Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.09. 11:58


Kétlem, hogy el akarnánk adni De Rossit, Sab is tudja, hogy abból óriási balhé lenne Rómában. És szerintem a city sem gondolja komolyan, hogy 35 millió elég lenne a világ legjobb védekező közzépályásáért. Állítólag behúzták a kéziféket költekezés terén, szerintem mindegy-mindegy alapon bedobtak egy ilyen ajánlalot, hogy lássák a szurkolók, próbálkoztak azért.

AA nálam messze van az ősrómai státusztól, emlékszem amikor nyilatkozott valami olyasmit, hogy már rég a Juvéban kéne játszania.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára slider 2012.08.09. 12:10-kor.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.09. 11:31


beállok tomm mögé: bármennyire is volt DDR-nek pár unszimpatikus megmozdulása (amit sajnos sose fogok tudni kiverni a fejemből), de a szívem szakadna meg ha más mezben látnám. 10 évente egy ősrómai topzsugás eladása épp elég trauma nekem, gondolok itt AA eladására...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.09. 11:21


egyetértek ddr kapcsán az utánam szólókkal, akik hevesebben vagy visszafogottabban, de hallani sem akarnak majd az eladásról...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.08.09. 11:12


szerintem cassano és ddr se kell feltétlenül. nem lesz BL ahol annyira rotálni kellene. ennek a keretnek heti 1 meccset olasz kupával együtt is végig kell futni.

a ddr pénzből esetleg lehetne visszatolni játékosba,de ez is csak opció
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.09. 11:07


Cassanonak nagyon örülnék, azért nem hinném, hogy a jelenlegi legjobb olasz csatár ne férne el a csapatban, ha mégsem, annak örülök mert az csapatszinten minőségi javulás lenne a javából! :P :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.09. 09:23


Elképesztő, Pizza szerződésfelbontásáról pletykálnak, az eszem megáll!

sziti 35 millát plusz bónuszoknál jár DDR ajánlatban, simán el tudom képzelni hogy eladják, de nem ezért a pénzért(remélem).
Heinze dolog is érthetetlen, őt az új vezetőség hozta, ingyé :!: ők kötötték úgy a szerződést ahogy akarták, ami tudjuk 1 év plusz a pályáralépéseivel meghosszabbodott 1 évvel, vagy a vezetőség nem tudja hogy mit akar, vagy ZZ-nek nem kell, de tőle olcsóbb, tapasztaltabb játékost évi 600000 juró nettőért nem fogunk kapni. :wink: mind anyagilag, mind a pályán mutatott teljesítményében teljesen ül/megérte/ a leigazolása. :wink: ezért is érthetetlen az egész....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.09. 08:55


Virga írta:védő híreknek örülök, Cassano sztem úgy sem jön. Amúgy Hunszi tudod te is, hogy a wikipediát akár én is átírhattam, az nem mérvadó :) (ahogy semmi sem az, amit nekem engednek átírni :D )


tudom épp ezért is írtam oda, hogy állítólag, bár az elmúlt két évben a wikipédia eléggé a pártunkon állt mivel a hivatalos bejelentés előtt már jópár játékost megjelentetett pl. Lamela, Destro, Bumba
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.08. 21:59


Virga írta:védő híreknek örülök, Cassano sztem úgy sem jön. Amúgy Hunszi tudod te is, hogy a wikipediát akár én is átírhattam, az nem mérvadó :) (ahogy semmi sem az, amit nekem engednek átírni :D )

Emlékszem a Piris-es hírt én írtam vissza hogy még nem az As Roma tulajdona. :oops: Hát úgy tűnik hogy túl óvatos voltam. De igazából nem szeretem ha a túlbuzgó szurkolók "meghackelik" a Wikipédiát.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.08.08. 21:47


Heinze-t sajnálom,hogy elmegy.Cassanonak örülnék.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.08. 21:27


védő híreknek örülök, Cassano sztem úgy sem jön. Amúgy Hunszi tudod te is, hogy a wikipediát akár én is átírhattam, az nem mérvadó :) (ahogy semmi sem az, amit nekem engednek átírni :D )
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.08. 20:01


Számomra még hihetetlen, hogy átigazolási hírekben szereplünk :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.08. 19:07


és ami még kimaradt, hogy Rhodolfoért 8 milliós ajánlatot teszünk
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.08. 19:06


Szerintem már benőtt Cassano feje lágya, de nem lenne rá szükségünk tényleg.
Inkább még egy minőségi belső védő kéne mindenképpen és akkor azt mondom, hogy a vezetőség mindent megtett ami tőle telt. Mert ugye jól számolom hogyha Heinze megy 3 belső védőnk marad (Romagnolival együtt) ami nem egy életbiztosítás.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.08. 19:04


Aquilani írta:Még Torosidis is lehetséges érkező lehet mindössze 2,5 milkóért. Cassano-t én is visszafogadnám, azért ő még mindig tud... :)


Torosidisről már reggel írtam, a Wikipédia pl már úgy közli, hogy Romás, jó kis fogás ha igaz
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.08. 19:03


Bumbáról azt pletykálják, hogy végleg jön, vagyis nem csak kölcsönbe, meg állítólag egy 95ös születésű Michele Somma is érkezik Juvéból?! :o DeRossi primaverájába.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2012.08.08. 17:28


Még Torosidis is lehetséges érkező lehet mindössze 2,5 milkóért. Cassano-t én is visszafogadnám, azért ő még mindig tud... :)
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.08. 17:26


na azt állapították meg dokik, hogy ingyulladsa van a bokájában. A gyógymód pihentetés és fizioterápia. Az implantátum benne maradhat futballkarrierje végéig.
azt valószínűsítik, hgy a bajnokság kezdetére rendbejön és játszhat.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.08. 16:51


Uvini és Rodolfo, erről a 2 játékosról pletykálnak, előbbivel kapcsolatban 3 millát olvastam, utóbbi 12 milláért hozható lenne állítólag, de csak 8at adnánk érte, nekem továbbra is úgy tűnik, hogy Uviniről már a Roma megegyezett korábban, szvsz, de lehet hogy nem győzte meg a vezetőséget, mindenesetre ha mégis igényt tartanánk rá, igyekezni kell, mert a Leverkusennek is kellene....

Amúgy a srác kinn van az olimpián, egy brazil meccset se láttam, de a csoportmeccseken asszem nem játszott, mindenesetre kétem hogy elég lenne 3 milla egy lehetséges olimpiai bajnok leigazlásához, még ha csak a padot is koptatta....:S
Romagnoliról sok szépet írnak, beszélnek, már tavaly Conti nagyon méltatta, de nem hiszem hogy ebben a bajnokságban komolyan számolna vele ZZ, szal sztem primavera lesz ebből, ahol simán vezető középhátvéddé válhat a köv.szezonban, szal én azt se bánnám ha 2 belső védő érkezne, vagy 1, de akkor Heinze maradjon.....

Ha jól értem amit Sab nyilatkozott, nem szándékoznak se DDrtől se Oszitól megválni, nyilván lenne az a pénz, teszem azt psg 70 milla DDr-ért, de 30ért kizárt hogy eladjunk, viszont nekem úgy tűnik, nem biztos hogy fog érkezni jobb bunkó, mert Balza tud min2 oldalt játszani, plusz a jollyjoker Táddénk is van, én a magam részéről kizárom annak lehetőségét hogy Táddét is elpasszoljuk. :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.08. 16:50


Jó gyerekek! Azért lássuk be, hogy Egy Totti, Cassano, Lamela vagy Destro hármas felül, BŐDÜLET lenne. A Lamela annyi gólt rógna abban a szezonban, mint még soha. Ez a két rutinróka kitömné őt zsugával....:DDDD Én most aláírnám a papírokat. Mindegy, hogy hogyan távozott. Én abszolút el tudom képzelni ZZ taktikájába...Főleg, h ráfizetnek még + el viszik Borist..:DD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.08. 15:47


Pizzával kapcsolatban elég komolyan pletykálnak a Fioról, csak akkor hiszem el, hogy lesz is belőle vmi, ha hivatalos lesz.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.08. 15:31


Cassano csak maradjon ott ahol eddig volt.. Nincs második esély neki!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.08.08. 15:28


Mit nem adnék azért, hogy Cassanót újra Roma mezben lássam.........
Ő és AA akit szívesen látnék újra! Más nem érdekel az elmúlt években távozók közül.
Szerintem Zeman rendszerében szárnyalna.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.08. 15:25


micsoda feleség:X
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.08. 15:19


A tudása alpján nagyon hasznos lehetne elöl, de a személyisége miatt szerintem nem éri meg a kockázatot. Meg gondolom csillagászati a fizuja is.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.08. 15:17


Az ég világon semmi de semmi szükségünk a ragyásra, utálom mint a xart :lol: de nem ez a legfőbb ok, hiába teknikás, lassú, és kövér, Totti mellé(aki inkább a kora miatt) nem kell még egy fék a csapatba, ráadásul túl van egy szívzűrön, kibaxottul kockázatos lenne, emellett amikor itt volt, csak bomlasztott, és sztem a szurkerek is utálják, nem beszélve a magas fizujáról......

Ha csatárt akarunk venni, ott van a cagliaris Ibrabo, vagy Muriel, ők okésok, ők jöhetnek, de nem hiszem hogy csatárra lenne szükségünk, inkább belső védőkre. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég

cron