Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.07.11. 14:37

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.10. 19:01


Tényleg utoljára. Nem gondolom hogy a csapatnak rosszat akartak, akkor sem ha tudták Oliveira használhatatlan és túlárazott. Egyszerűen úgy működik a világ. Most ők tettek vmit Mendesért, aztán majd ők kérhetnek. Cumi (Roma oldalról) akkor van, ha ez már egy visszaadott szívesség volt. :D

Működhet ez számunkra jól is, de ettől még utálom a rendszert. És Oliveira tényleg porszem. Jelentéktelen. Guedes már jobban zavart volna.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.10. 08:57


Annyit még, hogy én azt feltételezem, hogy nem jó a scoutképességük (szerinted), ellenben te azt feltételezed (szerintem), hogy tudatosan, haveri alapon gyöngítik a csapatot.
Mout ismerve, ő mindent megtenne egy meccs megnyeréséért, nem hiszem, hogy haveri alapon, vagy pár ezer euróért lemondana akár egy meccsről is. Nem olyan karakter, ellenkezőleg, őt a győzelem élteti.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.10. 08:45


F.Totti írta:Tettünk egy szívességet Mendesnek. A klub szintjén 3-4 milka nem akkora pénz. Én pont azt feltételezem ezzel, hogy Pinto és Mou nem segg hülye a játékosok megítélésében. Tudták hogy Oliveira szar, de ért nekik annyit Mendes barátsága, hogy pár milliót eltapsoljanak és pár fiatalt jegeljenek.
Ez a belelátás. Az, hogy szívességből hoztuk el, mert Mendesnek ez kellett. Nekünk kellett egy tapasztalt DM, azonnal, rövid távra. Elhoztuk, 1 misit + a bérét fizettük. Az ügynök ezért semmi díjat nem kap, az értékét meg láthatóan nem dobtuk meg. (Persze, jobb lett volna Zakariát elhozni, de a Juve vitte el aprópénzért. Mi nem akartunk költeni szezon közben, lehet pénzünk se volt rá.)

Te viszont elég rossz véleménnyel lehetsz a scouting skilljükről, ha szerinted télen úgy látták Oliveira 13 milliós játékos. Mert vagy négyszeresére becsülték egy totál leinformálható játékos értékét vagy szívességet tettek.
Transfermarkt szerint (tudom,nem tökéletes) akkor 15 misit ért, emellett volt bő 3 év hátra a szerződéséből. (Egyébként én is sokalltam a 13 misit egy 30-as középszerért, és erősen bíztam benne, hogy nem akarunk élni vele. Elég drágán vettünk játékosokat előző nyáron is.) Az egy opció volt, aminek minimális jelentősége volt, nem hiszem, hogy túl volt gondolva, hogy mennyi legyen. A lényeg az volt, hogy ember kell arra a posztra sürgősen, ha opcióval jön, annál jobb, de nem lényeges. (Kötelező opció az más lett volna.) Annyira nem nézhették be, mivel -AMN-el szemben- aktívan használva volt (AMN inkább volt flop). (+Emellett akkoriban jól jött egy pontrúgó, mert rendre hibáztunk 11-eket.)
És igen, lenézem akkor a scoutképességüket, ha Oliveira nem haveri alapon történő leigazolása ezt jelenti. Minden csapatnál vannak nagy mellényúlások, flopok, túlértékelt, drágán vett, túlfizetett játékosok, ez elkerülhetetlen -szóval mindenhol amatőrök vannak. Oliveira viszont még csak rossz sem volt, szerintem kellett ide nagyon rotálásra.

Abban pedig nulla összeesküvéselmélet van, hogy többet dobunk ki Oliveirára (= Mendes kegyeire), mint amennyivel drágább lenne a jól megfizetett Zaniolo.

Tényleg nem értem mi az a sok, amit beleláttam az Oliveira sztoriba.
Még egyszer: kellett nekünk akkor egy DM (és RB) a keret mélyítésére. Sokkal fontosabb volt ez akkor, mint bármi egyéb.
Konkrétan mennyi Mendes ügyfelünk van a csapatnál? Kik azok?
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.07.09. 22:45


OFF
Öcsém, máskor a Roma-honlap a legcsicskább edzés kulacsait és bójáit is felcsapja a netre, de most egy nyomorult összeállítást nem találok sehol a Trastevere ellen. Szimpla szurkolói kíváncsiság.
ON
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.09. 22:18


De várj, nem én látok bele sokat, hanem épp te. Annyit írtam, hogy "apró adalék". Tettünk egy szívességet Mendesnek. A klub szintjén 3-4 milka nem akkora pénz. Én pont azt feltételezem ezzel, hogy Pinto és Mou nem segg hülye a játékosok megítélésében. Tudták hogy Oliveira szar, de ért nekik annyit Mendes barátsága, hogy pár milliót eltapsoljanak és pár fiatalt jegeljenek. Én személy szerint valóban utálom az ilyet, de legalább nem nézem őket hülyének.

Te viszont elég rossz véleménnyel lehetsz a scouting skilljükről, ha szerinted télen úgy látták Oliveira 13 milliós játékos. Mert vagy négyszeresére becsülték egy totál leinformálható játékos értékét vagy szívességet tettek.

Abban pedig nulla összeesküvéselmélet van, hogy többet dobunk ki Oliveirára (= Mendes kegyeire), mint amennyivel drágább lenne a jól megfizetett Zaniolo.

Tényleg nem értem mi az a sok, amit beleláttam az Oliveira sztoriba.

(a Zaniolo kiárusítás valóban conspiracy theory, de itt nem erről volt szó.)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.09. 14:08


Fogkefével értek egyet, nem kell sokat belelátni Oliveira kölcsönébe.
Ő egyébként is télen érkezett, fél évre, 1 millióért. Akkor nekünk égető szükségünk volt éppen egy jobbhátvédre és egy szűrőre, ezt Pinto két kölcsönnel megoldotta. Szerintem rendben volt ez, nem költekeztünk. (Az más kérdés, hogy AMN sokáig nem volt használva, de Oliveira keretmélyítésnek nem volt rossz.)
Oliveira esetében elképzelhető, hogy a kapcsolati tőke is szerepet játszott, találni kellett egy játékost, akit fél évre kölcsön lehet venni, és nem kutyaütő.
Most 3 misiért megy a törökökhöz, holott még hosszú volt a szerződése. Ez eléggé olcsó, annyira nem tárgyalhattunk arról, hogy ide jöjjön. A nettó 2,5 misi bér sem egetverő, de talán ez lehetett a fő akadály, vagy talán van jobb név kinézve a keret mélyítésére.

Davide Mastrantonio ifikapusunk kölcsönben a harmadosztályú Triestinába ment.
Afena-Gyan 2026-ig hosszabbított.

Nagyon fontos lenne eladni játékost, addig az igazolásokkal se haladhatunk. Nem igazán van hír, érdeklődőkről, egyedül a West Ham érdeklődik állítólag Kluivert iránt.
(A múltkori kiadás-bevétel listában nincsen benne az ilyen installációk összege, amiket később kell fizetnünk, illetve kapunk meg egy-egy korábbi adás-vétel után. Eléggé macerás lenne utánanézni, de gyanítom, nem pozitív ez a mérleg.)
A Sass állítólag már most megvesz egy középpályást (Kristian Thorstvedt) Belgiumból, ez jó hír lehet nekünk Frattesi tekintetében.

A többi hírt előttem írta már fogkefe.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.07.08. 22:18


Ez eddig egy jó kis conspiracy theory de biztos van benne valami, hogy a Mendes ügyfelekkel Mourinho előbb "megtalálja a hangot". Azért kell ide jó nagy kapcsolati háló és tőke.
Kár, hogy Dybala nem Mendes játékos. Elvileg Mourinho őt akarja. Guedes szál sajnos teljesen meghalt, illetve jött egy Zaha szál, Romano is megerősítette, tehát igaz, habár annyit írt, hogy unlikely to happen, vagyis valszeg nem lesz belőle semmi. Fejből mondom, asszem Zaha 29 éves már, de szerintem irtó nagy fodbalista, legalábbis nekem mindig is tetszett a játéka.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.08. 08:19


Mendes-Pinto-Mourihno.
Egy apró adalék: Sergio Oliveira. Az ember, aki sprint nélkül játsza a "topfocit". A Portonak nem kellett, de portugál válogatott, azaz volt még benne pénz. Pinto elhozta, bár nyilvánvaló volt, hogy a posztján bőven van jobb játékos a keretünkben. Korábban a Nantesben és a PAOK Szalonikiben sem vált be. Miből gondolta, hogy nálunk be fog? Cristante, Veretout, Diawara, Darboe, Villar, Volpato, Bove és Tripi is mind-mind jobb lett volna a helyén. Valaki a teljesítménye, valaki a potenciálja miatt (aztán végül Mkhitaryan lett a megoldás, de ez most tök mindegy). Mi inkább fizettük a bérét és fizettünk a Portonak is. Egy év alatt majdnem pont annyit, mint amennyiért most végleg el tudták adni a Galatasaraynak. Reális ár volt érte? Plusz fizettük az ügynökségének a jutalékát, ami ebben nincs benne, de a jutalékot mindig a játékos értékéhez kötik (ami Oliveira esetében 13M volt), így nem lepne meg, ha az is 7számjegyű összeg lett volna. Persze még így is aprópénz, de mi értelme volt? Tipp: Mendes kért egy szívességet. Ha sikerül felhúzni annyira Oliveira értékét, hogy most egy 10esért ment volna el, nem is lett volna átlátszó. De így rohadtul az. Az is szánalmas, hogy eljátszottuk idén, hogy alkudozunk a véglegesítéséről a Portoval, miközben már itt volt Matic.

Mit eredményezett? Darboe és Villar esélyt sem kapott.

És mellesleg egy 1 éves szívesség többe került, mint amennyivel Zaniolonak kellene egy évben többet fizetnünk. Ha Mendes lazán ér ennyit, Nicolo miért nem?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.07.07. 09:31


no, elkezdődtek a fickándozások az új stadionnal kapcsolatban is. eddig úgy tűnik, hogy Friedkinéknek jobban megy a dolog, mint Pallottának. Bár nála is az elején minden fainnak tűnt...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.07.06. 13:34


Instán volt videó, volt ifista is akit nem ismertem fel, de annyira nem érdekelt nem kerestem utána. Villar és Diawara száműzve van, ők nem edzhetnek a csapattal. Santon asszem már hivatalosan sem a mi játékosunk. Kluivert pedig ott volt és edzett és nem lett jobb a mozgása a 2 év alatt. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.07.06. 09:41


Nem tudja valaki véletlenül, hogy milyen kerettel kezdtük tegnap a felkészülést ?
Én kerestem már mindenhol, de nem találok listát.
Például Kluivert meg Villar velünk edz, vagy Santon-sorsra kárhoztattak ?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.05. 18:21


mcsabi írta:A Cremonese lesz az új Sassuolo? Ndiaye személyében már a második ifink kerül át hozzájuk végleg. Visszavásárlási opcióról nem írnak.
Nem tudni semmit, Milanese esetén 750k+bónuszok mellett 30% továbbadási díj van, Gondolom ez is hasonló lehet.
Úgy tűnik Pinto a kölcsönadogatások helyett az eladásban, és a 30%-ban hisz.

Azt nem értem, hogy nem lehet-e kialakítani olyan kölcsönadást, ahol motiváljuk a kölcsönző klubot, hogy akkor vegye kölcsön a játékost, ha valóban számol vele? Például x meccs után visszafizetjük a bére y százalékát. 2x meccs után 2y-t stb. Így vagy a padján van, és fizet, vagy használja, és spórol.
Mindegy, úgy néz ki a stratégia most inkább a játékosok kiszórása. Fene se tudja, hogy jobb-e így.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.05. 18:14


snatch írta:No is itt van Celik. Biztosan nagy spíler, de Ünder óta megtanultam, hogy a Romaban török játékos nem váltja meg a világot, és most sem fogja, pláne nem Mourinhonál. Szóval akkor minek, mire ez az igazolás? :roll:
Meg ott volt Cetin török védőnek... mondjuk rajta kerestünk legalább.

Már írtam, hogy miért kell: ha van poszt, ahova kellett ember, ahol lyukasak vagyunk, az a jobbhátvéd. Karsdorp még egy ilyen szezont nem bírna ki, ő is jobban teljesít, ha pihenhet.
Ami miatt fontos még, hogy ő valódi jobbhátvéd (mikor volt nekünk olyanunk utoljára?), aki sokkal védekezőbb profilú. Az érkezésével a 4 védős rendszerre visszaállhat Mou, illetve amíg Spina fickándozik a másik oldalon, ezen az oldalon védekezőbbek lehetünk.

10 misi alatt kapunk egy olyan játékost, aki kezdőként 4 szezont letolt egy top5-ös bajnokság élcsapatában (tavaly bajnokok lettek), van BL-tapasztalata, sok válogatottsága, és még csak 25 éves, tehát fejlődhet még.
Szerintem bőven jó üzletnek tűnik -papíron.

Plusz pont neki, hogy habár a Fio ugyan többet ajánlott, de mivel már ide ígérkezett el, nemet mondott nekik.

Egyébként 2026-ig írt alá, elvileg 2 milliós fizuért.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.07.05. 17:45


Meg se szuletett. A nagyapja.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.07.05. 17:33


Mondjuk az ilyennevű mehet is. Saját nevelés... ja... És 16 éves?!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.07.05. 16:19


A Cremonese lesz az új Sassuolo? Ndiaye személyében már a második ifink kerül át hozzájuk végleg. Visszavásárlási opcióról nem írnak.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bazsa Dátum: 2022.07.05. 09:58


snatch írta:No is itt van Celik. Biztosan nagy spíler, de Ünder óta megtanultam, hogy a Romaban török játékos nem váltja meg a világot, és most sem fogja, pláne nem Mourinhonál. Szóval akkor minek, mire ez az igazolás? :roll:


Ne feledkezzetek meg egy korábbi török játékosunkról, aki nagy karriert futott be nálunk és a Seria A-ban is. A megfejtés: Salih Ucan :)
bazsa
 
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.01.28. 14:32

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.07.05. 09:09


Minek, mire?
Karsdorpnal csak jobb lesz. Nem magas a merce. Hat tudsz futbi, tudod, amit karsdorp
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.07.05. 09:00


Jogos feltevés, snatch.
De hát már csak volt jó szezonja a Lille-ben, és nem a támadósorban kell villognia, mert oda valóban nem kell török. :)
Bízzunk a szerencsénkben.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.07.05. 08:54


No is itt van Celik. Biztosan nagy spíler, de Ünder óta megtanultam, hogy a Romaban török játékos nem váltja meg a világot, és most sem fogja, pláne nem Mourinhonál. Szóval akkor minek, mire ez az igazolás? :roll:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.07.04. 21:47


jazon írta:Én is rühellem az ügynököket. Élősködők, ez nem kérdés.


Az jó, mert én is ügynök vagyok :D :D :wink:
OFF
De tényleg, csak más iparágban. Nekem egyébként nincs gondom az ügynökökkel és nem csak azért mert ez a foglalkozásom. Lehetnek hasznosak, van olyan hozzáadott érték, amiért megéri nekik fizetni. A klubok a balfékek, ha hagyják magukat lerabolni. Persze kivételek itt is vannak. Sőt, ha magyar fociügynököket nézem, akkor inkább az a kivétel, aki normális, becsületes. De a nagy nemzetközi cégek valószínűleg jól és szabályozottan működnek. Egy csomó releváns infó birtokában vannak. Megkerülhetetlenek lettek, amivel könnyű visszaélni. Mendes az egyik csúcsragadozó. Róla azért feltételezhető, hogy nem mindig játszik tisztán. Túl nagy ember lett. Ezért nem szeretem, hogy ennyire támaszkodunk rá.
ON

Nálam alapszabály, hogy
1. Olaszt ne adjunk el
2. Fiatalt, nagy potenciállal ne adjunk el
3. Juvéba senkit ne adjunk el.
+1. Akit a profilképemre teszek, azt végképp ne adjuk el.

Ezek már réges régen éltek, élnek. Bőven Zaniolo érkezése előtt is. Zanioloval jelen állás szerint az összeset kiütjük. Szurkoló vagyok nem menedzser. Nem az én pénzem. Akit szeretek, azt akkor se adjuk el, ha k sokat fizetnek érte. És alapból utálom a nagy jövésmenést. Ha Zaniolo nem akar menni, akkor 100 milkáért se örülnék ha zebrában látnám. A klubtól pedig elvárom, hogy meg akarja tartani. Röhejes lenne, ha Pinto vagy Mourinho papolna klubhűségről vagy arról hogy milyen pénzt érdemelt már ki és milyet nem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.07.04. 21:32


no, én még le sem írtam a véleményemet a zaniolo transzferről, hát ma nem is tudjátok meg mit is gondolok róla, jóccakát. :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.07.04. 17:05


Irtam egz hosszabb hozzűszólást napközben, sajnos elveszett, azóta jött pár komment a témában, és jazon elég jól leirta a véleményemet.
Zaniloval bármit kezdünk, hazárdirozunk. Ha megadjuk neki most a 6millát, akkor azért, ha eladjuk, akkor meg azért.
Én azt mondom, hogy most (még) nem érdemli meg, hogy a klub egyik legjobban fizetett játékkosa legyen, az idei Zanioloót azért hipphopp lehetne pótolni (szemben mondjuk Pellegrinivel).
Eladni sem akarjuk valószinűleg mindenképpen, áron alul semmiképpen, arra ott lesz majd a jövő év ha nem sikerül hosszabítani vele.
Persze ha jövőre sem találja meg régi önmagát, akkor kérdéses, hogy mi az áron alul, majd évek múlva dől csak el, hogy mi volt az és mi nem.
Örülnék, ha maradna, de ha a Juve letesz érte 60M cash-t, akkor mehet. Viszont ennyit úgyse ad érte senki, szóval vagy marad, vagy jóval kevesebbért megy, amit viszont nem szeretnék.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.07.04. 17:02


F.Totti írta: Egy játékosügynök pont nem abban érdekelt, hogy a sztárok egy klubban töltsék a pályafutásukat. Mi tökéletes terep vagyunk számukra.
Én is rühellem az ügynököket. Élősködők, ez nem kérdés. Egyébként állítólag Abraham szerződésében van egy olyan tétel, hogy minden mercato esetén, ha marad a klubnál az ügynök kap díjat. Szóval így is lehet rábírni az ügynököt, hogy ne siessen eladni. Egyszeri nagy összeg helyett, így folyamatos kis bevételeket tehet zsebre. Elég hányadék dolog, de ez van. Örülnék, ha hoznának valamilyen szabályokat az ügynökök nyerészkedése ellen.

Más:
kimenő oldal:
Olsen (3,5m), Ünder (8,4m) és Pau López (12m) Ciervo (2m) Florenzi (2m)
Ez eddig 27,9 misi bruttóban.
bejövő oldal: Svilar, Matic, és Celik (7m).
Azaz eddig 7 misi, Frattesi olyan 15 körül lesz majd, kicsivel talán több nettoban (30%-os díj levonásával), Solbakken, ha nyáron jön, akkor 3 misi lenne, azaz kb. 25 misi összesen, azaz elvileg fedezve van a bejövő oldal.

Eddig így néz ki a helyzet.
Vannak még bőven eladásra váró játékosok, nem kicsi bérrel. Veretout, Sári, Diawara bére sem alacsony. Mellettük Perez várható, hogy elmegy.
Érkező oldalon akkor kell leginkább ember (bal szélső), ha Kluivertet is eladjuk.

Milanese-t eladtuk a Serie-A-ba feljutó Cremonesenek, aprópénzért. Remélhetőleg van valami opciónk rá, mert transfermarkt szerint (máshol nem írnak összeget) csupán 750k-ért ment el, ami elég kevéske. Az olcsóságért valamit csak várunk cserébe.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára jazon 2022.07.04. 17:09-kor.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég

cron