Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.02.06. 15:18


Ezek ám szép napok szeretett csapatunknál!
Legyaluljuk a zintert és DDR záradék nélkül hosszabbít.
Amúgy szerdán lesz a 25 perces meccs?
Ja igen, ha a tévé adja a meccsünket és én pont tudom is nézni, akkor ebben a szezonban még nem csalódtam (lehet azt hinném elsők vagyunk).
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.02.06. 14:57


különben DDR hosszabbításának hírére túlzott árfolyamemelkedés miatt a tőzsdén fel kellett függeszteni a kereskedést az egyesület részvényeivel
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.02.06. 14:28


"Luis Enrique? Ő nagyon sokat számított. Újra felerősítette bennem a tüzet és ő a legjobb edző, akivel valaha dolgoztam. Teljesen egy hullámhosszon vagyunk."

Cappello, Lippi, Spalletti, Ranieri, stb, stb., futottak még ... :)

Azt mondta még, hogy a kivásárlási záradék jogos lehetett volna, de érezte, hogy ez "megterhelné as kapcsolatát a római néppel"t ezért inkább letett róla :)

Azt mondta különben, h. valóban volt olyan pillanat, amikor elbizonytalanodott a maradást illetően, mert úgy érezte, a szurkolók ragaszkodása iránta alábhagyott. de aztán rájött, hogy ezért igazából ő volt felelős. (hogy mik vannak?- :) -f.r.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.02.06. 13:29


csatlakozom tommhoz

(én meg azt nem szeretem ahogy itt egyesek sarkítanak és csúsztatnak folyamatosan)
a 10 millió egy vicc DDR-ért (Eto'oval összehasonlítani hmm...hogy is mondjam...nem szerencsés)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.02.06. 12:56


nem tudom, hogy nekem szólt-e, mindenesetre nem emésztem magam, szidni én legalábbis soha nem szidtam ddr-t, nem is fogom, sőt mindig megértésemet fejztem-fejezem ki amellett, hogy ha netán elmenne.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.02.06. 06:13


Trigoria írta:tommnak sajna igaza van - ahogy mondjuk ezt egy ideje néhányan
az (alacsony) kivásárlási záradéknak SEMMI más célja nincsen, mint hogy elmehessen innen ha neki úgy tetszik
ettől még ikon, imádjuk, de a hosszú hercehurca után én már nem bízom benne úgy mint régen (nem csak direkt infókból lehet olvasni)
pesszimista vagyok? vele kapcsolatban abszúlte az :(
jogomban áll? teljes mértékben
attól hogy eleged van, attól még ez is egy vélemény :wink: kérlek ilyeneken ne húzd fel magad. Itt (még) szabad véleménynyilvánítás van.

Ha van ilyen kivásárlási záradék, ami ugye kétséges (noha annyi helyről hangoztatják, hogy valószínű, de nem kell senkinek felsorolnom azokat a játékosokat, akiket nagyon hangoztattak, hogy jön aztán mégsem talált ide), akkor is minek emészteni magunkat rajta. De még nem is az a bajom hogy emésztik néhányan magukat rajta hanem hogy ezzel kapcsolatban szidják De Rossit hogy nem marad itt, holott még nem tudunk SEMMI biztosat a szerződéséről, és ez zavar.
Az az alacsony kivásárlási záradék meg nem is olyan alacsony ha belegondolunk hogy a csatár (akikért általában többet fizetnek) Eto'o-ért (akit általában magasabbra taksálnak mint DDR-t, bár ez nagyjából csak amiatt van mert csatár) az Anzsi Mahacskala (akik többet szoktak fizetni mint az feltétlenül szükséges) 25 misit fizetett ki. És Eto'o hasonló korban volt mint most DDR
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.02.06. 02:40


Zammpa

bocs,
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.02.06. 02:37


Húúúúúúúúúú, de lkéne !!!!!!!!!!!!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.02.06. 02:07


szépek ezek a gondolatok, de talán, Totti vezérségével és a kis hülyékkel, (bocs)
Bojan?
Borini?
lesz egy Candela?

Öreg, fáradt vagyok, de AKAROK ÜVÖLTÖZNI!

Bocs, fiúk!

megyek szurkolni inkább, mint irniű

És Trigo, sna... cssshs... Nekem délután , fáztam.de megérte, merdát szarrá vertük, opp ooőőőpppő
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.02.05. 23:54


tommnak sajna igaza van - ahogy mondjuk ezt egy ideje néhányan
az (alacsony) kivásárlási záradéknak SEMMI más célja nincsen, mint hogy elmehessen innen ha neki úgy tetszik
ettől még ikon, imádjuk, de a hosszú hercehurca után én már nem bízom benne úgy mint régen (nem csak direkt infókból lehet olvasni)
pesszimista vagyok? vele kapcsolatban abszúlte az :(
jogomban áll? teljes mértékben
attól hogy eleged van, attól még ez is egy vélemény :wink: kérlek ilyeneken ne húzd fel magad. Itt (még) szabad véleménynyilvánítás van.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.02.05. 23:36


hát ez itten egy félreértés. én egy szóval nem mondtam, hogy szándékosan rosszat akarna a klubnak. sőt. pont, hogy jót akar. mint az egyik kedvenc játékosom, vagy most már mondhatom, hogy A kedvenc játékosom, rmélem marad itt. de ha valóban belevették a 10 milliós kivásárlási árat, akkor az egy miatt lehetett: be akarta biztositani magát, hogy amennyiben a csapat nem jut bl-be, elmehessen. ezért egy rossz szó nem érheti, 30 éves, még van néhány éve, hogy nyerjen is valamit. megtehette volna, hogy nem ir alá, csak ha bl-be jutunk, de ő inkább aláir, és ha nem sikerül, bármelyik csapat nevetve kifizeti a 10 misit, igy ő nyugodtan válogadhat és a roma sem marad teljesen pénz nélkül. tehát jót tett a csapatnak.

szerintem én nem voltam pesszimista, csak gondolkozom... pardon, ha ez valakit zavar...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.02.05. 22:46


tomm írta:sztem ez csak annyit jelent, hogy év végén nem ingyen, hanem 10 misiért lép le. annyira nem vagyok oda tőle....

Baromira elegem van azokból a szánalmas, pesszimista hozzászólásokkal mint amilyen ez itt. Mindaz amit tudunk erről a szerződésről, az annyi hogy öt évig tart minden más találgatás. Ehhez képest egyesek már temetik DDR-t és azt írják hogy le fog lépni év végén holott erről semmiféle direkt infónk nincs. A tények a következők:
1. DDR az AS Roma játékosa
2. Nem írt alá előszerződést semmilyen csapattal és nem is tudni hogy az orra alá dugtak volna egyet is.
3. Aláírt szerződése van az elkövetkező 5 évre.
4. Az szezonban az utóbbi évek legszebb játékát nyújtja.
5. Az egyetlen információ amit a szerződésével kapcsolatban mondott az az volt hogy a szurkolók értesülni fognak arról hogyha elmenni szándékozik
6. Imádja a Romát a városban nőtt fel és itt dolgozik az édesapja is.

Ezek az információk (elnézést ha kihagytam volna valami fontosat) számomra nem azzal a konklúzióval végződnek mint egyeseknek de megértem hogyha másnak más a véleménye. (Már csak azért is mert mindenkinek - engem is beleértve - jogában áll hülyének/pesszimistának/naivnak lenni) De kérek szépen minden kedves szurkolótársat, hogy ezt a kitűnő játékost, ezt az ikont tiszteljük meg annyival, hogy amíg mást nem mond ő, vagy a klub, addig feltételezzük róla hogy nem akar szándékosan rosszat szeretett klubunknak. Légy szíves feltételezzünk már egy kis jót az emberekről. Lehet hogy nem csak ebben a helyzetben lesz hasznos ha megtesszük.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.02.05. 19:34


a kivásárlási opció csak az átigazolási időszak utolsó hónapjában lesz érvényes
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.02.05. 19:17


sztem ez csak annyit jelent, hogy év végén nem ingyen, hanem 10 misiért lép le. annyira nem vagyok oda tőle....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.02.05. 18:52


ez a hír Fb-on 10 perc alatt 1735 like-ot kapott. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.02.05. 18:46


FRISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

megvan a deal, DDR hosszabbít 5 évre.
Baldini jelentette be a meccs után, a részletek holnap 1/2 12-kor sajtájon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


szép nap ez a mai :D :D :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.02.04. 16:24


Néhány fotó Marquinhoról Trigoriában, lejattolt a Capitanoval is, biztos ami biztos :D

http://www.asroma.it/en/news/news.html?id=4133
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.02.04. 14:14


Frisssssssssss
a rószaszín újság azt írja ma, h. kész DDr szerződése: 5 éves, csak 10 millió a kivásárlási ár, viszont csak egy bizonyos ideig érvényes. A gázsiról nem szólnak. Maholnap aláírják.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.02.04. 13:38


szezon előtti utolsó hónap? tehát akkor augusztus elején? mondjuk nem értem h ez a klubnak miért jó a legnagyobb fogások pont az utolsó hónapba szoktak lenni, szerintem a következő szezont 90% h DDR nélkül kezdjük. egyszer már írtam, szerintem csak azért nem ment el most nehogy azt mondják a szurkolók h cserben hagyta a csapatot és még pénzt sem kaptunk érte mert ha így lett volna többet nem kellene rómába mennie szerintem, viszont olyan nagy pénzt sem akart kivásárlási árnak mert akk lehet ittragadna, és ő úgy érzi h 10 millió megfelelő ár érte pedig nem az :/
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.02.04. 12:14


Kérhetsz, de nem kapsz :D :P

Na most akkor lesz vagy nem lesz meccs holnap?
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.02.04. 11:19


értettem! kérek engedélyt! :oops: :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.02.04. 10:56


Ejnye. Egy honlapszerkesztő csak üljön a fenekén a gépe előtt, és ne kóbászzojjon össze-vissza a nagyvilágban :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.02.04. 10:36


bocs srácok, kicsit offline voltam most másfél napig, azzal voltam elfoglalva, hogy a malev kidőlése után mivel jussak haza Londonból még a hó előtt :)

de már újra itt vagyok
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.02.02. 23:35


így van, Pjanic jó, de nem zártam a szívembe még, ellenben Lamelával, akit fene se tudja miért, de istenítek :D - nekem az a srác KELL a csapatba :wink: :)
De az is tény, hogy amíg a föld geoid alakú, addig Taddei nálunk játszik!
:D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.02.02. 21:44


Álomnak nem rossz:) De az is tény, hogy amíg a föld geoid alakú, addig Taddei nálunk játszik!
És igazad van Trigo, de viszont én azért sajnálnám Pjanic-t. Ő nem csak ígéretesnek tűnik, hanem egész jól mozog a pályán! Igaz, hogy nem nélkülönözhetetlen, de viszont ez ugyan így igaz Lamelara is. Az utóbbi időben, sajnos ő sem alakít semmi maradandót:(
De mi (legalább is én) türelemmel várom a változást:-) :asr3: :flagbig: Mondjuk feleslegesen lenne a türelmetlenség is...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron