Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2011.07.06. 16:52


Nyilatkozott a River Plate vezetője a Clarin nevű argentin újság internetes oldalán.

Erik Lamela one step away from Rome. From Argentina to the sale of 19 year-old River Plate midfielder training is now taken for red and yellow made. "The transfer is made ​​to 80% and I think that there will be no problem in reaching a final agreement" the words of a leader of the River reported by the Argentine newspaper Clarin's website.
http://www.clarin.com/deportes/futbol/L ... 48923.html Itt az eredeti cikk. Remélem nem kamu:-)
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.07.06. 16:46


Coentrao-rol volt szó igen kábé egy hónappal ezelőtt, akkor a Benfica bekavart befenyegetett mindent és mindenkit h úgy merjen a Realba menni h ihajcsuhaj lesz, ezután csend honolt ezügyben mindenhol aztán hoppá egyszer csak Coentrao jön, ez a Real 5ik igazolása volt (most az mindegy h milyenek) az ötödik, mi 39 különböző nevet dobtunk már be a köztudatba és egy nagy büdös nulla amit fel tudunk mutatni. A Lazio 4 igazolásnál tart.
Értem h ti mit mondotok, ti meg azt értsétek meg h úgy nehéz lesz csapatot építeni ha a bajnokság előtt 1 héttel esnek be megint az új játékosok az öltözőbe.... Már van pénz, megvannak a kinézett játékosok, kell 6 ombre ez a napnál is világosabb, de az a 6 ombre most kell nem x hét múlva lastminite leigazolva, mer akkor adunk a sz*rnak egy nagy pofont és lesz huszonakármennyi játékos, ami novemberre talán egy csapattá érik...... Értsétek már meg h ez már megint vakítás ami itt folyik, a módszer ugyanaz, csak a nevek újak! Ahhh!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.06. 16:45


Donibar ügynöke nyilatkozott a skysportsnak, gyakorlatilag nekem a lényeg, - és állítólag 36 órán belül aláír a Poolhoz - hogy

If the deal is completed, Doni will join Liverpool on a free transfer and will sign a two-year contract.

Ha ez igaz, gyakorlatilag egy fillért nem látunk érte, és az én olvasatomban annyit jelent, a Poolnak így qrvára nem kell fizut emelnie, nyugodtan elfogadhatja a brazil az évi 900ezert, ezt meg kiegészítheti azzal, amit a Rómától kapni fog, mivel szabad ügynök lesz/lett, vagyis fizetünk neki hogy távozzon, ezek szerint, mondom az én olvasatomban. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.06. 15:50


L'Equipe! tehát nem olasz, nem argentin forrás aszongya lezsíroztuk Lamelát 12 M plusz bónuszokért, orvosi vizsgálat a köv. napokban várható....
(sky is vmi hasonlót csacsog, vagyis elfogadnák a 12 M-t, 1,5 M fizut és 5 éves szerződést írna alá a srác...állítólag)
cds ami meg római érzelmű, aszongya, hogy 12 M lesz az ára, a bónusz meg a jövőbeni eladása után 20%, ami még a Rivert illetné meg.

Most akkor Sab taktikát váltott? tagad, oszt lehet hogy mégiscsak igaz.... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.07.06. 14:50


Xaba írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/internazionale-ricardo-alvarez-a-milanoiaknal-folytatja-hivatalos-2084801

--- Most akkor Alvarezt lecsapták a kezünkről? Mindenkit lecsapnak a kezünkről? Ezért nem kellene egy újságíró sem, így, ha Sabatini megfigyel valakit, arról se mi se más nem tudna. Nem tudnának fölénk licitálni


Nem is értem, miért foglalkoztatjuk mi Sabatinit. Nem lett volna elég, ha mi is csak nézzük, hogy kit néz ki?
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.07.06. 14:49


tomm írta:gyorsan tegyük hozzá, hogy a tényleg nagyon jó klose 33 éves. ingyenbe került, kiváló fogás, de max 1-2 jó éve van még, szóval eldobni az agyam nem fogom tőle.
sziszé meg a tipikus a-kategóriásnak kikiálltott b-kategóriás.
egyébiránt jól igazoltak eddig, de én örülök, hogy nem ezt a vonalat követlyük...

off:
te pl janics natasát is idézőjelbe tett magyar olimpiai stb bajnoknak tartod?


Nekünk még ilyen igazolásunk sincs, és a szájkaratét hallgatva (most, hogy az általam 3 hónapja még ismeretlen Lamelát sem tudjuk leigazolni pff..) nem is számítok sok jóra.

off:
Legalább Natasa mint név szerepel a magyar nevek közt. Miroslav nincs a németek közt... Amit most a románoknál csinál a válogatott honosítgatási tervekkel(pont a románoknál) attól pedig egyenesen hánynom kell.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.06. 14:08


http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/in ... os-2084801

--- Most akkor Alvarezt lecsapták a kezünkről? Mindenkit lecsapnak a kezünkről? Ezért nem kellene egy újságíró sem, így, ha Sabatini megfigyel valakit, arról se mi se más nem tudna. Nem tudnának fölénk licitálni
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.07.06. 14:04


tomm!
Ez a követlyük,... hogy is fogalmazzak....szóval ez odabax rendesen :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.06. 13:27


gyorsan tegyük hozzá, hogy a tényleg nagyon jó klose 33 éves. ingyenbe került, kiváló fogás, de max 1-2 jó éve van még, szóval eldobni az agyam nem fogom tőle.
sziszé meg a tipikus a-kategóriásnak kikiálltott b-kategóriás.
egyébiránt jól igazoltak eddig, de én örülök, hogy nem ezt a vonalat követlyük...

off:
te pl janics natasát is idézőjelbe tett magyar olimpiai stb bajnoknak tartod?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.07.06. 12:47


Hát igen, a bugyikékek leigazoltak egy Cissét, akit mi pár éve nem tudtunk, megy egy fix "német" válogatott Kloset, szal 2 ismert nevet...
Itt meg megy a vakítás...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.06. 12:22


Lamela úgy tűnik nem jön akkor már vegyük meg Eden Hazardot :) az új Pizzaro lehetne a maga 170 centijével :P
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.06. 12:05


ha tényleg megválunk töle amit nem szeretnék akkor már legalabb Angel ára jöjjön ki belőle 4.5millió
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.07.06. 12:01


Hunszi írta:Reméljük, hogy nem csak Bojan lesz a júlusi igazolásunk és a hónap végére már nagyvonalakban össze is áll a csapat (Stekelenburg, Nego, Angel, Bojan, Lamela?? Pastore??).

Közben a Fulham 3 milliós ajánlatot tett Riiséért, és ma talán eldől DeRossi sorsa is mivel ma űlnek újra össze a szerződéshosszabítás érdekében.


Riise? 3 misi? 5 ért vettük annó :D Szerintem k...va olcsón megkaptuk. Világklasszis játékos volt!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.06. 11:13


Reméljük, hogy nem csak Bojan lesz a júlusi igazolásunk és a hónap végére már nagyvonalakban össze is áll a csapat (Stekelenburg, Nego, Angel, Bojan, Lamela?? Pastore??).

Közben a Fulham 3 milliós ajánlatot tett Riiséért, és ma talán eldől DeRossi sorsa is mivel ma űlnek újra össze a szerződéshosszabítás érdekében.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.06. 09:42


lucifer0013 írta:Állítólag 12 misit ajánl Sab Lameláért...

És 7 misit Radislav Petrovicsért aki egyes hírek szerint a Partizan játékosa, de transfermarkt szeint meg aláírt a Vitesse Arnheim-hez. érdekes :)


ha a kiesés miatt tényleg 10 millió az ára akkor most nem akaruk kockaztatni és áron felül ajánlunk...nagyon helyes :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.07.06. 07:24


Állítólag 12 misit ajánl Sab Lameláért...

És 7 misit Radislav Petrovicsért aki egyes hírek szerint a Partizan játékosa, de transfermarkt szeint meg aláírt a Vitesse Arnheim-hez. érdekes :)
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.07.06. 06:28


Ricky Alvarez átigazolásának története kicsit másképp

Sabatini és Marcelo Simonen haverok voltak már ősidők óta. Annak idején együtt itták végig Buenos Aires összes kocsmáját olyan durván, hogy a végén Sabatini a legutolsó szójatermesztő parasztban is Maradonát látott. A lényeg, hogy országos cimborák voltak Marceloval. Meg is lepte Sabatinit, hogy 2011 májusában hívást kapott tőle...
S: - Csá Marcelo!
M: - Szevasz komám! Van egy kis gondom.
S: - Mondd! Tudod, hogy haveroknak mindent.
M: - Gáz van. Le vagyok égve. A ház dőledezik, a limómat le kellene cserélni, az asszony pedig sír, hogy nem adok neki pénzt vásárolni.
S: - Rossz hírek, de hogyan segíthetnék?
M: - Van egy fiatal - de már annyira - középpályásom, aki hol játszik a Velezben hol-nem. A mentalitása rosszabb, mint Adrianoé, az izületeiről pedig ne is beszéljünk...
S: - Vegyem meg tőled ezt a játékost? De biztos hallottad, hogy most már a Roma a kenyéradóm, a nem valami libaterelő csapatnál vagyok...
M: - Nem, nem félreértesz. Tudom, hogy Lamelát akarod. Arra kérlek csak, hogy mesélj a firkászoknak arról, hogy Lamela már nem biztos, hogy elérhető. Ez jó neked, mert addig kiesik a River is - tudod, ezt már lezsírozták, emlékszel talán, hogy hogy mennek itt a dolgok... Szóval neked jó, mert Lamela addig a kutyának nem kell majd és zsebpénzért megveszed, az én kis Rickymet pedig benyeli valamelyik nagy klub nagy zsozsóért. Tudod, hogy mennyit számít a szavad az átigazolási piacon.
S: - Hmmm... Most mondasz valamit...

