Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.02.21. 13:28


fogkefe1 írta:
Phoenix100 írta:A psgnek hatalmas es dicso multja van. Ha valakik akkor azok a szurkolok egesz biztosan hittek a jobb jovoben.

akár csak mi.... :D
arra gondoltam, hogy valószínű abban nem hittek, hogy 1 év alatt 8 között lesznek a bl-ben és Beckham, Ibra, Lavezzi, Thiago Silva stb. mezekben járnak.

Ezek közül egyik sem kéne, akkor inkább ne jöjjenek az arabok, vagy ha tényleg jönnek, amit kötve hiszek, akkor villogtassa majd meg Sbatini a tudását és nem pénzéhes zsoldosokat vásároljon, hanem kész bizonyításra, áttörésre váró fiatalokat.[/quote]
pont ilyenekkel vagyunk teli: Tzatziki, Florenzi, Piris, Dodo, Gojkonecikdjfea, Marquinho stb.
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.21. 00:30


szerethető sztárcsapat, , a sztárságnak is vannak fokozatai.
hacsaknem közép-fetisiszta valaki
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.20. 23:59


mivel én már az amcsikat sem akartam ide, ezért az arabokat sem akarom, vagy maximum az amcsik helyett
nem akarok sztárcsapatot
de ez megint a régi téma: szerethető középcsapat vagy összeharácsolt sztárcsapat :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.02.20. 23:08


Phoenix100 írta:A psgnek hatalmas es dicso multja van. Ha valakik akkor azok a szurkolok egesz biztosan hittek a jobb jovoben.

akár csak mi.... :D
arra gondoltam, hogy valószínű abban nem hittek, hogy 1 év alatt 8 között lesznek a bl-ben és Beckham, Ibra, Lavezzi, Thiago Silva stb. mezekben járnak.[/quote]
Ezek közül egyik sem kéne, akkor inkább ne jöjjenek az arabok, vagy ha tényleg jönnek, amit kötve hiszek, akkor villogtassa majd meg Sbatini a tudását és nem pénzéhes zsoldosokat vásároljon, hanem kész bizonyításra, áttörésre váró fiatalokat.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.02.20. 21:36


A psgnek hatalmas es dicso multja van. Ha valakik akkor azok a szurkolok egesz biztosan hittek a jobb jovoben.[/quote]
akár csak mi.... :D
arra gondoltam, hogy valószínű abban nem hittek, hogy 1 év alatt 8 között lesznek a bl-ben és Beckham, Ibra, Lavezzi, Thiago Silva stb. mezekben járnak.
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.20. 20:22


Phoenix100 írta:
Xaba írta:
Phoenix100 írta:Majd meglátjuk, minden esetre furcsa lesz, ha televásárolják a csapatot, egy Falcao, Kaka, Cavani, Torres , Dzsudzsák :mrgreen: :roll: stb. névsorral! Hirtelen tudnánk vele mit kezdeni?

Én nem igen hiszek az ilyesmiben... de úgy legyen... sőt: Legyen úgy!

Azt hiszem egyik PSG szurkoló sem hitt volna benne, amikor pár éve ökölbe szorított kézzel izzadt végig egy kiesési rangadót... de persze én sem álmodozok, meg hát ha jön jövőre a fizetési sipka, akkor majdnem mindegy...

A psgnek hatalmas es dicso multja van. Ha valakik akkor azok a szurkolok egesz biztosan hittek a jobb jovoben.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.02.20. 18:34


reaosns(Roma bella) írta:Szóval szerintem igenis kellenek a befektetők, mert ezt a pénzügyi fair playt is ugy át fogják játszani mint a huzat. lehet valamennyivel lejjeb mennek majd a játékosárak de én mást nem várok ettől...szoval kellenek a befektetők, és kell a pénz is.


Így igaz. Ezzel a fair play hülyeséggel csak a kisebb csapatokkal tolnak majd ki, a nagyok megtalálják a kiskapukat, a többieknek pedig esélyük sem lesz emiatt feljebb jutni. Nagyon azt érzem, hogy vissza fog nyalni a fagyi...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.02.20. 18:24


Phoenix100 írta: de persze én sem álmodozok, meg hát ha jön jövőre a fizetési sipka, akkor majdnem mindegy...


Csapaton belül lehet fizetési sapkát beállítani, de az egységes fizetési sapka halott ügy..szóval
jövőre nem fizetési sapka jön hanem a pénzügyi fair play...magyarul a csapatok nem költhetnek többet mint a bevételük (ami tele lesz kiskapukkal). Fizetési sapkát az európai fociban szinte lehetetlen behozni (már felvetődött). azzal indokolják hogy akkor összes tulajdonosnak össze kellene ülni és megszavazni hogy na akk ennyi lesz a fizetési sapka...ez még országos szinten is kivitelezhetetlen (a gazdagabb klubok tulajdonosai ebbe ugysem fognak belemenni). egy ország meg hülye lenne megszavazni csak magának megszavazni ezt. Pl. Olaszország megszavazná hogy a max fizetés évente egy csapatnál nem lehet több 80 milliónál (csak írtam valamit), de közbe a többi országban pl. francia, vagy angol stb. meg ugyanugy szórná oda a hatalmas fizetéseket...megölnék a saját focijukat.
az Uefa pedig nem szólhat bele, nem hozhat meg ilyen döntést mivel korlátoznák a szabadpiacot (ezzel lett indokolva)
Magyarul: az egységes fizetési sapkát lehetetlen globális szintre emelni az európai fociban...
Szóval szerintem igenis kellenek a befektetők, mert ezt a pénzügyi fair playt is ugy át fogják játszani mint a huzat. lehet valamennyivel lejjeb mennek majd a játékosárak de én mást nem várok ettől...szoval kellenek a befektetők, és kell a pénz is.
egyébként én nem tartok attól hogy a City meg PSg szintre emelkedünk (pénzügyileg)...szerintem ezek közel sem szeretnének annyi pénzt beletolni mint Manszur sejk és társai...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.02.20. 16:29


Xaba írta:
Phoenix100 írta:Majd meglátjuk, minden esetre furcsa lesz, ha televásárolják a csapatot, egy Falcao, Kaka, Cavani, Torres , Dzsudzsák :mrgreen: :roll: stb. névsorral! Hirtelen tudnánk vele mit kezdeni?

Én nem igen hiszek az ilyesmiben... de úgy legyen... sőt: Legyen úgy!

Azt hiszem egyik PSG szurkoló sem hitt volna benne, amikor pár éve ökölbe szorított kézzel izzadt végig egy kiesési rangadót... de persze én sem álmodozok, meg hát ha jön jövőre a fizetési sipka, akkor majdnem mindegy...
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.02.20. 16:23


reaosns(Roma bella) írta:ezekről az arab befektetőkről tud valaki valamit? azon kívül h az Uncicredit részesedését szeretnék megvásárolni...
kik ők, pontosan honnan is érkeztek stb? :)

Bár egy dolog érdekes lesz! Fele részvényünk amerikai, a másik fele meg arab ???? nincs egy nagy barátság köztük a történelmet nézve! Na ebből mi lesz?
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.20. 16:03


Phoenix100 írta:Majd meglátjuk, minden esetre furcsa lesz, ha televásárolják a csapatot, egy Falcao, Kaka, Cavani, Torres , Dzsudzsák :mrgreen: :roll: stb. névsorral! Hirtelen tudnánk vele mit kezdeni?

Én nem igen hiszek az ilyesmiben... de úgy legyen... sőt: Legyen úgy!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.20. 15:31


aki 18 évesen stabil kezdő és alapember és óriási tehetség, azt 8 milláért sosem adnánk el
reálisabb az a 25, pláne hogy Puyol utódjának akarják asszem

Majd meglátjuk, minden esetre furcsa lesz, ha televásárolják a csapatot, egy Falcao, Kaka, Cavani, Torres , Dzsudzsák :mrgreen: :roll: stb. névsorral! Hirtelen tudnánk vele mit kezdeni?
Naná!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.02.20. 15:21


reaosns(Roma bella) írta:ezekről az arab befektetőkről tud valaki valamit? azon kívül h az Uncicredit részesedését szeretnék megvásárolni...
kik ők, pontosan honnan is érkeztek stb? :)

A hírben az volt, hogy titokban akarja tartani magát, szóval semmit sem fogunk meg tudni ki vagy kik ők
A kérdés csak az mibe akarnak beleszállni a pénzzel!Az új stadionba? (Emarites stadion :) ) vagy játékosokat is akarnak veeni?
Egyébként az arabok szeretnek olyan csapatokat venni, amik stratégiailag lehetnek top csapatok, csak a pénz miatt nem sikerül! Pl. ilyen volt a citi, ahol adott a stadion a város, a közeg, vagy pl. PSG, ugye Párizs miatt bárkit oda lehet csábítani!Ilyen szempontból Róma is adott egy ilyen tervhez!
Majd meglátjuk, minden esetre furcsa lesz, ha televásárolják a csapatot, egy Falcao, Kaka, Cavani, Torres , Dzsudzsák :mrgreen: :roll: stb. névsorral! Hirtelen tudnánk vele mit kezdeni?
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.02.20. 14:49


ezekről az arab befektetőkről tud valaki valamit? azon kívül h az Uncicredit részesedését szeretnék megvásárolni...
kik ők, pontosan honnan is érkeztek stb? :)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.20. 12:22


Trigoria írta:forrás?
(mindig kérünk forrást! :wink: )

Valóban a facebookon olvastam, hogy állandóan osztogatja az ANTI-BARCA -s hülyeségeit. Hogy ez Ő-e vagy nem... valóban nem lehet tudni. Erre nem gondoltam :roll:
Viszont annyi Riveres szívet is megoszt, hogy eszméletlen :lol:

Lamela8 írta:Nem tudom, hogy ez a hír igaz-e vagy megint csak találgatás, de az FC Barcelona érdeklődik Marquinhos iránt és kb. 25 000 000 €-t adnának érte, de a vezetőség ezt az összeget egyből elutasította ... ezt az összeget ma az egyik AS Roma facebookos oldalán olvastam, utána is jártam, de csak ennyit találtam:
http://barcanoticias.blog.hu/2013/01/22 ... _barcelona

Ez valóban volt már hír. De ez nagyon nagy hápogó kacsa! Mivel :
1. A Barcelona nem hülye, hogy 25 misit adjon ki Marcosért. Még felét sem...
2. A vezetőség sosem utasítana vissza egy ilyen ajánlatot!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2013.02.20. 10:51


http://www.football-italia.net/30986/ar ... tment-roma?

jöjjenek is egy 50-100 milliót igazán beletolhatnának mondjuk első körben
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.02.19. 23:20


Pacos is kölcsönadta a Malaganak...Malaganak kis tulzással annyi pénzze nincs h etesse a "dolgozóit". több havi fizetéssel lógnak a játékosoknak, jövőre nem is indulhatnak semmilyen európai kupában. kényszermegoldás a Malaganak ... sztem arra a szintre amit mi akarunk elérni kevés lenne Antunes amellett nem játszhatott valami f*szául ha sehova sem kellet...még a Pacosnak sem. legyen belőlle egy jó játékos, de én az ilyen játékosokért nem tudok sírni. mármint az ilyen későn érőkért... nem várhatunk mindenkire 5-6 évet hogy hátha lesz belőlle valaki. a régi és az uj vezetés is csak dobálgatta kölcsönbe...

a Marqinhos-Barcelona ügyről már tudtunk egy ideje..legalábbis már volt téma szal nem mostani hír, de én ugy tudom h a vezetőség egyből elutasította és oda is nyomnak (vagy már nyomtak) is egy uj szerződést az orruk alá...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.02.19. 23:12


Ez azért nem hiszem, hogy a vezetőség hibája. Kb. 4-5 csapatnak lett kölcsönadva minden évben, figyelve volt, nyáron felkészüléskor lett volna esélye bizonyításra, volt nála jobb, visszament a Pacosba, de ők is kölcsönadták a csődben lévő Malagába... Nem mondom, hogy nem lesz belőle jobb játékos, mivel csak 25 éves, de azért Marcos, Castan jobb nála, Burdisso meg akkor volt. Ja és az kicsit erős h stabil kezdő. Ez majd kiderül 2 hónap múlva.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.02.19. 22:54


a szuper vezetőségünk által idehozott majd összesen két mérkőzésen lehetőséget kapott majd ingyen elengedett Antunes stabil kezdő a BL szereplő Malagában... érdekes megintcsak... :evil:
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.19. 21:29


állítólag a milan megveszi bozsant, 10-12-15 milla körüli összegről írnak.....(mármint a barcától veszi meg)
vhogy nehéz elhinni hogy a guberáló galliani ennyit kiadna érte, de legyen az ő bajuk, meg sztem ennyit nem ér.

off
a bayern meg tökéletes helyzetkihasználást mutat be a gunyárok ellen idáig.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.02.19. 21:07


Lamela sokszor ki szoktot Postolni más csapatokat az oldalán...bár kérdés h ő csinálja e.

egyébként meg Tottinak jövő nyáron jár le a szerződése azért foglalkoznak vele...Lamelának meg 2016 Junius 30án ...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.19. 20:01


Xaba ha netán Lamela Facebook oldalán olvastad volna akkor 100% kamu.
Van egy elvileg official profilja, de hogy nem ő csinálja arra a legkedvesebb testrészemet ráteszem :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.19. 19:39


forrás?
(mindig kérünk forrást! :wink: )

más:
http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_lig ... lo-2219211
„A Romának a bajnoki címért kellene versenyeznie. Elképesztően tehetséges játékosokkal van tele a csapatuk, azonban sajnos nekik is akadt problémájuk az idény során. Ettől függetlenül továbbra is úgy gondolom, a Juve után még mindig ők a második legerősebb alakulat a ligában" – zárta nyilatkozatát Capello.
jaj de kis édi :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.19. 17:53


Lamela Real szurkoló (is). Egy világ tört össze bennem :( :( :(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.19. 00:19


vki érti azt, hogy mért Totti szerz.hosszabbítását pedzegetik, és mért nem Lameláét :?:
emellett áll érdeklődik a milan Bertolacci iránt

azért ennyire dilettáns, xarházi vezetőségünk ugye nincs?! bár mindennap más edző ír hozzánk alá, de még egy merdás nem hiányzik.;)

http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... rie-A.html
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: tomm valamint 86 vendég