Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.26. 20:14


ennyi volt a videó, lelőtték, mert fájt az igazság :D :D
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.26. 19:01


Ajándék, érdemes megnézni, minden amit mondtam igaz, csak úgy mint az egyenlítő góljuk, és csakúgy mint a győztes góljuk előtt, ott futták be Lamelát lesen. :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=BIn5Z7QJ ... r_embedded
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.26. 18:42


na hát most jöhet Lamela a kezdőbe, Borininek izomszakadás 3 hét pihi lesz neki. ha Tottinak is fáj a lába akkor jöhet a Bojan,Lamela,Osvaldo hármas

valamennyire ez is a csapathoz kapcsolódik: Napolinál megint terítéken van hogy Mazzari elmegy a nyáron Chelsea akarja vinni, azt írták az első számu kiszemelt a helyetesítésére Montella.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.03.26. 18:21


Ahogy megláttam a Milan elleni kezdőt elment a kedvem a meccsnézéstől. Ilyen még nem volt. Osvaldo a gólján kívül semmit se csinál, kifejezetten idegesít a jelenléte a pályán. DDR szerintem egy olyan poszton játszik, amit ebből a csapatból még 5-en eltudnának játszani, semmi extrát nem kell csinálnia. Burdisso és Juan sérülése miatt nálam alap lenne, hogy ő a belső védő. Főleg amit Kjaer produkált Szombaton... Oké. Ibra testes de azért ő megpróbálhatta volna odatenni magát a 2. gólnál, ha már szarul helyezkedik. Ebbe az egybe jó a szőke ciklonunk, erre úgy ellöki mint én anno a kistesómat... Vicc ez a mentalitás...
Ja és Lamelát a kezdőbe!!! :twisted:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.03.26. 17:22


Állítólag Borini kidőlt 2-3 hétre combizomprobléma miatt. Kivel is főzünk:
- Totti: a Milan ellen igazán lassú és körülményes volt. A Genoa ellen is vagy kétszer le akarta vinni a szögletzászlóhoz húzni az időt, de simán elvették tőle. Sajnos fokozatosan épül le a játéka: előbb a futásban lassult, aztán szabadrúgásokat felejtett el rúgni, most már cselezésben is lassított felvétel, sőt már lőni is Fernando Torres módjára teszi. Passzolni még tud, tekintélye még van és a bíróval is jól el tud csacsogni. :)
- Osvaldo: ha nem Butragenot hívták volna keselyűnek, akkor ő lenne rá a példa. Teljesen igazatok van: elég jó átlaggal talál gólt, de azon kívül nem alig látod a pályán. Nem szeretem a játékát, de amíg nincs más... Nem lennék boldog, ha jövőre is itt látnám!!!!
- Bojan: minden ötödik meccsén ő a mezőny egyik legjobbja, bolondítja a védőket, remek beindulásai vannak. A maradék meccseken pedig az első védőben elakad. Jó lenne, ha megmondaná, hogy mikor hogy fog játszani, mert 80 %-ban teljesen értelmetlen a pályán lennie.
- Lamela: én benne látom a spirituszt. Ha jó napja van a cseleivel, kiharcolt büntetővel vezér tud lenni. Tényleg kicsit hullámvölgyben van. A Milan ellen megmutatta, hogy milyen jól tud a labda tetején futni és onnan eldőlni. :) Mondjuk, hogy túlkomplikálta
- Piscitella, Tallo, Ricci stb. akár jöhetnének is! Caprari kölcsönadását nem értem, mert eddig csereként is alig játszott a Pescara-ban. Immobile egy rakat gólt rúg ott egyébként. (a Juve megint egy jó kis csatárt nevelt ki...)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.03.25. 14:00


Valaki tiltsa mar le Lajost az intejukrol mert ez egyre roszabb lessz. :oops:
en nem tudok mejik mecset nezte mar sokadszora de biztos nem a mienket.meg hogy jol jatszotunk???????talan a felidoben a gyerekek :):):):)
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.24. 17:20


ez nem is olyan rossz mutató :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.03.24. 11:45


Írd és mondd, ezidáig 2x láttam hasznosnak Bozsant Roma mezben, igen számolom.... :)
(hasznosság nem egyenlő a gólszerzéssel, nálam. :wink: )
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.24. 10:48


hátha jövőre sem alkot valami nagyot még azt a +8 millát se fizessék ki érte. mert gondolom akkor ugy lenne hogy a kölcsön 12milla felett +8..lényegesen jobb mint a +28 :D de ha jövőre is csak ennyit fog mutatni nem éri meg megvenni
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.03.24. 10:43


Én azt szeretném ha kezdőként is megmutatná ezt a küzdeni akarást, mint amit az utolsó 20-30 percekben csinál, mert amikor becserélik hozza a lendületet. Most így hirtelen nem emlékszem olyanra, hogy ez kezdőként sikerült volna.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.24. 00:27


Spanyol források szerint körvonalazódik a megállapodás, hogy asz eredet 40 millió helyett nyócért is végleg a Romáé lehet Bozsán.. Hát ez már reálisabb, nyilván belátták ezt barcelonában is végre (ha igaz persze a hír)
Tisztában vagyok a srác fizikai és mentális kihívásaival, de azért azt nem lehet elvitatni, hogy - na mondjuk a capitano mellett - az egész keretből ő van leginkább barátságban a labdával. úgyhogy ha igaz a hír, nem haboznék.......
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.23. 21:03


Megállás nélkül dicsérik a játékosok LE-t. Lehet tényleg szeretik... márpedig ez fontos.

ezt snatchnek ajánlotta DDR :D :
Felejthetetlen élmény volt megnyerni a VB-t, bár én nem olasz szurkolónak születtem, hanem Roma szurkolónak. Gyerekként a bajnoki címről álmodoztam és akkor úgy tűnt, hogy ez lehetséges, aztán VB-t már nyertem, de a bajnoki cím még nem jött össze."


Sok játékostól hallottam már, hogy abba kellene hagynom és csak a pénzt számolni és először én is ezt gondoltam és aztán láttam, hogy mind meggondolta magát és én is. Olyat is ismerek, aki nem csak mondta, de így is tett - Hide Nakata.
Ez mi? MIkor volt róla szó hogy abba akarná hagyni?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.03.23. 11:02


fradista romanista írta:Lopez még a primaverában se jáccott tegnap.

Biztos még mindig nem találtak olyan kicsi mezt
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.23. 10:29


Lopez még a primaverában se jáccott tegnap.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.03.23. 10:13


Most hogy Dodóval megegyeztek, már nézelődnek tovább a piacon. Juan Guillermo Cuadrado a kiszemelt, Isla helyett inkább őt akarják. Remélem a Palacios pletykák megmaradnak pletyka szinten. Egy 30 éves csókával mit csinálunk? Viszont Lopez bemutatkozását már alig várom. Mit csinál a kicsiknél?

Rossi-t 14,5 milláért felajánlották angol kluboknak a rossz anyagi helyzet miatt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.03.23. 09:42


nem is beszélve a fradi dodójáról. A játékát anno eléggé kedveltem, a mostani dugisport kommnentátorkodásál sokkal jobban
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.03.23. 08:17


Nagybátyáméknak volt egy Dodo nevű kutyájuk...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.03.22. 16:21


mcsabi írta:
reaosns(Roma bella) írta:eszembe jutott még valami Disney szerződés > két nap mulva Dodo nevü gyerek ..hmm érdekes :D

itt az eredeti cikk: http://www.corrieredellosport.it/calcio ... cate+VIDEO


A Marvel Comics is köthetne velünk egy szerződést, aztán jöhet egy portugáliában játszó fiatalember.



Hát ezt én is nagyon szeretném, de ilyen nem lesz.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.03.22. 13:42


Én Criscitot szeretném a Zenitből:X Van tapasztalata az olasz ligában is
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.03.22. 12:29


reaosns(Roma bella) írta:eszembe jutott még valami Disney szerződés > két nap mulva Dodo nevü gyerek ..hmm érdekes :D

itt az eredeti cikk: http://www.corrieredellosport.it/calcio ... cate+VIDEO


A Marvel Comics is köthetne velünk egy szerződést, aztán jöhet egy portugáliában játszó fiatalember.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.03.21. 18:34


reaosns(Roma bella) írta:úgy tűnik szegény Angel a nyáron kap egy "riválist" Corinthiasbol , a hírek szerint Dodo (José Rodolfo Pires Ribeiro) szinte biztos úton halad hogy nyártól nálunk legyen. 20 éves 500.000 ojró az ára, legalábbis a transfermarkt szerint szal lehet kicsit több lesz, néztem róla videót nekem ő is inkább ilyen zsákbamacskának tűnik. Na mind1 de legalább végre védőről is cikkeznek ( azért hozzáteszem mikor ilyen srácokról írnak méginkább nem értem Nego mellőzését nem értem miért nem próbálják ki Taddei helyett). és eszembe jutott még valami Disney szerződés > két nap mulva Dodo nevü gyerek ..hmm érdekes :D

itt az eredeti cikk: http://www.corrieredellosport.it/calcio ... cate+VIDEO


Hallod ezen besírtam :lol: Viszont a Nego-s dologgal egyetértek, igazán megérdemelne egy esélyt.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.03.21. 16:12


úgy tűnik szegény Angel a nyáron kap egy "riválist" Corinthiasbol , a hírek szerint Dodo (José Rodolfo Pires Ribeiro) szinte biztos úton halad hogy nyártól nálunk legyen. 20 éves 500.000 ojró az ára, legalábbis a transfermarkt szerint szal lehet kicsit több lesz, néztem róla videót nekem ő is inkább ilyen zsákbamacskának tűnik. Na mind1 de legalább végre védőről is cikkeznek ( azért hozzáteszem mikor ilyen srácokról írnak méginkább nem értem Nego mellőzését nem értem miért nem próbálják ki Taddei helyett). és eszembe jutott még valami Disney szerződés > két nap mulva Dodo nevü gyerek ..hmm érdekes :D

itt az eredeti cikk: http://www.corrieredellosport.it/calcio ... cate+VIDEO
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.03.21. 13:29


Egyetértek az előttem szólóval, bárki bárkitől bárhol.
Amúgy szerintem max. 5.-ek leszünk, egyszerűen nem vagyunk jobbak ennél jelenleg.
Jövőre viszont kell a dobogó, ehhez kéne minden poszton egy Stek szintű játékos.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.03.21. 12:07


sztem ebben az évben sem esélylatolgatásnak, sem számolgatásnak nincs helye, olyan szinten kiszámithatatlan az összes csapat.. és még a sorsolás is teljesen mindegy, mert ez az 5 csapat bárkit képes legyőzni és bárkitől képes kikapni, szóval majdnem mindegy, hogy a palermo vagy a novara a következő ellenfél...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.03.21. 12:06


Totti1984 írta:Megint a nagy szavak....
4pontra van a 3. hely.
Jah és 4pontra van a 9. is........ Jön a Milan. Mi a ***ról beszélünk már megint előre?!

pontosan
nem beszélve arról hogy kb minden meccsünket nyerni kéne, az előttünk lévőknek meg bukogatni. Utóbbi össze fog jönni, de előbbi? Mitől jönne össze?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 47 vendég