Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.07.19. 13:26


Szerintem inkább azért kellene Pellegrinit AM-ként játszatni, mert egy sorral előrébb egyszerűen jobb és hasznosabb a csapatnak, mint hátrébb.
Viszont azt én sem tudom, hogy hogyan fog az Abraham-Dybala-Pellegrini-Zaniolo egyszeree pályára kerülni, ha Pellegrini nem lép vissza.
Még igy is necces, nehéz elképzelni Dybalát és Zaniolot egyszerre ebben a tavalyi ultradefenziv Mou csapatban.

Amúgy én Dybalát valahogy sosem szerettem, túl volt kicsit hypolva, de az is lehet hogy tényleg csak hullámzó volt és mindig rosszkor láttam játszani.
Ettől függetlenül nekünk most biztosan erősités, szóval érzelmeket félretéve azért örülök neki, feltéve persze, hogy Zaniolo is marad.
A csapatbna elkezdtem bizakodni, Mou-ban még kevésbé, de remélem rámcáfol, és ez is megváltozik hamar.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.19. 12:37


Ezt a Pellegrini túl támadó DM-ben dolgot nem értem. Ezt mire alapozzátok? Csak azért mert idén egy sorral feljebb játszott, még lényegesen jobb védő mint Mkhitaryan, Veretout vagy akár Cristante. Labdabiztosabb is. BAromi sokat érett. A letámadása/fedezőárnyéka az egyik legjobb az egész ligában. A csávó pont azt játssza, amit kér az edzője. Kevés játékosunknak (ha egyáltalán) van olyan agya a focihoz, mint neki. Egyedül a lapokkal lehet baja, de az pont nem aa "túl támadó" kategóriát erősíti.

A kérdés inkább az, hogy a csapat teljesítményét akkor maximalizálod, ha feljebb tolod, vagy akkor, ha visszavonod, ahol ugyan kevésbé lesz látványos a játéka, de helyet ad Dybaláéknak. Ha Afana Gyanból csinálnánk DM-et, DM feladatokkal, akkor vele sem lennénk támadóbbak, csak szarabbak. De Pellegrininél még ez sem áll fenn. Ha ott lesz helye, akkor ott fog játszani faszán.

Ja és még egy kérdés. Abraham miért volt kockázatos vétel? Szerintem a vételára ellenére ő volt az egyik legtutibb. Angol. Ha nem is futott volna ilyen szezont, egy angol középcsapatnak is eladhatuk volna kb 40ért. Arrafelé ez nem pénz. Persze, lehetett volna terített betli, de annak alig volt esélye. Amikor játszott, a Chelseaben is jó volt. Annak azért nagyon nagy volt az esélye, hogy minimum egy középszar szintet hoz, főleg úgy hogy az egész játékunk köré szerveződött. Lásd Dzekot.

Schick más tészta. Őt 10 jó meccs ütán hoztuk el egy hozzánk képest kiscsapat padjáról. Imádtam, de ő tényleg baromi nagy kockázat volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.19. 12:03


JOSBOMO írta:Szerintem nem nagyon van más szerkezet ahol eltudok "mindenkit" képzelni a pályán, mint a 3-4-1-2, Rui- Mancio, Smalling, Iba-Rick- Matic-Pelle- Spina- Dybala-Abraham-Zaniolo
Továbbra is bízom benne, hogy Celik jobb lesz Karsdorpnál. Papíron támadásban hasonló, védekezésben sokkal jobb.
Pelle gyöngébb ellenfelek ellen simán léphet hátrébb, de erősebbek ellen ez túl támadó lenne, akkor inkább játszhatunk majd 3421-et, Pellével a bal oldali AM poszton.

Elnézést az offért, meg ha hosszú, legfeljebb nem lesz elolvasva. :)
OFF
Ahogy én látom a kockázatokat az igazolásnál.
Minden igazolás esetében ott van a kockázat, hogy nem válik be, flop lesz. Valahol kicsi a valószínűsége ennek, és valahol nagyobb, azaz ilyen szempontból lehet kockázatos egy igazolás. 10% valószínűség esetén is előfordulhat, hogy bukta lesz valaki, hiszen 10-ből 1-szer ezt dobja a gép, mert az élet kiszámíthatatlan. Egyszerűen a körülmények úgy hozzák (új edző, új taktika, beilleszkedési nehézség, sérülés, betegség, rossz forma, rokon halálának a gyásza, válás, elveszített kismacska stb.), és a papíron jó igazolás is bukhat. Aztán vannak az alapból kockázatos igazolások, ahol egy fiatal tehetséget igazol valaki, kevés múlttal. A kockázatot a pénzmennyiség növeli: minél többet költesz el valakire, annál kockázatosabb az üzlet. Egy drága igazolás esetén várhatóan a bukta valószínűsége alacsonyabb lesz, mint egy kukázott játékosnál, de attól még lesz rá esély. 10%-nál 10-ből egy ilyen igazolás elhasal, és akkor az igazolás csúnyán bukó lesz anyagilag.
Ettől függetlenül érdemes lehet kockázatot vállalni, az észszerűség határáig.

Például, most szóba hoztak minket Wijnaldummal. Top csapat alapembere, még jó korban (30 volt): így hozta el tavaly a PSG, mégsem vált be.
Ingyen igazolás volt, ahol lehet aláírási pénz, és előfordulhat a szokványosnál magasabb fizu, ez jelenthet kockázatot, de egyébként ez alacsony kockázatú igazolás volt, ami nem jött be. Most a magas bér problémát okoz, lepasszolhatatlan áldozatvállalás nélkül, de így sem buknak akkorát. (Őt kölcsön venni fele fizuval azért elég alacsony kockázatú üzlet lenne szerintem, ha illik a rendszerbe.)
Az ilyen fél-egy szezonos csodák mindig hatalmas kockázatot jelentenek. Lásd Piatek leigazolása, vagy Iturbe, Schick a mi esetünkben. (Utóbbinak anno nagyon örültem (volna), mert sokra tartottam, de nem tudtam értelmezni az összeget, amit kifizettünk érte. Mostanra talán valóban ér annyit.)
ON

Ahogy látom az igazolásainkat:
Tavaly kiköltekeztünk, így nagyobb kockázatokat is vállaltunk.
Abraham szerintem kockázatos igazolás volt, mert csereember létére elég nagy összeget tettünk le érte az asztalra. Ami csökkentette a kockázatot az, hogy Mou tudta, mit tud, látta benne a potenciált.
Shomurodovot egy nem teljes olasz szezon után igazoltuk le, nem kevés összegért, nagy kockázat volt.
Vina papíron lehetett volna jó, de ekkora összeget adni egy más kultúrából, kontinensről érkezőért nagy kockázat volt. (10 misi alatt nincs gondom ezzel, ha tehetséges, egy próbát megérhet.)

Amiit írtam korábban, hogy most alacsony kockázatú igazolásokat nézünk, próbálunk okosan igazolni (a pletykák alapján), és ez tetszik. A piac tele van ingyen igazolható, utolsó éves szerződéssel rendelkező játékossal, ahol a fizetési igényre kell figyelni, és akkor olcsón jöhet. Azaz anyagilag alacsony kockázattal.
A kockázat szakmai része pedig az, hogy ne egy szezonos csoda legyen, ne a legújabb állítólagos szupertehetség, hanem lehetőleg készen álljon erre a szintre.

Eddig:
Svilar: anyagilag nagyon olcsó, itt inkább szakmai aggályok lehetnek, cserekapusnak kockázatos kicsit (de Fuzato is az volt). Pinto viszont nagyon jól ismerheti, hiszen mindketten a Benficából érkeztek, látta őt eleget, pontos infói lehetnek róla. (Azért inkább ne sérüljön Rui.)
Matic: a képességei már kopófélben, de nagyon tapasztalt. Anyagilag jó üzlet (korrekt a bére), és Mou nagyon jól ismeri. Ha nem válna be, jövőre már itt sincs.
Celik: korábban írtam már, 4 szezont kezdőként letolt egy jó BL-csapatnál, alkalmi vétel volt. Szerintem nagyon jó üzlet, van esély a jó szereplésre, de ha nem válna be, sem buknánk rajta sokat anyagilag, és vélhetőleg piacképes maradna.
Dybala: ezért a fizetésért, ingyen szerintem hatalmas fogás, ez nem kérdés. A kockázat mindig ott van, de szerintem a risk-revard ratio itt is nagyon jó.

A Guedes üzletben ragaszkodtak a 40 misihez. Sok szezont letolt a spanyoloknál, tehát szakmailag kevésbé volt kockázatos, lehetett tudni, mit tud, de anyagilag már annak tűnt az üzlet, nem is éltünk vele.
Frattesi esetében egy Roma számára ismert játékosról van szó, de ez volt az első szezonja az élvonalban. Ebben van egy kicsi kockázat, amit vállalnánk, ha anyagilag megérné (a 30%-os opció ebben segítene). Mivel viszont bruttó 30 misi alá nem akarnak jönni, ezért úgy néz ki feladjuk. Anyagilag túl nagy kockázat lenne már. A pletykák mennyisége alapján Pintonak szerintem sok munkája lehet ebben az üzletben, ami megy a kukába.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2022.07.19. 04:50


Szerintem nem nagyon van más szerkezet ahol eltudok "mindenkit" képzelni a pályán, mint a 3-4-1-2, Rui- Mancio, Smalling, Iba-Rick- Matic-Pelle- Spina- Dybala-Abraham-Zaniolo, ez a szerkezet elég jól működött egy bizonyos évben már :flagbig:
De ez Moutól elég támadó felfogás lenne, szóval biztos lesz egy 3-5-2 es Cristantés- Frattesis verzió is. Az biztos, amit kért tavaly, hogy a keret mélyebb legyen az megoldott. Most már ő jön.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.07.18. 22:26


Nem leszek népszerű, de nekem a kedvenc játékosom a keretben Dybala. Plusz nagyon örülök, hogy a 21-es mezt kérte. Így szívesebben venném a mezét mégis ha úgy döntök, de félő, hogy 1 éves sztori lesz... Nem baj, ha marad Zaniolo és jön egy sztár még a középpályára (valaki, aki jobb mint Frattesi), akkor nem írom le, de elkezdek reménykedni benne...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.18. 21:48


Spinazzola Gasperininél játszott 3 védős rendszerben pont ugyanezen a poszton jobb oldalon is, a Juvéban Sarrinál pedig RMet is. De nálunk csak vészmegoldásként ment át és jobban is szereti a bal oldalt. Ráadásul ha átmenne jobb futóban 3 kezdő szintű játékosunk lenne. Szóval a realitás, hogy vagy ő vagy Zalewski lesz pályán. Egy nagyon agresszív 4231ben van csak helye mindkettőnek a kezdőben. De erre sok (=semmi) jel nem utal.

Kicsit félek tőle, hogy ebből hogy jövünk ki. Pellegrini, Spinazzola, Zalewski és Zaniolo a 4 kedvenc játékosom a mostani keretben. És valószínűleg potenciál és bennük van az Elnök Úr mellett. Valamelyikből faraghatna Mou egy jó kis belső védőt :D

Amúgy ha Frattesi nem jön, remélem megtartjuk Veretout. Pasalicnál simán jobb.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2022.07.18. 21:26


Állítólag CR megy a Sportingba... érdekes lenne.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.18. 19:58


F.Totti írta:Ez egy ilyen FM felé felállás volt. Fogtam a legjobb játékosokat és valahogy feltettem egymás mellé őket. Spina neve mellett halványan ott volt az RM és az RB is. Majd besötétül, ha sokat játszik ott :D
Elvileg ott is bevethető, szóval nem kizárt. Barin bal oldalt volt most.
Kíváncsi leszek a holnap esti barira, milyen felállásban fogjuk tolni a Sporting ellen.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.18. 19:54


szanics twitch oldalán
fb-oldalán olvastam én is
https://www.facebook.com/csszaniszlo
a twitch oldalt mindig meg kell találnom nekem is :)

na, itt:
https://www.twitch.tv/csszaniszlo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2022.07.18. 20:01-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.18. 19:53


