Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.07. 15:01


á, 20 alatt el fog kelni, tuti.

csak összehozta az egyik olasz pletykasite hogy érdeklődünk damaio iránt, 25 milla körüli az ára, brazilba gólzsák, hogy nálunk mire lenne képes, a fene tudja, de inkább ő illik a jövő csapatába, mint amauri.... :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=AR9P4wZVNvo
http://www.youtube.com/watch?v=l-oG3PDJ ... re=related

Közbe Nico Lopez meglőtte első gólját a primaverába....bari meccsen....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.07. 14:33


hát az oké h ajánlottak 11 millát ha tényleg próbálkoztunk mi is sztem mi sem kevesebbel próbálkoztunk valahol 10 és 15 milla között kb. ...a probléma csak ez: A játékos szerződését tavaly hosszabbította meg a Porto 2014-ig, kivásárlási ára 30 millió euró. szal sztem ha nem ajánlanak minimum vagy 25 millát biztos nem engedik el amire az esély igen kicsi
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.06. 16:19


En Lamela feltetel nelkuli hive vagyok az elso meccse ota. Es egyre jobb es jobb. Benne latom eddig egyedul a leendo sztart. Ove a jovo! (Menez egy vicc hozza kepest nalam - es nem focitudasban)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.06. 16:00


Swaker nem tudom melyik meccseket nézed, de Lamela meccsről meccsre jobban játszott, a Napoli elleni "beadásgolja" se a gól miatt nagy dolog hanem az amit előtte csinált ahogy szerelt, ahogy megindult befele húzott rajta és kitolta megkerülős cselre ez techikailag igen nehéz kivitelezni főleg olyan gyorsan ahogy ő csinálta...és nem csak emiatt a megmozdulása miatt hanem ugy általába ahogy mozgott a pályán és próbálja jó helyzetbe hozni társait. nekem nem csalódás egyre jobban játszik, még csak 19 szerintem tavaszi csapatunk legjobbja lesz Pjanical
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.01.06. 13:32


ki az a damaio? :roll:
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.06. 13:18


osvaldo 2 hónapra kidőlt, máris a pótlásáról beszélnek, amauri és maxi lopez....xart(boris) a fosra(az előbb említett 2 úr) cserélni, pláne megvenni azért nem kéne, nem de?! :mrgreen:
ha már így jött alakult, mindenképp minőség kell, higany v müller v damaio.....hacsak nem akarjuk a törpe trio(totti, bozsan, borini) szárnypróbálgatásai között a hajunkat tépni...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.06. 10:21


MegjöttPpallotta, és a remeények szerint lerendezi a DDR-operát. Tegnap különben DDR /v. az ügynöke) tárgyalt Baldinivel, és tisztázódott helyzet. DDR –nek megfelel a 6 millió + bónuszokkal 5 évre (a kis szerény :) – f.r. ), de nem kötelezné magát el végleg, mert nem biztos, benne, hogy a Rómával nyerhet trófeákat. Ezért akar kivásárlási záradékot (ő 10 milliósat akar…. - ami azért elég nevetséges - f.r.)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.06. 01:02


Pizza-magyarázat sztem full kamu. Semmilyen családi ügy nincs olyan ami 10 percen múlik több ezer kilométer távaltból. Hacsak nem abban a pillanatban tudta meg, amit meg megint nem hiszek. Ha az agyában volt baj az otthoni dolgok miatt, és rossz kedv miatt hagyta félbe az edzés végét, akkor meg megint csak ő a hibás. Na mindegy.

DDR menedzsere meg lassan úgy beszél, hogy áttolja a felelősséget a védencére. Kezdem elveszteni a fonalat. Viszont az van, hogy mivel már január van, újból ráérnek - ezúttal júniusig. Nem óhajtok addig pletyiket olvasni erről. :evil:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.05. 20:14


Pizza - ügyben kiadott egy közleményt az egyesület, miszerint elnézést kért az edzőtől és a társaktól a tegnapi viselkedéséért, amit súlyos családi problémáival magyarázott.
"Az egyesület megértette a játékos indokait, és egyetértésben az edzővel engedélyezte, hogy a játékos haladéktlanul találkozzon a családjával Chilében"

na ere varrjunk gombot :)

DDR meg edzés végén szótlanul komoran osztogatta az autogramokat, a maradására vonatkozó kérdésekre sem szólt egy szót sem. Viszont állíólag angol leckéket vesz....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.05. 16:36


Tényleg. pláne, mert azt is olvastam, hogy baldini mekkora nagy haverja bertinek. Amúgy ma találkoznak is állítólag.

Más: DDR is különözött ma, izomfájdalmai vannak, kétséges a vasárnapi játéka.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.05. 16:18


lehet beszólt Pizzának a menedzsere a pálya széléről hogy "ok, megvan a szerződés, lejöhetsz" :D
Az utolsó apró szemernyi pozitívumot is elvesztette a szememben.. tünés innen

ezt átemelnél az idexről Ireland7 tollából (remélem nem bánja):
"Utánanyomoztam Bertinek, aki De Rossi ügynöke. Ez az arc hozta Kolarovot a Cityhez és még Savicot is. Állítólag Mancini jó haverja. Még jobb haverja Mihajlovics, akinek Mancini meg még nagyobb havera ugye. Mancini ügynöke (De Giorgis) pedig még nagyobb haverja Bertinek. A szálak összeérnek."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.05. 12:43


fradista romanista írta:Más: tegnap az edzésen Oszi sérülésén kívül volt más is: Pizarro szó és engedély nélkül lesétált az edzés végá a pályáról, kihagyva a szokásos záró stretching gyakorlatokat. LE hiába szólét utána, ő rá se hederített. Ezzel úgy tűnik vége is római pályafutásának.


ha ez így van akkor mehet a levesbe, kis kö***g kertitörpe elfelejti ha annak idején nem hozzuk el mi az intertől egy max. Parma szintü csapatokba játszott volna. menjen akkor.
Lugano szerintem jo ideiglenes megoldás lenne, csak aztán nehogy ugy járjunk vele mint Heinzével h stabil kezdő lesz belőlle :D egyébként 31 évesen belső védőként még simán lehet 2-3 jó szezonja.
Hát remélem h nem Amaurit hozzák ide nekünk, mert akkor tényleg tök felesleges volt eladni Borist. igaz nem tudthatták előre h lesérül de akkor is bármikor megtörténhet. szerintem is egy kutya Amauri meg Boris, csak még öregebb is 3 évvel xd istenem csak ne jöjjön ide...akk inkább már tényleg Quagliarellát.
mostmár nagyon kiváncsi vagyok kik fognak jönni a télen...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.05. 11:07


Most Quagliarellát akarjuk állítólag, de őt nem akarják piacra dobni egyelőre.

Más: tegnap az edzésen Oszi sérülésén kívül volt más is: Pizarro szó és engedély nélkül lesétált az edzés végá a pályáról, kihagyva a szokásos záró stretching gyakorlatokat. LE hiába szólét utána, ő rá se hederített. Ezzel úgy tűnik vége is római pályafutásának.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.05. 01:31


nálam Boris, Amauri és Osvaldo tökéletesen azonos kaliber, de úgy forgatjuk őket a klubok között mintha aduászok lennének
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.01.05. 00:21


amauri? jó, hogy nem thorgelle sanyi..
világ blődsége lenne..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.04. 23:16


Szép is lenne. Én ezt soha nem fogom elfeljteni neki - és ranieri-nek, aki szinte a londoni géprél szedette le

(a komentátorról: azért nekem a Paglia & Bersani páros s csak egy epigonja a jó öreg kappanhangú zampának: http://www.youtube.com/watch?v=9kLDp6I_cXU)

Amúgy ha tényleg tartósan hiányozni fog Osvaldo, a hírek szerint a giuvében mellőzött Amaurivel szeretnék pótolni.
(aki számomra egy ritka antipatikus futballista)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.04. 22:30


KriSSz írta:de ha ő nem is jön akkor is van egy csodafegyverünk, ő pedig Okaka :D

aztán majd... http://www.youtube.com/watch?v=2rtxGI0pBWI ezen a kommentátoron befosok :Dxd
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.04. 21:20


a sors fintora...nem baj jön Nilmar .. vagy nem :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.04. 17:28


bizonyx ez pech. Ha 2 edzéssel hamarabb történik a sérülés, még az is lehet, h. Borriello maradt volna.
Azért még nem kell pánikolni, lehet, h. csak egy sima combhúzódás, és 2 nap pihi után kutya baja.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.04. 13:24


öblítős elvtárs képe után nem sok, különben meg DeRossi is csak egy futbalqrva Roma mezbe öltöztetve(ezt a kép nélül is tudom), nesze nektek olaszok..
http://pictuary.blog.nepsport.hu/archiv ... gazi_ikon/

meg amúgy is, Grecot csak a romanews jelentette be még dec-ben, a hivatalos oldal nem.

kázmér meg vicc, vmi qrvára nem stimmel vele, vagy túl sok az ügynöke, vagy az isten tudja.....nyáron 20-25 milláról lehetett olvasni......romlandó áru lehet?! :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.04. 12:54


Greco 150ezer helyett hirtelen 700ezer +egyéb??? Nem sok ez egy kicsit?
Pizzát egy szelet pizzára is elcserélném. Vagy egy zsák krumplira, csak vigyék.

Casemiro ügynöke pedig:
"Amennyiben hajlandóak lennének 5 milliót kiadni érte, akkor bebizonyítanák, hogy nagyon értenek a tehetséges fiatalok felfedezéséhez. Az U-20-as VB után a játékost nagyon sokan dicsérték és igaz kicsit visszaesett utána a teljesítménye, de Brazíliában meg vannak arról győződve, hogy a srác igazi tehetség és a csapatuk a legjobb. Ennek hozományaként már csak 5 millióért is meg lehetne venni, nem úgy, mint pár hónappal ezelőtt, amikor 10-12 millió euró volt még az ára."
Ezeket ki kéne nyomtatni és bekeretezni majd fel a falra velük a médiasulikban. :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.01.04. 11:49


Ranieri Intere akarná a chileit? Nehéz elképzelni a tavalyi együttműködésük után, emlékezzünk csak Pizzaro látványos felgyógyúlására, miután az edző távozott a Romától.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.04. 11:22


állítólag a giuve Mottát akarja ránksózni Pizarroért :)
(sajnos már megszokták, hogy minket nem kell komolyan venni)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.03. 19:40


Boris business juvéval letudva. by NSO
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.03. 15:22


valaki valami hírt dúrjon már be :D pl. Guarínal mi a helyzet, több helyen is láttam h cikkeztek róla azóta semmi, vagy msotmár h úgy néz ki DDR marad letettek volna róla? és akk. Nico Lopez mostmár játszhat majd?
reaosns(Roma bella)
 

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 90 vendég