És így történt, hogy a Roma orra elől az Inter merda elhalászta Ricky Alvarezt. Hogy hitelesebb legyen a történet Sabatini az átigazoláskor még jókat morgott az újságíróknak, mutatva, hogy nincs túlságosan jó kedve, majd a markába röhögött egy jó nagyot és elutazott a Copa Americára Erik Lamela szerződésével a zsebében...

Remélem nem aludtatok el közben... :-)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.07.06. 00:19


ForzaRoma24 írta:Délután lapértesülés volt Coentrao híre, estére meg arra jövök haza a fociból h már hivatalos! Na ezt nevezem én ügyintézésnek, nem azt ami nálunk zajlik már megint, vagy egy hónapja udvarolunk Krkicnek, most tartunk ott h talán(?) holnap v holnapután v én már nem is tudom.... Ahh, oszt akkor legyél optimista...
Kéne vagy 6 új játékos a keretbe, jelenleg egy sincs, h legyek optimista?
Jó, tudom, befogtam!! :D

Coentraoról már egy hónapja cikkeztek, h a Reaal akarja. és most írja alá. szóval ott se pikk-pakk megy a dolog...
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.06. 00:15


Talán eddig azért nem igazoltunk, mert nem volt ki aláfirkantsa a papírokat (ez a Fradi téli esetére emlékeztet :) ):

"Eközben Fenucci lesz a Roma ügyvezető igazgatója, miután lemondott a Lecce általános menedzseri posztjáról. Viszont Cappelliéhez hasonlóan az ő szerepköre is ideiglenes, neki az átigazolások ellenjegyzése lesz a feladata."

Nem tudom mi az az "átigazolás ellenjegyzés", de mindegy is, a lényeg hogy ezt eddig nem tehettük meg, de most már megtehetjük, újabb ok a bizakodásra! :)

Amúgy erről a Coentrao ügyről már vagy 2 hete szó van, lehet egy lejárt újságot találtál... :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.07.05. 23:17


Délután lapértesülés volt Coentrao híre, estére meg arra jövök haza a fociból h már hivatalos! Na ezt nevezem én ügyintézésnek, nem azt ami nálunk zajlik már megint, vagy egy hónapja udvarolunk Krkicnek, most tartunk ott h talán(?) holnap v holnapután v én már nem is tudom.... Ahh, oszt akkor legyél optimista...
Kéne vagy 6 új játékos a keretbe, jelenleg egy sincs, h legyek optimista?
Jó, tudom, befogtam!! :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.05. 21:31


A spanyol labdarúgó-élvonalban szereplő Barcelona visszautasította a Getafe ajánlatát Bojan Krkicért. Ángel Torres, a Getafe elnöke az AS-nek elmondta, tízmillió eurót ajánlottak a válogatott játékosért, a katalánok azonban nemet mondtak erre.

„Tízmillió eurót ajánlottunk Bojanért, azonban azt a választ kaptuk: már megegyezett a Romával."

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/barcelona-visszautasitottak-a-getafe-krkicert-tett-ajanlatat-2084748
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.05. 20:47


Eddig hivatalos igazolásaink nem is lehettek mivel nem volt vezetőség aki aláírja a papirokat de mivel, hogy mostmár van ha egy hónapig is de hivatalos elnökünk így már aláírhatók a papirok tehát ettől a pontol már jöhetnek a hivatalos bejelentések.

Emelett új hír, hogy Doni csütörtökön akár már Angiliában lehet az orvosi vizsgálatokon.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.07.05. 20:33


Eddig nehéz optimistának lenni.
Most vagy van elnökünk vagy nincs!
Eddig olyan frenetikus igazolásaink vannak, mintha még mindig fillérekből gazdálkodnánk.
Csak megy a szarkavarás és a dumaláda, de eddig nem történt lényegi dolog.
Mondjuk ebben eddig is erősek voltunk, mármint a szájkaratéban.
Szóval az a lényeg, hogy nehéz optimistának lenni.
Úgy hogy pesszimistán szemléljük a történéseket, aztán reménykedünk, hogy a végén kellemesen fogunk csalódni :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.07.05. 19:04


én is optimista vagyok, lépésről lépésre látszanak haladni a dolgok, bár valóban húzzák mint a rétestésztát, én egyelőre nem látok okot, hogy fölöslegesen idegesitsem magam.
persze, lehet, hogy rosella2 lesz, de kétlem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.07.05. 18:28


Holnap jobb kedvetek lesz, meglátjátok nem fogtok mindent ilyen sötéten látni, vagy ha nem holnap remélem hamarosan mert elég lehangoló olvasni ezt a sok, szerintem indokolatlanul pesszimista hozzászólást.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron