Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.03.02. 22:22


https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... tt-2879629

A Football Italia az Il Messaggeróra hivatkozva arról ír, hogy az olasz első osztályú labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő AS Roma vezetőedzője, José Mourinho az U19-es csapatba „száműzte” az együttese egyik legnagyobb reménységét, a ghánai Felix Afena-Gyant azért, mert a 19 éves csatár a sérülésével bajlódva – a koronavírus-járvány idején – bulizni ment szombaton.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2022.03.01. 21:27


fogkefe1 írta:Ki mit olvasott idegen oldalakon/fórumokon de Sanctisszal kapcsolatban? Elvileg azért kellett mennie, mert ő volt a szivárogtató. Nem tudom hogy pletyka vagy megerősített azert kérdezem.

nem eléggé portugál.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.03.01. 21:14


Ki mit olvasott idegen oldalakon/fórumokon de Sanctisszal kapcsolatban? Elvileg azért kellett mennie, mert ő volt a szivárogtató. Nem tudom hogy pletyka vagy megerősített azert kérdezem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2022.02.26. 14:40


Fonseca a Portugál Nagykövetség segítségével Lengyelország irányában elhagyta Ukrajnát.

Off: De Zerbi még mindig Kijevben van egy hotelben.

Friedkinék 7.5 milliót invesztáltak februárban a Rómába. Így eddig 395.4 millió a befektett összeg. A Roma adóssága jelenleg 311.1 millió euró.
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.02.25. 23:32


Sabatinit sokan szerettük most is nyilatkozott rólunk, hogy a jatekosok nem elég jók és mit várunk Oliveira kaliberű srácokkal nem fogunk nyerni. Durva, hogy ezt itt kimondta, de egyértelmű volt eddig is. De azért oda tette hogy jövőre sokkal jobb lesz a csapat.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.25. 13:56


erre gondoltam én is mcsabi, köszi

bocs az offért, de mégis Fonseca...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2022.02.25. 12:17


F.Totti írta:Szerintem meg fogalmunk sincs miért és hogy maradt ott.

Gondolom köze van ahhoz, hogy a felesége ukrán. Ettől függetlenül van egy 3 éves gyerekük és annyi pénz a számláján, amiből élete végéig lógathatná a lábát a tengerbe a Seychelles szigeteken. Ehelyett most ott rekedtek a háború közepén, esélytelen, hogy kijussanak és a gyerekük ki tudja milyen mentális problémákkal néz majd szembe egész életében (rosszabb forgatókönyvre ne is gondoljunk). Szóval nem tudom létezik-e olyan dolog, amit nem lehet távolról menedzselni és megérte mindezt kockáztatni. De ez persze csak az én véleményem és valóban nem látunk a dolgok mögé.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.02.25. 11:11


Kinek nincs/ne lenne halalfelelme ott? Talan az elmebajosok, akik nem fogjak fel, hogy mi tortenik.
De zervi nem vagany hanem hulye. Igy elso latasra. Bar nemigen tudok olyan indokot elkepzelni, ami ertelmes magyarazatot adna az ottmaradasara. Maganak a sahktarna nyilvan annyi.
Sean penn viszont tokos
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.25. 09:34


Szerintem meg fogalmunk sincs miért és hogy maradt ott.
Lehet hogy nem hitte el, hogy létezik ilyen agymosott, üldözési mániás, emberéleteket szarba sem vevő diktátor, mint Putyin. Lehet, hogy más az ok.
A halálfélelem meg teljesen indokolt.

És az sem gondolom, hogy De Zerbi vidáman üldögél a szállodájában, mert ő aztán vagány csávó.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.25. 08:19


erősen féloff:
https://index.hu/sport/2022/02/24/-ulok ... a-bombak-/
miért kell megvárni az utolsó pillanatot Paulo, ha aztán ilyen gyorsan esel halálfélelembe?
bezzeg De Zerbi :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.24. 19:30


ez nem nyomás volt... ez valami más :))

amúgy ez a hány pont hátrány, még nem ment el, még meglehet... tényleg évek óta ezt toljuk
soha, de SOHA nem értünk utol senkit így az utóbbi két évtizedben
mindig elmondom, ehhez az kell, hogy mi tökéletesen szárnyaljunk, minden egyes meccset megnyerjünk kb, míg az előttünk lévők botladozzanak. Jelen esetben a botladozásuk megvan/meglesz, de mi soha nem fogunk szárnyalni. Egyszerűn nem vagyunk ilyenek. :)
tehát a realitás nem az hogy csökkenni fog a ponthátrányunk, hanem épp ellenkezőleg, nőni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2022.02.24. 18:57


Ez a szezon még nem ment el. Nem gondolom, hogy meglesz a 4. hely, de most egyik csapat sem annyira erős a Juve, Atlanta, Lazio, Fio kvartettből, hogy nem dobáljanak pontokat szépen. Juve esetében ráadásul Chiesa kiválása még fog fejfájást okozni, bár Vlahovic legiazolása nyílván erre orvosság lehet. Viszont a Fiorentinából meg hiányozni fog.
De Jose végig mutogatta a 2. félidőben, hogy fetrengenek, próbált nyomást gyakorolni a bíróra, hogy ebből tisztességes hosszabbítás legyen. És bár nem kapta meg, azt gondolom, hogy rendjén van az, hogy nyomás alá helyezzük a bírókat most is, amikor nem számít. Mert nem akkor kell elkezdeni, amikor olyan nagyon számít, mert akkor már késő.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2022.02.24. 18:50


snatch írta:nem csak a VAR világában nem állja meg a helyét ez a rúgj gólt és a bíró bármit fújhat.

emlékszem egy olyan Roma-Interre, ahol talán a 4. szabályos gólt sikerült csak megadnia a játékvezetőnek (Cassano a 45. percben), majd azért még kapott 4-et a zinter.


Így van. Sosem felejtem el. Nálam azt a meccset 7:1-re nyertük.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.02.24. 13:06


Fio
Ok nagycsapat. Azok. Most itt
A bodovel meg xeltunk otthon
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.24. 12:47


Persze, legyünk pozitívak, de vertünk már épkézláb csapatot? Ja, tudom, az Atalantát. De az inkább hiba volt a mátrixban, mint megalapozott siker.
A hatos (merthogy nem ötös az, ne legyünk szerénytelenek :)) veretlenségi széria pedig a Cagliari, Genoa, Empoli, Sassuolo, Lecce, Verona mezőny ellen jött össze három iksz-szel és 2 félidőnyi jó játékkal. Erre azért nehéz azt haluzni, hogy a szezonvégi rangadóinkat majd behúzzuk.

De leszarom hol végzünk, mert a BL már nem lehet meg. Az lenne a fontos, hogy a játék elinduljon. Ezért volt pofánvágós a Verona meccs. Semmit nem mutattunk, csak küzdöttünk. Ahhoz nem kell 7 milkás tréner.
Felölem bukhatunk meccseket, de akkor játszunk úgy, ahogy a Juve ellen az Olimpicoban. LÁssuk, hogy van elképzelés, van rendszer. Imádom a fiatalokat, de ne azért legyen emlékezetes egy-egy meccs, mert Volpato, Bove vagy Gyan megrúgja az első gólját. Nem szabadna hogy az ő extrájukon múljon a győzelmünk ilyen Veronák vagy Genoák ellen. Legyen egy stabil csapatjátékunk, amibe szépen be lehet építeni őket. Ne nekik kelljen intubálniuk a rendszert. Hosszabb távon az nem visz sehová. Se őket, se a csapatot.

Hosszabb távon kell a jó edzői munka. Lásd a szuper-Atalantát.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.02.24. 11:43


nagyon vékony jégen táncolunk. mert valóban az van, amit írsz Ferkosz, hogy ez akár a 4. hely is lehet, de becsúszik egy döntetlen a Spezia ellen, netalántán az Atalanta meg is ver, vagy ott is egy döntetlen, és mindjárt megint a 7-8. hely a realitás. Az utóbbi időben, 3-4 év távlatában mikor volt olyan, hogy igen, kihasználtuk a "na majd most!" alkalmat? Én sajnos nem emlékszem ilyenre, szóval törődjünk bele, hogy nem most fog szárnyalni a csapat, hanem jön a szokásos.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.02.24. 11:29


Esküszöm nem kötekedni akarok, de 3 pontra vagyunk az 5. helytől, a szuper-Atalantától, 6 pontra a 4. helytől és 5 meccses veretlenségi széria van mögöttünk. Taln most megverjük idegenben a Speziat es jön az Atalanta. Sorsdöntő napok! :) Ez nem a 7-8. helyért megy!!! :) :) :)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.02.23. 22:20


köszi akkor srácok a válaszokat
Mondjuk mindegy mitől van plafonon Mou, és értem, hogy ne csak akkor bírózzon ha Scudettoért megyünk, de ez a 7-8. helyes harc és egy amúgy nemjólkinéző mérkőzés után ez a viselkedés nekem akkor sem bejövős. De sebaj, ettől még mindenki tud majd aludni. :)

De! Ha lövünk egy szaros hátul kullogó csapatnak 4 gólt hazai pályán (ez most csak egy példa), akkor a VAR sem tudja elvenni mindet! Sokszor azt veszem észre, hogy meg sem próbálják megjátszani a labdát, inkább elesnek a játékosaink. Utána pedig az ÖRÖKÖS reklamálás. Tisztelet a kivételnek!
Ok Csebi77, de nem mondtad hogy 4 gólt lövünk, csak hogy gólt. :D :D 4 általában elég :) A második részével a mondandódnak maximálisan egyetértek.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.23. 21:41


Így emlékszem én is Rizzo. A 2+4 perc hosszabbítás ultragáz volt. Anyáztam én is. De én szurkoló vagyok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2022.02.23. 21:18


Ugy emlexem, h azon volt kiakadva nagyon az oreg, hogy 1-2 illetve 2-2 utan meg plane, ugy fetrengtek a verona jatekosai mint egy gaztamadas utan. Ezt reklamalta, es azt h minden szir-szar miatt ezt a 30 percet romma sipolta a rigo, valaki talan irta is, h masodik felidoben szumma 20 perc korul volt a tiszta jatekido.
A fos kezdeti jatek ellenere, amikor a fiatalok felpogettek a jatekot, megfordithattuk volna, ha engedi a jatekot a spori...szerintem ezen volt teljesen a plafonon, mert verszagot erzett. Kulonben 90elott kapta meg a pirosat ha jol emlekszem.
Igy kezdotott tisztelt birosag!, aztan ha mar birozunk akkor mondjuk meg a frankot az anyjarol es az osszes csaladtagjarol is.. :mrgreen:
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.23. 20:58


Fekosz, ok, nem fogjuk egymást meggyőzni. Persze ez nem is volt cél. Másképp látjuk.
Alapból az a bajom, hogy 2-2nél, a meccs vége előtt 4 perccel semmi mással nem szabadna foglalkoznia, kizárólag azzal, hogy miképp rúghatna gólt a csapata.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.02.23. 20:12


nem csak a VAR világában nem állja meg a helyét ez a rúgj gólt és a bíró bármit fújhat.

emlékszem egy olyan Roma-Interre, ahol talán a 4. szabályos gólt sikerült csak megadnia a játékvezetőnek (Cassano a 45. percben), majd azért még kapott 4-et a zinter.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2022.02.23. 18:20


ez ma már a VAR világában nem állja meg a helyét :D

De! Ha lövünk egy szaros hátul kullogó csapatnak 4 gólt hazai pályán (ez most csak egy példa), akkor a VAR sem tudja elvenni mindet! Sokszor azt veszem észre, hogy meg sem próbálják megjátszani a labdát, inkább elesnek a játékosaink. Utána pedig az ÖRÖKÖS reklamálás. Tisztelet a kivételnek!
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.02.23. 16:37


F.Totti írta:Trigo, semmi extra nem volt. Keveset hosszabbított, az volt a legnagyobb hibája. De Mou még azelőtt nekiment, mielőtt kiderült volna mennyi a ráadás.

Fekosz, teljesen másról beszélsz. A szánalmas jelző csak a konkrét esettel kapcsolatban hangzott el. És ezen kívül írtuk, hogy Mourinho állandóan másokban keresi a hibát.
Szó sem volt 2 meg nem adott 11esről. Ha Mou most a bíró ténykedésben látta a pontvesztésünk legfőbb okát, akkor az szánalmas. Igen, ez a megfelelő szó.


Szerintem mindketten másrol beszélünk. Mikor mondta Mou, hogy a biróban latja a pontvesztésünk okát? Nem mondott ilyet, ergo emiatt nem lehet szánalmas. Nyilván nem volt 2 tizenegyes, ezt hipotetikusan mondtam. És ne hagyd figyelmen kívül, amit előtte írtam, vagyis hogy a meccs előtt kellett volna jeleznie a problémáit. (Amugy igen, a hosszabbitassal volt baja. Megjegyzem jogosan. És bár nem emlekszem pontosan, de azt irják, a hosszabitasban kapott már pirosat.)
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.02.23. 16:07


Trigo, semmi extra nem volt. Keveset hosszabbított, az volt a legnagyobb hibája. De Mou még azelőtt nekiment, mielőtt kiderült volna mennyi a ráadás.

Fekosz, teljesen másról beszélsz. A szánalmas jelző csak a konkrét esettel kapcsolatban hangzott el. És ezen kívül írtuk, hogy Mourinho állandóan másokban keresi a hibát.
Szó sem volt 2 meg nem adott 11esről. Ha Mou most a bíró ténykedésben látta a pontvesztésünk legfőbb okát, akkor az szánalmas. Igen, ez a megfelelő szó.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég

cron