Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.29. 21:17


Vagy az ezüstérem-ajándékozás.
:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.06.29. 21:15


Mondjunk ilyen hírt generálni nem nagy történet. Szól egy haver újságírónak egy Mou haver vagy szimplán a klub marketingese és kész is. Ki cáfolná?

Nem mondom, hogy Mourinhot nem lehet tisztelni. Sőt. Kapásból sorolok 8-10 okot,amiért ennél a hírnél akkor is jobban tisztelem, ha esetleg igaz. Még a mezajándékozás is tiszteletreméltóbb a szememben.

Jut eszembe.
A birkabaszó buzernyák darabolós tetvek rohadjanak meg. Fogyjon gyorsan a sok fosszilis szar, hogy dőljön rájuk a retek rendszerük. Húzhatnak vissza majd nomád pásztorkodni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2023.06.29. 21:18-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.29. 16:51


Ilyeneket én már nem merek beírni.
Legyél az én hangom is a jövőben, eric. :)
Előre is köszi!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.06.29. 14:02


Nade mégis, mit bizonyit a hir? Nem akar az arabokhoz menni. Nagy cucc, nem mindenki akar, más is utasitotta már el őket, lehet én se akarnék.
Majd ha a PSG ajánlatára mond nemet, akkor esetleg. Bár ez nem mostanában fog kiderülni, mert a Rómánál jobb csapatok nem bombázzák ajánlatokkal.

(nem jó a link, de gondolom a szaudi ajánlatról volt szó)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.29. 12:02


Mou-hater...
Végül is maradhat az elnevezés.
Mou-lover...
Ízlelgessétek ti is. :)
De amúgy ja. A 30 milka nem kevés.
Kezd ijesztővé válni Szaúd-Arábia.
Mondjuk a Chelsea FFP-jét rendbe teszik nyáron.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2023.06.29. 11:07


Gondolom a Mou haterek szerint ő generálta a hìrt...
Egyre jobban tisztelem ezt az embert...

https://twitter.com/ASRomaPress/status/ ... Z-IOA&s=19
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feram89 2023.06.29. 14:14-kor.
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.28. 17:40


Ugyan!
Én mindössze a Hozzászólás a hírekhez, az Aktuális meccs és Poltika, közélet topikokban várom el ezt!
Hülyülök. :)
Nemsokára jobb lesz.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.28. 17:33


eljöhet ez a pont mindenkinél...

Úgyhogy figyeljen mindenki egy lelkileg labilis fórumtárs mentális egészségére!
épp erre figyelünk, amikor tanácsokat adunk. :wink: De egyelőre nem nagyon van foganatja.
De azért jó lenne, ha nem menne át a fórum minden topikja #mentsükmegzsoltilelkét témába.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.28. 16:05


Trigo, ezen könnyen tudunk változtatni.
És még gúnyos se lesz. Figyu.
Mourinho sikeres edző.
Mourinho kiváló pedagógus.
Mourinho tömegeket állít maga mellé.
Csak nekem nem jön be a stílusa meg a játéka.

Ennyit kellett volna róla írnom. Háromszor.
És nem novellákat tizenötször.
De akkor lelkileg felgyülemlett volna bennem a feszültség.
Alakul ez, nemde? :)
Úgy érzem, hogy nagyjából mindent kiírtam magamból.
És ha valaki nem kezdi el isteníteni, akkor nem leszek frusztrált se.
Úgyhogy figyeljen mindenki egy lelkileg labilis fórumtárs mentális egészségére!
:D :wink:
(Amúgy olyan fura és magyarázhatatlan, hogy 15 éven át EGYETLEN olyan téma nem volt itt, ami ennyire taccsra vágott volna engem. Pedig emlékszel, Trigo, hogy a politikai topikban milyen feszült helyzetek voltak ? :) Érthetetlen, bammeg...)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.28. 15:35


Zsolti: semmi olyat nem írtál most M-mel kapcsolatban, de mégis ezt az érzést váltottad ki belőlem - erről beszéltem pont. Szomorú de ez van. Mert gondolom tudat alatt tisztában vagyok vele, hogy ha őt beírod, abból biztos pozitív dolog nem sülhet ki :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.06.28. 13:31


Na, bár már kicsit lecsengett a téma, de csak most jutottam el oda, hogy válaszoljak marco hosszú irásaira.
Először is köszi a hosszú leírást, én kértem, úgyhogy mindenképpen szeretnék reagálni.
1) Friedkin, ehhez nincs nagyon mit hozzátenni, szeritem nincs olyan Roma drukker, akkor ne bizna bennük, ne gondolná, hogy velük abszolút nyert a klub.
2) Pinto: Én tőle azért nem vagyok annyira eljulva. Jó hogy felsoroltad az igazolásait, mert ezekből a Vina, Kumbulla, Shomu, Tammy a 4 kb legdrágább igaolás, együtt nagyjából 100 misi, és a 4ből 3 flop, vételár alatt fognak távozni. A 4ik Tammy se növelte az árát (mondjk ez Mou sara is), ha nem sérül meg is minimális minusszal adtuk volna el valószinűleg. Pinto legnagyobb fogása Dybala, ő inkább a szerencsés véletleneknek meg a sérülékenységének köszönhetően van itt, mint Pinto zsnialitásának. Petrarchinál meg Monchinál izton jobb, de egyelőre Sabatinitől pl elég messze van. Még egy kicsit várnék mielőtt szobrot kap Rómában.
3) Mourinho: Hát őt már nagyon sokszir kibeszéltük itt. A lényeg, hgy az irásodból az jött, hogy szerinted ami jelenleg nem működik, az is fog, csak idő kell neki, és akár pár év múlva bajnoki cimért küzdünk. Szerintem ami 2 év alatt nem javult egy centit sem, az jövőre sem fog, és nagyobb esély van a 6ik helyre jövőre, mint a 4ikre. A Bayern szintet amúgy hogy érted? Mert szeritnem sosem leszünk Bayern szint, de ez azért definició kérdése is.
Az meg, hogy nem kell aggódni, hogy a meccsek végén bukjunk agyonnnyert meccseket, azt teljesen adom, de csak azért, mert egyszerűen nincsenek agyonnyert meccseink. Meccs elején viszont ugyanúgy kel izgulni, mert ha kapunk egy gólt, akkor onnan felállt védelem ellen megy a szenvedés. Szóval elhullajtott pontok most is vannak bőven, csak nem olyan látványos, mert általában szarok is vagyunk olyankor.
A 70-15-15-ről meg annyit, szogy szerintem a csapat, az edző és az épp aktuális eredmények sokal jobban befolyásolják a szurkoló lelkiállapotát, mit a tulaj. Nálam legalábbis ez van, ezért látom borúsan a közeljövőt, és alapvetően pozitívan a távolabbi jövőt.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.28. 11:33


Jaja. Ez így van. Nincs vele gond.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.06.28. 11:11


Igy van, en mar joval azelott trollkodtam, hogy ezt a szot megismertuk volna. Gunyolodasnak vagy ha tetszik, szemetkedesnek hivtuk

De en erre irtam:
. folyamat trollkodni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.28. 10:17


Ja, és titeket közelebb tudtalak hozni. Egy picit. És ezt M-nek köszönhetjük. Semmilyen topikban nem sikerült, a politikaiban sem egy évtizeden át. Azért ez is valami...:)
Verrattit meg csak úgy mondtam. Szóltak róla a hírek, hogy az edzőnk felhívta.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.28. 10:05


De Trigo, én most semmi mourinhósat nem írtam. De tényleg. Figyeltem is. Csak róla volt szó. Kicsit védtem feree-t, de ő tényleg direktben csúnyákat ír. Azért ti se "ugorjatok" azonnal az M betűs szóra, pláne ha szövegkörnyezetében nézzük. Tehát most írtam egy tök ártatlan, békítő szándékú hsz-t, benne Mourinho nevével, és máris ezt váltotta ki belőled. Ez sem jó érzés. :)
Tomm, te meg ősidők óta trollkodsz. Szeretem. Még akkor is, ha olykor rajtam csattan. :)
De most azt írtad, hogy a Mou-bírálatok miatt vagy kénytelen trollkodni. Plusz Dzeko óta. :)
Na azért na...:)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2023.06.28. 11:03-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.28. 09:32


tomm: vazze ember, végre egy őszinte, megmagyarázó hsz tőled! Tetszett, köszi érte! De tényleg.
És még igazad is van abban, amit írsz. FANATIC meg hiányzik... :(



Zsolti:
Például Verrattira gondolok.
Nem értelek Zsolti. Verratti jobb mint Dybala összességében (sérülékenységet is beszámítva).

Amúgy javasolnék neked valamit, aztán vagy megfogadod vagy nem: Nyár végéig ne írd ki a hsz-eidben, hogy Mourinho, se azt hogy Mou. Legyen M vagy M*, vagy inkább semmi. :) Komolyan mondom, sosem hittem volna, hogy velem is ez lesz, de ha meglátom a neved/hszed és benne Mourinho nevét, azonnal érzések gyűlnek már bennem is. Nem jó érzések. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.28. 06:49


Tomm, én amúgy simán értelek.
De szerintem a fórum bőven inkább Mourinho melletti, mint elleni.
És a takarodj Mourinhót is max feree veti oda kétheti egyszer.
Az én hosszú, de már egy ideje idegesítő és felesleges okfejtéseim és okkereséseim jó szándékúak alapvetően. De elhiszem, hogy idegesítenek azok is több embert.
Ez a fórum Mourinho-párti és imádja a Romát.
Viszont sokszínű, és ezért érzem magam jobban itt, mint mondjuk az "Olimpicóban".
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.06.28. 05:09


Trigoria írta:
tomm írta: A régi szép időkben folyamat trollkodni se lehetett, mert kib.sztam (volna) a p.csába az olyan hszeket :wink:



Jah, hat mivel nem arrol szolt a forum javareszt, hogy mindenki szemet, rohadek, meg baxxa meg, a gyozelmeknek egy emberkent orultunk es nem az volt, hogy jaj de kar hogy nyertunk, nem erdemeltuk meg stb, a golkiralynak meg a lab- es nem az arcjatekat csodaltuk(heeeeheeee), nem volt min es miert trollkodni.

A szelsoseges gondolkodast fanatic-as-roma jelentette, aki minden korulmenyek kozott hurraoptimista volt. Ertol a bassza meg mourinho-tol hanynom kell(es itt most a kofejezetten dehonesztalo megjegyzesekre gondolok, nem arra, hogy unalmas betonfoci, fuj), tenyleg felmegy a pumpa es mivel belefaradtam, jon az egysoros fas.sag.
Szoval azonnal abbahagyom, ha nem kell ellenoriznem, hogy az asroma.hura vagy az antiasroma.hura jottem fel.

Vagy en legalabbis igy emlekszem….


Dybala kb a serulekenysege es a vb miatt jott ide.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.28. 04:41


Nyilván, csak nem tudtam jól megfogalmazni. :)
Például Verrattira gondolok.
Egy ilyen típusú befuthat szerintem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.06.27. 21:55


tomm írta:
feree80 írta:állítólag volpato 7,5 milla, missori 2,5 milla plusz jövőbeli eladásuk esetén az érték 15%-a üti a roma markát, erre azt tudom mondani mind2 portugál baxa meg. :twisted:

baxa meg karsdorpot, vinát, abráhamot, perezt, spinát, belottit, kumbullát....de jó mélyen. :mrgreen:


A regi szep iidokben nem lehetett ilyeneket irni roma jatekosrol.
Meg edzorol sem.
Takaritonorol sem.

A régi szép időkben folyamat trollkodni se lehetett, mert kib.sztam (volna) a p.csába az olyan hszeket :wink:


Zsolti: nem lesz, dehogy lesz Dybala-szintű igazolásunk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2023.06.27. 21:30


Smalling :D
( kicsi ing - ahogy a felesegem hivja )
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.27. 21:27


Amúgy szerintetek ezen a nyáron lesz Dybala-féle csúcsigazolásunk?
Úgy értem, hogy ingyen igazolható, kutya jó játékos, ún. klasszis, akit Mourinho győz meg.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2023.06.27. 21:14


Ugye mennyivel polkorrektebb, amikor Mourinhót bekezdéseken át elemzem?! :)
(Feree lesz az én Prigozsinom, amíg fel nem lázad ellenem.)
:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.06.27. 18:32


feree80 írta:állítólag volpato 7,5 milla, missori 2,5 milla plusz jövőbeli eladásuk esetén az érték 15%-a üti a roma markát, erre azt tudom mondani mind2 portugál baxa meg. :twisted:

baxa meg karsdorpot, vinát, abráhamot, perezt, spinát, belottit, kumbullát....de jó mélyen. :mrgreen:


A regi szep iidokben nem lehetett ilyeneket irni roma jatekosrol.
Meg edzorol sem.
Takaritonorol sem.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.06.27. 17:38


Perezt és Vinat is eladjuk, szóval -2 (titkon reménykedem abban még, hogy Kumbullából lesz valami).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég