Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.05. 14:22


Juan, Josè Angel, Rosi, Kjaer, Cassetti, Simplicio, Greco, Heinze, Cicinho, Curci, Bojan, Gago
a mai Il Romanista sorra vette, h. ilyen v. olyan okból ők lehetnek azok, akika szezon végén búcsút mondanak a Romától.
Vagy mert nem váltak be, vagy mert túl sokba kerülnek, vagy mert kiöregedtek, vagy mert elégedetlenek a státuszukkal...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.04. 08:47


már december óta szenvedek ezzel, de játszottam, mert abban bíztam, hogy magától meggyógyul


jólvan Stek, mintha magamat hallanám :D Amúgy én azon gondolkodtam el, hogy mivel ez az év EB év igencsak megszökkenek majd a játékos árak(bár ha gonosz akarok lenni, akkor azt mondhatom, hogy ez minket nem érint, mi úgyis csak Dél-Amerikában nézelődünk :D ) szóval most tényleg komoly pénzt kell adni majd egy jól teljesítő védőért (hát még hogy 2 is kéne).
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.03. 21:09


Tudom tomm, nem neked céloztam. Általánosan gondoltam.
félreérhető voltam, bocsi :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.03. 19:33


Egyébként felesleges tapasztalatokról beszélni! Guradiola és Lajos is ugyanannyi idő után került egy karakteres felnőtt csapat kispadjára...
Vagy lásd Ranieri mit hozott ki a 40 éves edzői tapasztalatával az Interből...
AVB szerintem jó edző szerintem, örülnél neki!
Mondjuk én bárkinek örülnék csak ne LE könyörgöm!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.03. 19:03


én sem nézem le, ezért is kezdtem, hogy véletlenül sem sértésnek szánom, sőt, én is nekikeseredtem jómúltkoriban, meg is fogadtam, hogy nem nézek idén több roma meccset, aztán persze mégis :)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.03. 18:53


de hát mit csináljon az egyszeri érzelemdús szurkoló? nekikeseredik :)
na persze sokan nem, de nem nézem le azt aki igen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.03. 16:36


véletlenül sem sértésként mondom, de jópáran nem lennének vmi nagy sportemberek: némi kudarc után baromi sötéten látják a világot: középcsapat épitése, kilátástalanság, pénztelenség stb..
egy stadion épitése többszáz millió eurós projekt, nem úgy van az, hogy "gyere józsi épitsünk egy stadiont a faluhatárba", a hirek szerint azért szép lassan alakul a dolog, de "ismerve" az olasz viszonyokat biztos van egy rahedli akadály
sztem csak a legnaivabbak gondolták, hogy akkor itt most egy sztárgárda épül, ráadásul sabatini eddigi ténykedéseit figyelembe véve boritékolható volt a fiatal tehetségek idehozatala, nem pedig a pénzszórás. 3-4 megfelelő posztra igazolt megfelelő játékos és elég ütős csapatunk lesz. enrike nem jött be, de az is lehet, hogy ő csak a B vagy C de akár a D megoldás volt, ez van ezt kell szeretni alapon leigazolták, most felszabault néhány komolyabb név, aztán az, hogy kit hoznak ide, nem csak akarat kérdése...

persze én is többet vártam ettől az évtől (kisebb részben eredményben nagyobb részt csapatépitésben), de azért egy sikertelenebb év után rögtön nekikeseredni...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.05.03. 16:23


slider írta:Nem az a probléma, hogy nem veszünk Messiket és Ronaldókat, hanem hogy a szerény pénzügyi lehetőségünket figyelmen kívül hagyva ilyeneket nyilatkozott: "A legeltökéltebb szándékom, hogy egy olyan csapatot alakítsunk ki, amely jövőre megnyeri a Scudettót. Egyértelmű a célunk: a lehető leghamarabb bajnokok legyünk." + Új stadionról is volt szó, aminek még a helye sincs meg. Ha azt mondta volna, hogy kedves szurkolók: - ennyi pénzünk van, ebből egy jó középcsapatot tudunk összerakni és reménykedünk egy-két jobb eredményben -, akkor most nem lenne ennyi csalódott szurkoló.


Teljesen egyetértek.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.03. 15:44


bigg írta:
Tottika84 írta:Csak mikor Dibeneto ur atvete a romat akkor igert fut fat nagynevekell dobalozott uj stadional meg ilyesmik KERDEM EN HOLVANAK EZZEK?????????????????


Hagyjuk már Beni bát, eddig megsüvegelendő amit csinált, kihúzott a szarból és most még egy kis pénz is csurran-cseppen, nem sok, de épp emiatt lett idehozva Sabatini.

Egyébkét egyértelműen Spalletti kéne, bevallom Zemant én nem ismerem, Capello meg unszimpatikus és egyenes ellentétét játszatná annak amit akarunk, böszmeség lenne idehozni.


Nem az a probléma, hogy nem veszünk Messiket és Ronaldókat, hanem hogy a szerény pénzügyi lehetőségünket figyelmen kívül hagyva ilyeneket nyilatkozott: "A legeltökéltebb szándékom, hogy egy olyan csapatot alakítsunk ki, amely jövőre megnyeri a Scudettót. Egyértelmű a célunk: a lehető leghamarabb bajnokok legyünk." + Új stadionról is volt szó, aminek még a helye sincs meg. Ha azt mondta volna, hogy kedves szurkolók: - ennyi pénzünk van, ebből egy jó középcsapatot tudunk összerakni és reménykedünk egy-két jobb eredményben -, akkor most nem lenne ennyi csalódott szurkoló.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.03. 14:27


Tottika84 írta:Csak mikor Dibeneto ur atvete a romat akkor igert fut fat nagynevekell dobalozott uj stadional meg ilyesmik KERDEM EN HOLVANAK EZZEK?????????????????


Hagyjuk már Beni bát, eddig megsüvegelendő amit csinált, kihúzott a szarból és most még egy kis pénz is csurran-cseppen, nem sok, de épp emiatt lett idehozva Sabatini.

Egyébkét egyértelműen Spalletti kéne, bevallom Zemant én nem ismerem, Capello meg unszimpatikus és egyenes ellentétét játszatná annak amit akarunk, böszmeség lenne idehozni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.03. 14:04


naja, spall, őt én is nagyon csippantanám, bár emlékeim szerint ment itt rendesen a szentségelés regnálása alatt, mert nem (volt) az a kifejezett fiatalitó. tehát lehet, hogy megint csak nem ő kell nekünk..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.03. 11:38


Na igen, akkor hogy egyértelmű legyen: Zeman, Spalletti, Capello nálam is az első három
de az elérhető edzők között a top favorit AVB nekem
és igen, félő hogy nem elég keménykezű, de elválik majd ha jön

(G. Rossi pár hete sérült le újra 10 hónapra (vagy tán örökre) )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.03. 11:10


Trigoria írta:Villas-Boas egy cselzis rossz szezon után nálam még mindig top-favorit (Zeman után nyilván) - és ezáltal legalább elérhető áron van.

Aki EL-t nyer és szárnyalt a Portoval, az rossz edző nem lehet. Ok, calcioban tapasztalatlan (mint Lajos), ezért IGEN, Ő IS LUTRI!
Mégis tennék vele egy próbát.

De nem kell ugyanúgy látni itt mindenkinek minden edzőt! Úgyse mi döntünk. max örülünk vagy bánkódunk.

Amúgy Ha Sab szerint el fog menni Lajos, az nálam azt jelenti hogy presztízsből el nem küldhetik (nem bukhat a projekt), de gondolom megkérik hogy magától távozzon majd, amit ők "nagy nehezen, más kiutat nem hagyva" el fognak fogadni. :D



Majdnem mindenben egyetertek veled bar nalam Villas nem top favorit de 1000xjobban orulnek neki mint lajosnak(o egy vicc a szamomra)
de nem tudom Villas meg tudna-e zabolazni Oszvaldoekat mert szerintem ez fo szerepet jatszhatna a jo szezonban.
Az en favoritom Capello vagy Spaletti en nekik orulnek a legjoban ha valamejik jone szerintem garantalt lenne a dobogo meg ezzel a keretel is a vedelmet egy kicsit megerositeni eladni a folosleges jatekosokat van kb 8-10 abbol a penzbol (picit meg potolva)venni 2-3 jo hatvedet egy befejezo csatart pl G Rossit,Machedat vagy valami hasonlot.es jok is lennenk.

Csak mikor Dibeneto ur atvete a romat akkor igert fut fat nagynevekell dobalozott uj stadional meg ilyesmik KERDEM EN HOLVANAK EZZEK?????????????????
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.03. 10:11


Villas-Boas egy cselzis rossz szezon után nálam még mindig top-favorit (Zeman után nyilván) - és ezáltal legalább elérhető áron van.

Aki EL-t nyer és szárnyalt a Portoval, az rossz edző nem lehet. Ok, calcioban tapasztalatlan (mint Lajos), ezért IGEN, Ő IS LUTRI!
Mégis tennék vele egy próbát.

De nem kell ugyanúgy látni itt mindenkinek minden edzőt! Úgyse mi döntünk. max örülünk vagy bánkódunk.

Amúgy Ha Sab szerint el fog menni Lajos, az nálam azt jelenti hogy presztízsből el nem küldhetik (nem bukhat a projekt), de gondolom megkérik hogy magától távozzon majd, amit ők "nagy nehezen, más kiutat nem hagyva" el fognak fogadni. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.03. 09:29


abban van vmi, hogy villás nem egy nagy múltú edző, de pl monti mivel nagyobb? és ha a portugálra azt mondjuk, hogy csak szerencsés (én azért messze nem gondolnám, hogy csak úgy be lehet mákolni egy EL-t meg egy bajnokságot egy évben, ezt remélem ti sem gondoljátok komolyan, ferreira ide-ferreira oda) akkor a kisrepülőt miért látnátok olyan szivesen 1db sikeresebb év után, főleg, hogy tavaly mindenki-de-mindenki szabály szerűen rosszul volt tőle??!!
capello. naneee. capello nem fog idejönni, mellesleg ő nem az a fajta épitkező edző akire szükségünk van.
zeman meg egyrészt nem illik bele a vezetőség politikájába, hiszen 0 reklámértéke van, arra, hogy ő jön, senki nem kapná föl a fejét, márpedig igenis szükség van a reklámra, másrészt egy komolyabb klubnak sem kell olyan edző amelyik "agyatlanul" támad: hiába szép, látványos, sok lőtt gólos a játék, ha boritékolva van a sikertelenség. ha év közben kirúgták volna lajost, átmeneti megoldásnak jó lett volna, de állndóra...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.03. 07:37


Montella ne addig ne jöjjön, amíg ki nem pörög az összes "öreg", azaz a volt csapattársai, mert akkor megint nem edzői szemmel fogja összerakni a kezdőt :D( a másik meg az vele kapcsolatban, hogy ha AVB 2,5 éves tapasztalat kevés, Monti mennyivel is tapasztaltabb? :roll: ) Jól mondjátok amúgy, AVB zsákbamacska, és én itt nem a portós mások építették fel dologgal értek egyet (mert szerintem ebből a gyerekből még lesz valaki), hanem ezzel a calcio-s tapasztalattal. Ha olyan emberrel kezdjük az évet, aki már húzott le éveket az olasz bajnokságban lehetséges, hogy már lenne egy fél csapatunk, vagy valami hasonló :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.03. 07:12


ja villasboas nekem se kéne, és nem azé mert bukott a cselzinél, hanem azért, mert volt/van egy fogalmatlan lajosunk akinek fogalma sincs mi a calcio, és villasboast is legalább ennyire zsákbamacskának tartom a calciohoz.....jöjjön olasz, de ne malac carlo.....spá for president, capello vagy zeman vagy montella......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.03. 07:04

Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.03. 06:57


bence írta:
calderoni írta:Ilyen a alapon a BL döntős Chesleat meg ő építette fel is Di Matteo aratja le a babérokat....
Gondolkozz kicsit, van benne igazság amit írszde a dolgokat 2 oldalról kell nézni

Nézz utána, hogy Ferreira hány évig volt a Portónál, milyen játékosokkal épített csapatot. A Boassal EL-t nyert Portonak a gerincét Ferreira csapata adta. Boas mennyi idő után adta át a volánt Di Matteonak? Nem épített semmit. Nem érted a mondandóm lényegét.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.02. 19:55


mhm, tehát akkor a 2szeres bl-győztes ancelotti is nulla, hiszen ő is megbukott a cselzinél, sőt most a psg-nél sem sikert sikerre halmoz. bizonyára ő is csak szerencsés volt, mert a bl-győzelmeKet csak úgy osztogatják..
villás nem nyűgözött le, mindenesetre látok benne fantáziát...

sab szerint lajos le fog mondani
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.05.02. 19:46


Totti11!
Ha véletlenül Lúcsó marad az edző,nehogy már lelépjél :evil:
Nem akarunk több nézőt és fórumozótársat veszteni!
Kivel osztanánk itt egymást???
A sör helyett whisky-kóla,és forza Roma! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.02. 19:22


calderoni írta:Villas Boas ugyanaz a kategória, mint a spanyol majom. 1 szezon az Academicánál, 1 a Portónál, kicsit több, mint fél a Chelseanél. Ez a rutin elég sovány. A Chelseanél pedig aztán minden adott volt, de egy másik futball kultúrában ennyit ért a tudása. A Portónál, hogy kijött a lépés az se az ő műve, inkább szerencse. Az érdem Jesualdo Ferreirát illeti inkább, aki fölépítette azt a csapatot. Villas átvette, megnyerte az EL-t, mindenki félistenként kezelte. A Sevillánál történt hasonló: Juande Ramos learatta a babérokat, de a csapatot Joaquin Caparrós építgette 4-5 szezonon keresztül. Juande Ramósról is azt hitték ő a megváltó, és lebőgött a Tottenhamnél. Kb. ez vár Boasra is Rómában.


Ilyen a alapon a BL döntős Chesleat meg ő építette fel is Di Matteo aratja le a babérokat....
Gondolkozz kicsit, van benne igazság amit írszde a dolgokat 2 oldalról kell nézni 8)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.05.02. 18:56


tomm írta:elég érdekes, hogy egy nagyon tehetségesnek kikiáltott portugál bajnok-EL-győztes edzőről igen könnyen kimondjátok, hogy egy nulla, egy gyengébb félév miatt

Inkább csak jókor volt jó helyen, minden adott volt hogy sztárt faragjanak belölle, ugye az ÚJ Murinho... mert portugál, mert Porto, meg mert köze volt Sir Bobby Robson hoz. Aztán akiért 15 milliót adtak és egy olyan csapatot kapott a kezei alá ahol tán még a kertész is tehetségesebb mint sok Roma játékos és nem hozta a kötelezőt az nállam nem jó. Ugy játékosoknál is előfordul hogy az uj Zidan, Ronaldo stb óriási porverés sok pénzköltés és aztán semmi, ugyanez történik most edzőknél.
És ha téged lenyűgözött Boas rövidke pályafutása akkor nem tudom mit fogsz mondani jövö ilyenkor mikor Tito Vilanova első évében spanyol első vagy második lesz plusz minimum Bl negyeddöntős... mert kb erre a mostani Barca edző nélkül is képes lenne.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.02. 18:53


Azért érekesebb és szórakoztatóbb szezonunk lett volna Zemannal, ha a Pescarából indulok ki, 37.forduló után 80 gólt rúgtak :!: toronymagasan a legtöbbet, viszont kaptak is szépszámmal 50et :!: és ezzel 2dikok a Serie B-ben.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.05.02. 18:48


zsolti írta:Persze mindannyian királyok vagytok :wink: Még totti11 is! :wink: :wink: (Mert azért neki is sokszor igaza van a "bohóccal" kapcsolatban.)


Nem is tudom hogy köszönjem ezt meg neked!? :D :D
Valamikor ihatnánk egy sört. :D
A viccet félretéve a szezonunk katasztrofális volt,és ha meghagyják a bohócot,akkor a személyemben egy nézőt veszítettek (szurkolót persze nem),mint ahogy ezt korábban írta valaki.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég