Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.08.19. 06:40


Szaniszló podcastje nagyon hiányzott már nekem a falkaösztön.
Mondjuk 10/10- átigazolási szezonnak ezt én nem merném nevezni mivel az általa említett 40 milliós fizetési mínusz még fent áll (Thx Monchi), ha pusztán az érkezőket nézzük akkor ha még egy vedő érkezne akkor nálam 10/10 távozók esetében a sok kölcsön miatt egyenlőre nem vagyok elégedett de még lehetek de nyilván egy Pastoret elpasszolni akkora teljesítmény lenne mint egy sztárt leigazolni. De tény hogy nagyon bíztató ez az időszak.

Személy szerint én bőven top 4be várom magunkat sőt első 5 fordulóban ott leszünk az első 1-2-3 helyen aztán majd elválik, de bajnoki cím nem reális.

Egy jó konferencia ligát simán kinézek a csapatból, már csak azért is hogy Mou elmondhassa hogy ő az első edző aki EL BL és KL-t is nyer.

Bár a Konfetti liga egy hatalmas vitatéma, én mondjuk örülnék neki ha megnyernénk, jobb mint a semmi ami 10 éve van. De egy "csicskadupla" lenne a hab a tortán (Olasz Kupa, KL) :DD
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.18. 23:19


https://www.youtube.com/watch?v=xlgLVqhcqns
szanics
de túl hosszú nekem most :(

és Szanics lesz a kommentátor az első két meccsünkön :!: :!: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.18. 19:01

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.08.18. 14:20


Közben Pedro kiköthet a Lazioban, utoljára ilyen típusú pletyka Behrami volt. Bár meg kell hagyni hogy sérülése után az öreg Pedrito kb csak a Lazio ellen villogot. Correa pótlására menne, meg kell hagyni Lotitonak van humorérzéke.
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.18. 13:41


A Barcelona komolyan bepróbálkozott megint egy Malcom manőverrel Abrahamnél? A bl zakót úgy fest még mindig nem heverték ki...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.18. 13:03


Igen, ilyesmitől tartok. Diawarával egyáltalán nem számolunk, ez nyilvánvaló, de Darboet nagyon nem szívesen jegelném még egy évig. Abszolút nagycsapat readynek tűnt tavaly.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2021.08.18. 12:55


Darboe és Bove valószínűleg mennek kölcsönbe, Diawara-t meg elpasszoljuk valahova, így azért már indokolt lenne egy Torreira típusú játékos leigazolása.

Szerk: Amúgy Zakaria az A terv, ha ő nem jön össze, akkor lehet opció Torreira . Bár az Arsenal-al nem valami jó a viszony jelenleg... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aquilani 2021.08.18. 13:05-kor.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.18. 12:05


Minden urut szívesen látok :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.18. 11:36


Üdv a kommentelők között szilardbence!

https://romapress.net/lucas-torreira-co ... te-option/
Torreirát nagyon szeretem. Szerintem jobb, mint Veretout. Vele együtt pedig atom páros lennének a védelem előtt. De nem értem miért erre a posztra keresgéünk. Veretout, Cristante, Darboe bőven megoldja és melléjük sokkal inkább egy olyan skillset kell egyes meccseken, amivel Villar vagy Pellegrini bír (aki simán hátrébb vonható). Ha Diawarát el is tudnánk adni, akkor sem ide igazolnék. De valamiért Mourinho erőlteti ezt a posztot.

442-ben sincs helye 3 játékosnak a Veretout, Cristante, Darboe, Villar négyesből.
esetleg 433-ban, de meglepne ha Mou ennyire kifordulna magából. Szóval nem értem mi a mesterterv, de baromi kíváncsi vagyok. Remélem nem az van mögötte, hogy Darboe-nak csak 10 perceket szánunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.18. 11:23


Halihó! :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.08.18. 08:53


F.Totti írta:Abraham vs Vlahovic. Úgy tűnik, hogy a szerbet is megvehettük volna annyiért, mint az angolt. Ráadásul neki a bérigénye is alacsonyabb. Mindkettőnek egy-egy jó szezonja volt (ha az aston villás champinship szezont nem számolom Abrahamnél), ráadásul Vlahovicnak az utolsó volt a jó szezonja, míg Abrahamnak az utolsó már nem sikerült. A szerb 2 évvel fiatalabb. Akkor hülyeséget csináltunk?
Egy érvet találok Abraham mellett. Angolként sokkal értéktartóbb, mint Vlahovic. A szerbből könnyen lehetett volna egy második Schick, ha szar szezont fut nálunk idén. Abrahamot akkor is vissza tudjuk küldeni egy angol középcspatnak 30 milkáért, ha tavasztól alig lát pályát. De hiába szól mellette az üzleti logika, mindent összevetve azért jobban örültem volna Vlahovicnak (vagy a még olcsóbb Raspadorinak).


Vlahovic iránti hypeot az elejétől kezdve nem értettem, volt egy remek szezonja ez tény de olyan Fioban amely szenvedett a ligában és rá épült a teljes csapat. Én ezt nálunk elképzelhetetlennek tartom (Mármint hogy Vlahovicra építettünk volna teljes mértékben) és simán benne van hogy egy nagyobb csapatban ezt nem fogja tudni véghez vinni. (Lásd Immobile, vagy Laquinta de régi Messinás Reginaldo is ez a kategória de lehetne sorolni) Abraham esetében én szkeptikus vagyok de azt nem lehet tőle elvenni hogy azért egy Chelseaben hozni ugyanazt a gólátlagot, úgy hogy van posztrivális, és a játék nem feltétlenül rád épül nehezebb mint úgy hogy ezek a lehetőségek adottak.

A szerb 85 meccs/ 31 Gól / 4 Assziszt a Fioban.
Az Angol 82 meccs/ 30 Gól / 12 Assziszt a Chelseaben.

Szerintem Tammy jobb lesz mint a szerb lett volna mert kevésbé zsákbamacska, bár szerintem ez Shomurodov nagy szezonja lesz, de mondjuk Mayorallal 3-an lőnek 30-40 gólt én már elégedett leszek elősztástól függetlenül.

P.S: Üdv a fórumnak
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.17. 19:18


Trigoria írta:Yerry Minára gondolsz?

Ja, a kolumbiai barcás srácra, aki túl jó volt a katalánoknak, ezért kölcsönadták az Evertonnak. Még mindig jobb, mint az elmúlt 5 év bármelyik Barca védője.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.08.17. 19:06


Yerry Minára gondolsz?

Nézem, nem alacsony ez a Tammy srác.
srác? már becézgeted is sn? még a végén megbarátkozol az öregapóval :D

amúgy egyre jobb megérzésem van a szezonra
jó hogy kitaláltuk ezt a tippjátékot, mert állítom, hogy az utóbbi 10-15 év legnehezebben megtippelhető bajnoksága jön
fogalmam sincs ki nyeri. Simán benne lehetünk mi is a pakliban.

Ne felejtsétek leadni a tippjeiteket a megfelelő topikban! Szombat 18:30 a határidő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2021.08.17. 19:18-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.17. 18:04


Zsolti írta:Külön edz az eladandókkal.
F.Totti, te szándékosan csinálsz a Matias Vina névből egy szóösszerántással MINÁ-t ? :) :wink:


Áh, a fenéket. Mina volt az egyik kedvenc védőprospektem, így most a tudatalattim dolgozik, hogy hozzánk igazolt :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.17. 17:48


van ilyen bagázs, hogy eladandók? ilyen láncon lóg rajtuk egy árcédula? képet miért nem látni róluk?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.17. 17:34


Külön edz az eladandókkal.
F.Totti, te szándékosan csinálsz a Matias Vina névből egy szóösszerántással MINÁ-t ? :) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.17. 16:18


Tényleg, Pedroról egy sort sem olvastam sehol, semmilyen platformon. Mi van azzal a csávóval? Számít rá Mou az edzéseken mint vizespalackos fiú?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.17. 16:07


h.zsotti írta:kiváncsi leszek én erre az "új" támadószekcióra.
Shomurodov az összefoglaló alapján elég proaktívnak nézett ki.
Tammy meg szerintem elég jó fizikumú az olasz focihoz, még az is lehet h telitalálat lesz neki.
Perezt meg állítólag nem engedi el Mourinho a Newcastlebe. Nekem mindig tetszett a fiú. Odaverekedi magát a tűzvonalba, technikás és ha kiadja eltudja faszán találni a lasztit. Egy kis önbizalom és akár ott is lehet folyamatosan.
Zanioló is elég formás. Mintha edzőteremben pihentette volna a lábait. mintha kipattintotta volna magát.


Shomurodovnak ezzel reszeltek. A Genoaban kizárólag akkor volt pályán, amikor két ékkel játszottak. Valószínűleg az első cseréje lesz Abrahamnak, aki ilyen intro után akkor is kezd vagy 3 hónapon keresztül, ha egy gólt sem lő. De fog lőni. Szóval az üzbég megy a padra. Perez valószínűleg ugyanezt fogja tenni Zaniolo mögött. A Mou nem engedi el dolgot én erős kétkedéssel fogadnám. Sokkal inkább Pinto nem tudta eladni. De cserének ő is jó lesz. Mayoral a nagy vesztese a mercatonak, mert ha nincs tervben 2 csatáros játék, akkor őt elássuk idén elég mélyre.
Rui Particio- Karsdorp, Mancini, Smalling, Mina - Veretout, Cristante - Zaniolo, Pellegrini, Mkhitaryan - Abraham
Fuzato - Reynolds, Ibanez, Kumbulla, Calafiori - Darboe, Villar - Perez, Zalewski, El Sharaawy - Shomurodov

Két komplett csapat és Mayoral+Spinazzola nincs is pályán. Bove és Tripi pedig minden bizonnyal még nem idén váltja meg a világot. És persze marad majd a ballansztból is: Pastore tuti, Olsen, Pedro, ...
Saccra a második csapatunk sem esne ki, bár rezegne a léc.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.17. 15:35


Nézem, nem alacsony ez a Tammy srác.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.08.17. 15:15


kiváncsi leszek én erre az "új" támadószekcióra.
Shomurodov az összefoglaló alapján elég proaktívnak nézett ki.
Tammy meg szerintem elég jó fizikumú az olasz focihoz, még az is lehet h telitalálat lesz neki.
Perezt meg állítólag nem engedi el Mourinho a Newcastlebe. Nekem mindig tetszett a fiú. Odaverekedi magát a tűzvonalba, technikás és ha kiadja eltudja faszán találni a lasztit. Egy kis önbizalom és akár ott is lehet folyamatosan.
Zanioló is elég formás. Mintha edzőteremben pihentette volna a lábait. mintha kipattintotta volna magát.
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.17. 13:36


Smalling összeszedett valami combizom sérülést edzésen. Pár meccset ki fog hagyni a szezon elejéről. Nézzük a jó oldalát: bizonyíthat Ibanez. Muszáj lesz, ha nem akar tartósan a padra szorulni. A hírek szerint Mou szeretne még egy bal lábas belső védőt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.08.17. 12:36


Úgy bírom ezeket a nyilatkozatokat az új igazolásoktól. Nem csak a Romára értem. Hogy a játékos céljai illeszkednek a klub filozófiájához, stb, stb. :)
Ez a sport polkorrektsége. Ha a politikus nem cigánybűnözőzhet, akkor a játékos se mondja ki azt, hogy azért jöttem el a Chelsea-től, mert harmadik számú csatár lettem. :)
Ettől még üdv, Tammy! :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.08.17. 11:57


Az atleticohoz megy 70ert
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.08.17. 11:24


Dzeko majd segít neki beszokni :D

:mrgreen: :lol:
grande Dzeko!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.17. 10:30


Ja, Vlahovic ára közben elszállt. 50-60-70 milkát biztos nem ér. Reméljük schickezik egyet az Internél. Dzeko majd segít neki beszokni :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég

cron