Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.27. 08:51


Hunszi írta:Cassetti bakija után csodálkozol?

nincs szó csodálkozásról, a tények: Cassetti, Cica, Rosi, Nego.....Santon
Most komolyan, mit csináljunk a felesleggel? eltesszük őket befőttnek? :)

De a kpályára is igaz az előbbi, jöhet 2 kp, és a mostaniakkal mi lesz?
Ha jól számoltam, a hivatalos oldal szerint 29 :!: játékos van a keretben, ebbe Nego és Kjaer még nincs is benne, a primaverásokat vhová úgyis elpasszolják vagy mennek vissza az ifibe, de e még akkor is sok...
Ráadásul 1 posztra 2 ember elég. :wink:

Közbe aszongyák így hogy kiestünk az uefából, és ha Boris a Psg játékosa lenne, játszhatna az uefában... :o :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.27. 08:25


Cassetti bakija után csodálkozol?
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.27. 07:32


a brazil.

Ha el tudnánk hozni Gagot kölcsönbe, az azért nem lenne rossz, és nekem is a kukázás jutott eszembe....még egy pölö Cambiasso...
Állítólag Sab elismerte hogy érdekel minket SAnton, úgy látszik nincs elég jobb bunkó a keretben. :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.27. 06:56


Gago nem rossz játékos. Csak olyan szép madridosan el lett intézve: megrágták és kiköpték. voltak sérülései de Kaka és Ronaldo érekzésével esélye nem volt hogy bekerüljön, valakit muszáj volt kitenni a csapatból hogy ők beférjenek Özilel együtt plusz még Xabi Alonso jött a helyére. én örülnék neki, ha DDR mellé lenne egy ilyen KP, és akk jöhetne mellé akár Montolivo is. egyébként meg ti tudjátok hogy melyik Fernandorol van szó a Portoból? mert van ott Fernando Belluschi az argentin, és van Fernando Francisco Reges a brazil.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.08.27. 05:21


Sziasztok!
Kicsit kiestem az olvasásból (csak a szerencsétlen meccsünkből láttam részeket csütörtökön, ráadásul az eredményt csak reggel), valaki össze tudná foglalni, hogy akkor kik is érkeztek/érkezhetnek?

Stekelenburg
Hátvéd: Heinze, Kjaer, Jose Angel
Középen:
Elöl: Lamela, Krkic, Osvaldo
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.27. 01:45


ill csereként állt be
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.08.27. 01:38


Robben és Sneijder (és Van der Vaart) csókoltat mindenkit aki azt hiszi hogy a Realból nem lehet jól kukázni. :D Más kérdés hogy Gagonak én sem örülök. Ellenben Fernando nem játszott a Barca ellen ami akár bizakodásra is adhatna okot :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.27. 00:37


Virga: :kira

Gago?
Én annyit kérdeznék csak: hányszor is jött be nekünk mostanában a Realból való kukázás?

Tottiról annyit, hogy kb kizárólag rajta múlik mikor akasztja szögre a cipőjét. Kivágni nem lehet, kihagyni nem lehet, eladni nem lehet. Tehát amíg mozog, és KEDVE van focizni, addig ő játszani fog, méghozzá a Romában, méghozzá alapemberként.
Ő "áldozatot hozott" a városért,a szurkolókért és a klubbért, hogy nem igazolt el, a klub pedig azzal fizeti ezt vissza, hogy a karrierjének utolsó éveiben évről évre egyre nagyobbat szív majd miatta. Kérdés megérte-e. Nyilván a válasz határozott igen. Az ekkora ikonoknak sztem jár is ennyi. Az meg más kérdés, hogy az ikon hogy kezeli ezt a vége felé...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.08.27. 00:01


Aldair írta:az europa bajnoki selejtezok vegeztevel

Köszi
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.26. 23:32


Aldair írta:Ugy erzem h rossz ez az atigazolasi politika. Gago? Megint ramegyunk 1 mellozott jatekosra, nem hogy inkabb megvennenk Montolivot o igazi erositest jelentene. Vagy jojjon Fernando, de NE jojjennek alibi jatekosok.


megmondom őszintén nem tudom gago mennyire jó vagy rossz de a margitnál szeretnek elhanyagolni kiváló játékosokat, szóval, hogy ott mellőzött, az nem azt jelenti, hogy tényleg gyenge
de azt tudom, hogy gago inkább védekező, montolivo inkább támadó, úgyhogy talán még nem is zárják ki egymást

és ne feledjük, itt még messze nincs vége: télen és jövő nyáron cassetti, perrotta, taddei, brighi, simplicio, juan, pizarro szintén cserére bőven megérettek, akárcsak a koruk miatt is, de nem csak amiatt...

és totti még egy évvel fiatalabb lesz...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.08.26. 22:58


Trigoria: be kell ismernem, hogy ebben igazad van, csak kicsit elkeseredtem, hogy egy volt játékosról (és egy olyan edzőről, aki egy B csapatot szép helyre küzdött fel) állítják valakik azt, hogy fogalma nincs a futballról. Elhamarkodtam egy kicsit a hozzászólásom, mert az igaz, hogy mostanában azoknak az edzőknek megy igazán jól, akiknek nem volt igazán profi játékos karrierjük (lásd akár Mou vagy Villas Boas és még sokan mások). A lényeg az, hogy én kiállok mind LE mögött, mind pedig az igazolásaink mögött, szerintem nekünk megújulásra volt szűkségünk és én egyelőre úgy érzem, hogy sínen vagyunk és előbb-utóbb sikerülhet is, de a szurkolóknak is bizamat kéne adni a megújulásnak (mondom ezt úgy, hogy tudom jól, mi vagyunk a legtürelmetlenebb "állatfaj" :) ), mert úgy gondolom, hogy az a csapat lehet igazán sikeres, akik mögött ott vannak a szurkolók, folyamatosan, bárhogy is megy. Szerintem ez az edzőváltogatás is túl gyorsan megy a mai fociban, vannak klubok, amik majd-nemhogy annyiszor cserélnek edzőt mint én alsó nacit (daily routine, mielőtt bárki rosszat gondolna rólam) és ez szerintem nem túl pozitív dolog. Adjuk meg az esélyt, csináljuk végig vele az évet és ha nem ér el semmit menjen csak, főleg, hogy ki más jönne a helyére. A megújulás egy hosszú folyamat, ezt nekünk is meg kell értenünk. Remélem most már sikerült tisztességesen és érthetően megfogalmazni, amire igazából gondoltam (+ bocsi az előző elhamarkodott hsz-ért, remélem nem bántottam meg senkit)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.08.26. 22:17


Baldini mikor fog csatlakozni a csapathoz?
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.26. 20:58


EL helyett kiegyeznék a 10. kupa győzelemnek és egy 3.hellyel :lol:

Kiestünk de én ettől független teljes mértékben LE mellett állok mert ha nem is működik a legjobban de látni némi fejlődést a játékunkban és itt páran jól írták, akarmilyen edző lehet akármilyen taktika azért illet volna nem csak egy szomorú gólt szerezni 180perc alatt...ezért meg a játékosok a hibásak nem az edző.

Amit nagyon nagyon sajnálok, hogy olyan csoportok vannak amiből semmi erőfeszítéssel tovább lehetne jútni és legalább volna pár + meccs
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.26. 18:09


Virga:
nem kötekedésként írom, de:
ez az ember amióta megszületett a futballban él

hány és hány példát látunk hogy edzőnek mégis mennyien ostobák és alkalmatlanok a foci múltjuk dacára (vagy épp azért :) )
És igen, hiszem hogy vannak szurkolók akik akár jobban értenek hozzá mint egynémely edző. Valszeg nem a szakmai részéhez (bár..) de meglátásban, bátorságban, ötletben lehet.

és ezt most nem LE-re értem, ő valszeg kiváló edző (lesz)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.08.26. 17:48


Swaker írta:Jó reggelt Barátaim!Már amennyiben lehet egy ilyen reggelt jónak nevezni.Hát Én teljesen le vagyok sújtva.Jó persze meg lehet ezt magyarázni azzal,hogy nincs még kész a csapat,de mégis meddig várjunk?Na meg persze mire várjunk?Tudniillik nemhogy erősödött vna a keret a tavalyihoz képest,hanem sztem sokat gyengült.Menezt és Vucinicet eladni Mexest elengedni úgy,hogy nincs megfelelő helyettesük azért nagy butaság volt.Krkic a Barcaban nem sokat játszott,ezért fogalmam sincs,hogy mi várható tőle,Lamelát sztem egyikünk sem ismeri így fogalmunk sincs,hogy jó játékost vettünk-e.Jó,persze tudom,ott vannak róla a videók,de még Loriaról is össze lehetne állítani egy 3 perces videot,ami alapján a madrid vitte vna el 25millió euróért.Stekelenburg esetében bizakodó vagyok majd meglátjuk.Akkor maradjon inkább Marco.Egyet nem értek,annyi nagy névvel dobálóztak.Miért nem hoztak el legalább csak egyet?!?!Mutatóba legalább,hogy "Na látjátok,megmondtuk,hogy igazi nagy sztárok is jönni fognak!".De nem.Ehelyett jön Kjaer és Osvaldo.Ebből a pénzből már normális játékost is vehettünk vna.Én csak reménykedni tudok,hogy nem léptünk mi is a Olasz foci hanyatló útjára és leszünk egy középcsapat.De mindezektől függetlenül,FORZA ROMA!!!

Nem csak erre válaszul írom, hanem úgy általában a drága igazolásokat firtatókra: Ugyan ki jönne ide hugyér-szarér játszani a lecsúszófélben lévő serie a-ba? Mert nemzetközi porondon már egyáltalán nem vunk kint, és még ha nem is estünk volna ki, a nyomorult el-re mindenki nagy ívben tojik. Egyetlen tehetséges játékos nem jön szerintem szívesen ide, mert érzi, hogy nem kis eséllyel itt ragadhat ebben a bajnokságnak nevezett kuplerájban. Jön a maradék, akiket emiatt szemtelen áron adnak el nekünk.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.08.26. 16:35


Kiestünk, ez van, nem jó dolog, megalázó stb. , de én LE mögött teljes mértékben kiállok, és az olyan hozzászólásoktól, hogy nem ért a focihoz röhögő görcsöt kapok, ez az ember amióta megszületett a futballban él, nem is értem, hogy lehet az, hogy akkor ő az edző,ha ennyi szurkoló van aki jobban ért hozzá :D másik meg az, hogy azért ennyi idő után ne vonjunk le következtetéseket. Persze, károgni lehet, hogy nem fog beválni meg stb. , mert mindenkinek meglehet a véleménye arról, hogy jó úton haladunk-e vagy sem,de azért ne állítsa már senki nekem, hogy ő jobban ért a focihoz, mint ez az ember (mert aki ezt hiszi, azért elég naiv szerintem). Más: engem már nem érdekel, hogy Osvaldo jön, meg Kjaer jön, felőlem szinte akárki jöhet, csak hasznos legyen a csapatnak, ezt pedig úgyis az idő dönti el, kiváncsi leszek tudunk-e még valakit igazolni kp-ra
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.08.26. 14:28


noname0302 írta:Idő kell.
Amikor Pep Gurabiola átvette a Barcát, 2 meccs után a sportsajtó már rúgta volna ki, hiszen 2 kiesőjelölt ellen összesen 1 pontot szerzett a csapat. Nagyrészt meddő labdabirtoklás, kihagyott helyzetek. Ezek jellemezték az akkori Barcát. Aztán fokozatosan egyre jobb lett a csapat, végül minden fronton diadalmaskodott. Türelem kell. Ha a 10. forduló környékén is eredménytelen a csapat akikor vannak gondok.


Nem bántásból írom,de elegem van a Barca hasonlatokból.
Olyan messze vagyunk a Barcától,mint Kiskunhalas a DVSC-től!
Mi legyünk az As Roma,kezdem azt érezni ide nem LE kellett volna!Hanem,mint régen egy Capello.Egy olasz karakán edző.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.08.26. 14:19


LE nyilatkozatában enyhén utalt arra, hogy vannak problémák Totti edzésmunkájával. Bár tegnap a pályán jól mozgott, de elképzelhető, hogy valóban nem azt játszotta, amit előzetesen megbeszéltek. Viszont a csapat játékának (a 2. félidőben) ez jót tett, ez nem lehetett az ok a cserére.

Értem én, hogy Totti az egy félisten, de ő is beláthatná, hogy neki 1-2, max 3 éve van a pályán. Nem szeretne még a végén egy nagyot alkotni, hogy méltóképpen búcsúzzon el a zöld gyeptől? Minden edzőt megkóstol, tudván, hogy a nép mögötte, ez bizony a csapat hátrányára válhat.

Kérek egy barátságos találkozót lekötni - nem Vasas félékkel - még az EB selejtezők előtt! Mondjuk sok lehetőség nincs, azt hiszem a spanyolok is elkezdik a hétvégén, maradnak a talján csapatok.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.26. 08:38


közben hivatalos, hogy Kjaer itt nálunk van kölcsönben 2 milláért, és év végén 7ért megvásárolható (ha jól értelmezem) :roll:
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.26. 08:25


szinte 100, hogy csúszik a bajnokság rajtja, nem is bánom :wink: én bezony nagyon várokhogy bejelentsenek még egy bari meccset, nem kutyaütők ellenébe....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.08.26. 08:00


Többen írjátok azt, hogy Forlán helyett miért Osvaldot vettük meg ennyiért. Ki beszélt itt arról, hogy Forlán szívesen igazolt volna hozzánk? Természetes, hogy egy ismeretlen nevű valaki szívesen jött ide.
Ha nem a Roma lenne a kedvenc csapatom, játékosként meg sem fordulna a fejemben, hogy a fővárost válasszam Milánó helyett. Maximum a fizetésért, de azt hagyjuk...
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.26. 06:44


nekem sem tetszik osvaldo igazolása, annyi más jobb (számomra racionálisabb) lehetőség lenne a 4-3-3ba illő támadó igazolására.

de érzem annak a lehetőségét, hogy a gyerek megmozgatja párszor a hálót és a többi igazolás miatt fogunk sírni, miatta meg mea maxima culpázni LE-nek, mert a Lamela, Angel, Kjaer, Bojan meg nem jön majd be az évben...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.25. 22:49


GrazieRoma írta:
feree80 írta:Attól félek, ha lezárul a mercato, lefut egy 4-5 forduló, látom az újakat játszani, és majd azt kell hogy mondjam, játékosokat ugyan vettünk, de qrvára nem minőséget.

(kérlek Istenem ez ne történjen meg... :) )


Ettol en is felek.
Akkor eret is vagok ha az Internek meg bejon a Forlan, Jonathan, Ricky Alvarz trio... Foleg hogy utobbi 2 nalunk is szoba kerult asszem...

ha most ez megnyugtat, utóbbival qrvára nincs kibékülve a Dk-ba egy-két interes a lassú meg érdekes mozgása miatt, ráadásul a Gasp féle 352ben nem is biztos hogy van neki helye....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.25. 22:44


Attól félek, ha lezárul a mercato, lefut egy 4-5 forduló, látom az újakat játszani, és majd azt kell hogy mondjam, játékosokat ugyan vettünk, de qrvára nem minőséget.

(kérlek Istenem ez ne történjen meg... :) )
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.25. 22:35


KriSSz írta:na most h cicinho lesérült aktuális lett a kérdés, hogy nego mikor érkezik Rómába?

Nem tudom, de azt se hogy mit akarnak vele kezdeni, mikor itt van egy Cassetti, egy Rosi, meg egy Cica is(remélem nem kap új szerződést).
bigg írta:Mintha lett volna róla szó, hogy Luis személyes kérése volt Osvaldo (gondolom ő lát benne valamit), ez esetben a vezetőség most nem hibázott. Amúgy olasz (argentin), az olasz u20-as válogatottban is játszott, és láttunk már formajavulást...

Ebben az a szörnyű, hogy nem ismer más bajnokságot, csak a spanyolt, akik onnan idejöttek, arra voltak jók hogy beégtek ezidáig...
Majd a saját börünkön megtapasztaljuk...

Ja, és ilyen Veloso féle emberkék kiméljenek, ha tényleg erősíteni akarunk, és legyen is látszatja Guarin kell, meg mondhatnák még neveket, de nem reálisak....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 41 vendég

cron