Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.05.10. 11:47


DONI 19 írta:Borriello is nagy név, de mostanság semmi haszna sincs
DONI 19 írta:Bár Borriello is, ahogyan indult, aztán hol kötött ki...


sztem Boris nem a saját hibájából, van ott ahol most van. Mikor idejött jol játszott, meccseket döntött el. Még itt van nekünk Totti ennyi a problémája, Monti nem meri azt megtenni amit Ranieri megtett hogy Boris kezdő Feri meg csere, bár most nem is kell mert jol megy Tottinak (bár sztem akkor se merné megtenni ha oltári szarul játszana), de sztem akkor is meg kellene venni év végén.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.05.10. 10:44


Én is egyébként nagy argentin-fan vagyok. Nekem Batistuta, mellett Balbo is nagy kedvencem volt a Rómában játszó argentin játékosok közül. Na meg Fonseca, bár ő uruguay-i volt, de nálam az uruk és az argentinok egy kategória. Mindkettő jöhet :D
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.05.09. 20:24


várható volt, hogy az új tulaj érkezése után, majd repkednek a nevek meg a számadatok is, én régimódi vagyok, amíg valaki ténylegesen nem ír alá, addig felőlem röpködhet bármi...viszont az még mindig zavar, hogy Mexes ingyen lépett le, még jó, hogy annó állt a bál az igazolása körül...nyilván nem ő tehet egyikről sem...de...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.05.09. 19:08


Mondjuk a hír hihetőségét eléggé aláaknázza az a tény, hogy az állítólagos évi 1,5 milliós fizu, enyhén szólva karcsú.
Bár nem tudom, hogy mennyit keresett Pastore Palermóban, de egy 3 millió körüli fizetés sem tűnne soknak egy ilyen nemzetközileg felkapott nevű, több nagy klubbal is szóba hozott, Olaszorszországban már bizonyított, fiatal tehetségnek.
Elég ha csak a kiégett Adriano magas fizujára gondolunk, ilyen szinten egy 1,5 milliós fizetési ígéret nem biztos, hogy vonzó lehet egy Pastore szintű labadarúgónak, mivelhogy többszörösét keresné az angol és a spanyol ligákban.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.05.09. 18:47


Nem lenne rossz vétel, de a 30 milla tényleg sok érte. Max. 15, esetleg 20.
Félő, ha ennyit kiadnánk csupán egy játékosért, akkor más komoly igazolásunk, nem lenne a nyáron.
És egy fecske nem csinál nyarat, legyen bármilyen tehetséges.
Különben is még van egy-két hiányposzt amire szükséges lenne meghatározó embert igazolnunk.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.05.09. 18:21


30 misi?? Ez valós? Még a végén tényezőt jelentünk az átigazolási piacon, és nemcsak röhejes 8-10 misis ajánlatokat teszünk játékosokért! Máskor egy egész átigazolás alatt nem költhettünk ennyit, most meg egy játékosért? Hiába na, pénz beszél!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.05.09. 16:28


Nem rossz játékos, de 15-nél többet egy forinttal se adnék érte. Kjaer / Subotic, Criscito, Vidal, Palacio. Bár én már annak is örülnék ha nem rakná tele az új tulaj négerekkel a csapatot, nagy divat ez mostanában.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.05.09. 15:42


azért az vicc, h David Villa 35 milla volt a Barcanak, Pastore meg 30. igaz villa nagyon suta mostanában de nem egy szint a kettő. de hátha az évtized igazolása lesz :lol:
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.05.09. 15:32


A felet se adnam erte. Nem vicc.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.05.09. 15:30


Energy52 írta:pastore 30ért?attyaééég.neee

Az még egy dolog, de milyen ifistákról van még szó?:O
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.05.09. 14:19


A Milannak az a szerencséje, hogy a neve még mindig jól cseng a világ futballtérképén.
Sok játékos a Milan régi hírneve miatt megy oda, és nem a nagy fizu miatt, tehát lehet, máshol valamivel több fizetést kapna, mégis a Milan mellett dönt. Így a lejárt szerződésű, ingyen igazolható labdarúgók közül a jobbakat a Milan nagy buzgalommal levadássza. Az általad említett játékosok is így kerültek a piros-feketékhez.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.05.09. 13:49


NSO fórumon írta egy Milan fan "Azért az durva, hogy idén jött ingyen, vagy aprópénzért Emanuelson, Cassano, Mexes, Taiwo, van Bommel" Gratuláció Gallianinak! azért tényleg elég komoly névsor, és alig került valamibe nekik...tényleg durva. Amugy meg Montolivorol sem kell tovább álmodni mert megegyezett a sinterrel. Azért ilyenkor látszik hogy klubvezetés terén mennyivel le vagyunk maradva a "nagyoktól", de reméljük ez most változik. Szerintem Pastore meg csak kamu, szédíti a szurkolókat nem fog ennyit költeni egy játékosra szerintem.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.05.09. 09:31


A hírek szerint Pastore mégis megszerezhető.
Nem elégedett a jelenlegi szerződésével,m igényit a palermo nem elégítené ki, és 2012-ben amúgyis lejárna a szerződése. Úgyhogy a Palermo vsz el fogja adni., és erre utalnak Zamparini legújabb nyilatkozatai is. És ő is szíveen jönne ide. (Burdisso is megerősítette, hogy ez a vágya az öcsikéje nagy barátjának....)
Ssabatini meg ügyködik Krjancar megszerzéséért. A meccs előtt tárgyalt is a papájával, aki amúgy a montenegrói szöv.kap.


Más.
A hírek szerint DiBenedetto már összebalhézott Roziékkal.

U.I. még a jelenlegi vezetés foglalkozik a jövőre vonatkozó pályahasználati díjjal meg a és tévéközvetítési jogdíjakkal.
Állítólag Dibenedetto-ék szerint túl drágán szerződtek az Olimpiai Bizottsággal a pályáért és mellé egy halom (1310!) meccsenkénti tiszteletjegyért
(Lotito ugyebár visszautasította a CONI ajánlatát...)

A tévés jogdíjak elosztásáról szóló vitában pedig Rozi jó szokása szerint az északi nagycsapatok mögé igazodott( a Napolival egyetemben, egyébként) a 15 kisebb csapat szemben (akik szóvivője egyébként Lotito volt), holott a kisebb csapatok által szorgalmazott egyenlóbb új rendszerben (még ha valamivel kevesebbet is kapnánk) jóval közelebb kerülnénk az északi nagycsapatokhoz a bevételek tekintetében
(N.B: ugyebár Rozi pályázik a liga elnöki székére, és hát kellenek a pártfogók......)

Az amik emiatt ahogy csak lehet, fel akarják gyorsítani a tulajdonátruházást, megelőzendő a további hasonló szitukat.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.08. 16:19


úgy látszik a manchesteru szeretné ha ancelotti a roma-ban edzősködne a továbbiakban
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.05.08. 08:07


Szegény Brighi-nek lehet, h. szárkapocscsont törése van. Hiába, Riino kemény fickó.....

Az Il Romanista azt írja a tengpi meccs után, hgy egyre nagyobb a valószínűsége menez távozásának.
lehet, h. az, jh. tegnap mindenki meglepetésére Menez helyett Capraro-t küldte be Montella a végén, volt az utolsó csepp a pohárban. (Ámen! -f.r.)
A meccs után Menez is azt nyilatkozta, nem értette, márt ő állt be. Montella egyébként azt nyilatkozta róla, hogy egész héten nagyobb kátkkedvet, akaratot mutatott, mint Menez.
Tényleg furcsa volt ez a csere, de biz. szempontból érthető. Ha nézzük a statisztikákat, kiderül, hogy annak a valószínűségre, hogy Menez játéka ledöntöttevolna a javunkra a meccset, igencsak a 0-hoz közelít.
Ja, amúgy tegnap "ünnepelte" 24. születésnapját....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.05.06. 20:38


John Arne Semundseth Riise (Molde, 1980. szeptember 24.

ennek elment az esze
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.05.06. 18:25


Tőlem mehet, Criscito meg igazoljon hozzánk, ennyi.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.05.06. 18:12


Riise 4-5 éves szerződéshosszabítást szeretne :shock: ?
A norvég nem 30 év körül van? Azt hiszi, hogy a Roma egy jótékonysági intézmény.
Csatlakozni akar a Római klub által indított élethosszigtartó foglalkoztatás programjához, aminek már Perrotta éa Taddei a haszonélvezője :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.05.06. 15:18


No, közben megtaláltam a gólok számát, Totti hivatalos oldalán. 261! :shock: 61 gólt lőtt kb. 4 év alatt?! Nem is olyan rossz. Na de befejezem az Off-t, mert már kezd átmenni "Francesco Totti" topicba.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.05.06. 11:23


Felőlem mehet Riise (is), de nehogy akkor Tádét visszategyék egy sorral a helyére!
Holnapra meg remélem felszívjuk magunkat, a legnagyobb dumagépek nem lesznek (kivéve Feri, de neki lehet), úgyhogy játszhat megint Simplicio meg Greco és jobbak is leszünk.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.05.05. 17:34


Nem erre gondoltam skacok. Ezt láttam én is.
Lehet amúgy én fogalmaztam rosszul. Profi pályafutása alatt szerzett összes góljára (SeriaA, BL, EL, Tim Cup, Squadra).
3 vagy 4 éve csináltak is egy videót a 200 találatáról. Egy olyan lista érdekelne.
Bocsi, ha félreérthető voltam.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.05.04. 20:01


Ugyan ez a lista van a főoldali hírben is ám!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.05.04. 18:43


Azt véletlenül nem tudja valaki, mennyi gólt rúgott Totti összesen az élvonalban? Esetleg arról nincs egy lista, hogy hányadik. Mondjuk Del Piero BL-ben biztos többet rúgott.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.05.04. 15:47


brighi-pizzaro-simplicio-menez
totti-boris
sztem Így kéne kinéznie.
taddei maradjon karámon belül, vucsit meg max csereként, ha már annyit lőttünk, hogy nem akarunk tovább alázni...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.05.04. 15:42


Ha Tádé meg Brighi kezd szombaton, akkor itt nagy bajok lesznek (bár lehet amúgy is).
Pizza nem baj ha kezd, legalább lövünk pár szabit. De edzésen remélem gyakorolják a srácok a pontrúgásokat, mert mostanában nem sok elképzelést látok bennük.
Ja, meg aki reklamálni mer (Feri kivételével), egyből csere.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég