Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.08.17. 18:49


Úgy olvastam, hogy negyedik kapus poszton óriásit léptünk előre. :D
És tényleg. Nem hiszem, hogy valakinek még ebben a ligában van jobb negyedik számú kapusa, mint nekünk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.17. 18:32


Érdekes lesz a csapat, mert így hogy nincs SES valakinek rúgnia kell majd a gólokat. Ünder jobb lesz nem kérdés, de másik oldalt Kluivertnek vagy Perottinak fel kell nőnie a feladathoz. Középpályát most erősnek érzem. Pellegrini-Diawara-Veretout jó lesz szerintem. Nem egy NINJA-STROOTMAN-DDR hármas, de nem is lesz BL legjobb 4. Kapus poszton óriásit léptünk előre, ez a védelemnek is biztonságot fog adni. Manolasért nagy kár, de lehet Mancinival aranyat fogtunk.
Ha hozunk egy védőt, akkor azt mondom, hogy a támadósoron kívül mindenhol erősödtünk, tehát 4. hely meg lehet. Ha nem hozunk védőt, akkor 5-6. hely köré várom a csapatot.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.17. 18:29


Idozavarba kerultel? :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.08.17. 16:42


Na, akkor megmondom mi lesz:
1. Kiestünk
2. Bajnokok leszünk
3. Egyik sem.

Szezon végén majd beidézem magam, hogy már mikor megmondtam :)

Egyébként az eladások hiánya baromi fájó. Dzeko 3 év gáz, 3.5 milka egy senkiért hülyeség. A többi nem volt rossz. Persze csak a körülményekhez képest. Petrachi háromnegyed.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.08.17. 08:19


Szerintem Dzeko hosszabbításánál a cél a fizuja csökkentése volt. Ő semmiképp nem kapott emelést most a hosszabbítással, sőt szerintem ha ügyesek a klubbnál, akkor több teljesítmény arányos bónusz jött be.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.17. 07:59


Vegyes érzéseim vannak, amikor olvastam -magam is meglepődtem miért- valamiért örültem a hírnek. Talán a meglepő volta miatt, talán a pozitív előszezon miatt. Volt pedig nemrég hír arról, hogy dolgoznak a hosszabbításán, de egy percig se gondoltam, hogy van most erre reális esély.

"2. fázis:
Nincs már eladási kénszer. Dzeko menne, a helyére szánt Higany nem jönne. Megpróbáljuk Dzekot jobb belátásra bírni. Cimborája, Kolarov biztosan marad (CD legyen?), SES -akivel nem jött ki jól- pedig el lett küldve. Az edző folyamatosan dicsérte."

...úgy látszik működött az általam leírt 2. fázis, azt hittem, Interes híreket olvasva, hogy nem vált be.

Örülök, mert -ahogyan többen írták- nincs reális esélyünk jobbra limitált pénzzel. Így a meglévő pénzeket védőre költhetjük, persze ha van. Az is biztató, hogy ezek szerint ő jónak látja/véli a jelenlegi irányt, lát javulást, másképp lépett volna. Az is jó jel, amilyen motivált volt az előszezonos sörmeccseken, és hogy jól ment neki. Lehet, idén egy motivált Dzekot látunk.

Nem örülök, mert szerintem anyagilag jobban megérte volna eladni. Persze, ha ezen múlna a jó szereplés (aminek köszönhetően a többi játékos értéke is nő) és a BL elérése (legfőbb pénzforrás), akkor természetesen anyagilag is megéri. Ezt sose tudjuk meg, mással mi lett volna, az meg majd kiderül vele meglesz-e a BL. Nem örülök, mert van rizikó a motiváció elvesztésében, és nem örülök, hogy egy 33 évesnek 3 éves szerződést adunk, ahelyett, hogy eladjuk jó áron. Nem örülök, mert szeretnék fiatal csatárt látni elől. Remélem Csikket jó helyre kikölcsönözzük ezek után, ez a minimum, szegényt nem nézném még egy idényig végéig a padunkon.

