Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.01. 13:18


Jut eszembe Bernardeschivel is szóba hoztak minket Zaniolo távozása esetére. Ő is ingyen igazolható jelenleg.

Azért ezeknél a játékosoknál figyelni kell a bérekre, sokuk túl sok fizut kér. Az 1 év hátralévőknél több lehet a kedvezőbb bérigényű, és azokat már nyomott áron lehet hozni. Láthatóan ilyenekre pályázunk: ár alatt, normál bérigénnyel.

Kivétel lehet Guedes, ott két év van a szerződésből, de ott a Valencia ugyanúgy eladási kényszerben van pénzhiány miatt.
Tovább Frattesinek is hosszú a szerződése, de ott a 30%-os ocpiónk adja a lehetséges diszkontárat.

Ami még látható, hogy Pinto próbál bizonyos profilú játékosokat hozni, azaz egyértelműen az edző kérésének megfelelően keres embereket. Pl. Frattesinál sem az van szerintem, hogy romai, és akkor kell, hanem Mounak egy ilyen profilú játékos kell, és ennek ő éppen megfelel. Talán túl sok beleszólása is van az edzőnek az igazolásokba (láthatóan voltak/vannak konkrét kérései), de a lényeg, hogy az edző elképzelései szerint van minden, legfeljebb nem világsztárokat hozunk (az edzőnek az lenne az ideális), de legalább olyan profilú játékosokat, amit elképzelt.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.01. 12:58


Aquilani írta:A mai naptól szabadúszóvá vált többek között:
▪︎ Zlatan Ibrahimović
Köszi! és Ibra is... hmmm. :D

+Dybala és Grillitsch (akikkel szóba hoztak minket)
+Nagyobb nevek közül:
Di Maria (elvileg Juvéba megy)
Pogba
Kessie és Christensen (elvileg Barcába)
...és a zömét mostanra elhalászták már.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2022.07.01. 12:36


A mai naptól szabadúszóvá vált többek között:
▪︎ Jack Wilshere
▪︎ Sime Vrsaljko
▪︎ Óscar Melendo
▪︎ Ousmane Dembélé
▪︎ Luca Zidane
▪︎ Martin Cáceres
▪︎ Coke
▪︎ Sergio Escudero
▪︎ Isco
▪︎ Carlos Bacca
▪︎ Sergio Romero
▪︎ Alessio Romagnoli
▪︎ David Ospina
▪︎ Dries Mertens
▪︎ Andrea Belotti
▪︎ Zlatan Ibrahimović
▪︎ Sebastian Giovinco
A lista nem teljes, illetve a szerződés lejárta nem mindenki esetében jelent biztos távozást.

forrás: Transfer - Átigazolási hírek portálja
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.01. 12:15


Bérekről annyit, hogy azokra igyekszünk figyelni. Mostanában Lenglettel voltunk hírbe hozva. Egy elvileg nem rossz játékos, akit kölcsön+opcióval adott volna a Barca, ami egy kifejezetten kedvező dealnek tűnik (ha bejön, élünk az opcióval, ha nem, rotációnak egy évre itt lesz), ehhez képest visszaléptünk, mert sokalltuk a bérigényt. Biztosra mentünk: ekkor mondtuk fel a barit a Barcával. :P

Ezért tartom kevésbé esélyesnek egy CR vagy Dybala leigazolását, és ezért esélyes Zaniolo eladása.

Verető esetében is ott van a túl nagy fizetési igény (a klub szerint legalább is), vélhetően Flonál is ez lehetett az egyik fő ok a távozásra. (Flo estében azért eléggé alacsony vételi árat se akartak kifizetni az érdeklődő klubok, ez azért árulkodó: a túlfizetett játékos jele.) Ez volt a fő gond anno Zombival is, Jesusal, Pastoréval stb.: a teljesítményhez képest jóval több volt a fizu. Ennek eredménye az lett, hogy eladhatatlanok voltak, annyira menni sem akartak (jóval kevesebb fizuért), így itt rohadtak rajtunk, vagy előnytelen kölcsönökbe mentünk bele.

Pinto nagy munkája eddig ebben van, hogy amióta itt van, számolatlanul szórja ki ezeket a fölöslegeket, gyakran áron alul. Tisztul a csapat, és egy értelmezhető bérstruktúra kezd kialakulni.

Érdekes látni, hogy most már a húszas éveikben vannak topcsapatoknál olyan játékosok, akik értéke sehol nincs már a pár évvel korábbihoz képest. Kiszorultak a kezdőből, és ott ülnek gigafizetésekkel a padon. Lásd a Juve által nekünk Zanioloért felajánlott Arthur Melo, Rabiot.

Másik érdekessége a mostani piacnak, hogy rengeteg huszonéves jó játékos ingyen igazolható mostanság. (Lásd Dybala, Tolisso, akik csak lentebb szóba voltak hozva.) Továbbá rengeteg az utolsó éves kontraktus is, kifejezetten jó játékosoknál (akikkel szóba hoznak minket, többsége ilyen). Egy sportigazgató, ha odafigyel a bérekre, igen jó igazolásokat hozhat meglehetősen olcsón manapság. Nekem jobban tetszik, ha az aktuálisan felkapott és tulhypeolt nevek helyett a jó és olcsó neveket keressük.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.01. 11:50


fogkefe1 írta:2 hónappal később, most úgy vagyok, hogy Zaniolo tuti távozni fog.
Szerintem is van rá esély bőven. Elég nagy rizikó van benne: ha nem hosszabbít, akkor jövőre 1 év lesz a szerződéséből hátra, erős eladási kényszerben leszünk. Ott van a sérülésveszély, még egy ACL az már sok lenne. Továbbá idén nem úgy mozgott, mint régen, ki tudja, valaha is ki fogja hozni-e azt, ami akkor benne volt.
Idén rengeteg helyzetet ellövöldözött, gólt meg nem igazán szerzett.
Viszont benne van a pakliban, hogy ez egy felhozó szezonja volt, és jövőre szárnyal, és még hosszabbítani is sikerül.

Egyébként erről jut eszembe Tommasi, aki friss hírek szerint Verona polgármestere lett. Ő minimum fizetést kért a sérülésekor. Ehhez képest Zaniolo olyan fizut kér -a hírek szerint-, amire nem szolgált rá az elmúlt években (sérült volt, illetve az idei szezon teljesítménye). Azért több alázat lehetne benne, és némi hála a klub felé, mert rengeteg bizalmat kapott ettől a klubtól (kezdve onnan, hogy ifiként itt lett kezdő a felnőttek között). Ha annyira a Juvéba akar menni, akkor nekem nem fog hiányozni, ha maradni szeretne, és dolgozni, akkor maradjon.

fogkefe1 írta:Guedesnek nagyon örültem volna, szerintem ilyen 30+Perez értékben jó lett volna,
Annyiért bőven adnák szerintem. Alkudozunk, ami nem baj. Valóban kevesebb esély van a megegyezésre, de még nem eldőlt a kérdés, és valóban könnyen lehet, hogy más nevek is vannak a háttérben, ami miatt sem sietünk megegyezni. (Egyelőre egy potenciális riválisról írtak Guedes esetében -Wolves-, de ők sem sietnek, előbb eladniuk kellene.) Szóval jelenleg mi vagyunk a legkomolyabb kérők, ami előnyös alkupozíció. Elvileg a Valencia csóró, nekik jól jönne az eladás. Továbbá állítólag Guedes kérte, hogy adják el, mert jönni akarna ide. Meglátjuk.

fogkefe1 írta:2 napja csak azt olvasom, hogy C.Roni érkezik, ami tuti kacsa, ..., szóval Dybala is képbe van még ide szerintem. Plusz Aouart írják még
CR szerintem is kacsa. Egyfelől a fizetési igény sok lenne. Másfelől ő most már inkább középcsatár (persze, eredetileg szélső, de öreg már ahhoz), tehát Abraham helyére igazolnánk, ami nagy öngól lenne. Mou sem hiszem, hogy akarná. A csapategységnek nem tenne jót, egydimenzióssá teszi a csapatait; egy év múlva meg leledzenénk a post-CR időszakunkban. Egyedül a marketingértéke miatt látnám értelmét, ami meg kevés egy hosszabb távban gondolkodó projekt esetén.

Dybalának több értelmét látnám, de őt sem látom, hogy jönne. Nála is kérdés, hogy ki helyett játszana, ő viszont tényleg nem szélső. Persze, ha maradunk a 3 védős rendszerben, Zaniolo helyett elférhet. Másfelől az ő bérigénye ugyancsak sok.

Aouar esetében egyetértek, nem Mounak való játékos. Ennek ellenére nála van a legnagyobb esély a leigazolásra (ebből a hármasból). Utolsó éves szerződése van, ráadásul Tolisso ingyen visszaigazolt a Lyonba. Azaz őt tuti eladják most, akár nyomott áron is. Nála ott van a tehetség, kérdés, hogy ennyi elég-e?

fogkefe1 írta:Frattesi jöhetne azért, akkor a középpálya kész. Elvileg nyaralást is lemondta, hogy rajta kész legyen. Vele szerintem kész a középpálya. Max ha Veretout megy helyette jöhet még valaki.
Vélhetőleg ez lesz, amikor Veretout megy, akkor jön is be a helyettes. A tervek szerint persze.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.07.01. 09:24


Szezon végén májusban azt mondtam ez lesz az a nyár, amikor kulcs játékos nem fog távozni. 2 hónappal később, most úgy vagyok, hogy Zaniolo tuti távozni fog.

Guedesnek nagyon örültem volna, szerintem ilyen 30+Perez értékben jó lett volna, bár én a 40 misit is kifizetném érte, gólerős, jobbal és ballal is tud lőni és ez most aranyat ér, mert nagyon kevés gólt lövünk (és azért voltak helyzetei Zaniolonak bőven).

Amúgy lehet azért nem egyeztünk még meg Guedessel, mert 2 napja csak azt olvasom, hogy C.Roni érkezik, ami tuti kacsa, de ha van alapja, akkor nyilván vele egyezkedünk most. Plusz Dybala nem megy az Interbe, mert Lukakura kell a pénz, szóval Dybala is képbe van még ide szerintem. Plusz Aouart írják még, ő is áron alul lehet, mert nagy tehetség csak lusta. Mivel lusta ezért valszeg nem fog jönni, Spursben sem igazán tudta kezelni Dele Allét Mou, habár jól indultak, de valahogy nem lettek barátok...

Frattesi jöhetne azért, akkor a középpálya kész. Elvileg nyaralást is lemondta, hogy rajta kész legyen. Vele szerintem kész a középpálya. Max ha Veretout megy helyette jöhet még valaki.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.06.30. 21:08


Trigoria írta:https://www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/felkeszules-a-roma-lemondta-a-barcelona-elleni-meccset-2900153
?? azt se tudtam, hogy lett volna ilyen
Fura amúgy, mert pont egy Barca elleni meccset lemondani??
A barca perrel is fenyegetőzik. :)
Állítólag a Szuperligát támogató klubok ellen nem annyira divatos most barit játszani, ezért szóltak nekünk, hogy nem kéne. Ebből mi igaz, azt nem tudom, de nekem nem hiányzik a politizálás a fociban.
Bármi is a valódi ok, szerintem nem szép mozdulat, egy mezei barinál nem gond, de így egy kicsit rosszul jön ki.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.06.30. 20:54


Trigoria írta:Köszi jazon, sokkal jobb így olvasni, mint csipegetni innen onnan. Isten tartsa meg jó szokásodat! :)
Nincs mit! :)
fogkefe1 írta:Amúgy egy dolgot utálok velünk kapcsolatban, hogy egyes esetekben olyan nehezen tudunk játékost igazolni.
Asszem július 4-én kezdődik az edzőtábor, sok idő nincs addig.
Több türelmet! :) 12-én kezdődik elvileg a tábor. Egyébként szerintem nem baj az, ha puhítjuk kicsit a másikat, nem rögtön veszünk meg mindenkit. A legfontosabb láncszemek meglesznek időre, utána jöhet a többi.

Még csak a hét közepén járunk, de úgy néz ki, megvan a következő érkezőnk.
Zeki Celik https://www.transfermarkt.com/zeki-celik/profil/spieler/251075 25 éves jobbhátvéd; 7 misi + 15% továbbadási díj.
Utolsó éves szerződése volt a Lillenél (ahol a 4 eltöltött éve alatt alapember volt), így jóval a piaci értéke alatt sikerült elhozni. Alacsony kockázatú igazolás, nekem tetszik.
Nagyon fontos volt Karsdorp tehermentesítése, ez most megtörtént. Összességben jár a piros pont Pintonak, reméljük, jól fog játszani Celik.
Az üzlethez tartozik még, hogy cserébe küldtük nekik Darboe-t kölcsönbe. (Most nevezték ki ott Fonsecat, lehet, ebben benne volt a keze.)
Konkrétumot nem tudni a kölcsönről, de korábban vételi opció+visszavásárlási opciót olvastam már. Egyelőre Celik se érkezett meg, majd hamarosan tisztább lesz a kép.

Frattesi esetében még megy az alkudozás; a játékossal már megegyeztünk (2 misi bér), ő már nagyon jönne. Hosszú még a szerződése, a Sass nincs eladási kényszerben, ezért megkérik az árát.

Mancinival és Cristantéval hosszabbítunk eközben (utóbbi még folyamatban).

Más új hír nincs, de holnap már kezdődik a mercato.
Guedes esetében úgy néz ki, mégsem olyan sürgős a Valencia eladása, kacsa lehetett. Bal lábas középhátvédeket írtak még, hogy keresünk, gondolom ez ráérősebb azért.
A slágertéma továbbra is Zaniolo, akiért leginkább a Juve maradt versenyben. Ők játékosokat ajánlanak mi 50 misit kérünk, mást nem a pletykák szerint (én azért 1-2 ifijükkel kiegyeznék).
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.06.28. 22:28


fogkefe1 írta:Amúgy egy dolgot utálok velünk kapcsolatban, hogy egyes esetekben olyan nehezen tudunk játékost igazolni.

És figyeld meg, hogy Zaniolon milyen gyorsan túl fogunk adni, ráadásul milyen nevetséges összegért
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.06.28. 09:31


14-én start, most szerintem is felesleges akkor már ilyen bonsai kupát rendezni... Az ilyenekre nagyon jó alkalom a július.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.06.27. 20:57


https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... et-2900153
?? azt se tudtam, hogy lett volna ilyen
Fura amúgy, mert pont egy Barca elleni meccset lemondani??
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.06.26. 19:30


Amúgy egy dolgot utálok velünk kapcsolatban, hogy egyes esetekben olyan nehezen tudunk játékost igazolni. Frattesi és Guedes, Celik már hetek óta terítéken van, mégsem történt semmi. Gondolom megy az alkudozás ezerrel...
Asszem július 4-én kezdődik az edzőtábor, sok idő nincs addig. Szezon mondjuk még odébb van, de nem lenne baj, ha ők 3-an jönnének gyorsan és akkor szerintem készek is lennénk, a többi már csak hab a tortán lenne.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.06.25. 18:46


Köszi jazon, sokkal jobb így olvasni, mint csipegetni innen onnan. Isten tartsa meg jó szokásodat! :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.06.25. 16:02


Ez a hét is lassan eltelik, változás nem volt semmi komoly az átigazolási piacon.
A hónap vége közeledik, jövő hónap elején okosabbak leszünk, elkezdődik a hivatalos része a mercatonak, jöhetnek a bejelentések.

Egyelőre még mindig Matic és Svilar (a cserekapus, akivel még tavasszal megállapodtunk) a biztosnak tűnő nevek az érkező oldalon.

Távozók:
Ami történt a héten, hogy a fent említett kapusnak hely lett teremtve: Fuzatot elküldtük a napfényes Ibizára, végleg. Ingyen adtuk, feljutási bónusz, és eladási százalék (30%) fejében.
Reynolds visszatér kölcsönbe Belgiumba, másik csapathoz, de ezúttal vételi opcióval.
(A két téli kölcsönünk távozik, habár halvány pletykák vannak Oliveira újabb kölcsönbe vételéről. Inkább tűnik vész esetére opciónak ez a gondolat.)

Miki már fél lábbal az Internél, miközben szép csendben Santon is távozott a szerződése lejártával, egyelőre nincs csapata. (Azt nem tudom, hogy mit csinál akkor az Inter, ha nem lesz 33 év fölötti játékosunk, akkor kit fog leigazolni? :D )

Néhány kölcsönben lévő játékosaink opcióival már korábban éltek, így Olsen (3,5m), Ünder (8,4m) és Pau López (12m) már nem tér vissza.
Florenzi nem egy hatalmas kivásárlási opcióján meg folyamatosan alkudoznak a milánóiak, egy vicc az egész. Elvileg van már megegyezés.

A lehetséges távozók nevei (akik nincsenek Mou további elképzeléseiben): Verető (15 misit írnak, egy rakat kérővel), C Pérez, Diawara, Darboe, Afena-Gyan (utóbbi kettő inkább kölcsönbe), továbbá a kölcsönből visszatérő Kluivert és Villar. Sokuknál játékoscsere is felvetődött, azaz pénz mellé adnánk ajándékba őket a nekünk kellő játékosért cserébe.

