Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.02. 18:15


mi ebben az érdekes? Nem egy gyengébb félév miatt mondjuk ezt, mert alig volt félév :mrgreen: 2,5 év rutinnal mit mondjak róla? tapasztalt, sokat látott szakember, aki megjárt már több európai bajnokságot és évtizedes munkásságának minden rutinjával fölvértezve érkezik Rómába? ezt nem mondhatom.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.02. 17:52


elég érdekes, hogy egy nagyon tehetségesnek kikiáltott portugál bajnok-EL-győztes edzőről igen könnyen kimondjátok, hogy egy nulla, egy gyengébb félév miatt
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.02. 17:42


mondjuk ezzel kellett volna kezdeni, haladt volna az építkezés, nem is csináltak volna hülyét magukból. lehet, hogy a helyezésünk nem lett volna jobb a mostaninál, de lehet, hogy már egy alakuló csapatot látnánk, valami épkézláb taktikával, hiányposztokkal, ahova igazolni kellene idén nyáron. azt hiszem egy ilyen eredménnyel még a legpesszimistábbak, legrealistábbak is meg lennének elégedve, köztük én is. senki nem várt bajnoki címet, de egy valamire való edzőt és a keze alatt formálódó csapatot igen. szerintem nem tettük magasra a lécet.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.02. 17:32


Baldiniék idén lutriztak és vesztettek. jövőre nem hiszem, hogy újra hazárdíroznának. legalábbis merem remélni, hogy hoznak inkább egy tapasztalt, az olasz futballt jól ismerő edzőt oszt jól van.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.05.02. 17:27


Inkább maradjon Luis mint a Boás gyerek.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.05.02. 17:11


Nállunk meg Luis épitgette a csapatot :D márcsak le kell aratni a babérokat :lol: . Én sem értem mivel lesz jobb egy zöldfülü (fiatalabb mint Totti :shock: ) aki könyvekböl tanulta a focit és eddig volt összesen 2 és fél év tapasztalata. Szerintem az ujgazdag csapatok közzül talán a Malaga csinálta a legjobban odahozták Manuel Pellegrinit, egy profi, tapasztalt edzőt aki tudja a dolgát, igazolt pár rutinos játékost bagóért + egy-két kulcsfontosságu játékost és a már meglévő fiatal tehetségekkel egy ütős kis csapatot hozott össze... kicsit irígylem őket :(
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.02. 16:43


Villas Boas ugyanaz a kategória, mint a spanyol majom. 1 szezon az Academicánál, 1 a Portónál, kicsit több, mint fél a Chelseanél. Ez a rutin elég sovány. A Chelseanél pedig aztán minden adott volt, de egy másik futball kultúrában ennyit ért a tudása. A Portónál, hogy kijött a lépés az se az ő műve, inkább szerencse. Az érdem Jesualdo Ferreirát illeti inkább, aki fölépítette azt a csapatot. Villas átvette, megnyerte az EL-t, mindenki félistenként kezelte. A Sevillánál történt hasonló: Juande Ramos learatta a babérokat, de a csapatot Joaquin Caparrós építgette 4-5 szezonon keresztül. Juande Ramósról is azt hitték ő a megváltó, és lebőgött a Tottenhamnél. Kb. ez vár Boasra is Rómában.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.05.02. 16:17


Szinte mindenki hozzászólásában van igazság,és korrekt véleményeket mondtok a szezonról.
Nekem mégis cejas írása tetszett a legjobban,az áll leközelebb a szívemhez.
Persze mindannyian királyok vagytok :wink: Még totti11 is! :wink: :wink: (Mert azért neki is sokszor igaza van a "bohóccal" kapcsolatban.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.02. 15:03

slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.02. 12:27


hahaha hát ez óriási

fr-el azonosak a gondolataim, most ugyanúgy benne lenne a pakliban, hogy kiütne minket egy szlovan kassa, mint tavaly tette(persze nem fog, mert oda sem jutunk), egy év alatt 0 azaz nulla lépést haladtunk előre.
azért ha 7. helyen végzünk és lajos marad, az tényleg szégyen-gyalázat a vezetőségre nézve.

viszont nagyon remélem, hogy egy értelmes edzőt tudnak idehozni, mint pl villás, nem pedig pl allegrit. azért a kezdőcsapatunk nem rossz, sőt, néhány jó igazolással (elsősorban a két szélsőhátvéd posztra) egész erős kezdő11-ünk jöhet össze, tehát ebből a hulladék középcsapatból igen gyorsan menő gárdát lehetne varázsolni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.05.02. 12:05


http://www.asromastreaming.net/2012/05/ ... esi-video/

Nem egészen értettem mit mondanak de jo kis video: paródia a tegnapi meccsröl :D :D :D
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.02. 10:06


Az Őszi rossz kezdés és csetlés-botlás után már mindenki el akarta zavarni lajost.
én akkor nem voltam ilyen negatív, mert tényleg látszódott körvonalazódni egy újfajta játék. Azt tényleg abban bíztam, hogy a dolog tavaszra össze fog állni, és akkor jön a nagy menetelés.
Ehhez képest a tavasz volt az igazi kudarc. már nemcsak eredmény nincs, a játékmód sem kristályosodott ki,k sőt még kevésbé egyértelmű, mint ősszel volt. Abban is reménykedtem, hogy kialakul végre majd tavaszra a stabil kezdőcsapat, de ez nem történt meg, sőt.
Tavasszal a várt előrelépés helyett szerintem csak visszalépés történt, minden fronton.
Szegény Ranierit csúfolják tinkermannek. pedig szerintem az idei produkciója alapján Lajos az igazi nagy buherátor.
A végén már minden megfontolás nélkül rakosgatta a figurákat, hogy ha nem ment így, próbáljuk meg úgy, hátha ez jobb lesz. És ebből karakteres új csapat helyett egy zavarodott impotens társaság lett.
nagyon dühít a dolog, mert én tényleg szimptizáltam Lajossal, bíztam benne és kellően türelmes voltam.. megadtam neki az esélyt, amit itt sokan eleve megvontak tőle. és erre tessék, nem élt vele.

Amúgy egy dolog, hogy nyilvánosan mit mondanak, nem tudom elképzelni, hogy Baldiniék ne ugyanezt gondolják.
és az én tippem különben is az, hogy az év végén Lajos lemond, és a vezetés azt el fogja fogadni
(LE talányos félmondataitból nekem úgy tűnik)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.02. 09:24


nagy kockázat bevállalni még egy szezont LE-vel. Ugyanis ha az is balul sül el, akkor DDR pl még a végén távozni óhajt majd. Stek meg tuti. Miért lenne jó ezeknek a klasszisoknak egy olasz középcsapat?
Érkezni pedig nem akar majd senki.
Persze értem én hogy meg lehet próbálni vele, de nagy lutri. Új edzővel is az lenne, de az mindig magában hordozza a reményt. Mondjuk az is igaz, hogy ha a játékosok TÉNYLEG hisznek Lajosban, akkor követni fogják zokszó nélkül.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.02. 08:56


Sabatini cáfolta azokat a pletykákat is, miszerint Pablo Osvaldo a nyáron távozna a Romától.

"Ebből az egészből semmi nem igaz. Ő jövőre is itt lesz velünk. Ő egy remek támadó még akkor is, ha néha kicsit hevesen viselkedik."

Pedig reménykedtem. Na mindegy, ez is bizonyítja, amit korábban mondtam, a vezetőség pontosan tudja meddig ér a takaró. Ennek ellenére folyamatosan kamuzik a szurkolóknak, ami kezd nagyon idegesítő lenni. Amúgy olvastam valami olyasmit, hogy Stekelenburg is menni szeretne, nem tudom igaz-e.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.05.01. 21:06


francesco írta:Mondjuk az hihetetlen, hogy a Vucinic meg a Borriello rugdossa a gólokat a juvéban. most vagy itt nem tartottak rájuk igényt, ami elég gáz lenne vagy ők akartak elmenni. viszont osvaldonál mindketten jobbak szerintem de még talán borininél is


Vucinic nem akart maradni, mivel egy szezonon keresztül egyszerűen nem ment neki a góllövés. Nagyon nem...
Borriellonak szerintem még lehet egy-két 20 gólos szezonja, de őt az új játékrendszer nem szerette. Mondjuk azért a Juvéban is csak kb. 5. csatár, továbbá ha jól emlékszem itt a fórumon sem marasztalták - ha ez számít. Kicsit értelmetlen volt megvenni a nyáron 10 milkáért, de idén nyáron biztos továbbtoljuk valakinek.

Ha már világvége hangulat uralkodik én megemlítem így a szezon vége felé, hogy idén ismét vártam a meccseket. Persze új játékosok, új edző, "projekt". Ugyan játszottunk elképzelés nélkül sokszor, de egyik meccs sem volt annyira durva, mint Ranieri két évada. Ranieri idejében Roma meccset nézni olyan volt, mint a mai, derékig vízben játszott Chievo-Roma: leültél és az első perc után tudtad, hogy itt semmi taktika és flikk-flakk nem lesz, sőt egy gólért is imádkozni kell. Soha, de soha nem akarom a Romát úgy látni, mint abban a két szezonban. Másodikok lettünk? Nem érdekel, nézhetetlen volt!

Nem hiszem, hogy rosszul igazoltunk. Vannak gyengébbek ez igaz. De pl. Lamelában a legtöbbünk lát fantáziát, bár alig rúgott gólt és elég hektikus a teljesítménye, de lehet belőle egy Pastore szintű játékos.
Szerintem a hiba az volt, hogy mindig ugyanazt a játékot erőltettük. Említettem, hogy a Barca a Serie A-ban nem lenne bajnok és lám a begubódzó Chelsea meg is leckéztette. Mi is a Lecce, Cagliari, Atalanta miatt vagyunk, ahol vagyunk. Ezek ellen a csapatok ellen Pjanicnak, Lamelának, Marquinhonak kiadtam volna, hogy önzőzz előre, ha más nem szabad lesz vagy tizenegyes vagy elől elvesztett - de nem hátul eladott labda. Ennyi! Sok, nagyon sok volt a kiállítás, és emiatt is rengeteg meccs ment el. Említhetném a két Lazio elleni meccset és hopp máris ott lennénk a 3. helyen...

Összegzem! Én nem vagyok csalódott. A kis csapatok ellen más takikát várok. Ennyi!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.05.01. 20:42


Nem nezek juve meccseket, de nem tartom kizartnak, hogy a golrugdoso vuci-borriello duo egyutt nem szereztek annyi golt, mint osvaldo egyedul
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8073
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.05.01. 20:14


Mondjuk az hihetetlen, hogy a Vucinic meg a Borriello rugdossa a gólokat a juvéban. most vagy itt nem tartottak rájuk igényt, ami elég gáz lenne vagy ők akartak elmenni. viszont osvaldonál mindketten jobbak szerintem de még talán borininél is
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.01. 19:21


Gyakorlatilag ott tartunk, mint múlt nyáron, vagyis szép lassan lehet kiseperni a hulladékot, és hozni a helyükre másokat, Sab vagy egy tucat játékost igazolt a nyáron, ezek nagy hányada nem jött be, de nincs más lehetőség, jövőre újra neki kell futni, remélhetőleg akkor már pár kölcsönadott, bizonyított fiatallal a fedélzeten, meg természetesen új edzővel, oszt ismét lehet majd reménykedni, hogy egy xaros olasz középcsapatnál többre visszük/többre vagyunk hivatottak..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.05.01. 13:08


Már az ORIGO-n is a római edzőcseréről lehet olvasni......
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.01. 08:18

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.04.30. 11:14


zsolti írta:Srácok,csak a 4-5. hely ér Európa Ligát, nem?
Tavaly volt az 5-6....???
Plusz az olasz kupagyőztes játszhat az EL-ben.Ha az olasz kupagyőztes BL-induló,akkor a kupamásodik EL-es.Ha a második is BL-induló,akkor a bajnokság 6. helyezettje képviselteti magát az EL-ben.
Meg tud valaki erősíteni? Vagy cáfolni? :wink:


Én csak annyit tudok mondani, hogy tavaly, tavalyelőtt vagy bármikor érdekeltek az ilyenek, de sikerült teljesen közömbössé tenni....
Ha indulunk az EL-be jön majd a selejtezőbe egy slovan színvonalú csapat azt mehetünk a levesbe.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.04.30. 09:38


Srácok,csak a 4-5. hely ér Európa Ligát, nem?
Tavaly volt az 5-6....???
Plusz az olasz kupagyőztes játszhat az EL-ben.Ha az olasz kupagyőztes BL-induló,akkor a kupamásodik EL-es.Ha a második is BL-induló,akkor a bajnokság 6. helyezettje képviselteti magát az EL-ben.
Meg tud valaki erősíteni? Vagy cáfolni? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.04.29. 20:43


Én valahogy már nem tudok idegeskedni ezen az egészen. Majd nyáron figyelem, hogy kiket igazolunk, addig meg esetleg megnézem ki ellen milyen eredményt értünk el, de ennyi. Belefáradtam ezekbe a nyilatkozatokba. Annyira koncentráltunk a 3. helyre és annyira elhitették magukkal, h közben a 6. se lesz meg. Annak örülök azonban, h Lajos tehetségének köszönhetően nem kell az utolsó fordulóban a Lazionak szurkolni azért, hogy verje meg a sintért, hogy mi befussunk a 6. helyre, mivel a 6. hely is elérhetetlen lett számunkra. Köszi lala, remélem jövőre nélküled. Már csak DiBenedettoban bízhatunk, h kirakja ezt az elképzelések nélküli gyökeret.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.04.29. 19:16


fradista romanista írta:Amúgy ha este az Udinese hozza a közelezőt, a bronzéremért 4 db 55 pontos csapat fog kűzdeni! :)))

Mi meg b*szhatjuk még az európa ligát is. Remek egy év a nyáron 3. legtöbbet költő csapattól.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.04.29. 18:32


Genoa..... tavaly még 2 első osztályú csapat is játszott abban a szép stadionban, jövőre lehet egy se. A csapatot sajnálom, de az elnökük kudarcának csak örülni tudok.

Amúgy ha este az Udinese hozza a közelezőt, a bronzéremért 4 db 55 pontos csapat fog kűzdeni! :)))
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron