Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.08.20. 12:31


Ennek a brazil gyereknek sokat le kell tennie az asztalra, hogy befogadjam. Nagyon tezsvír színe van. Rossz, bicskás borsodi cigány. Mellesleg van vagy 40 kiló, mit akarnak ezzel a mocsári szúnyoggal? :evil:
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.08.20. 12:05


feree80 írta:jaja, 10 nap van a mercatoból, ha boris, perrotta(mondjuk őt meg qrvára nem értem, hogy mit is akar nálunk?!) okaka(bár lehet hogy már távozott) távozik, az rendben van, ez alapjaiban nem rengeti meg a romát, vagyis ez esetben nem kell újra piacra menni játékosért
ha ddr vagy bozsan távozna, gyakorlatilag a kezdőből vagy a környékéről, ismét piacra kéne menni, de ki az aki ilyenkor kezdvezményes áron vállna is meg bárkitől....
bozsan-barca ügyletet nem nagyon vágom, hogy most végleg van e nálunk, de úgy rémlik ha nem vesszük meg jövőre 28 milláért, a barcának kell megvennie 13 milláért, szal max a kölcsönadását tudnám elképzeni, de az nekünk mért lenne jó? vagy eladni, de nincs klub sztem aki azt 12 millát megadná érte, amit mi tavaly a barcának.....

szal nem racionális ez az egész, plusz nem is höbörög, hogy csak a pad jut neki, vagyis eddig nem tette.... :)

Perrotta helyében én se igyekeznék elmenni innen :) Bojan meg szépen csöndben visszamegy a barcához, visszakapjuk a pénzünk és minden megy tovább, szvsz.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.20. 10:59


Végre egy pattanásos focista :lol:

Én az este a meccs után azon gondolkodtam, hogy Olaszban más élcsapatok keretei több vagy többtíz milliós játékosokból állnak.. És akkor hogyan rúghatnánk labdába ilyen felbecsülhetetlen Taddeiekkel és olcsó fiatal haderővel..
Aztán eszembe jutott, hogy nem állunk mi olyan rosszul, mint ahogy én az elgondoltam.. Elvégre van egy 12 milliós Lamelank, 12-Destro, 28-Bojan, Felbecsülhetetlen-Totti,11-Pjanic,25-DDR, Burdi, Stek, stb..Nem állunk olyan rosszul! És tényleg reális a BL-t érő helyek egyike..van egy csomó olyan játékosunk, akiknek szezon végén talán meg ötszörözödik az ára. De én igazából akkor fogok tippelgetni, amikor lejárt az Inter ellen a mérkőzésünk. Majdnem minden poszton 2 játékosunk van, akik nagyjából ugyan olyan jók.. Nagy lesz a harc és a pályán mindenki a legtöbbet akarja majd nyújtani, mert mindenki kezdő akar lenni :) szvsz
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.20. 10:58


jaja, 10 nap van a mercatoból, ha boris, perrotta(mondjuk őt meg qrvára nem értem, hogy mit is akar nálunk?!) okaka(bár lehet hogy már távozott) távozik, az rendben van, ez alapjaiban nem rengeti meg a romát, vagyis ez esetben nem kell újra piacra menni játékosért
ha ddr vagy bozsan távozna, gyakorlatilag a kezdőből vagy a környékéről, ismét piacra kéne menni, de ki az aki ilyenkor kezdvezményes áron vállna is meg bárkitől....
bozsan-barca ügyletet nem nagyon vágom, hogy most végleg van e nálunk, de úgy rémlik ha nem vesszük meg jövőre 28 milláért, a barcának kell megvennie 13 milláért, szal max a kölcsönadását tudnám elképzeni, de az nekünk mért lenne jó? vagy eladni, de nincs klub sztem aki azt 12 millát megadná érte, amit mi tavaly a barcának.....

szal nem racionális ez az egész, plusz nem is höbörög, hogy csak a pad jut neki, vagyis eddig nem tette.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.20. 10:43


DDR remélem nem megy el, itt nem az ajánlat a lényeg. Azt gondolom, hogy van benne hajlandóság, nem véletlen volt a szerződésblama tavaly. Nincs a helyére ugyanolyan minőségű ember, másrészt az ára nem lenne visszaforgatva játékosokba, nekem ez nem tetszik. Bojannak meg sztem ez az év az utolsó esélye, hogy maradandót alkosson (és ezzel bizonyítson a barcának is) és most minden körülmény klappol. AM miért is lenne érdekünk, hogy a bajnoki rajt előtt megszabaduljunk olyan emberektől akiknek még esélyük is van a kezdőbe kerülésre?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.20. 10:17


sebastian írta:
feree80 írta:na és egy értelmetlen pletyka, most épp bozsan távozásáról pletykálnak....spurs? genoa?
még csak véletlenül se maradjon szélső támadó a keretben... :lol: (persze azért maradna, lamela, lopez)


Pont ők tudnák kifizetni év végén az árát..:D Pláne Genoa. :lol:

igazából nem a kifizetésen van a lényeg, a Roma se fogja megvenni, csak már nincs Borini és így sztem könnyebben odafér a fazékhoz.... :)
szal egyáltalán nem tartom logikusnak ezt a kcsát....


hajjal meg se ismertem
http://www.tuttomercatoweb.com/roma/?ac ... l0LTQxNTU5

mondjuk az is nonszensz, hogy precijóskától(de rühellem) tudjuk meg hogy a Roma meg akar válni Bozsantól.. :lol:


kacsa, angol, juróban ez nincs 40 milla, ha jól váltottam át
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... njury.html
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.20. 09:20


feree80 írta:na és egy értelmetlen pletyka, most épp bozsan távozásáról pletykálnak....spurs? genoa?
még csak véletlenül se maradjon szélső támadó a keretben... :lol: (persze azért maradna, lamela, lopez)


Pont ők tudnák kifizetni év végén az árát..:D Pláne Genoa. :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.20. 09:17


na és egy értelmetlen pletyka, most épp bozsan távozásáról pletykálnak....spurs? genoa?
még csak véletlenül se maradjon szélső támadó a keretben... :lol: (persze azért maradna, lamela, lopez)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.20. 08:45


Zeman papa megint odamondogatott..:DDDD

"A sportban mindenki különböző, de a Juventus az utóbbi időben csak elrettentő példát hozott a futballba."
Nyeheheeee:DD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.19. 18:32


és fordítva, ahogy néztem a csaj olasz filmekben játszott/játszik
bár lehet Londonban született, de olaszban nőtt fel? na ennyit az offos témákról itt :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.19. 18:31


Trigoria írta:https://www.google.hu/search?q=Sarah+Felberbaum&hl=hu&safe=off&rlz=1C1_____huHU478HU478&prmd=imvnso&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5hQxUI6TLuSD4gSe0YHIAg&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=1280&bih=905
jó mondjuk tetszik, hogy egy "átlagosabb" csaja van, nem egy toppocska


Angol nyelvtanulás szempontjából van vele!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.19. 18:27


ha marad, 2-3 éven belül megnyerheti - kezdek hinni benne, de pár hónap múlva jobban fogjuk ezt látni (vagy nem látni) :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.19. 17:35


Trigoria írta:
"ha maradsz, úgy jársz, mint Totti: sose nyersz semmit".
Scudetto, coppa, VB cím, EB ezüst - a nagy semmi

Scudettot ezzel a Romával nem fog nyerni, a többi viszont már meg van neki is. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.19. 17:31


https://www.google.hu/search?q=Sarah+Fe ... 80&bih=905
jó mondjuk tetszik, hogy egy "átlagosabb" csaja van, nem egy toppocska
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.19. 17:27


Trigoria írta:megvan még az angol csaja amúgy? Ha igen, az is egy ok a távozásra
http://static.blogo.it/blogdolcevita/un ... baum/1.jpg találna olaszban jobbat is :D

Uhh.. kinek a pap, kinek a paplan....
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.19. 17:21


"ha maradsz, úgy jársz, mint Totti: sose nyersz semmit".
Scudetto, coppa, VB cím, EB ezüst - a nagy semmi
amúgy persze az összes újságíró lehallgatja DDR telefonját - naná :D DDR mag hangosan mindig visszamondja Mancini kérdést, hogy a szomszéd is hallja! :D
megvan még az angol csaja amúgy? Ha igen, az is egy kis ok lehet a távozásra
http://static.blogo.it/blogdolcevita/un ... baum/1.jpg találna olaszban jobbat is :D

lassan úgy érzem hogy mindegy lesz nekem, hogy marad vagy 40+-ért megy, csak dőljön el már végre
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.19. 16:54


ha az inter és a milan véghez vinné a cassano-pazzini cserét, akkor a boris pletykák abba is maradnának. :|
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.08.19. 16:34


Xaba írta:Én vagyok az egyetlen, aki szerint maradnia kellene?


biztos h nem ;)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.19. 16:33


Én vagyok az egyetlen, aki szerint maradnia kellene?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.08.19. 16:26


fradista romanista írta:közben a gazzetta szerint az a genyó Mancini személyesen fe hívta DDR-t is, akinek azt mondta, hogy "ha maradsz, úgy jársz, mint Totti: sose nyersz semmit". DDR állítólaghajlandónak mutatkozik elfogadni az ajánlatot


de ilyeneket honnan tudnának az ujságírók..ezek mind csak kitalálják...viszont au ajánlatba lehet hogy van valami hogy hajlandóak lennének elfogadni.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.19. 16:17


a friss infok szerint a manCityajánlata 35 millió a klubnak, 8 millió/év + bónuszoka DDR-nek.
Ezt gondolom fel lehetne tornázni mondjuk 40-re és akkor nem élek a vétójogommal :)
és köszönjük meg neki szépen, hogy fél éve nem ment el ingyen, hanem hajlandó volt hosszabbítani!

közben a gazzetta szerint az a genyó Mancini személyesen fe hívta DDR-t is, akinek azt mondta, hogy "ha maradsz, úgy jársz, mint Totti: sose nyersz semmit". DDR állítólaghajlandónak mutatkozik elfogadni az ajánlatot
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.19. 11:54


A Citynek nincs annyi pénze, hogy megfizesse őt nekem :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.19. 11:47


http://www.corrieredellosport.it/calcio ... +De+Rossi+

szintén cds, szuper ajánlat(55 milla) nincs, sőt hivatalos ajánlat sem volt, viszont volt vmi informális 15 milláról LOL amit Baldini kapásból elutasított, mondjuk az angol szennylapok beárazták DDR-t, vagyis a korához mérten 20-25 milla a reális.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.19. 09:42


A CDS szerint (vajh honnan tudják??) a múlt héten Mancin udvariasan előre felhívta Zemant és informálta, hogy a City meg akarja szerezni DDR-t. ZZ azt mondta, ő örülne, ha a csapat tagja maradna DDR,de a dolog az egyesületen múlik, nem rajta.
Viszont alacsonynak tartja az összeget, amiket a sajtóban lehet olvasni.

Meg azt is írják, h,.2 napja DDR találkozót kért a vezetőségtől, tisztázandó a helyzetet, mert a sajtóhírek miatt aggódott, hogy a vezetőség esetleg hajlandó lenne eladni. Azt a válszt kapta, hogy hacsak nem érkezik egy "tisztességtelen ajánlat", mindenképpen meg akarják tartani.

Az esti meccsen különben valami teátrális bevonulást szerveznek a számára, így is hangsúlyozandó a fontosságát.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.18. 21:25


dimarzio szerint MÉG semmilyen ajánlat nem érkezett DDR-re......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég

cron