Ja és örülök annak, hogy Higany a Dzsuvások nyakán marad, a Sintérek meg pánikvételbe kezdhetnek.
Összességében most inkább örülök a maradásának, elől jók lehetünk. Már csak a védelmet kéne befoltozni még egy hátvéddel, és futhatunk egy jó szezont.


Cejas gondolataival egyetértek, bár most a bő esztendő van a 3 ffp-s szezon közül, de anyagilag nagyon elszálltunk. Kérdés van-e még pénz védőre. Jövőre két opció is életbe lép, azokat is ki kell fizetni valamiből. A létszámfelettiek pedig nem eladhatóak, most már csak Defrel van, akiből láthatunk pénzt. Csoda esetén Schickből jövőre, ha jó helyre megy kölcsönbe. Jövőre el kell adnunk, és az is kérdés, hogy még az átigazolási időszak előtt kell megint vevőt keresgélni, vagy idén legalább rendben leszünk, és csak az átigazolási időben kell a legtöbbet ajánlónak eladni. Most kiköltekeztünk, de ehhez kell a jó szereplés, akkor 1-2 eladással, és azok pótlásával megúszhatjuk.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.17. 07:33


Spinazzola nem fiatal, cengiz fiatalabb volt es nem 3,5 millio, hanem tizenvalamennyi.
Osszesen, ha 120 percet fog jatszani es legalabb 2 golt kapunk rola. Es akkor meg optimista voltam.
Remenykedni persze mindig lehet, az is lehet, hogy megnyerjuk a bajnoksagot...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.08.17. 07:15


Dzeko mint vezér...
Hát mellette szerintem kimondottan frusztráló játszani. De ezt már ezerszer leírtuk. Ő csak lebasz, számon kér, mutogat, fintorog. Nyilván a rúgott góljai a lényeg, de lehet ő gólkirály, ha a többiek nem tudnak mellette kiteljesedni. Most megint minden meccsen kezdő lesz teljesítménytől függetlenül. Majd megint rájön, hogy az ő klasszisa mögé milyen balfasz csapatot szedtek össze a vezetők, és beleszarik az egészbe a harmadik forduló után.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2019.08.17. 05:58


Cejas minden gondolatával egyet értek.
Dzekonak nagyon örülök, higgyétek el jelenleg nekünk nincs jobb megoldás ár-érték arányban.
Nekem tetszik a Petrachis vonal. Sokkal jobb ez a koncepció, amelyből azt érzem, hogy tudjunk hol a helyünk, nem mint a Moncsicsi féle lufi korszak.
Igen, kellenek a 3, 5 milliós olcsó, fiatal játékosok, akik akarnak fejlődni, szerintem Cengiz se volt sokkal ismertebb annak idején.
Igen, kellenek a fiatal olaszok (Mancini, Cristante, Pelle, Spina), és ha tetszik ha nem kellett egy vezér is , ez pedig Totti és DDR hiányában nálam is Dzeko lett volna.
Én optimista vagyok, és várom a szezont.
Forza Roma!
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.08.17. 03:01


Petrachi jöhetett volna korábban ezzel a szerződés hosszabbítási mániájával... Mondjuk úgy május közepe felé :cry:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.08.17. 00:37


A Dzeko ügylethez annyit, hogy pénz nélkül a csatár kérdés a legnehezebb, mindig a legdrágább játékos. Valaki rúg 10 gólt és máris 40-be kerül. Még nem jó, de már megfizethetetlen.
Ha Dzeko összekapja magát, akkor lehet 4. hely, ha beletojik, akkor nem. Elég sok múlik rajta.

És mi lesz jövőre? Az a gyanúm, ha Celar véletlenül gurítana 20 gólt a B-ben, akkor is elsősorban eladnánk, mintsem rizikóznánk vele egy szezont. Pénz nem tudom honnan lenne, így ezt a kérdést hagyjuk meg akkorra.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.08.17. 00:27


Petrachi nyári munkásságát majd a következő két év eldönti. Általában az érkező játékosokat nem firtatja a nép, és többnyire a jó vagy nem rossz kategóriába esnek. Én nem bírom ki az átigazolási szezon végét, így most álljon itt az én véleményem.
Nem tudom fociban mit ad hozzá ez az öt új srác a csapathoz. Nem rossz. Persze Manolas és SES mínusz. Az én véleményem inkább költségvetés szempontú. Az előző szezont megúsztuk Manolas és Pellegrini eladásával. Húzzunk itt egy vonalat. SES és egyéb eladásokkal van kb. 20 M EUR bevételünk és talán ez egy két felesleg eladásával 50 M-ra is felkúszhat jövőre. Az érkező 5 játékos idén és jövőre kb. 120 M EUR, plusz megvettük Cristantet 21 m-ért, és ki kell csengetni Schickért 20 M EUR-t legkésőbb télen szóval a július 1 utáni idei és következő évi várható kiadásunk kb. 160 M EUR.
Semmi FFP, csak a bevétel és kiadás kb. 110 M EUR mínusz. Ha rosszmájú lennék, akkor írnám, hogy így értem, hogy Zaniolo és Under miért írtak alá nevetséges éves bérért, ami JJ fizuját sem éri el. Én arra számítok, hogy jövőre mennek.

Igen. Ilyen körülmények között nálam luxus egy 20 M EUR játékos. Ha jön valaki ennél drágábban, az csak kezdőnek, hiányposztra. Igen, nekem kell a 3 millás játékos, mert az alap hogy kereskedünk és a legtöbb 20 millás játékost nem adjuk majd el sokkal drágábban. Nálam a sok 20 M EUR játékos hosszú távon a keret teljes elértéktelenedéséhez vezet. Persze ez függ attól is, hogy milyen arányban lesznek jók ill. bukták.
Szóval én inkább híve vagyok egy Sabatini piacnak, mert nem vagyunk nagy csapat és a drágább játékosokban is ugyanannyi a kockázat. Lásd Schick.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.16. 22:39


na lássuk:
Dzeko
"Az elmúlt hetekben észrevettem, hogy a klub nagyon szeretné, ha maradnék."- jegyezte meg Dzeko.
miközben
"Még a tavalyi szezon vége előtt döntöttünk azzal kapcsolatban, hogy Edin lesz az pillér, aki köré felépítjük a csapatot."- mondta Guido Fienga.
:D :D :D :D
PERSZE :D :D

Dzeko: "Itt most minden adott ahhoz, hogy nyerjünk valamit, én pedig örömmel maradok még évekig."
Fienga: "Az elmúlt hónapokban semmi nem változott, és nagyon örülünk annak, hogy Edin is tisztában van azzal, hogy ha egy játékos nyerni szeretne valamit, akkor ehhez a Roma a legjobb hely."
PERSZE :D :D :D

amúgy nem mondom, hogy pokoli döntés ha marad, de 3 év??????????????????

na ennyit a mai nap viccéről

mindeközben:
off:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... na-2716949
https://www.youtube.com/watch?v=fayDmSvRsCk
A Bilbao a nyáron egyetlen eurócentet sem költött erősítésekre, csak felkerült a profik közé öt saját nevelésű fiatal...

lehet ezt így is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2019.08.16. 22:16


snatch írta:feree, koccinthatunk, pezsgőt mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yes,yes,yes, csin-csin :!: :wink: :flagbig:

the bomber! Dzeko for president!

http://static.skaip.org/img/emoticons/180x180/f6fcff/discodancer.gif
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.08.16. 22:15


Egész nyáron higuainnal meg llorentével ijesztegettek, így annak tükrében már én is tudok örülni az új szerződésnek.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.16. 21:45


3 éves szerződés egy 33 éves játékosnak.

Remélem csak megszivattuk az Intert és ettől függetlenül eladjuk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2019.08.16. 21:44


Hitvány egy hosszabbítás...
Három év, atyaég...
Balfaszok ezek mind.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.16. 21:40


snatch írta:feree, koccinthatunk, pezsgőt mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Szuppppper
Unnepeljuk meg, hogy iden sem jutunk be a bl-be! Ez csodalatos hir!
Ugy izgultam, nehogy olyan csatarunk legyen, aki ontani fogja a golokat, de most nagyon megnyugodtam es latom, legalabb harman vagyunk, akik a minel kevesebb golert es minel alacsonyabb helyezesert izgultunk! Juheeeeee
Ha kiesunk a serie b-be, mi hamran megvendegeljuk az egesz forumot oromunkben!!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2019.08.16. 21:15


Denko nem megy el. Alairt 2022-ig
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.08.16. 21:14


feree, koccinthatunk, pezsgőt mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.08.16. 21:05


tomm írta:Sztem neked jobb eselyeid vannak.

Szerintem is. Barbi valószínűleg - hogy fogalmazzuk ezt meg politikailag korrekten - a szakmájából adódóan nem szégyenlős és válogatós.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.08.16. 19:56


Sztem neked jobb eselyeid vannak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.08.16. 17:42


nagyon szeretném, hogy legyen egy fiatal védőpárosunk, akik kellően összeszoknak és 4-6 évig vagy még tovább együtt játszva megoldják ezeket a posztokat.
én meg Palvin Barbit. Esélye ugyanannyi :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.08.16. 17:37


Igen ezt most sajnos én sem értem mi értelme volt a második éves opciós hosszabbításnak. Az a vicc, hogy bármennyire is szar N'Zonzi, azért 16 misit megér a pali. 16 misit egy francia Lille vagy Bordeaux akárkinek megérne szerintem. Galata most nyilván 2 évre fogja kölcsönvenni aztán igen egy 32 éves játékosért már lehet nem fog 13 milliót kifizetni vagy határeset, de ez akkor is bukó.

Ha lehet választani, hogy védelem vagy csatársor még mindig azt csinálnám, hogy eladnám Dzekot és hoznék egy védőt helyette. Kapjon fél évet Schick kezdőként nézzük meg mit tud, de Defrel is ott van 10 gólt rúgott tabaly minimum, aztán ha minden kötél szakad Perotti és talán Pastore vagy Zaniolo is tud hamis 9-est játszani. (tudom F.Totti ilyen nem lesz, de tudnának). Aztán januárban lehet hozni valakit.

Amúgy kérdem ha van Dzeko + 45 = Icardi, akkor miért nincs Ben Yedder 40 misi simán és 20-ért Dzeko megy. Csak mellékszálon mondom, mert most ennyiért ment a Monacoba.

Kicsit az a bajom, hogy van Icardi, Lovren és Rugani és őket akarja hetek óta Petrachi. Miért nem érdeklődik mások után?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2019.08.16. 16:51


mcsabi írta:Ha lenne pénz, akkor már lenne védőnk és csatárunk. Olyan üres az a kassza, hogy Pallotta reggelente lehet a bostoni aluljáróban gyűjti a fizetéseket
Szerintem vagy erre, vagy arra van pénz, mindkettőre nincs elég. Azon megy a sakkozás, hogy melyik legyen az, amire költünk. Ha Dzeko marad, akkor védőre megy.

Közben Zombi hivatalosan is lépett a Galatába.
1 év kölcsön, vételi opcióval 16 misi, viszont további egy év kölcsönre is van opció, fél milláért, és akkor a lejáratkor már csak 13-ért vehető meg.
Az első üzlet, ami nekem nem tetszik. Ha szar egy év után visszajön, ha jó fél millióért maradni fog. Két év kölcsön fél millióért, aztán 32 évesen visszajön, és kezdhetünk mindent előröl, csak éppen jóval kevesebbet fog érni, és két évig eltűnik a török bajnokságban. Ez a törököknek nagyon nagy üzlet, két évig lesz egy jó játékosuk fél misiért.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 184 vendég