A slágertéma Zaniolo, Juvéval, Milánnal, Tottenhammel, új szerződés hiányával. Sok clickbait drámakeltésnek tűnik nekem. Majd ha érkezik jó ajánlat, mehet, egyelőre még el se kezdődött a mercato. Pintonak nem kell rohannia.
(Ibanez és Abraham neve merül még fel a keresettek listáján, de ezeket még annyira se lehet komolyan venni, hosszú még a szerződésük, itt mégannyira sem kell rohanni, majd komoly ajánlat esetén el lehet gondolkodni.)

Érkezők:
Továbbra is Frattesi a legfőbb jelölt középpályára. 15misi +ifi a pletykák szerint.
Celik ugyancsak jó eséllyel jöhet a jobbhátvéd posztra, 7-8 misiért, közel lehet a megállapodás.
Támadónak Guedes pletykák a legerősebbek, miszerint a Valenciának muszáj eladnia a hónap végéig (pénzügyeik rendbetétele miatt), ezért jó pozícióban vagyunk. 20 misi + játékos(ok)ról írnak. Pár napon belül kiderül az igazság.
Solbakkent már írtam, nincs új hír róla.

Úgy gondolom egy hét múlva jóval többet tudhatunk majd, szerintem igyekszünk a szezon elejére megszerezni a fontos embereket.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.06.20. 10:53


Zsolti írta:Azért tényleg komoly kis nevek röpködnek. Amiből maximum lesz a végére egy, és már az is kutya nagy szó lenne. De eddig nem is röpködtek.
Sual Niguez, De Paul, Lucas Torreira, CR, Guedes, Frattesi, Cuadrado, Maxime López, Douglas Luiz, Arthur, Aouar, Dybala...
Dörzsölöm lassan a tenyeremet. :lol:
Igen, de többsége (1-2 kivétellel) inkább csak zavarosban halásugatásnak tűnik. Olyan játékosok, akik nem kellenek a csapatuknak, vagy egy éven belül lejáró szerződéssel, ezáltal olcsóbban megszerezhetőek. Amivel nekem nincs bajom, ha sikerül egy áron aluli fogás, alacsony kockázattal, az akár nagyot is szólhat, de legalább nem bukunk rajta akkorát. Illetve láthatóan (már amennyire hinni lehet ezeknek) középpályára kereshetünk a leginkább. Azért sok név így is alacsony valószínűségű.

Nekem közülük a legszimpatikusabb jelölt (természetesen Frattesi után), és egyben valóban reális név az Lucas Torreira https://www.transfermarkt.com/lucas-torreira/profil/spieler/318077
Jól ismeri a Seria A-t, ifi kora óta itt volt az Arsenalos kitérőig.
Emellett hagyományos DM, azaz lehetővé tenné Mounak a 4 védős rendszert, két szűrővel.
Most lép a legjobb korba, tehát a legjobb teljesítményét most nyújthatja.
Eddig alapvetően jól teljesített a legtöbb helyen. Sampból eladatta magát az Arsenalhoz, ott egy sikeres első szezon után, edzőváltás miatt került padra (nem illett a taktikához), Atleticos kölcsön nem jött össze, de tavaly a Fioban jó volt.
Utolsó szezonjában a Seria A-ban hozzájárult a Fio jó szerepléséhez, 31 meccs alatt 5 gól, 2 gólpassz, és 3-szor választották meg a hónap emberének a csapatnál.
A Fionak volt egy 15 milliós opciója rá, terveztek is élni vele, de nem tették, pénzhiányra hivatkozva. (Ő egyébként jönne vissza olaszba.)
Lejáró szerződésű, így kölcsön nem jöhet szóba sajnos, de az Arsenal fixen eladná, vélhetően 15 misi alatt. Elnézve az eddig teljesítményét, szerintem ennyiért bőven megérné, alacsony kockázatú igazolás.
+A fórumon valakinél plusz pont lehet, hogy uruguayi nemzetiségű. :)

Két dologba tudnék belekötni: az egyik, hogy alacsony, a másik, hogy Simeonének nem kellett. Persze lehet, kölcsönjátékosként padra szánta, de az volt az egy rossz szezonja az Arsenalos edzőváltást leszámítva.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.06.19. 21:09


jéé egy Tammy cikk nso-n
https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... al-2898601

„A filozófiám változatlan. A középhátvédjeim, a középpályásaim bárhonnan jöhetnek, de az első számú csatáromnak afrikai származásúnak kell lennie. Ők az én szerencsét hozó talizmánjaim, akik segítenek trófeákat nyerni, s ezért akartam nagyon Tammy Abrahamet megszerezni a Chelsea-től” – idézi a bestchoicesports.com az AS Roma vezetőedzőjét, José Mourinhót.
pfff :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.06.19. 19:27


Azért tényleg komoly kis nevek röpködnek. Amiből maximum lesz a végére egy, és már az is kutya nagy szó lenne. De eddig nem is röpködtek.
Sual Niguez, De Paul, Lucas Torreira, CR, Guedes, Frattesi, Cuadrado, Maxime López, Douglas Luiz, Arthur, Aouar, Dybala...
Dörzsölöm lassan a tenyeremet. :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.06.19. 08:28


no, ha zaniolot eladnánk, számomra nem lenne meglepetés.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.06.18. 17:24


Mondjuk a nagyobb nevek közül Veretout és Zaniolo az akiről írnak, plusz Ibanez, de szerintem ő bakizott annyit, hogy idén még itt marad. Veretout szerintem azon múlik, hogy hány középpályást tudunk hozni. Úgy néz ki Mkhi és Oliveira távozik, helyettük jön Matic és Frattesi, ha hozunk még valakit akkor Veretout is menni fog vagy alapból, majd kiderül. Zaniolo szerintem nem feltétlenül akar menni csak fizu emelést szeretne, amire nem szolgált rá, de itt most a 2 évvel ezelőtti fonsecás első éves teljesítményét kell megfizetni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.06.18. 15:16


De nem csak az szamit, hogy ki jon,hanem, hogy ki megy/marad.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.06.18. 11:47


azért most kiderül, milyen vonzereje van egy EKL győzelemnek és Mourinhonak
tipp: BL nélkül nem sok
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.06.18. 11:13


Amúgy nagyon kíváncsi vagyok mi lesz itt a végén. Olyan nevekkel dobálózik a sajtó ami számunkra álom kategória szvsz. Le se írom, mert nagyon korai, hányszor volt olyan, hogy majdnem leigazoltuk Mahrezt, aztán kaptunk egy Pastorét. :D kíváncsi vagyok mi lesz, de szerencsére már nem bizakodok nagyon, max reménykedem. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.06.18. 08:28


Na, jon celik, most aztan snacth zavarba jon:
A srac feher, 25 eves, de legalabb 40-nek nez ki :D :D :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.06.14. 15:24


Akkor meg is van az első igazolásunk, Matic személyében. (3,5 milliós fizuról írnak.)
Személy szerint örülök az igazolásnak, egy tapasztal DM, akitől Mou pontosan tudja, hogy mit várhat. Ideiglenes (1-2 év) megoldásnak erre a kritikus posztra jó lesz. Kicsit Kolarov jut eszembe, remélhetőleg hasonlóan pozitív történet lesz.

A lentebb írt Celikkel és Solbakkennel állítólag már megegyeztünk, a klubok vannak hátra. 7 és 3 milliós ajánlatról írnak, szóval nem drága igazolások lennének.

Matic mellett még egy középpályást keresünk, első számú jelöltünk Frattesi, 30 milliót mondanak, amiből lejönne 30% továbbadási díj, ami minket illett, illetve 1-2 ifi mehetne cserébe.

Leginkább keresett játékosaink Zaniolo és Ibanez. Állítólag Zaniolo ügynökével most ülnek le tárgyalni, hogy mi legyen. A felek optimisták, de ha nem sikerülne megegyezni a hosszabbításról (2 év van hátra), akkor vélhetően menni fog.

Támadót és középhátvédet keresünk még. Több név is szerepel itt, korai bárkit írni ide. Gondolom, az se mindegy, mi lesz a fentebbi kettő sorsa.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.06.09. 12:13


Plusz Frattesi is jöhet, illetve Guedest akarják, mert nagyon jól cselez és nem kell hogy helyzetbe hozzák...

Tetszenek a nevek. Matic elvileg a Mikhi pénzt kapta, de nem tudom igaz-e.

Amúgy az a baj, hogy megint van vagy 15 játékos akitől meg kellene válni. Szóval Pinto mellett remélem van 1-2 ember aki ezeket intézi, mert különben felére nem lesz idő. Sztárokkal szerződést kell hosszabbítani, új játékosokat kell igazolni, plusz a ballasztott el kell passzolni... Nem tűnik megoldhatónaka való életben egyedül, viszont FM-ben az ilyen álom nekem. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég