Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.08.06. 18:10


Szerintem semmivel nem epitjuk kevesbbe a jovot, mint az elmult 10 evben barmikor.

Ha meg tudjuk tartani zaniolot, akkor , allitom, pont azert, mert nem ftattesi jon, hanem wijnaldum.

Teljes mertekben ertem f.totti allaspontjat, es osztanam is maradektalanul, ha visszatekintve nem pont az ellenkezojet latnam: a folyamatos jovoepites lerombolta a jovo folepiteset.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2022.08.06. 15:55


Ha fiatalok vannak és építkezünk a jövőre akkor az a baj , mert 5-6. hely
, nincs eredmény
Ha tapasztaltabb , korosabb kész játékosok vannak és jön eredmény akkor az a baj
Ha jönne egy még gazdagabb tulaj és folyamat költene , jönne az eredmény , de nem lenne identitás , az a baj


Pedig most abszolút van jövőkép… gazdaságilag jól működtetni a klubot… ehhez kell újra a bl , ahhoz meg most kicsit egy évben kell gondolkozni! Ha lesz bl épül tovább a dolog..
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.06. 15:15


jazon írta:Valaki vicces. Szóval azt mondod, hogy manipulatívak a számok (amiket le is ellenőrizhetsz hamar), a te véleményed viszont nem.
Szerintem ez elég korrekt felbontás, de akkor mondj egy jobb korfelosztást. Ilyen hozzászólások helyett inkább érvelj a magad igaza mellett..


Túlpörgöd.
Nem értem mi mellett kellene érvelnem. Aki jöttek öregebbek a távozóknál és sokkal öregebbek, mint a most távozók voltak az érkezésükkor. A kezdőnk átlagéletkora nő. Fiatalt nem vettünk. A szerződése8nk 1 évre szólnak fixen, aztán majd meglátjuk. Mit érveljek?
Mou mindig azonnali eredményt akar. Építeni nem tud/akar. Mi ebben az új? Ne várd már hogy karrieradatokat kutassak. Ennyit nem ér. Hidd nyugodtan az ellenkezőjét. Nem akarlak meggyőzni, csak leírtam a véleményem.

Viszont amíg nem sértő, olyan kommentet írok amilyet akarok.
Egyébként még csak manipulatívnak se gondoltam a kis kutatásodat. Nagyon be akarsz bizonyítani vmit, így egy tök egyértelmű átlagéletkor paraméter helyett, kitaláltál egy önkényes felosztást, amit soha senki nem használt még. Írsz róla egy jó hosszú valamit és ettől tényként kezeled. Felesleges.
Írd le, hogy te így hiszed/látod/gondolod és ugyanannyit fog érni.Felesleges olyan statot gyártani, ami semmivel nem jobb, mint az, amit mindenki ért és használ. Ez az ami churchilli, de nincs vele baj. Belefér csak épp nem ér többet, mint a véleményed minden extra nélkül. És mielőtt támadásnak vélnéd, ez nem lekicsinylő vagy ilyesmi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.08.06. 09:19


Wijnaldum esetében én még mindig nem találtam biztos forrást.
Di Marzio szerint https://gianlucadimarzio.com/it/wijnaldum-roma-foto-calciomercato-news-4-agosto-2022
Ő azt mondja, hogy 7+3 misi fizetést kapott a PSG-ben (eddig mindenhol 7+2 olvastam), és 1 misiről mondott le a játékos.
Azt írja, hogy kicsivel 5 misi alatt lesz a bére, vagy az 50%-át fizetjük. (Akkor ez az 5 misi vélhetően bónusszal együtt értendő.)
A lényeg, hogy a kölcsön 8 milliiós opcióval rendelkezik, azaz dönthetünk a vételről. Az opció utáni bérről nincs hír (lehet, marad ez?).
Szerintem így ez egy alacsony kockázatú igazolás, ha nem válna be, akkor nem hosszabbítunk. A bére is vélhetően kedvezőbb, mint gondoltuk.

Egy jó játékost hozunk, erős fizikummal, aki lehet, lassabb már, mint volt, de az olasz bajnokságban ez általában elfér.
Tavaly nem volt jó, ebben ki tudja, mi játszott szerepet. Lehet, megbánta, hogy a pénzt választotta, lehet a közeg nem volt jó számára, és persze lehet, öregszik.
Focizni nem felejtett el még egy év alatt, és a VB-keretbe való visszakerülés elég motiváció lesz számára.

A legfőbb gondot én abban látom, hogy mi lesz a VB után, vajon utána is motivált tud-e maradni?

Veretout ezzel párhuzamosan ment a Marseillebe, a már vázolt 11+4,5 keretében.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.08.06. 09:04


F.Totti írta:
jazon írta:6-6 évre felosztva, így osztanám fel: 18-23 éves: fiatal; 24-29 éves: középkorú, ők vannak a prime korban; 30-35 éves: idős.]

Klasszikus churchilli metodika :D
Valaki vicces. Szóval azt mondod, hogy manipulatívak a számok (amiket le is ellenőrizhetsz hamar), a te véleményed viszont nem.
Szerintem ez elég korrekt felbontás, de akkor mondj egy jobb korfelosztást. Ilyen hozzászólások helyett inkább érvelj a magad igaza mellett.

Olyan manipulatív és részlehajló voltam, hogy a várható távozók mellett azokat is kihagytam, akik a kerettel együtt edzenek ugyan, a részei, de komoly szerepet még nem várhatunk tőlük, és csak egy szűk, 20 fős keretet vettem, amibe nem számítottam bele olyan idős játékosokat, mint pl. Afena, Darboue, Tripi, vagy a 16 éves Ivkovic.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.08.05. 20:13


https://fb.watch/eJ9jZfF9bs/
érdekes bemutatás:)
Trónok harcás :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.05. 18:01


jazon írta:6-6 évre felosztva, így osztanám fel: 18-23 éves: fiatal; 24-29 éves: középkorú, ők vannak a prime korban; 30-35 éves: idős.]

Klasszikus churchilli metodika :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.08.05. 17:56


Tavaly nemegyszer játszottunk Pellegrini-Cristante-Miki 3assal középen, ahhoz képest ez szerintem nem lenne akkora visszalépés védekezésben.
Egyébként lehet csak bilibe lóg a kezem, de a keret előrelépett, muszáj lesz játékban is lépni egyet, a tavalyi fossal nem lesz top3.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.05. 16:27


Volánbusz :D :D :D
(a család hülyén néz, mit röhögök az étlapolvasás közben)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.08.05. 14:39


Hát ezt még Zeman és Bielsa sem vállalná be, nemhogy Volánbusz.:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2022.08.05. 10:10


Szerintem ezt igy kijelenteni egyelőre túl korai.
Én simán el tudom képzelni, hogy Pellegrini-Wijnaldum kezd középen, aztán ha megvan a vezetés jön Matic, utolsó 10-15 percre meg Cristante.
Egyébként meg olyan mély a keret, hogy muszáj lesz Mou-nak rotálnia a kezdőn, mert ha nem teszi, abba egészen biztosan belebukik
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.08.05. 09:24


Tudom, hogy nem lehet fix kezdőről beszélni, de ha Wijnaldum érkezik, akkor Zaniolo kezdő pozíciója ugrott. Amit a benne lévő tehetség miatt bánok, de a teljesítménye miatt nem. Ha dobnánk a háromvédőset, akkor lehetne valahogy egyszerre a pályán a nagy ötös, de az iskockázatos nagyon.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.08.05. 07:31


OFF
Cejas ifis írásai hiányoznak, kíváncsi lennék a véleményére pl. Faticantiról.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.08.05. 07:25


Az igazolások koráról, meg a csapat korfájáról:

Tavaly egy idős játékost igazoltuk, Rui személyében, és ha Oliveira fél éves kölcsönét nem számoljuk, akkor Shomu volt a második legidősebb a maga 26 évével.
Idén eddig két idős játékos érkezett, emellett két középkorú, és egy fiatal. Tervben van elől egy középkorú-középkorú csere, és a védő még kérdéses. Továbbá 'igazoltunk' egy fiatalt az ifinkből, Bove személyében.

6-6 évre felosztva, így osztanám fel: 18-23 éves: fiatal; 24-29 éves: középkorú, ők vannak a prime korban; 30-35 éves: idős. (17 és az alatti csikó, és 36 és az feletti nyugdíjas nincs a csapatban.)
Kapus: 1 idős, 1 fiatal (kicsit kockázatos a fiatal csereapus a sok helyen használt nyugdíjas helyett)
Védők: 1 idős, 1 közép, 2 fiatal. (Ide jöhet még be ember.)
Szélsők: 3 közép, 1 fiatal.
Közép: 2 idős, 1 közép, 1 fiatal.
Támadók: 5 közép, 1 fiatal. (Itt Shomu Belotti csere nem változtat (csak olaszabbak leszünk), SES-t vettem a hatodik embernek, aki ősszel átlép idős kategóriába.)
Összesen: 20 főből: 4 idős, 10 közép, 6 fiatal.

Ez szerintem egy kiegyensúlyozott korfa. A mai foci gyorsabb, atletikusabb, ezért egy fiatal keret ma már hatékonyabb lehet (mint pl. a Milané), de ahhoz vagy sok pénz kell (eléggé drágák a jó fiatalok), vagy nagyon szerencsés igazolások, vagy nagyon jó ifiakadémia.

Középpályán vagyunk a legkorosabbak, oda jött a két idős most.
Ott DM-ben jött Matic 1 évre, Cristante mellé. Papíron ez az egyetlen poszt, ahol változtatásra lehet szükség jövőre, ha minden csodásan alakulna, és mindenki csodafocit játszana (de ezért van opció még egy évre vele is). Szóval ide jövőre akár igazolhatnánk is, hiszen tudvalevő, hogy ez egy ideiglenes megoldás, azután, hogy nem igazoltuk le Xhakat, nem volt elég emberünk itt (Diawara, Darboe nem ütötte Mou szerint meg a szintet), és Oliveira is csak ideiglenesen jött.
Viszont, ez az a poszt, ahol saját nevelésű tehetségekkel legjobban el vagyunk eresztve: Darboe, Tripi (akiről beszéltük, hogy nagy tehetség), illetve Faticanti (aki az ifiben folyamatosan a koránál magasabb korosztályokban kezdő a Roma ifinél is, és a válogatottban is (U19-es EB keretben ő volt a legfiatalabb)). Szóval nem biztos, hogy muszáj lenne igazolni, ha kibekkelünk itt 1-2 évet egy időssel.
A másik poszton (CM) eredetileg egy fiatalt hoztunk volna Frattesi személyében. Ezt ne felejtsük el. Most egy idős jön, de a padon mögötte Bove lesz (nem kell igazolni fiatalt).
Szerk.: és azt se felejtsük el, hogy -a tavaszi kezdő alapján- ide Miki helyett igazoltuk Wijnaldumot (aki nála is idősebb volt), és Veretout helyett fog Bove a csereember lenni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jazon 2022.08.05. 08:23-kor.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.08.05. 06:42


F.Totti írta:Karsdorpot pozitív példaként hoztam. Kolarov jött, aki öreg volt, de a többi szélsővédő aki jött vele egyszerre, azok fiatalok. Ez lett volna a gondolatmenet.
Valószínűleg csak a szokásos és kitörölhetetlen pesszimizmus. Plusz mindent a pellegrinis, zaniolos, spinazzolás és zalewskis szemüvegemen át nézek. Ami minimálisan is kockáztatja az ő helyüket, azt túlaggódom. A holland csúcsgázsija pedig ilyen
.
Pont ez a lényeg, hogy nem kell igazolni az idős mellé fiatalt, mert megtartjuk, aki van, és kész. Ez nem a Monchi-féle lecserélem a teljes keretet 1-2 év alatt kirakodóvásár. Csupán erősítünk ott, ahol kell.

Zaniolot detektáltam, de a többit még nem, mint forrást a pesszimizmushoz. Még egyszer: Zaniolot elsődlegesen nem akarjuk eladni, de megfelelő ajánlat esetén mehet. Ez szerintem elég nyilvánvaló. Mivel két éve van hátra a szerződéséből, ezért most lenne ideális eladni, szóval tervezünk hosszabbítani vele, ha nem 'sikerülne' eladni most. Szeptemberi tárgyalásról már volt szó a mercato elején is, meg 1-2 hete is. Ha a Tottenham nem viszi el 50-ért (nem hinném, hogy egyáltalán menni akarna oda), akkor a mercato után asztalhoz fogunk ülni vele. Az eddig történésekből ez olvasható ki. Zalewski nem eladó (csak irracionális árért), Pelle mégannyira se, ez is egyértelmű. Azok az eladóak, akikre Mou azt mondja, hogy neki nem elég jó. A fizetés nem kérdés, kivéve, ha valaki irracionális bérekről kezd el beszélni (mint amikor Veretout télen azt követelte, hogy a legmagasabban fizetettekkel egyenlő bére legyen).
Aki meg egy angol bajnok, BL-győztes csapat alapemberéhez mérten azt mondja, hogy az ő fizuja is ér annyit, és azért feszeng majd, az a játékos egy idióta. Szerintem mindenki felfogja majd, hogy miért kap ennyit Wijnaldum (vagy Dybala), még akkor is, ha nem teljesítene később jól. Itt nem Diawara szintű kaliber fizetéséről van szó, az övével jogosan hasonlítgathatják a fizetésüket.

Szerintem lesz itt pénz a magas fizukra, és ennek csak örülhetünk. Abban egyetértek, hogy fontos a jó bérstruktúra, arra kell figyelni, hogy ilyen Diawarák ne csússzanak be, ahol egyértelműen túlfizetünk egy játékost.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2022.08.05. 06:07


Fogalmam sincs, miről beszélsz, F. Totti.
:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2022.08.04. 22:57


Fogkefe, fórumozó képről azért volt ennél nagyobb tévedés is. Igaz Zsolti? :D :D Karsdorpot pozitív példaként hoztam. Kolarov jött, aki öreg volt, de a többi szélsővédő aki jött vele egyszerre, azok fiatalok. Ez lett volna a gondolatmenet.

Én cejastbaz fm-ből ismertem. Jonathan Silvát pedig ünnepeltem, hogy mekkora igazolás. Értek hozzá, no.

Sn, tök igaz, nem az én pénzem. Nem is zavar, csak tartok a következményektől. Valószínűleg csak a szokásos és kitörölhetetlen pesszimizmus. Plusz mindent a pellegrinis, zaniolos, spinazzolás és zalewskis szemüvegemen át nézek. Ami minimálisan is kockáztatja az ő helyüket, azt túlaggódom. A holland csúcsgázsija pedig ilyen
.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2022.08.04. 21:47


F.Totti, az 5 milkás fizu ne zavarjon, zavarja majd Friedkinéket. Amúgy Mou tavaly 3 évről beszélt, ennyi a szerződése, ilyen távon tervez minimum. Még ezekkel az egy évesnek kinéző szorikkal is.Valsz 3 évig nyerni fogunk ilyen meg olyan dolgokat, folyamatosan különböző csapatokkal :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.08.04. 20:40


Akkor megnyugodtam picit srácok köszi.

Mr. Prada közben megérkezett egy hatalmas mosollyal. Sokan várták őt is, mondjuk Celikhez vagy Matichoz képest. Kíváncsi lennék Belottit mennyien várnák.

Amúgy ennél már csak az jobb amikor Cejas fórumozó profilképéről azt hittük ő személyesen van a képen, aztán kiderült Cejas egy kapus aki "játszott a Romában" és ő van a képen. Mi pedig évekig azt hittük, hogy ő magáról tett ki képet. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2022.08.04. 20:39


én rákeresés után sem emlékszem :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2022.08.04. 19:30


Basszus, nekem is rá kellett keresnem erre a Jonathan Silvara... :D
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2022.08.04. 18:42


Ez a Silva! Azt hittem rosszul olvasom… Ha veled baj van Fogkefe, akkor velem is.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2022.08.04. 18:19


Karsdorp igazolasnak jo, csak jatekosnak rossz
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2022.08.04. 18:05


F.Totti írta: Jonathan Silva.

Off:

Basszus olvasom ezt a nevet, mondom ki ő , igaz ezer éve szurkolók a Romának, de biztos jó régen volt itt elfelejtettem már. Erre nézem 2018-ban volt itt fel évig ráadásul 2 meccsen is játszott a Wikipédia szerint. 5.7 milliós kötelező vételünk volt hozzá. Ez EDF gyenge szezonja lehet igaz? Pedig ekkor masszívan fórumoztam itt, de se az nincs meg hogy jön, se az hogy játszik, se az hogy eligazol. :D pedig a SPAL ellen végig játszotta a meccset, másikon pedig 21 percre állt be. Érdekes, remélem minden oké velem. Amúgy jó kis Monchi igazolás volt, januárban hozta márciusig sérült volt. Júliusban távozott. :D

Amúgy Karsdorp miért lenne rossz és idős igazolás? A srác annyira régóta itt van, hogy azóta volt már minden vele. Padozott is, elszakította a szalagját, visszament a Feyenoordba aztán visszajött és azóta játszik. Szerintem ő nem rossz igazolás, Fonseca alatt jól nyomta, onnan hozta fel magát, hogy 60 perc után lépni nem tudott, majd tavaly végigjátszotta a teljes szezont. Szerintem nagy nyerni akarás és küzdés van benne. Szépen visszaépítette a karrierjét.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2022.08.04. 15:27


Továbbra is azt állítom, hogy az elsőnek kijövő számok alapján ez egy jó üzlet. Azóta ezek módosultak, várjuk meg a végét, mik is a számok pontosan.
Azt is állítom, hogy ő a fizetési sapka tetejét megérdemlő kvalitás, az más kérdés, hogy bejön-e végül, az mindig lutri, ezt már hosszasan kifejtettem itt a fórumon.


Ahogy várható volt, a bejövő üzlet megköttetett, így Veretout is mehet.
Di Marzio szerint megvan az egyezség a Marseilleiekkel.
11 millió + 4,5 millió bónusz. A bónusz 15 meccs, és 30 meccs után 1-1 millió, illetve 2,5 millió, ha elérik a BL-t jövőre.

Emellett Villar még közelebb került ahhoz, hogy kölcsönbe a Samphoz menjen.
Perez Vigo kölcsöne is közel van már, állítólag végül belementek a kötelező opcióba.
Kluivert esetében is közel a megegyezés, 10 millió körül viheti a Fulham.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég

cron