Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.09.03. 18:37


Trigoria írta:
mcsabi írta:Te jó ég, 10/7 :shock: :shock: Téged aztán könnyű boldoggá tenni, már Trigo 4,5-esénél is néztem de ez messze felülmúlja.

én meg a 10/1-re néztem. Mert ugye akkor elvileg ennél nálad nem létezik rosszabb mercato :wink:

Igen, pedig tudjuk hogy lehet. 2018 nyara. :D :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.03. 18:07


Dehogynem, a 10/0.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.03. 18:03


mcsabi írta:Te jó ég, 10/7 :shock: :shock: Téged aztán könnyű boldoggá tenni, már Trigo 4,5-esénél is néztem de ez messze felülmúlja.

én meg a 10/1-re néztem. Mert ugye akkor elvileg ennél nálad nem létezik rosszabb mercato :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.09.03. 15:49


Ja, ugy ertettem, csak rosszul irtam, de errol is petrarchi tehet 8)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.03. 15:47


Tomm: egész pontosan mi fizettünk még pénzt spina-ért luca mellett
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.09.03. 15:28


Nalam petrarchi 0/0, kapott egy szep nagy kupac locitromot es 0 pluszpenzt. Nem volt lehetosege es nem is varazsolt. Ami pozitiv, hogy nem adta el zaniolot es undert, ami ezt annulalja, hogy elpasszolta pellegrinit spinazzolaert es penzert. Hm. Ahogy ezt leirtam inkabb 0/-3.
A tobbi ideny kozben kiderul, de a szemem visszatevedt pellegrini nevere es emiatt 0/-4re modosult menetkozben. Jo legyen 0/-5, itt megallok. F.szt 0/-6
Pallotta a ddr ugylettel a -100/-vegtelenre ugrott
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.09.03. 15:20


Engem kapásból boldoggá tett a Mancini-Pau Lopez kettőssel. Onnantól kezdve csak pillázok hogy kik jönnek.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.03. 14:21


Te jó ég, 10/7 :shock: :shock: Téged aztán könnyű boldoggá tenni, már Trigo 4,5-esénél is néztem de ez messze felülmúlja.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.09.03. 14:16


Igen, sajnos jól indult a Mercato aztán jött a valóság, hogy Monchi betlijeit nem lehet eladni. A másik vicc, hogy vettünk 4. kapust. Mindenki tudta, hogy már nem fog kelleni Olsen. Nyilván a legjobb ajánlat is 2 millió ha lehetett is érte. Másik hiba. Volt 5-6 középpályás a csapatban. Mindenki sejti, hogy N'Zonzi nem fog kelleni, nyilván nem jön majd érte ajánlat.
Elején jól indult majd picit megfáradt a történet és a végén átment kapkodásba.

Ennek ellenére elégedett vagyok, amit lehetett azt Petrachi megcsinálta. Ide Alderweireld sose fog jönni vagy Icardi. Ezek a nyár viccei voltak valljuk be öszinten.

10/7
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.09.03. 13:42


SPQR, szinte biztos, hogy pont ezeken a neveken/posztokon csúszott meg a mercato tervünk. A bevételeink nagy része gyakorlatilag a mercato első hetében meg is jött. Manolas, SES, Pellegrini eladása hozott 75 milkát. És akkor ott volt még Nzonzi, Pastore, Karsdorp, Gonalons, Gerson, Olsen, Marcano, Santon, Kolarov és Coric. Kizárt hogy értük ne terveztünk volna legalább 40M bevételt (fixen az opciókon felül). A tervekben alsó hangon 115M elköltendő pénzünk volt kapusra, 3 védőre, egy DMre. Spinazzola és Diawara adta magát, így maradt 65M kapusra és 2 védőre. Így álltunk a mercato legelején.

Pau Lopezért nem sajnáltunk sokat fizetni, mert akkor azt hittük, hogy a maradék negyvenpár milla elég lesz két védőre. És elkezdtük a tökölést Alderweirelddel, mert közben meg kezdett összeomlani a bevételi oldal, ami végül 15M cash lett a 40M helyett. Azaz a 115 milka hirtelen 90M lett, amiből akkor már a 3 érkezőre elszórtunk 74-et. De itt már nem tudtad visszacsinálni Pau Lopezt és Diawarát sem. Petrachi rettentő rutintalan volt a tervezésnél :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.03. 13:34


Augustus C. írta:Azt hittem, a Cavani deal-felvetésre írtál valamit. :D Direkt miattad írtam azt... :D Na mindegy!

ezt nekem? ŐŐ vettem a lapot, de már nem álmodozom róla, így már reagálni se volt kedvem rá amikor írtad :( Még ebből az ocsmány mezből is vennék egyet a nevével. :))
(Bár.... nem, ebből semmi pénzért nem vennék :D Esküszöm nektek, ha ingyen hozzám vágnának egyet ebből a villámos istencsapásából, azonnal eladnám, soha fel nem venném, anynira rusnya)

ja és nálam Petrachi kap egy 10/4,5-t :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.03. 12:30


F.Totti írta:
Hunszi írta:Már nem azért, de a hulladékot ki az, aki képes lett volna eladni?


Így és ennyiért? Bárki.

Pontosan, ezt szerintem még maga Monchi is jobban levezényelte volna

SPQR írta:előkerül valami csiszolatlan gyémánt; kizárnak konkurenseket előlünk. :)

Ahhoz nem ártott volna olyan játékosokat igazolni, akik nem kölcsönbe jönnek és nem 30 év körüliek. Talán Mancini az egyetlen, akire ez ráillik, a többiek pénzügyileg egészen biztos bukták.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.09.03. 12:28


Ha elokerul egy csiszolatlan gyemant, akit megcdiszolgatnak, akkor azt eladjak 50-70-100 millioert. De azzal sem leszunk semmivel sem elobbre, mint ahogy az alossonert kapott 75 (?)millio sem segitett jottanyit sem. Amig ilyen az elnok hozzaallasa, magyaran amig o az elnok, addig semmifele valtozas nem varhato.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.09.03. 12:05


Hunszi írta:Már nem azért, de a hulladékot ki az, aki képes lett volna eladni?


Így és ennyiért? Bárki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.03. 11:58


Zappacosta 1 hónap off
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2019.09.03. 09:47


Már nem azért, de a hulladékot ki az, aki képes lett volna eladni? Senki...örüljünk, hogy a többség kölcsön + opcióval elment. Hátha lesz egy jó évük s aktiválják az opciót.

Én se vagyok elragattatva az idei mercatótól, de be kell látni, sok mozgásterünk nem volt.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.03. 09:40


F.Totti írta:Azaz jön majd megint egy kényszerértékesítés.

Spinazzola iránt tuti lesz nagy érdeklődés, 50m-ért eladható :lol: :lol:
Viccet félretéve, Ünder és Zaniolo a két ember, akit el tudunk passzolni, utána nincs játékosunk. Riccardo se tudom mennyire viseli jól, hogy ha még párszor el akarják sózni bagóért.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.09.03. 09:34


77,5 milkáért vettünk játékos és 97,8 millióért adtunk el. A gond csupán az, hogy a fenti összegeken felül van 48 milka fizetendő opciónk, amit fizetni is fogunk, de a nekünk fizetendő 81,1 millából alig fog valami befolyni. A mérleg csak cashflow alapon pluszos, egyébként megint többet költöttünk, mint amennyi bevételünk volt. Amivel még nem lenne gond, ha erősödött volna a csapat. De nem okvetlenül érzem így. És a jövő évi ffp deadline-nál megint lesz 30-35 milliónyi deficitünk. Azaz jön majd megint egy kényszerértékesítés. 3 játékosunk érthet ennyit: Zaniolo, Pellegrini és Ünder. Esetleg még Mancini vagy Antonucci, ha nagyot futnak idén. Na hozzájuk inkább ne kezdjen el kötődni senki :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2019.09.03. 09:19


Augustus C. írta:Petrachi: 10/4.

Elég magasan értékeled. A hulladékot csak kölcsönbe tudta adni, ez az NZonzi deal, hogy 500k-ért még egy évre megkapják, meg egyenesen borzalmas. 2 év múlva egy török ligában játszó 32 éves franciát fogunk visszakapni, akit fizethetünk addig, ameddig le nem jár a szerződése, vagy ingyen odaadjuk valakinek. Nem hiszem el, hogy kötelező opciókkal nem lehetett ezeket kipenderíteni. X számú meccsen pályára lép, akkor tartsák meg. És akkor nem szóltam arról, hogy a Roma jövőjét is simán eladta volna bagóért. Luca távozott is, inkább ment volna el Santon, Gonalons, Nzonzi 25-ért összesen, hogy rendbe tegyük a pénzügyi dolgokat, de ami ezen felül még aggasztó, hogy ki tudja min múlott az, hogy Riccardi és Celar nem lett a juhok játékosa (voltak olyan pletykák, mely szerint ez előbbi intett be, hogy oda ugyan nem megy)
Ami az érkezőket illeti, Spinazzola injury historyját kb. megint nem nézte meg senki, közel 700 napot volt sérült a transfermarkt szerint az elmúlt 4 évben, érte adtunk 30m-t (legalább lesz, Pastorenak társa). Érkezett még egy kapus, de ha komolyan ezt a védelmet tervezték meg, akkor Mirante is tökéletes lett volna erre a szezonra, mögé meg leigazolják szükség esetére Dibuszt, mert a gólok idén nem a kapusokon fognak múlni.
Az átigazolási időszak ezen pontján elfogyott a pénzünk, szóval a Monchi által lebeszélt Mancini üzletetre még ráírta a nevét, elhozott egy Veretout-ot kölcsönbe, aki akkora fogás volt, hogy azóta se lépett még pályára a Manolas üzlettel érkező Diawarával egyetemben (na jó, ez utóbbi már felhúzta a Roma mezt csereként).
Úgy tűnik Pallotta is meggondolhatta magát és egy fillért nem mer Monchi után sportigazgatóra bízni, így a jó öreg Gianluca elment angliába és becsengetett minden klubhoz, hogy van-e esetleg olyan játékosuk, akire nincs szükség a következő fél/egy évben.
Szokás szerint megint úgy vágtunk bele a nyárba, hogy akkor jön Conte, Bailey, Diaz, valami szuper védő, Barella, Belotti, a jó öreg Jim is hetente lenyilatkozta, hogy most akkor világverő csapatot építünk, aztán lett belüle egy - elnézést mindenkitől ezért a jelzőért - szarkupac. Remélem az amcsi a szeptemberi utazását 2030-ra halasztotta és semmi nyilatkozatot nem fog tenni, mert okádok már a hazugságaitól.
Ami Petrachi-t illeti 10/1-et azért kap, mert Ünder és Zaniolo szerződését meghosszabbította, különben inkább a 100/4-et javasoltam volna
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.09.03. 09:04


Darmiant én is sajnálom. Kétposztos védő, de valószínűleg túl deffenzív Fonsecának. Santont is el akartuk adni, csak nem sikerült. Karakterre valóban hasonlítanak, csak épp Darmian sokkal jobb.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.03. 03:17


Azt hittem, a Cavani deal-felvetésre írtál valamit. :D Direkt miattad írtam azt... :D Na mindegy!
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.09.03. 00:30


Augustus C. írta:
Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/manchester-united-tavozik-az-olasz-vedo-hivatalos-2719715
Darmian szar lett volna nekünk?

Mi a különbség Darmian és Santon között? :D Ugyanaz a poszt, kor, nemzetiség és ugyanúgy sérülékenyek... :D Elég nekünk Flo, Zappa meg Santon a jobbhátvéd posztra.

hogy Darmian 36x volt eddig válogatott. Santonnal nagyobb bukta nem lehetett volna. De nyilván nem mellé, hanem helyette gondoltam. De igazból nem gondoltam én ezt végig, csak kérdeztem, hogy ő miért nem jött szóba:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.02. 23:23


Szerintetek ki a nyári szezon legjobb igazolása? Talán Pau Lopezt és Mkhitaryant kell kiemelnünk.
Két nehezen kimondható név van az elit futballban: Mökitarjan, meg Álderweijeieldeld. Legalább elég lesz az egyszerűbbet megtanulni. :D
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.02. 21:55


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/manchester-united-tavozik-az-olasz-vedo-hivatalos-2719715
Darmian szar lett volna nekünk?

Mi a különbség Darmian és Santon között? :D Ugyanaz a poszt, kor, nemzetiség és ugyanúgy sérülékenyek... :D Elég nekünk Flo, Zappa meg Santon a jobbhátvéd posztra.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.09.02. 21:52


Gonalons (igen, ő még a mi játékosunk volt :D) meg a Granadába ment. Természetesen csak kölcsön. Tök jó volt ez az uccsó nap, volt nagy pörgés. :) A mercatorol: egyértelműen kijelenthető h szemét eltakarítás történt nálunk, meg hoztunk pár ismert arcot, legtöbbször kölcsön, akik megszakadni nem fognak a Roma mezéért.
Petrachi: 10/4.
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 70 vendég