Szóval eddigi Mercato:
3 ingyen igazolás, egy alkalmi vétel, 7 misi költés, de a nevek nem rosszak, nem kukázás. Arányaiban nézve (játékos képességeihez mérten) alacsony fizukkal.
A bejövő oldal fain. Talán még egy IM jöhet. Van egy ideje hír, hogy az Atával egyezkedünk cseréről. Ott felmerült Pasalic neve, na ő jobb lábas tud CM, AM és ha kell, még CF is lenni. Ő Miki pótlásnak, avagy Pelle cserének erős lenne. Meglátjuk, hogy jön-e ember ide, és ha igen, ki. (Frattesiről egy ideje nem hallani, lehet a Sass nem enged.)
A másik poszt, ahova kellhet ember az a védelem, egy bal lábas középhátvéd. Azzal teljes lehet a keret szerintem.

Ami viszont aggasztó, az a távozók névsora. Ott még nem állunk sehogy. Addig középpályást sem érdemes igazolni, amíg nem adunk ott el. Van egy rakat fölös ember mindenhol, és azon felül is olyan, akit le lehetne cserélni (pl. Veretout). Remélem sok üzlet van a háttérben, zajlanak a tárgyalások, és elindulnak hamarosan kifelé az emberek. Annak lassan jobban örülnék, mint egy új névnek.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.07.18. 19:51


Trigoria írta:Falkaösztön 21-kor ha érdekel valakit

ezt hol kell keresni, link?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.18. 19:50


Összejöhet a régi Palermo, Dybala után állítólag Belottival is felvettük a kapcsolatot.

Félig off, azt olvastátok, hogy a kopasz ma sajtótájékoztatót tartott volna, de annyira felidegesítette magát azon, hogy Dybala nem náluk kötött ki, hogy lemondta és helyette Giuntoli ment el?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2022.07.18. 19:53-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.18. 19:43


Falkaösztön 21-kor ha érdekel valakit
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.18. 19:37


feree80 írta:amúgy dybala a 21 mezben fogja tolni. :wink: ez még jobban tetszik

későn kelsz feree
ezen híreken túlvagyunk már :wink:
de most elnézünk bármit bárkinek :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.07.18. 19:34


amúgy dybala a 21 mezben fogja tolni. :wink: ez még jobban tetszik
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.18. 19:34


Ez egy ilyen FM felé felállás volt. Fogtam a legjobb játékosokat és valahogy feltettem egymás mellé őket. Spina neve mellett halványan ott volt az RM és az RB is. Majd besötétül, ha sokat játszik ott :D
Spina és Zalewski mindenképp valahogy kezdőben kell legyen. Együtt. Igazából nem tudom hogy jobb, de legyenek pályán!

Pellegrini szerintem jó fél sorral hátrébb is. Rohadt jó. Érettebb lett, igazi vezér. Férfivá érett. Ott lenne totál centrumban. Meggyőződésem hogy jó lenne hatos szerepkörben is. Mondjuk a letamadast onnan nehezebb irányítani. Fene tudja.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.18. 19:33


F.Totti írta:
marco24 írta:Ok, 1 év után dobbanthat.

De. 20 milliós kivásárlási ár, azaz 1 év alatt kereshetünk rajta 14-15 millát. Ez a worst-case-scenario.


Hát azért van ennél lényegesen rosszabb kimenetel is.
Az én legrosszabb forgatókönyvem az, hogy senki ki sem akar fizetni ennyit érte majd.
Volt egy hasonló esetünk: argentin, hasonló korban, sztár csapattól érkezett, hasonlóan kreatív, hasonló poszton, hasonlóan sérülékeny, hasonló fizetésért, és hasonlóan a Palermoban tűntek fel először igazán. Tudjuk, mi lett Pastore vége.
Annyiból már jobb a dolog, hogy ingyen jött, nem egy valag pénzért, illetve csupán 3 évre, nem 5-re. Kockázat mindig van. (Azért Dybalában határozottan több a bizodalmam, félreértés ne essék.)

Ez a szerződés zavaros, többféle hírt olvasni, de leginkább semmit erről. Tippre -ha van ilyen, de vélhetően igen-, akkor arra vonatkozhat, hogy ha nem érjük el a BL-t. Egyéb esetben az Inter el fogja vinni (ha nem lesz kutyaütő vagy sérült), jövőre két játékosának lejár a szerződése, egynek meg a kölcsöne a támadó posztokon.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.07.18. 19:32


zaniolot és frattesit jó lenne nem elbaxni(eladni/lemaradni róla) és igen, örülök. 8) :wink:

Kép
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.18. 19:31


Maradni pedig csak akkor fog egy kisebb presztizsű klubnál, ha tényleg faszán érzi magát a városban és a csapatban
és/vagy..... Scudettot nyer velünk :wink:

ez az egyetlen igazolás elérte, hogy várjam a szezont, hosszú évek óta először komolyan. Ha Zaniolo marad , nagy dolgokat érzek. Lehet nagy pofáraesést, de nagy lesz. :))
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2022.07.18. 19:33-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.18. 19:21


F.Totti írta:A BL helyezéshez egy kapus-Mancini, Smalling, Ibanez- Spinazzola, Matic, Pellegrini, Zalewski- Zaniolo, Dybala - Abraham csapattal (kezdő szintű csere Frattesi, Cristante, KArsdorp, SES)

Ha ezt így összerakják Friedkinék, akkor nincs mellébeszélés, nincs másra mutogatás, Mourinhonak dobogóra kell vinni a csapatot.
Szerintem Spiny marad bal oldalon, csak vész esetén jönne át. (Persze fene se tudja, hogy Mou átrakná-e, kihagyta az egész szezont.) Remélem Celik jó lesz.
Szerinted Pelle hátrébb jön? Alapvetően Miki pótlását keressük, de akkor ez meglenne Pellegrini mozgatásával. Logikus lépés lehet, Miki is hasonlóan támadó játékos, mint Pelle. Kérdés, mennyire tud ott jól játszani; habár középpályásként kezdte nálunk, egyel előrébb jobb.
3421-ben én azt sem zárom ki, hogy időnként Pelle előrejön a bal oldali AM posztjára, ahol a legjobb, miközben Zaniolo/Dybala pihen.
3412-t sem zárnám ki, ahol viszont irányító poszton Pelle/Dybala lehet, a két támadó pedig Abraham mellett Dybala/Zaniolo egyel hátrébb tolva SS poszton. Ehhez hasonlót játszottunk legutóbb a második félidőben: Abraham volt elől, aki védekezésben mindig a pálya bal oldalára húzódott ki Zaniolo kicsivel mögötte volt, a jobb oldalon, Perez pedig mögöttük volt, középütt. Egy ilyet el tudok képzelni, ahol Dybala van leghátul és középütt, Zaniolo és Abraham elöl.

Az utolsó mondatoddal meg mélyen egyetértek.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.07.18. 16:55


Én az előbb azt olvastam football-italian, hogy Allegri Moratat kéri Zaniolo helyett. Hát szerintem akkor be lehetett rugva. Ám úgy legyen!
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.18. 16:30


Dybala mellett azért ma több cikk megjelent Zanioloval kapcsolatban is. Az egyik az, hogy amellett, hogy a felkészülést jóval korábban megkezdte, a táplálkozásra is nagyon figyel és eddig 7 kg-tól szabadult meg, ami nem keveset jelenthet a gyorsaságában. A másik nagyjából kapcsolatban van azzal, amit korábban linkeltem, hogy José beszélt Nicoloval, aki ezek után jobban hajlik arra, hogy marad a csapatnál (https://romapress.net/zaniolo-to-remain ... -mourinho/). Ettől persze semmi nem 100%, de ha Josénak valóban kell, akkor talán Friedkin nem adja el a keze alól.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.07.18. 15:44


elnézegetve az edzésekről készült elsősorban videókat, nem úgy tűnik Zabiolo, mint aki fél lábbal már Torinóban lenne.
Dybala meg lehet arra "játszik", és azt ígérték neki, hogy idén meglesz a BL, és jövőre már ott hasítunk. Lehet ennyi is elég, ez pedig talál nem annyira távoli cél.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.07.18. 15:36


Zaniolo helyere oriasi baromsag
Zaniolo melle oraisi
Meglassuk mellik lesz
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2022.07.18. 15:24


Amúgy most rohadtúl kellene örülni ès várni a kezdèst de az elmúlt èvek csalódásai után már nem könnyű.
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron