Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.25. 17:45


én most nem szavazok...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.01.25. 17:34


Lehet ez sarkítás lesz, de, ha Dzeko szarik bele és nem törődöm, akkor az csak egy ember hibája, az edzőé aki ugye pedagógus. Neki kéne ösztönöznie és a bizalmát éreztetnie stb. A munkahelyen a munkamorált nehogy már a melósnak kelljen fenntartani. Fonseca kevés ehhez, mind emberileg mind edzőileg.

Aztán ez a Dzeko affér lehet csak azért lett kitalálva, hogy Fonsecáról lekerüljön egy kis teher és ne csak róla beszéljenek.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.25. 17:12


Ezt mondjuk nem értettem a Falkaösztönben sem. A támadásaink fókusza valóban a széleken és a félterületeken van. De ez kizárólag akkor működik, ha bent tudod tartani a két középső védőt. Az összes olyan meccsen, ahol Dzekot megfogta egy ember (Koulibaly, Djimsiti, Skriniar) brutálisan lezárták a széleket a többiek. Levegőnk sem volt, nem hogy helyünk. Egyedül a Lazio tömött úgy ki, hogy Dzekot ketten őrizték. De ott egész máson ment el a meccs.

Szóval én nagyon nem vágom, hogy Fonseca 3421-ébe miért nem létkérdés egy lób@szó ék. szerintem pont hogy ilyen kell. Persze lehet hogy a gombhoz vartuk a kabátot és ha nem lenne Dzeko, mást játszanánk. Veronában (oké, a szezon első meccse) Mkhitaryannal ékben 1,48-as xG-t hoztunk össze. Szerintem a szezon legrosszabbja a nem elbukott meccseken.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.01.25. 16:59


Kérdés, hogy ebbe a játékrendszerbe kell-e egyáltalán egy Dzeko-féle ék?
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 16:55


Köszönöm, F.Totti. Ez így nagyon korrekt.
Tudod, engem csak az zavar -bár el kell fogadni-, hogy vannak olyanok, akik Fonsecát simán elzavarnák az anyjába, de Dzekót foggal-körömmel itt tartanák.
Minden más kombinációt el tudok fogadni, én is imbolygok, de ezt nehéz.
Lehet te is ebbe a csoportba tartozol. Nem tudom. :D :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.25. 16:37


Zsolti írta:Oké, de ez a nem jó edző dolog meg a te mániád, F.Totti.
Én tényleg iszom a Kakasülőben a szavaidat, a kedvencem, de te is a saját meglátásaid alapján analizálsz.
Vajon az olasz kollégái és a szakírók is fos edzőnek tartják?


Passz, nem olvastam Fonseca kritikát. Ilyenek azért nem nagyon születnek. James Horncastle az a szakíró, akinek tudom olvasni a cikkjeit és kommentjeit (google fordító nélkül is). 95%-ben egyet is értek vele. Ő angol, de majdnem olasz. A The Athletc olaszszakosa.
Kritizálta már Fonsecat a védekezésünk miatt. De egyetlen szakíró sem fog olyasmit leírni, hogy x vagy y bukott edző. De ahogy pl Juric-ot vagy De Zerbit dícséri, úgy sosem írt Fonsecáról. Pontosabban írt. Akokr amikor idejött és a Sahtar játékát elemezte.

És naná, hogy a saját meglátásaim szerint állok hozzá. De mi más alapján kellene? Vállaltan szubjektív vagyok. Nekem például sokkal fontosabb a stabil védekezés, mint a látványos támadás. ezért sem passzol az ízlésemhez Fonseca. De számtalanszor leírtam, hogy látványos és modern az a foci, amit labdával művelünk. Ugyanakkor nincsa annyi minőség a csapatban (mert ez nem a Juve vagy a Sahtar), hogy ez elég legyen a top4-re. Ezért itt más focit kellene játszani. Mert ha nem, akkor van az hogy legázoljuk a kicsiket és betérdelünk a nagyobbaknak. És ebből így nem lesz kiút. Elfogadhatjuk, hogy lesznek látványos, sok gólos meccseink, és harcban leszünk a negyedik helyért. Ha ez így oké, akkor Fonseca az emberünk. Lehet bele kellene törődni és egyszerűbb lenne minden vasárnap. Csakhogy én vágyom az EDF-szerű döbbenetre. Az pedig Fonsecában nincs benne. akkor sem, ha amúgy valószínűleg jobb edző mint Di Francesco.

Dzekohoz én nem ragaszkodom. Azt nem hiszem, hogy ő a rossz szellem az öltözőben. ezért addig nem örülnék a távozásának, amíg nincs nála jobb. Mayoral nem az. Milik nem lett volna az. El Shaarawy nem ék. Giroud tetszene, de nagyon meglepne, ha a bérigényét ki tudnánk csengetni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 16:16


Egy biztos: baromi igazságtalannak tartanám, hogy ha ez a történet úgy érne véget, hogy a portugálnak mennie kell, Dzeko meg a nyakunkon marad újra.
Annyi bizalmat kapott a bosnyák, de annyit...
És F.Tottinak igaza van, hogy a Dzeko-Fonseca dolog egymástól elvileg független, de a balhé miatt most mégis van egy kis összefüggés.
Tomm, te szeretnéd, hogy Dzeko maradjon? Mindentől függetlenül. Ezt még soha nem kérdeztem meg tőled.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.25. 16:15


A kettonek mi koze egymashoz?
Nem latom az osszefuggest
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 16:11


Én benne vagyok, hogy Fonseca önmagában egy lék, de akkor Dzeko egy bomlasztó, agyonsztárolt, hisztis k.rva.
Ha a szélsőségek felé akarunk tolódni.
Dzekónak sok kihagyott helyzete van, de rengeteg gólja.
Fonsecának sok taktikai bakija van, de sok pontja.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 16:09


Oké, de ez a nem jó edző dolog meg a te mániád, F.Totti.
Én tényleg iszom a Kakasülőben a szavaidat, a kedvencem, de te is a saját meglátásaid alapján analizálsz.
Vajon az olasz kollégái és a szakírók is fos edzőnek tartják?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.25. 16:07


En is nagyon megkedveltem fonsecat. Ahigy kiestunk az amugy teljesen irsmeretlen kiscsapat ellen... hat az valami fenomenalis volt. Igy kell ezt csinalni... bravuros volt.
Azt meg soha nem fogom megunni, hogy felhozzam fonseca mellett, mint ervet, hogy eluldozte florenzit es karsdorpot meg bruno perest jatszatta/jatszatja helyette. Ezek utan csak imadni lehet a palit!

Fonseca onmagaban egy lék
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 16:06


Ez teljesen igaz, F.Totti. Már amit Csabiról írtál.
A legjobb ennek a három embernek a tökéletes egysége lenne, de az soha nem volt meg, és valószínűleg végleg léket kapott.
A Fonseca-Dzeko-Pellegrini tengelyre gondolok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.25. 16:03


Ja, és nem kérdés. Húzzon Fonseca a rákba.
2 éve nem tud védekezést összerakni. Ez nem Dzeko vagy újságírói kérdés. Nem elég jó edző.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.01.25. 16:00


Azért Csabi nagyon más, mint F72 vagy fradista. Csabi valószínűleg az egyik, ha nem a legtájékozottabb magyarországi Roma fan. Egyrészt mert ez a szakmája, másrészt mert imádja a klubot. A forrásai a hivatalaos források. De nem kint él. Soha nem is élt. Az hogy milyen a hangulat kint, milyen pletykák vannak, ki kit szeret és utál, de nem beszél róla, na ilyesmit ő sem fog tudni. Csak tippel. F72 viszont élt kint és az ő forrásai még mindig kint élnek. A nem publikus dolgokról én inkább az ő információit hinném el. Ez a Dzeko vs Fonseca vs Pellegrini pedig pont ilyen. Csabi is csak tippel, hogy vajon mi lehetett. Totál szubjektív, amit elmond.
Van itt néhány önképzett vagy szakképzett pszichomókus. Na ők (ha tényleg jók ebben, nem csak állítják:)) akkor simán még pontosabb következtetéseket vonhatnak le.

(Mondjuk arra befizetek, hogy SES éket játszik majd Dzeko helyén.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2021.01.25. 16:06-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 15:56


Ha nem lennének azok a megsemmisítő rangadóvereségek, én is kimondottan kedvelném Fonsecát.
Ha csak egy-egy gólokkal kaptunk volna ki, nem megalázóan.
De amit mondott Szanics róla, az velem is megkedveltette egy cseppet.
Ilyen fostalicska római közegben Fonseca és Pellegrini is elküldött melegebb éghajlatra mindenkit. Így kell ezt, fas.om.
Nem kell itt udvariaskodni.
Megdöbbentő a Dzeko-kedvelő Szanics szájából: "Dzekót egyik csapat se akarja eddig... A pályán nyegle és nemtörődöm... Ez nem ér évi 7,5 milliót... A három legjobb játékosunk között sincs benne..."
Nem kell bűnbakot keresni, mert ez nem egy ember balhéja, de engem úgy neveltek, hogy az edző szent.
És hát azért nem Pinyő az edzőnk, hogy egy játékos megkérdőjelezze döntéseinek helyességét.
De ha ő lenne az edző, vagy Mészöly Géza, a játékosoknak akkor is kuss a nevük...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.25. 15:44


egyetértek, legyen szavazás :)))

viszont:
Úgy gondolom, őt el kell fogadnunk egy hiteles Roma-véleményadónak, mert tájékozottnak tűnik a kinti helyzetről. Ilyen volt anno fradista és F72 is.
annyira tájékozott, mint itt azért jópáran (én nem :)). Aki folyamatosan olvas a csapatról és figyel, az ilyen. Viszont jól lát dolgokat, érti amit lát, így ezért tartom hitelesnek. És jó volt hallani, hogy elengedte Dzekót :) És ahogy magyarázta, még egy pillanatra Fonsecát is megkedveltem. A sajtájról ahogy bezsélt, na az jó, új infó volt. :)
És mivel ugyanoda várja, várta, tartja a Romát idén mint én, és ő is azt mondja, hogy a 3. hely jelenleg erősen túlteljesítés, ezért keblemre tesó! :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.01.25. 15:35


Na megnéztem Szaniszló Csabit. Úgy gondolom, őt el kell fogadnunk egy hiteles Roma-véleményadónak, mert tájékozottnak tűnik a kinti helyzetről. Ilyen volt anno fradista és F72 is.
Nos, ő, aki kimondottan kedveli és nagyra tartja Dzekót, belátja, hogy nem nagyon van maradása a bosnyáknak a Románál.
És kimondva-kimondatlanul Fonseca pártjára állt - akit szintén kedvel.
(Amúgy volt már edző, aki egy ultimátum után még évekig maradt a csapatnál? Az ilyeneknek meg vannak számlálva a napjai. Egyáltalán volt ultimátum? Ezt se tudjuk.)
Nagyon tanulságos volt megnézni ezt a Falkaösztönt. Csabi is látja, hogy Dzekóra nincs akkora szüksége a csapatnak, mint amekkora hype-ja van. Különös volt ezt az ő szájából hallani, de teljesen igaza van. És valószínűleg Pellegrini is az edző mellé állt. Úgyhogy azon a bizonyos edzésen nem Dzeko és Pellegrini állt szemben Fonsecával, hanem a bosnyák a másik kettővel.
Így, hogy Szanics megerősítette, amit gondolok, én is bátrabban vállalom fel a véleményemet.
Ha Fonseca és Dzeko között választani kell, akkor az edző maradására szavazok.
Tényleg, snatch, csak egy ötlet: nem írsz ki egy szavazást?
"Ha kötelező lenne választani, ki maradjon?"
A, Dzeko
B, Fonseca
Nem kéne olyan lehetőség, hogy mindkettő menjen vagy maradjon, valljon mindenki színt. :) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.25. 11:43

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.01.24. 11:18


Valaki tud valamit arról, hogy kövi szezonban újra tudjuk tárgyalni a mezszponzor kérdését? Most olvastam Facebookon, hogy elvileg lejár a szezon végével a mostani deal. Most nem Nike VS NB kérdésre gondolok, tehát nem a mezgyártóra, hanem a tényleges mezszponzorra. Erről tud valaki valamit?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.01.23. 16:45


Rendben snatch mára befejezem. Tekintettel vagyok a te lelkedre is ;)
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.23. 16:36


h.zsotti, szerintem ne öntsd tovább a lelked... :mrgreen: :twisted:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2021.01.23. 16:34


Bocsanat. Nem kerdest tett fel, hanem volt egy felvetese. Erre reagaltam.
De ott van a stb, abba azt magyarazol bele, amit akarsz
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.01.23. 16:23


Direkt nem voltam polkorrekt :D Nem tudom kinek kiönteni a lelkem :D
Zsolti És Trigoria nem kell nekünk orvos.
Erre csak egy gyógymód van.... az idő.... az megoldja :) Nemsok nagypéntekje van már ennek a ficsúrnak itt. Pénzt már nem csinálunk belőle az fix de legalább visszatér egy szimpatikusabb Roma. Én ünnepelni fogom azt a napot
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.01.23. 16:19


Mehettek is :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.01.23. 16:10


én meg már nem is mondom, hogy érzek igazából
teljes mértékben együtt vagyunk mi így hárman :D :D
kéz a kézben megyünk a dokihoz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég

cron