25


igazából, más Kappa csapatok se nagyon mutatták be a mezüket, talán egyet láttam, de az a mez egy az egyben ugyan az a stílus volt mint az idei Roma mezek
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.17. 17:48


A következő szezonbéli mezről semmi hír? Már rengeteg csapatnak megvan a jövé évi meze. Kappa marad, vagy jön valami hitvány tömegmárka?
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.17. 17:02


Levy ASR írta:Steve!
Attól, hogy van pénz - nem tudom, mondjuk, hogy van - nem kell ész nélkül szórni!

Pl.
Veszel egy frissen megjelent ájfont és 3 hónap múlva kiderül, hogy xar a komplett konstrukció, mert zabálj az akkut. Eladhatod, de akkor már egy új is csak fele annyitért vehető, mint amennyiért Te vásároltad. Alapból 50 % buktál rajta...
Pastore lehet, hogy ér 50-et, mert 2 év múlva 75 M lesz majd az ára, de ha nem, akkor egy kalap xar marad az 50ből.
Vegyünk érte 3 játékost, ls abból egy legyen istenadta tehetség, akit aztán vagy pénzre váltunk, vagy a Scudetto megnyerésekor vállra emelünk :)


Persze, örülnék ha találunk három jó játékost, akik közül az egyik istenadta tehetség. Csak nekem úgy tűnik, hogy ez utóbbi éppen Pastore. Szerintem is sok az ötven, csakhogy nem mi szabjuk meg az árát és szerintem sanszos, hogy akár ennyiért is megvegye valaki. Valamelyik klub megengedheti magának, valamelyik meg nem, hogy ennyiért vegyen ilyen játékosokat. Sajnos, a mi csapatunk még mindig az utóbbi kategóriában van. Ez volt a commentem lényege.
Ettől függetlenül nem ártana letenni az asztalra mondjuk egy 20-25 millió körüli ajánlatot még idejében, mert ha jön egy két a Chelsea-éhez hasonló ajánlat, akkor már mindegy.
Amúgy meg persze, hogy lehet, nem válik be Pastore és veszítünk rajta, de gondolom ezt nevezik rizikónak.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.17. 13:48


Levy ASR írta:Steve!
Attól, hogy van pénz - nem tudom, mondjuk, hogy van - nem kell ész nélkül szórni!

Pl.
Veszel egy frissen megjelent ájfont és 3 hónap múlva kiderül, hogy xar a komplett konstrukció, mert zabálj az akkut. Eladhatod, de akkor már egy új is csak fele annyitért vehető, mint amennyiért Te vásároltad. Alapból 50 % buktál rajta...
Pastore lehet, hogy ér 50-et, mert 2 év múlva 75 M lesz majd az ára, de ha nem, akkor egy kalap xar marad az 50ből.
Vegyünk érte 3 játékost, ls abból egy legyen istenadta tehetség, akit aztán vagy pénzre váltunk, vagy a Scudetto megnyerésekor vállra emelünk :)


Szerintem itt a pont! 50 az sok! A klubbot mennyiért is adták el? 70 ért a 60% -át? ezek szerint Vuci 20, De Rossi 40, Menez 10 és vissza van jőve az ára?:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.17. 13:42


Imperatore Romano írta:Olaszországban szebb az idő, az autók a jó oldalon közlekednek, spagetti kontra angol puding, olasz borok kontra "meleg" sör, angol nők kontra olasz nők...ja és ugyan nem London, de Anglia...

Menedzser: új ajánlat!
Doni: Hol van?
Menedzser: Liverpoolban.
Doni: Liverpoolban?
Menedzser: Liverpoolban.
Doni: Liverpoolban?
Menedzser: Igen, Liverpoolban. Nem ismerős? Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, még rosszabb idő, kib*szott Mary Poppins...LIVERPOOL!

=)) Ez kemény:D De inkább, mint a franciák niggerei és csigái:)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.06.17. 13:38


Steve!
Attól, hogy van pénz - nem tudom, mondjuk, hogy van - nem kell ész nélkül szórni!

Pl.
Veszel egy frissen megjelent ájfont és 3 hónap múlva kiderül, hogy xar a komplett konstrukció, mert zabálj az akkut. Eladhatod, de akkor már egy új is csak fele annyitért vehető, mint amennyiért Te vásároltad. Alapból 50 % buktál rajta...
Pastore lehet, hogy ér 50-et, mert 2 év múlva 75 M lesz majd az ára, de ha nem, akkor egy kalap xar marad az 50ből.
Vegyünk érte 3 játékost, ls abból egy legyen istenadta tehetség, akit aztán vagy pénzre váltunk, vagy a Scudetto megnyerésekor vállra emelünk :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.17. 12:37


Úgy látszik az új tulajdonos mégsem jelent kánaánt, mint ahogy sokan, köztük én is gondoltuk. Azért úgy gondolom, hogy egy 35-40 milliós ajánlatot illett volna letenni a Palermonak egy olyan játékosért, aki könnyen Európa egyik legjobbja lehet és néhány éven belül szerintem 60-70 milliót is simán megadnának érte, legalábbis azt látva, hogy merre tartanak az átigazolási trendek (lásd. Ronaldo, Kaka és a M. City).
És emellett még a többi játékosra is kellene, hogy legyen pénz, főleg, hogyha megválunk pl. Vucinictől.

Lehet mondani, hogy nagyok az elvárásaim, de mást vártam az új befektetőktől, úgy tűnik, hogy vannak gazdag és még gazdagabb tulajdonosok, a Romát az előbbi vásárolta meg.
Ennél még "irreálisabban" is gondolkodtam korábban, pl. azt hittem, hogy idén lesz egy jónagy zsák amiből költhetünk és nem kell gazdálkodnunk, vagyis nem kell eladnunk meghatározó játéksot ahhoz, hogy meg tudjunk venni egy másikat. Ezzel biztosan nem voltam egyedül.

Abban mondjuk nincs teljesen igazam, hogy csupán Sabatini sokallja Pastore árát, vagyis szakemberként ez a véleménye, lehet, hogy a tulaj meg beleegyezne egy 40 millió környéki ajánlatba.

Egyébként szerintem sokan nagyon megszoktuk a korábbi évek alacsony költségvetését és már nem merünk nagyban gondolkodni.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.17. 12:35


steve írta:Tottit vinné az LA Galaxy :D:D évi 14 millió eurót keresne :shock:


olvastam ezt én is, ha 14millát fizetnének neki évente akkor vajon mennyiért vinnek el? :D az lenne az igazán nagyon lendület a csapatépítéshez csak hát persze Totti...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.17. 12:32


Pont 10 éve nyertük meg a 3dik scudettonkat

http://www.youtube.com/watch?v=ipGmpHYFEfI
http://www.youtube.com/watch?v=Xug4CTYTMD0

Grazie Grande Roma! Forza AsRoma!
:flagbig:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.17. 11:47


Pastore helyében angliába biztos, h nem mennék
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.17. 11:34


a Chelsea blogról info:

"A Chelsea 44m Font körüli ajánlatot készül tenni a Palermo középpályásáért, Javier Pastore-ért. A 21 éves Argentint aki 2 éve került az Olasz csapathoz a Barcelona és a Real Madrid is szeretné megszerezni.

Szerintünk: 75%"

ha ez igaz, akkor itt kiszálltunk a versenyből, bár a 44 minyon font az kicsit kamuszagú.....
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.06.17. 11:11


Olaszországban szebb az idő, az autók a jó oldalon közlekednek, spagetti kontra angol puding, olasz borok kontra "meleg" sör, angol nők kontra olasz nők...ja és ugyan nem London, de Anglia...

Menedzser: új ajánlat!
Doni: Hol van?
Menedzser: Liverpoolban.
Doni: Liverpoolban?
Menedzser: Liverpoolban.
Doni: Liverpoolban?
Menedzser: Igen, Liverpoolban. Nem ismerős? Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, még rosszabb idő, kib*szott Mary Poppins...LIVERPOOL!
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.17. 10:36


Doni milyen alapon utasítja vissza a Liverpool ajánlatát?... omfd.. (amúgy a Lpool megint szívni akar, mint Aquillanival:D )
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.17. 09:15


Örülünk, Jules! ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.16. 22:48


steve írta:Más: a svájci 19 éves Xherdan Shaqiriért is versenybe szálltunk... Örülünk, Vincent?


óóójee...kb. 3 hete irtam be hogyha már fiatalítunk és van pénz őt érdemes lenne...rohadtul örülnék neki egyik kedvencem :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.16. 21:33


Tottit vinné az LA Galaxy :D:D évi 14 millió eurót keresne :shock:


Más: a svájci 19 éves Xherdan Shaqiriért is versenybe szálltunk... Örülünk, Vincent?
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.06.16. 20:51


totti010 írta:Jöhet :D
Egyébként Vuci a Chelsea ellen is hátul szerzett labdát a vonal mellett ha jól emlékszem és aztán vitte végig. Az eredményre pedig MINDENKI emlékszik :) (REMÉLEM)

Na hát ez se tavaly volt. :D
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.16. 16:49


én 25 alatt nem adnám. meg is adják érte sztem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.16. 16:04


fradista romanista írta:Sőt, tavaly még olyat is láttam, h. Vucinic hátrement szerelni. Tényleg :)

Vucinic ügyben az egyesületet még nem kereste meg a giuve, csak mindenféle sajtóinformációkat lehet olvasni. sabatini ezért nyilatkozott is, hogy, ha akarnak vaslamit, ne üzengessnek, hanem vele tárgyaljanak. (remélem, ezt felhívásnak szánta egy 20 milliót érő keringőre... :) )


20 millió?? És még mindig itt van?? Hát menjen mán zebráékhoz a lóvé meg érkezzen, osztjónapot! :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.16. 13:59


Bojan mellett Jonathan Soriano is szeretne a Barca B-ből a csapathoz kerűlni nyilatkozata szerint...neki enyhén örülnék 50 gól 67 meccs alatt :shock:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.16. 12:25


Sőt, tavaly még olyat is láttam, h. Vucinic hátrement szerelni. Tényleg :)

Vucinic ügyben az egyesületet még nem kereste meg a giuve, csak mindenféle sajtóinformációkat lehet olvasni. sabatini ezért nyilatkozott is, hogy, ha akarnak vaslamit, ne üzengessnek, hanem vele tárgyaljanak. (remélem, ezt felhívásnak szánta egy 20 milliót érő keringőre... :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.06.16. 11:01


Bojan jöhetne, tud is meg biztos hajtana is jobban mint a tavalyi sztárjaink.
Ja tényleg: remélem a múlt szezonban láttam olyat utoljára, hogy elveszítjük a labdát elöl vagy középpályán és nem támadunk vissza azonnal, inkább flegmázunk. Lásd: Mirko, Menez, Totti (inkább ősszel).
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.16. 10:41


érthetőnek érthető, de én azért nem féltem őket :)
és nem hiszem, hogy a legjobb játékosaikat csomagban odaadnák, inkább csak a lepattanókat, akikkel még mindig nagyon jól járhatunk
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.16. 09:17


tomm írta:
steve írta:Bojan is jöhet kölcsönbe!

Amúgy szerintem a Barca nem repes a boldogságtól, hogy elhozzuk a B csapat kulcsjátékosait. Persze az jó, ha kölcsönben máshol játszanak, de, hogy egy bajnokságban (olasz...) és egy csapatnál nevelkedjen tovább 2-3 olyan játékos, akik később a nagycsapat pillérei lehetnek, hát...


csakhogy ők már tudják, amit mi még nem: ahhoz, hogy egy 19 éves gyrekből xavi vagy iniesta legyen, folyamatos játéklehetőségre van szükség, de nem egy harmadrangú csapatban, hanem egy top gárdánál. pl amilyenné a roa akar most válni...


Ezt tudom, de én arra gondoltam, hogy a jövőbeli meghatározó játékosaik mind ugyanabban a csapatban fognak játszani, Olaszországban. Ez szerintem csökkenti a lojalitásukat és ahelyett, hogy ezek a srácok más más topligákban, más csapatokban játszanának, egyetlen csapat konkrét, egységes játékrendszerében találják meg a helyüket. Persze ez minden kölcsönbe adott játékosnál kérdés lehet, de szerintem itt erősíti az, hogy csoportosan jönnek, már több éves barátok. Viszont az meg pozitív a Barca számára, hogy a Guardiola tanítvány LE az edzőnk, de igencsak kételkedem abban, hogy Barca típusú csapattá fogunk válni. Bár Pastore, Bojan, Menez, Alvarez, Lamela... hmmm

Remélem érthetően írtam le.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 189 vendég