Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.09.02. 21:21


De flo valami olyasmit nyilatkozott, hogy o maradni akart, nem?

Pintonak az a mondata sztem dzekora vonatkozott
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2021.09.03. 07:27-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.09.02. 19:10


Mióta itt van José, SN-nel kezdünk teljes egyetértésben lenni :lol: . Én is ez utóbbi felé kezdek hajlani, elég csak azt megnézni, hogy köszönt el instán az utóbbi 3 klubjától.
https://football-italia.net/report-fazi ... ave-early/
Ezt most nem teljesen értem. N'Zonzi apja azt találta ki, hogy több pénzt kér a Romától, hogy előbb elmenjen a fiacskája egy másik csapat kispadjára, mint amennyi a szerződése szerint még járna neki a maradék egy évre? Pinto esetleg telefonálhatna Zemannak, hogy ennek a pár lázadó jómadárnak kicsit segítsen felkészülni a jövő évre. Emlékszem, hogy Totti is milyen lelkesen lépcsőzött azokkal a zsákokkal anno, Rómában meg elég sok lépcső van. Ha reklamálnak, akkor sportszerűtlen magatartás miatt 2 heti fizetésmegvonás (vagy ilyen büntetés csak FM-ben van? :lol: )
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.09.02. 17:54


ami Flot illeti, én már kezdek az utóbbi felé hajlani. Nincs az a sértés, amiért a jelenlegi vezetés/edző/DS bárki felelős lenne. Szerintem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.09.02. 15:56


szilardbence:
10/8ra értékelem az időszakot.

és akkor halljuk az érintettet, Pintot:
10-ből hány pontot adna a Roma nyári átigazolási ablakban végzett munkájáért?
"Ha figyelembe vesszük, hogy sokan azt gondolták, hogy nem leszek képes semmilyen átigazolásra, akkor talán megérdemelnénk a 8/10-et. De mindig van hova fejlődni, úgyhogy talán 7,5/10-et kellene mondanom."

nagy az egyetértés köztetek is :wink: :D

Floról: valszeg azért nem akart már nálunk játszani, ami történhetett a múltban, és amiről nem tudunk. Nyilván az örökre benne maradt, és érthető ha így nem akar maradni. De az is lehet, Flo egy büdös nagy paraszt. :D De inkább az előbbire fogadnék. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.09.02. 15:00


Akkor most Bryan Reynolds vagy Ryan Reynolds játszik nálunk? :))
Mondjuk mindegy.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.09.02. 14:22


CaptRizzo írta:1. Ő is tudja azt amit tomm, Trigo és én, hogy mi leszünk a bajnokok, és bajnokcsapat tagja akar lenni :D :D :D

Nekem mintha az rémlene, hogy ezek a játékosok nem lettek egyik sorozatra se nevezve, így ezzel sokra nem mennek.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.09.02. 12:27


Én a Flo témát elengedtem. Pintonak abban teljesen igaza van olyan játékos nem kell aki nem hal meg a mezért...
Perezben én bízom, Salernitana ellen remek volt, és a felkészülési időszakban is bizonyított, és abból kiindulva hogy elvileg ő is halállistás volt szépen visszaküzdötte magát.
Forza Carles :D
Zaniolo sérülésről ne beszéljünk, csak falra festjük azt a bizonyos ördögöt, inkább mondjuk azt hogy 2 éven belül világ egyik legjobbja lesz :D
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2021.09.02. 10:40


Két teóriám van Zombival kapcsolatban.
1. Ő is tudja azt amit tomm, Trigo és én, hogy mi leszünk a bajnokok, és bajnokcsapat tagja akar lenni :D :D :D
2. Mivel egy portugál bajnok-esélyes csapatot visszautasított és qatari csapatokat is visszautasított nagyobb fizetésért , úgy gondolom, hogy ő a tipikus esete annak, hogy nem akar ő már focizni. Nincs más magyarázat.

Pinto elméletileg a nagy triumvirátust, még megpróbálja elpasszolni, oda ahol még nem zárult le az átigazolási piac. Havi 12 milkát buknak Friedkinék, az ő elpasszolásuk azért még javíthatna ezen bőven.
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.09.02. 10:26


Én is köszi az összefoglalót, meglepő látni, hogy ennyit költöttünk kb 0 bevétel mellett, gondolom a BL ezek után kötelező Mourinho-nak.

Viszont én a távozó oldallal nem vagyok elégedett. Mondjuk ez eleve lehetetelen, amig Florenzi neve ott szerepel.
A másik, hogy nincs se eladás, se kötelező opció, tehát ha ezek a játékosok nem válnak be, akkor jövőre lehet megint csapatot keresni nekik, ráadásul az értékük is csökken.
Amúgy én Kluivertet vagy Ündert szivesebben néztem volna Perez helyett, meg Santon is jobb lett volna Reynolds helyett, de remélem Mourinho tudja mit csinál.
Perez miatt most lehet duplán imádkozni, hogy Zanilo nehogy megint összeszedjen egy nagyob sérülést.
Szóval azért lehett volan ezt jobban csinálni.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.09.02. 06:26


Szerintem, N'Zonzi Ezek után a trigoria közelébe nem jöhet. Santonra látok egyedül realitást, de csak azért mert ahogy fentebb irtam Ryanbe nem látok fantáziát. Faziot sajnálom a legjobban mert ő tényleg egy bevált emberke volt csak hát szörnyen lelassult.
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.09.01. 18:12


Szép munka, azért érdekes, hogy Ibanez és Reynolds között nincs nagy különbség. :D
Ibanez akkor Petrachi érdeme.

Egy dolog nem jött be a a szerződés bontás.. Pastore valószínűleg a párizsi kaland miatt belátta, hogy perelhető lehet és inkább lemondott a pénzről (amit pont az ő helyében nem tettem volna, mert 0 piaca van.) A másik 3 akinek volt piaca meg miért maradt?
Tehát szerintem egy Santon vagy N'Zonzi van annyira jó, hogy lehetett volna őket használni. Persze most már nem lehet, de ha máshogy nyitjuk a nyarat, nem rakjuk ki őket, akkor használhatóak lettek volna, így persze megpróbáltuk rájuk erőltetni, hogy távozzanak, ami annyira nem jött be. Ha Sarri nem ment meg minket Pedro is itt lenne még.
Szóval sajnos ez a kockáztatás nem jött be, de ha így akarták most már tartsunk ki, mert októberben szerintem kopogtatnak majd még, hogy beszéljük át, mert unatkozok otthon
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.09.01. 08:12


Nagy köszi az összefoglalóért!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.09.01. 07:59


Véget ért az átigazolási időszak, ami az utobi évek szenvedései után (Petrachi, Monchi), végre értelmes igazolásokat láttunk, annak ellenére hogy milyen problémák merültek fel.

Érkeztek:
Tammy Abraham 40 000 000 €
Eldor Shomurodov 17 500 000 €
Matias Vina 13 000 000 €
Rui Patricio 11 500 000 €

Véglegesített

Ibanez 9 000 000 €
Ryan Reynolds 6 750 000 €

Összesen 97 7500 000 €

Végre valahára a kezdőbe érkeztek emberkék, nem prospecteket igazolunk. Eddig minden igazolás több mint pozitív látszik hogy a portugál gang igenis átlátta hogy a taktikához milyen emberekre van szükség. Én a jobbhátvéd posztot kicsit lyukasnak érzem (Nálam szegény Ryan nemhogy Roma de nem is Serie A szint de cáfoljon rám.), illetve bánom, hogy Jozé nem kapott ütköző emberkét középre... na majd télen.

Távozott:

Florenzi kölcsönbe 1 000 000 € + Opció
Pau Lopez Kölcsönbe 720 000 € + Opció
Ünder Kölcsönbe 500 000 € + Opció
Jesus ingyen
Peres Ingyen
Dzeko Ingyen
Pedro Ingyen
Olsen Kölcsönbe + Opció
Kluivert Kölcsönbe + Opció
Antonucci Kölcsönbe
Coric Kölcsönbe (+ Opció ?)
Mirante Ingyen
Farelli Ingyen
Pastore Ingyen

Összesen 2 220 000 € (Ebben benne vannak a kisebb transferek is)

Nyilván ha annyit olvasunk hogy mínusz 95 millióban vagyunk akkor mondhatnánk hogy borzalmas lett az időszak (anyagi szempontból persze), DE ha megvizsgáljuk hogy mekkora fizetést sikerült elpasszolni (Pontosan 27,2 Millió csak ebben az évben) akkor más leányzó fekvése. Az hogy Pinto így vagy ugy de sikeresen kitakarította a perem 80%-át az sportszakmai szempontokat tekintve geniuszi magasság a szememben. Nyilván a nagy 3-as a Fazio Zombi, és Santon a nyakunkon maradt de mégis csak jobb 3 mint 12). Nekem személy szerint senki nem fog hiányozni a távozók közül, Dzeko nagyságát elismerem szerettem, imádtam, utáltam, kb mindenféle érzelmem volt felé az évek során, de valaki írta itt korábban hogy mennie kellett hogy új korszak kezdődjön, ezzel 100%-ban egyet tudok érteni. Kölcsön opciós játékosoknak szurkolok, hogy kivásárolják őket.

Összegzés:

Szerintem római szempontokat nézve rég nem volt ennyire izgalmas átigazolási időszak, kb 2000-es évek eleje óta nem volt ekkora befektetés a csapatba, azért 100 millió a mi szintünkön hatalmas összegek. Érződik, hogy Fridekinék tényleg akarnak itt valami nagyot építeni. Rengeteg embertől sikerült megszabadulni szintén pozitív de nem mindenkitől.

10/8ra értékelem az időszakot.
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.31. 18:04


Legyen. Én adnám :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.31. 17:46


15 misiért viszi a Napoli Anguissát a Fulhamből. Valszeg tényleg úgy volt a vezetés, hogy akkor amíg itt vannak a srácok addig állj, több játékos nem jön mert az nem pénz érte.

Elvileg a kacsa hírek szerint arabok és törökök is vitték volna NZonzit 3 évre, tehát simán jó szerződést kapott volna, de Marseille is adna neki 1 éves szerződést, de ez bolond nem akar menni. A végén még ő lesz a középpályás akit Mou akar? :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.08.31. 14:35


Ez a 19M-es érték remélem vicc. Mármint, hogy ennek közelébe se fogunk adni érte. A Portoban mondjuk nem láttam játszani, de a válogatottban konkrétan fék volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.08.31. 14:30


Nem bánnám, ha Olsennek találnánk helyet, mert azért a képességei elég jók és emberileg sem szolgált rá arra, hogy csapat nélkül maradjon. Az EB-n is jó volt, most is ő fog a svéd válogatottban védeni.

Ezzel szemben Nzonzival nem tudom mit kellene csinálni. Talán ha véletlenül fényes nappal az utcán kirabolnák... azt a csávót el kéne még takarítani valahogy, most hogy Pastore lelépett.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.08.31. 14:28


Pedro Almeida Portugál transzferguru szerint Sergio Oliveira nagyon közel a Romához.
Porto középpályásáról beszélünk TM 19 000 000-ra becsüli. 13x Portugál válogatott VKP természetesen.

Update: Elvileg kacsa
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilardbence 2021.08.31. 14:39-kor.
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.08.31. 13:32


Romano twitch/twitter oldalán írta hogy Olsen közel Sheffieldhez.
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szilardbence Dátum: 2021.08.31. 07:12


ericcartmen írta:Közben Pastoréval sikerült megegyezni, felbontják a szerződését. Nem tudom mennyit kap, de egy gonddal kevesebb.


Elvileg sikerült "előnyösen" megegyezni tehát még egy évi bérét sem kérte bár az ő esetében ez is nagyon sok.
Kiváncsi leszek ma mi fog történni, bár az hogy Pau, Under, Kluivert, Jesus, Mirante, Pastore, Pedro válogatottat sikerült elpasszolni az sportszakmailag hatalmas dolog. Remélem még egy játékos jön Védelembe/Középpályára.

Pár infomorzsa:

-Nzonzit most Marseille vinné.
-Koopmeiners Atalanta lett végül (Ezt nagyon sajnálom)
- Diawara marad
- Villar bár maradni akar mégis megpróbáljuk eladni.
- Borja 1 évig tuti marad még.

Várjuk a további híreket.
"Az elmúlt években követtem el hibákat. Nem fogom még egyszer elkövetni ezeket. Lesznek inkább új hibáim!" - J.M.
szilardbence
 
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2018.04.24. 07:40

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.30. 21:07


fogkefe1 írta:Tolisso és Boateng teljesen más poszt.

Jaja, ez megvan. Úgy gondoltam, hogy ha már a Bayern játékosokat nézünk, akkor inkább ő (tudom, már ő se az...)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.08.30. 19:35


Közben Pastoréval sikerült megegyezni, felbontják a szerződését. Nem tudom mennyit kap, de egy gonddal kevesebb.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.08.30. 16:49


Tolisso és Boateng teljesen más poszt. Tolisso nem volt rossz, sőt jól indult a Bayernes karrierje csak ház igen ő is lassan többet volt sérült, mint egészséges. Ennek ellenére igazad van.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.08.30. 16:03


Ez a Tolisso pletyka remélem csak valami rossz vicc. Neki akkor lenne értelme, ha Pastore maradna és nem akarjuk, hogy unatkozzon, hanem egy állandó partnert keresünk neki az orvosi szobába. Akkor már inkább Boateng, talán így klub nélkül lejjebb adta a fizetési igényét.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.08.30. 11:52


Mondjuk nem Arsenal, hanem West Ham, és nem most, hanem évekkel ezelőtt, de attól még tényleg nagyon jó :)
https://youtu.be/bbfy05y5Ukw
Nem sok tábor vállalna be ilyet, illetve képzeld magad a játékososk helyébe, mikor az ultráid ezt énekelik :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég