Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.02.23. 17:31


Shekil Andain Adele O'neil....:DDDD

Az arab csodagyerek...:DDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.02.23. 16:59


Trigoria írta:
Sheikh Adnan Adel Aref al Qaddumi al Shtewi arab üzletember Jordániában született, azonban előtte 25 évig Olaszországban élt.
:D
snatch alkotott :D
reinkarnálódott, hát előfordul :D

ha a stadionba fogja feccölni a lét, akkor abból konkrétan mi semmit sem fogunk észrevenni mostanság

Ez kiraly, inkabb ki sem javitom....jot rohogtem rajta :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.23. 15:38


tomm írta:trigo, azt ugye csak viccből irtad, hogy a psg-nek hatamas és dicső múltja van?
csak most néztem meg és... hahaha

mondjuk úgy, hogy a nem olyan hosszú pályafutásuk alatt szép számmal gyűjtöttek címeket :wink:
arányában nézve ez dicső :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.02.23. 14:55


fogkefe1 írta:És az UNicredit mit csinál h 40% az övé? Ül rajta és megvárja h kamatozzon, jó bank módjára?? Tolhatná a jó reklámokat a tolya és barátai heyett... :D


40% az Unicredité ? :O akk ők a többségi tulajdonosok? én ugy tudtam hogy Benedettoek 67%ot vettek meg amiből most eladtak 30at. igy maradt nekik 37%, Qadduminak 30% , Unicreditnek 30% kb...a többi 3% állítólag többfele van kisebb részvényeseknél. Sztem nem olyan hülyék Bendettoek h beletolnak ennyi pénzt, és nem ők a többségi tulajdonosok.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.02.23. 14:21


feree80 írta:
Hunszi írta:Igen, megegyezés született és a hírek szerint az Unicredit 1%-ot sem veszt mivel az arabok az amcsik tulajdonának felét veszik meg. Tehát ha minden így marad akkor 40% Unicredit 30% USA 30% Arab kilátás van, ezzel az üzlettel elvileg 80-100 millió eurót fog hozni az arab sejk a konyhára aminek többségét az új stadionra fogja fordítani, nem mellesleg ha már nála tartunk több mint 20 éve él Olaszországban szóval nem csak egy jött ment pongyolás arab fickó akinek megtetszett a csapat s több mint 1000 km távolságból akar igazgatni hanem helybéli ha úgy tetszik.

ezt hol olvastad? mert ha ez igaz, az amcsik, az olaszok fejesekkel az élen szakmailag megbuktak, viszont nekem úgy rémlik, hogy 2 éve 80-100 milla körüli összegéért vették a részesedésüket(60% ?!), szal ha azt nézem a fele részedésüket most adják annyiért el, amennyiért ők 60% vettek.......


azzurin, és még pár romával kapcsolatos oldalon, amugy elvileg nagy Roma drukker s már a Juve elleni meccset is a lelátón kísérte végig
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.23. 11:42


A mai hírek. Tipikus blablabla.
Nyer egy edző egy meccset és már hosszú távon terveznek vele...
hjajj.. :roll:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.23. 09:02


trigo, azt ugye csak viccből irtad, hogy a psg-nek hatamas és dicső múltja van?
csak most néztem meg és... hahaha
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.02.22. 22:59


És az UNicredit mit csinál h 40% az övé? Ül rajta és megvárja h kamatozzon, jó bank módjára?? Tolhatná a jó reklámokat a tolya és barátai heyett... :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2013.02.22. 16:23


Trigoria írta:
Sheikh Adnan Adel Aref al Qaddumi al Shtewi arab üzletember Jordániában született, azonban előtte 25 évig Olaszországban élt.
:D
snatch alkotott :D
reinkarnálódott, hát előfordul :D


Ezen szakadok most én is :lol: :lol:
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.22. 16:17


Hunszi írta:Igen, megegyezés született és a hírek szerint az Unicredit 1%-ot sem veszt mivel az arabok az amcsik tulajdonának felét veszik meg. Tehát ha minden így marad akkor 40% Unicredit 30% USA 30% Arab kilátás van, ezzel az üzlettel elvileg 80-100 millió eurót fog hozni az arab sejk a konyhára aminek többségét az új stadionra fogja fordítani, nem mellesleg ha már nála tartunk több mint 20 éve él Olaszországban szóval nem csak egy jött ment pongyolás arab fickó akinek megtetszett a csapat s több mint 1000 km távolságból akar igazgatni hanem helybéli ha úgy tetszik.

ezt hol olvastad? mert ha ez igaz, az amcsik, az olaszok fejesekkel az élen szakmailag megbuktak, viszont nekem úgy rémlik, hogy 2 éve 80-100 milla körüli összegéért vették a részesedésüket(60% ?!), szal ha azt nézem a fele részedésüket most adják annyiért el, amennyiért ők 60% vettek.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.02.22. 12:37


Xaba írta:
Trigoria írta:
Sheikh Adnan Adel Aref al Qaddumi al Shtewi arab üzletember Jordániában született, azonban előtte 25 évig Olaszországban élt.
:D
snatch alkotott :D

:lol: :lol: Már a neve is vicces alapból :D

Amúgy nekem az jutott eszembe, hogy miért nem az Unicredittől vásárolták meg a részét? Mert számomra az, hogy az amcsik eladták a tulajdonuk felét egyenesen arányos azzal, hogy félig feladták a nagy terveiket... Vélemény?


Amit lássuk be, annyira nem bánunk az elmúlt idő alapján....

Viccet félre téve...Nem tudhatjuk, hogy kinek mire volt szüksége...Én nem bánom, h az unicredit ott marad a háttérben....És, hogy az amcsik eladják a fele részesedésüket az nem baj. Lehet, h az unicredit nem akarja eladni a tulajdonát....Vagy megtudjuk az indokot, vagy nem....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.22. 12:14


Trigoria írta:
Sheikh Adnan Adel Aref al Qaddumi al Shtewi arab üzletember Jordániában született, azonban előtte 25 évig Olaszországban élt.
:D
snatch alkotott :D

:lol: :lol: Már a neve is vicces alapból :D

Amúgy nekem az jutott eszembe, hogy miért nem az Unicredittől vásárolták meg a részét? Mert számomra az, hogy az amcsik eladták a tulajdonuk felét egyenesen arányos azzal, hogy félig feladták a nagy terveiket... Vélemény?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.22. 10:53


Sheikh Adnan Adel Aref al Qaddumi al Shtewi arab üzletember Jordániában született, azonban előtte 25 évig Olaszországban élt.
:D
snatch alkotott :D
reinkarnálódott, hát előfordul :D

ha a stadionba fogja feccölni a lét, akkor abból konkrétan mi semmit sem fogunk észrevenni mostanság
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.02.22. 10:03


Igen, megegyezés született és a hírek szerint az Unicredit 1%-ot sem veszt mivel az arabok az amcsik tulajdonának felét veszik meg. Tehát ha minden így marad akkor 40% Unicredit 30% USA 30% Arab kilátás van, ezzel az üzlettel elvileg 80-100 millió eurót fog hozni az arab sejk a konyhára aminek többségét az új stadionra fogja fordítani, nem mellesleg ha már nála tartunk több mint 20 éve él Olaszországban szóval nem csak egy jött ment pongyolás arab fickó akinek megtetszett a csapat s több mint 1000 km távolságból akar igazgatni hanem helybéli ha úgy tetszik.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.02.22. 00:48


hivatalos! előzetes megállapodás született bizonyos Adnan Adel Aref sejkkel!

forrás: asroma.it
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.02.22. 00:35


Én azt olvastam, hogy mindekettőtől vásárolna, de lehet, hogy félreértettem és neked van igazad. Ma esti hír, hogy állítólag megegyeztek CDS-en és a Romanews-on is kinnt van.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.02.21. 23:26


slider írta:Állítólag úgy akar beszállni, hogy vesz az amerikaiaktól és a unicredittől is néhány százalékot


ez egyáltalán nem igy van..a Di Benedetto vezette konzorciumban 4en vannak : Di Benedetto, Richard D’Amore, James Pallotta és Michael Ruane. Ők 67%ot vásároltak meg arányosan elosztva maguk közt. Ők ebből semmit nem adnak el...az arabok Unicrditnél maradt 30% szeretnék.
egyébként meg ez a többrétegü tulajdonosi kör egyáltalán nem hátrány, sok csapatnál bevált...pl az általatok felhozott Arsenalnal sem a tulajokkal van a baj..minden évben kapja Wenger a lóvét csakhát pancser. De pl MU-nál is több ember kezében van...nyílván ott is van egy főrészvényes mint nálunk ez az amcsi konczorcium aminek aminek valamiféle Roma Holding blabla a neve. de ott is többen vannak részvényesek. meg pl az amerikai sportokban ez teljesen megszokott h több tulajdonos vagy ilyen holdig irányítja a csapatot...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.02.21. 22:46


slider írta:Nekem semmi bajom az arabokkal, az viszont zavar, hogy feldarabolják a tulajdonrészeket. Állítólag úgy akar beszállni, hogy vesz az amerikaiaktól és a unicredittől is néhány százalékot. Jobban örülnék ha egy kizárólagos tőkeerős befektető kezében lennének a részvények, ez a százalékszámitós-céges térhódítás nagyon antipatikus számomra. Régen tudtuk, hogy kinek a kezében van a klub (személy), a jövőben pedig csak találgathatunk, hogy hány tucat részvényesünk van az adott pillanatban...

Ja, az Arsenal is ennek látja kárát, bár ők vásárolhatnak, mert minden évben szerintem 50 milla fölött költenek, csak asszem 30%ban vmi arab dúsgazdag csávóé(ké) a klub, aztán nem akarnak a zsebükbe nyúlni, ameddig nem ővéké a klub min 51%-a. Összességében az is jó lenne, ha jönnének, adnának egy kis pénzt majd háttérbe szorulnának.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.02.21. 17:41


Nekem semmi bajom az arabokkal, az viszont zavar, hogy feldarabolják a tulajdonrészeket. Állítólag úgy akar beszállni, hogy vesz az amerikaiaktól és a unicredittől is néhány százalékot. Jobban örülnék ha egy kizárólagos tőkeerős befektető kezében lennének a részvények, ez a százalékszámitós-céges térhódítás nagyon antipatikus számomra. Régen tudtuk, hogy kinek a kezében van a klub (személy), a jövőben pedig csak találgathatunk, hogy hány tucat részvényesünk van az adott pillanatban...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.21. 17:23


azért a barca és az inter sikerességét nem lehet összemérni az elmúlt 10 évben. azt nem tudom, hogyan lehet lemérni, hogy felkapott-e egy csapat, de a siker vonzza tömeget, az biztos.

nagyon nem tetszik ez az arab térhóditás, de hamár arab jön,legalább legyen tényleg gazdag. az az igazi kib.szás, ha "csóró" arab jön.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.02.21. 16:49


tomm írta:a divatcsapatok azért divatcsapatok, mert behúznak 1-2 nagy eredményt, és sokan elkezdenek szurkolni. ergo, ha a roma scudettot nyerne, divatba jönne. aztán ha mégegyet, akkor meg pláne divatos lenne nekik szurkolni. nemde?

Jó hát ennek kb 0,5% esélye van, hogy behúzunk több bajnoki címet zsinórban, de szerintem még akkor sem lesz egy csapat divatcsapat. PL. gondolok itt az Interre közelmúltban, megnyerték a kupát, a Bl-t kb 4-5x a bajnokságot, mégsem lett felkapva, mint a Real meg a Barca, persze tudom mér, amit most nem akarok leírni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.21. 16:36


a divatcsapatok azért divatcsapatok, mert behúznak 1-2 nagy eredményt, és sokan elkezdenek szurkolni. ergo, ha a roma scudettot nyerne, divatba jönne. aztán ha mégegyet, akkor meg pláne divatos lenne nekik szurkolni. nemde?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.02.21. 15:04


Phoenix100, igazából igen, ami tetszik is, csak ők mind értéktelen 0 játékosok. Ha megnézzük papíron, hogy kell 5-6 játékos, összesen 2 milláért max 24 évesek akkor a legjobbak erre. De ők nem fognak a csapat legjobbjai lenni soha, legalább is elméletileg. Olyanokra gondolok, h olyanokat kéne hozni akinek van értéke plusz lehet belőle még valaki: Lamela, Pjanic pl. remek példa és mind 10 milla fölött voltak, de nem ismeretem őket, fiatalok tehetségesek. Meg persze kell egypár bevált játékost is venni: Osvaldo, Bradley, Balzaretti, akiket mind ismertem már és akiktől nem nagyon várhatunk többet, de erősebbé teszik a keretet.

Ha idejönnek az arabok és azt mondják itt van 80 milla, építsétek fel a stadiont. Vagy igazolnak 3-4 impact playert, gondolok itt(Nani, Chadli, Anderson, van der Wiel, Sissokou, Eriksen, akárki) Vagy esetleg van egy jó vásár, valakit olcsón meg tudunk szerezni, mert lejáró, vagy ide akarna jönni, akkor állják a fizuját, vagy nem tudom. Az mindenképp jó lenne, ismét vissza BL-be, ezzel folyamatos dobogó jár, plusz elkéne csípni a kupát is, de talán tán, jöhetne az újabb bajnoki cím. De ha az lenne h eszetlenül összeigazolnának minden játékos mint amit a Real, City, PSG, néha (Chelsea, Barca) annak nem örülnék. a Roma nem divatcsapat.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.21. 13:58


Nana... nem szidni a KVSCt! :wink:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.02.21. 13:50


Én is arra voksolok, hogy jöjjenek, és teremtsenek anyagi stabilitást. Nem kell bevásárolni Falcaokat Silvákat stb.... Viszont ha felvetődik egy fiatal tehetség neve, akkor ugyan legyen már annyi a kasszában, hogy versenybe lehessünk érte+Tessék nekiugrani a kőkemény utánpótlás nevelésnek!!!!!! HOgy 10-15 év múlva legyenek a csapatban Új Tottik, DDr-ek, Aquilanik stb...... Addig pedig szerintem a minimum elvárás a folyamatos BL szereplés és tisztes helytállás. Nem kikapni egy Fc Cluj-tól.......Jöjjenek csak...Én örülnék a beválna AA hiszen régóta a színfalak mögött dolgozik az eredményekért, és most, hogy a porondra lépett, jó lenne ha tudná kamatoztatni az elmúlt évek tapasztalatait. Viszont ha nem megy, akkor egy új Kócs jöhet, aki kivezeti az európai porondra kicsi Bordósárga csapatunkat....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 68 vendég