Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.28. 16:14


Hat abban a hulye sapkajaban elegge b.zinak nez ki, szoval sanszos
Bizonyara flo nem akart cidazni, ezert padoztatta.
Kezd tisztulni a kep...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.28. 15:38


Szerintem le is bosnyákcigányozta és amikor Dzeko sírva fakadt, megnemierőszakolta.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.28. 15:24


Biztos,hogy nem az volt. Valahogy igy hangozhatott, a feleket ismerve:
-Edzo ur, az on taktikaja a mai napon nem volt a legfenyesebb. Esetleg a legkozelebbi meccsre eszkozolhetbe par modositast, ha szabadna mondanom.
- A k.rva anyadat!
- Na, de kerem!
- Jo, akkor nem jatszo egy ideig g.ci!
- Hallatlan!
- Akkor soha tobbet!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.28. 14:24


Edzői szempontból abszolút jogos döntés.
Még ha Dzeko sokkal többet tett is le az asztalra.
Ez nem egy intelligens összeveszés lehetett...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.28. 13:56


Sn, szerintem küldjétek el Friedkinéknek a szavazás végeredményét. Az biztos változtatna a kialakult helyzeten :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.28. 13:34


amennyiben feszület van a két ember között, úgy nagy valószínűséggel Dzeko többet nem lép pályára Roma mezben.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.28. 13:16


fordítsuk meg:
Lehet hogy így van, egy fikció, de ha valószínűsítjük, hogy jelenleg egyiküknek kell távoznia a békességért, akkor Fonseca a (vélhetően) saját sorsáról döntő mérkőzésre beállítaná-e azt az embert, aki akár tudatosan szabotálhat is a pályán, hisz Dzekonak kvázi ez lenne a jó felfogott érdeke is? Hát Fonseca helyében - ilyen helyzetben - én nem kockáztatnék.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.28. 12:59


Trigoria írta:
Gabesz: akkor ez kenyértörés. Vagy soha többet nem játszik Dzeko a csapatban, vagy egy ideig büntetgeti még Fonseca. :)


Majd ha a Verona ellen Mayoral mindent kihagy és cuzmizunk akkor a Portugáliába tartó gépen elgondolkozhat egy-két dolgon.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.28. 12:39


h.zsotti írta:én már megvettem a pezsgőt és minden hűtőnyitásnál kacsintgat rám.
mikor bonthatom már meg és ihatok végre arra hogy Dzeko máshol húzgálja a száját? :P

Nálam is ott áll a polcon ősz óta. Stílusosan a szurkolói tornán nyertük. :)

Gabesz: akkor ez kenyértörés. Vagy soha többet nem játszik Dzeko a csapatban, vagy egy ideig büntetgeti még Fonseca. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.28. 11:18


Fonseca nem egyezett bele, hogy a mai edzésen Dzeko csatlakozzon a csapathoz, annak ellenére, hogy a sérülése már nem hátráltatja. Továbbra is egyedül kell edzenie. Úgy látszik távol akarja tartani mindenkitől. Jó, hogy nem küldi le a primaveraba..
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.28. 08:57


De te Fonsecára is eltettél egyet, nemdebár? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.01.28. 07:01


én már megvettem a pezsgőt és minden hűtőnyitásnál kacsintgat rám.
mikor bonthatom már meg és ihatok végre arra hogy Dzeko máshol húzgálja a száját? :P
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.01.28. 00:19


Zsolti írta:Azzal mondjuk nem értek egyet, hogy Dzeko körül 2021-ben már mindenki alsóbb szintű, ő meg tartja a wolfsburgos formáját már egy évtizede. :wink: De hát másképp látjuk a dolgokat.


Oh, dehogy. Ezt én sem gondolom. Ha így lenne, már évek óta rég csíkos mezben látnánk. Azt nem tudom milyen színűek lennének a csíkok.
De még mindig képes megtartani a labdát. Pont az a gond, hogy nincs, aki tehermentesítené. Kalinic, Schick és társai jóval fiatalabbak, mégis betliztek. Salah-val szárnyaltak és ha még van 1-2 szezonunk azzal a bandával, talán újra örülhettünk volna egy Scudettonak. De sajnos Mhiki sem a dortmundi időkben látott szintet tolja, bár korához képest rá sem panaszkodhatunk. Pedro egy vicc, ezt tudtuk előre. Pont úgy, ahogy annó mondjuk Ludovic Giuly kapcsán is látható volt, hogy ez betli lesz nálunk. De legalább Pedro és Mhiki is hellyel-közzel egy normális, jólfésült, tetkóhegyektől mentes csávó. Nekem ez is sokat számít.

Örülök, hogy lehet kulturáltan beszélgetni itt, mégha nem is értünk egyet.
Forza Roma. :)
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.27. 20:46


Apropó, nem tudjátok meddig tart a téli transzferszezon ? Most is február 1-ig, vagy a Covid miatt van valami csúsztatás ?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.27. 20:24


Valóban az egyik legrészletesebb érvelés Dzeko mellett marco szösszenete. :wink:
És aki Dzekót kedveli, az kéjelegve olvassa az ilyesmit. :D
H.zsotti megírta ennek az antitézisét nem túl polkorrekt módon, az meg a Dzeko-nemkedvelőknek volt maga a gyönyör. :D
Marco, az nagyon tetszett, hogy Fonseca emberi oldalát beleszőtted a végén.
Azzal mondjuk nem értek egyet, hogy Dzeko körül 2021-ben már mindenki alsóbb szintű, ő meg tartja a wolfsburgos formáját már egy évtizede. :wink: De hát másképp látjuk a dolgokat. A támadó játék amúgy is megy, Dzeko arra nem lehet kiakadva. Olyan taktikánk van, hogy inkább a védőknek kellene morgolódniuk, de nagyon.
Tommnál meg az tetszett, hogy miután tegnap elküldte Fonsecát, Dzekóról is lemondana a nyáron.
Azt hiszem, hogy ha lenne olyan szavazás, hogy mindketten maradjanak, vagy mindketten menjenek, akkor a mostaninál is nagyobb különbség alakulna ki a közös távozás javára. :)
(Borzasztó gyerekesen hangzik, de nekem is hasznos ám, ha Dzeko marad. A PES-ben ugyanis 85-ös erősségű. Ha eladjuk, én is eladom. Még hasonlót sem fogunk venni helyette. :lol: :lol: )
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.01.27. 19:26


Marco basszus! Kitűnő hozzászólás!!!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.01.27. 19:12


Zsolti írta:Marco, a végén Allegrit akartál írni, nem? :wink:


Igen, köszi. :)
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.27. 18:10


Marco, a végén Allegrit akartál írni, nem? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.27. 18:06


Gyönyörű alliterációval zártál, tomm. :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.01.27. 18:06


Bocs, hosszú lesz, de kiírom magamból.

Én egyértelműen Dzeko mellett vagyok, persze az edzővel való vitának is van módja. Ugyanakkor egy csapaton belül lehet olykor csúnyán beszélni. Aztán ki kell békülni. Ennyi.

Összességében azt látom, hogy Dzekonak is elege van abból, hogy amióta idejött, folyamatosan erodálódik a csapat. A második évében ez az ember gólkirály volt nálunk. Előtte Totti volt tőlünk gólkirály 2006/07-ben, azt megelőzően pedig Roberto Pruzzo 1985/86-ban. Azért ezt tegyük el egy picit… az házi gólszerző örökranglistán a 3. Amikor ideigazolt, akkor ilyen minőségű volt a keretünk: Szczęsny, Castan, Maicon, Manolas, Emerson, Nainggolan, Strootman, Pjanić, Keita, De Rossi, Florenzi, Perotti, Totti, Salah, Gervinho, El Shaarawy.

Ami a következő szezonra (amiben gólkirály lett) gyengült.
Ő beszélte rá Kolarov-ot, hogy ide igazoljon, aki óriási nyereség volt a klubnak.

Milyen edzőkkel dolgozott eddig? Felix Magath, Roberto Mancini, Manuel Pellegrini, stb. Látott már ő minőségi edzőt és kivitelezhető taktikát is. Nyert Bundesliga-t és Premier League-t is. A csapat egyik legokosabbja, aki labdatartásban még mindig világklasszis.

Sajnos nincs már olyan, aki terhet vesz le a válláról, neki szinte mindig játszania kell az utóbbi években.

Ennél nagyobb probléma a keret minősége. Gondoljunk bele, hogy egy játékos, amikor lemegy edzésre, akkor pontosan látja, hogy a társaknak milyen képességei vannak. Ha valaki, akkor ő be tudja árazni a saját csapattársait, mert elég minőségi csapattagokkal labdázott együtt az évek alatt. Tudom milyen érzés az, amikor azt látod, hogy akinek passzolni kell, egyszerűen béna. (Az ellenkezőjét is átéltem, az se jó persze...) Nehéz a lelkesedést fenntartani. Kumbulla nem Manolas. Pelle nem Totti. Karsdorp és Maicon összehasonlítása fáj. A Pjanic, Strootman, De Rossi, Nainggolan pedig olyan kvartett, amit a világ végéig tudnék nézni.
Hova jutottunk? Egyre kevésbé kvalifikált csapattársai vannak és akkor ráadásul jön egy edző, aki hülyeségeket csinál. Másodszor szakadt el nála a húr, másfél év alatt. Közben pedig volt pár megalázó vereségünk, csak most ősszel (Napoli, Atalanta, Lazio). Egy ponton persze, hogy kiszakad belőle. Mellesleg Florenzivel jóban voltak, nagyon.

Sokaknak nem tetszik, hogy nem támad le, "lazázik". Ibra nyilatkozta pár hete, hogy ő már nem fog ész nélkül letámadni, mert spórolni kell az energiájával, hogy akkor legyen, amikor fontos. "Ha letámadok, akkor nem fogok gólt lőni, vagy azt a kulcspasszt kiosztani." Ez Dzekora ugyanúgy megáll, nem 26 éves már.
Örök vita, hogy Dzeko flegma. Még az is lehet, bár ezzel sem értek egyet. De nehéz játékosként azzal is azonosulni, hogy a falábú szélső társad, saroktól-szemöldökig kivarrva, akinek be kéne tudnia adni a labdát, miután 2 embert lekötve megtartottam és kiraktam neki a szélre, az képtelen értelmesen megcsinálni bármit. Pedig most ez van.

Én megértem Dzeko-t. Nagyon kellemetlen volt nekem is, amikor játékosként azt láttam, hogy a saját edzőmnek fingja sincs arról, hogy mit csinálunk és nem ért hozzá. Az más kérdés, hogy én levezettem és az egy amatőr csapat volt ezért én nem idegeltem ki magam rajta. Másrészt velem nem mert vitatkozni az edző, mert olyan ligákból volt aranyérmem, ahová ő csak nézőként jutott be. Dzeko és Fonseca helyzetében ugyanez a valóság, osztálykülönbség van. Dzeko még mindig a keretünk legjobb játékosa. Fonseca pedig…

A portugál mellett azonban egy dolgot le kell írjak. Emberileg kifogástalannak tűnik, már ami látszik. Korrektek a nyilatkozatai, szereti a játékosait. Uriember benyomását kelti, ami nekem fontos (Sarri pl. nem tűnik annak.) Fejlődik is, csak lassacskán. És ezzel nem is lenne baj, de erre most nincs idő, vagy ezt nem nálunk kell. Különösen benne az őrült évben, amikor egyébként simán bajnokok is lehetnénk, olyan összevissza eredmények és körbeverések vannak. Én remélem, hogy Dzeko marad. Girould, mint csere akiről szó van pedig maradjon ott ahol van, mert tőle viszont kiráz a hideg.

Legkésőbb nyáron Ancelotti jönni fog, mert ezek az amerikaik nem hülyék. Állílag a Napoli-t és a Chelsea-t is kikosarazta és nem mellesleg Ancelotti már jelenleg is Rómában él. Bizakodom, mást nem tehetek...
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.27. 17:31


Tegyuk hozza, hogy dzeko 35 eves, ugyhogy remelem nyaron lelep.
Ettol fuggetlenul fonseca menjen tegnap.
De mivel erre kocsi az esely, jo lenne hetvegen kikapni vagy 4-0ra es megnezni, hogyan tudnak repulni a mozambiki madarak!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.27. 15:56


Zsolti írta:Ez tuti?


https://romapress.net/2021/01/26/lorenz ... o-fonseca/

A Sky Sports szerint az.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.27. 15:11


Ez tuti?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.27. 14:33


Zsolti írta:Maradjon, játsszon, csak vegyék már el tőle azt a ki.aszott karszalagot!


Megtörtént. Pellegrini az új kapitány.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.01.27. 14:19


JOSBOMO írta: Sajnos Fonseca határait látjuk, Allegrivel nagy csapat lehetnénk, abban biztos vagyok.

Ezzel a kerettel azért nehezen hiszem, van egy-pár hiányposzt. Pontszámra ezt a félévet nagyjából kimaxolta a portugál, 3 rangadó miatt van hiányérzet és a sors furcsa fintora, hogy mindhárom csapat mögöttünk tanyázik a tabellán - jelenleg.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron