Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2011.05.28. 09:13


Taddeit eladjuk a madridnak 30 millaert :)
es minden rendben lessz.
Riset a liverpoolnak 15 ert lesz penz uj jatekosokra jon Deschamp edzonek es mi leszunk a bajnokok de szep is lenne :):):):)
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.05.28. 07:32


eladások biztos, hogy várhatók s ha nem is csillagok igazolására lesz pénzünk de lesz, én inkább a játékosok fizetésén gondolkodnék talán ezért is akarunk mindenképp Amerikából hozni mert nem kell 6-10 milliókat költeni rajuk évente
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3995
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.05.28. 00:56


Vucinict és Menezt eladnám, bár nem tudom kapnánk a legalább annyit, amennyiért vettük őket, de talán az új vezetőség jobban tud eladni és akkor összejöhet kettejükből 20-25 milla... plussz ha igaz, hogy 40-et költhetünk akkor lehet hogy alaptalanul sírunk, mert van-lesz pénz átigazolásra!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.27. 20:09


én desampra szavaznék ha szavazhatnék. legalábbis a pioli-luis-desamp trióból

ez az a sor luis? lu-ÍÍÍÍzzz
és igen! a real sociedad is bejelentkezett luisért. gondolom gigászi harc várható. picit nevetségesnek érzem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10358
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.05.27. 20:09


bigg írta:Ancelotti: "...például meglátogatom Luciano Spallettit Oroszországban" - nem is tudtam, hogy ekkora haverok. :)
!


Biztos elmegy hozzá, megkérdezi, érdemes a Roma-t irányítania! :D
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.05.27. 20:01


Szeretjük a kihívásokat :D
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.05.27. 19:20


Barcelona B edzője.. na ne már...
S így akarunk bajnokságot vagy bármit is nyerni?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.05.27. 15:07


slider írta:Ne szórakozzunk már! Lamela vagy Pastore jöjjön mindenképp. Nem úgy volt, hogy a Milan Gansot viszi el irányító posztra? Csak remélni tudom, hogy Sabatini nem cseszi el és legalább egyikőjük jön

én is ezen gondolkoztam, hogy míg a szezon be nem fejeződött, egyfolytában erről a gansoról írtak hogy megy a milanba, meg még tán neymarról is szó volt, mostanság már hamsik és pastore a téma feléjük, szal én is remélem hogy Lamela marad, bár ha a Barca is beszállna, a már gáz lenne...

mindenesetre akkor is kell
először egy edző, elvileg aszongyák a Bl döntő után bejelentik, már mint a spanyolt...
egy kapus, egy jobb bunkó, egy belső védő, gyakorlatilag nem perem emberek kellenek, hanem akik rögtön a kezdőbe mennek, vmint Pizza helyére egy belső kp, akár Aquilani is lehetne :P egy irányító kp, Lamela, vagy Pastore, legelől meg minden attól függ, hogy ki marad vagy megy.

Mondjuk ez nem 2 ft lenne, de fiatal játékosokkal már mint a fizukat nézve, a pü-i fairplayt azért be lehetne tartani. :)
Ha jól tudom a Romának kiváló a kapcsolata a Leccével és a Sienával, Montit a Lecce után most a Siena kispadjával hozták össze, remélem talál magának olyan munkát amit szeretne...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.27. 14:59


hogy wenger is megakarja venni alvarezt, elég arra, hogy örömmel fogadjam
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10358
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.05.27. 14:39


Ne szórakozzunk már! Lamela vagy Pastore jöjjön mindenképp. Nem úgy volt, hogy a Milan Gansot viszi el irányító posztra? Csak remélni tudom, hogy Sabatini nem cseszi el és legalább egyikőjük jön
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.05.27. 14:20


Ancelotti: "...például meglátogatom Luciano Spallettit Oroszországban" - nem is tudtam, hogy ekkora haverok. :)

A jelenlegi lehetséges edzők közül Luis E. a legszimpatikusabb választás, és nem azért mert annyira jónak érzem, hanem a többi lehetőség rosszabb!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.05.27. 13:33


feree80 írta:
fradista romanista írta:ÁLLÍTÓLAG aLVAREZ MÁR MEG IS VAN VÉVE GYAKORLATILAG. sABATINI 14 ÉVES KORA ÓTA KÖVETI, OLYAN, MINT PERROTTA, CAK PENGÉBB. 7 MILLIÓT PERKÁLUNK ÉRTE.

ezt hol olvastad?
Amúgy meg Pastorét vagy Lamelát akarom Totti korábbi posztjára. :)
Amúgy érdekes, a Cds-en reggel óta kinn vírít, hogy Luis Enrique lesz a Roma edzője, holott, semmi hivatalos közlemény nem volt Róma részről, ráadásul azért mégis csak országos lapról van szó, akkor vmit csak tudhatnak, mert különben kacsa site lesz belőlük.


http://www.romanews.eu/2011/05/27/il-tempo-prime-scelte/
Akár itt is olvashatta (utolsó bekezdés). Lehet, hogy le kell majd mondanod Lamelaról. Tekintve, hogy napról-napra magasabb az ára, sanszos, hogy inkább egy Augusto Fernandez-ünk lesz. Lövésem nincs ki Ő és mire képes, de bízzunk Sabatiniben. :wink:

Luis Enrique: tudhatnak vmit, mert a mai Il Romanista is így jelent meg, hogy címlapon hirdeti: "99%, hogy L. E. az új Roma edző".
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.05.27. 13:30


én már olyat is olvastam, hogy Pizza elutasította a görögöket, Lamela ára meg nem 12, 14 hanem 20 milla, bár lehet hogy a Milan keze is benne van, szal remélem nem ők stoppolták le hamarabb. :twisted: persze csak feltételezés, mint már oly sokszor ilyenkor lenni szokott, szal maradjon is az.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.05.27. 12:54


fradista romanista írta:ÁLLÍTÓLAG aLVAREZ MÁR MEG IS VAN VÉVE GYAKORLATILAG. sABATINI 14 ÉVES KORA ÓTA KÖVETI, OLYAN, MINT PERROTTA, CAK PENGÉBB. 7 MILLIÓT PERKÁLUNK ÉRTE.

ezt hol olvastad?
Amúgy meg Pastorét vagy Lamelát akarom Totti korábbi posztjára. :)
Amúgy érdekes, a Cds-en reggel óta kinn vírít, hogy Luis Enrique lesz a Roma edzője, holott, semmi hivatalos közlemény nem volt Róma részről, ráadásul azért mégis csak országos lapról van szó, akkor vmit csak tudhatnak, mert különben kacsa site lesz belőlük.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.05.27. 12:47


Nana egy jó Perrotta fénykorában nem volt egy penge, de JÓ játékos volt. nem hiába világbajnok és az alapcsapat tagja volt annó
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.05.27. 12:45


Remélem semmiben sem fog hasonlítani Perrottára :twisted:
Max a frizurájuk, esetleg a posztjuk hasonlíthat, más nem :D
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.05.27. 12:42


ÁLLÍTÓLAG aLVAREZ MÁR MEG IS VAN VÉVE GYAKORLATILAG. sABATINI 14 ÉVES KORA ÓTA KÖVETI, OLYAN, MINT PERROTTA, CAK PENGÉBB. 7 MILLIÓT PERKÁLUNK ÉRTE.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.05.27. 12:29


semmi különös. sabatini megj9tt Dél-Amerikából, és fiatal aregentínokat akar hozni, mint Lamela v. Alvarez. Pastore úgy került ide, h. az utóbbival közös az ügynöke :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.05.27. 12:26


Gladiators921 írta: Piolit meg nehogy leszerződtessük a padra mert , ha már a Chievo sem akar vele hosszabbítani akkor ott baj van ...


én csak attól tartok, hogy nehogy összefüggésben legyen a tárgyalás Piolival és a szerződés bontása a Chievoval...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3995
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.05.27. 11:56


CaPy írta:Lehet már volt, de itt van Lameláról egy magyar blogger(vélhetően Argentín focibuzi, akárcsak Sabatini) írása is: http://laguardia.blog.nepsport.hu/archives/2011/04/10/Emlekezz_a_nevere_Erik_Lamela/


Talán Sabatini össze tud hozni valamit, csak miatta látok nééémi esélyt...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.27. 08:09


tessék a csodálkozni való:
http://www.romanews.eu/2011/05/27/il-te ... me-scelte/

ha jól vettem ki:
megvettünk vmi ricardo alvarezt déamerikából
luis enrique látszik befutónak
bepróbálkozunk buffonnál
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10358
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.26. 17:30


habozás nélkül elhoznám villást. előbb költenék rá, mint bármelyik játékosra
nekem nem a 42 jelöltel van bajom, hanem azzal lesz ha ebből a 42ből sikerül egy madarat kifogni

más:
egy sor erejéig emlÍtsük meg kassait
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10358
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.05.26. 17:10


Bréking nyúz:

Új edzőjelőlt a Romanal!

Az AS Roma labdarúgó csapata bejelentette h tárgyalásokat folytat az edzői poszttal kapcsolatban anyámmal. Anyám már tapasztalt edzőnek számít 28 éve van a szakmában, kőkemény határozottsággal irányítja fiait. Anyám kivásárlási ára apám szerint egy új feleség, valamint némi aprópénz, mert a lakást már lassan újítani kéne.
A romai játékosok közül Rodrigo Taddei volt hajlandó nyilatkozni a hírrel kapcsolatban, ő is szűkszavúan mindössze annyit közölt: Isten mentsen, az a nő még a belünket is kihajtatná edzésen! Sztahanov modern alteregója!
Száguldó riportereink telefonon érték utol anyámat: -Reszkessetek római puhány gyerekek, jövök!

Ez már röhej, a 42ik edzőjelölt Luis Enrique 2 hét alatt...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.05.26. 16:28


Azért elégedetlenségemnek hangot adnék: Matthäus neve még csak föl se merült... :D . Pár rutinos, sokat megélt szaki, ha már ezt a mazsola vonalat toljuk: Thorsten Fink- Basel, Frank De Boer - Ajax, Markus Babbel- Hertha, Michel Preud'homme - Twente, Ruud Gullit- Tyerek Gronznij, Frank Rijkaard- szabad, Roberto Donadoni- Cagliari. Jajj mi lesz itt...

NSO: a Chievo közös megegyezéssel szerződést bontott trénerével, Stefano Piolival.
Pioli pedig a klub vezetőségével folytatott megbeszélés után távozott, mivel a főnökség nem akarta meghosszabbítani szerződését.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.05.26. 15:20


Nagyobb az élet így szezon után a fórumon, mint néha közben volt.
Persze fontos dolgaink vannak: új edző, új játékosok, új logó, új tulaj, új szurkolók? :D
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég