Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.08.23. 18:25


Ha nem lenne ez a sérülése, számomra egyértelműen első számú választás lenne a holland a kapuban, viszont ha tényleg kidőlne most fél évre rendkívül nehéz dolga lenne újra kezdőbe verekedni magát később, mivel még egészségesen is volt úgy, hogy nem rá esett a választás a felkészülés alatt. Ez betudható ZZ kísérletezésének is, de a sok pletykát figyelembe véve valószínűnek tartom, hogy nem annyira biztos az ő helye a csapatban. Meglátjuk most hogy jön-e még ez az uruguayi kapus. Ha fél évet ki is kell majd hagynia Steknek, én azt szeretném ha itt gyógyulgatna és visszatérne a csapatba. Lobont személyében én egy minőségi cserét látok, mindenképp jobb mint az elmúlt évek Donija vagy Arturja. JS-t azért nem írom mert őt nagyon szerettem, bennem maradt az a Brescia elleni meccs amikor az utolsó percekben ott sírt a kapuban szegény. Svedkauskas meg végső esetben kerülhetne csak csapatba.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.23. 14:13


én sajnálnám ha ő is tiplizne, tényleg voltak hibái, de összességében még így is inkább + kép alakult ki róla, mintsem - .......
Nálam tavaly a 3 legjobb igazolás között ott volt Heinze, Borini, Stek, durva lenne ha már egyik se itt kezdené a szezont....
Ráadásul egyik se az a nagy bérű, fizetésű játékos...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.23. 14:11


feree80 írta:mondjuk csuda tudja, itt 8 milláról írnak, ami juróban 10...persze pletyka

elolvasták a hozzászólásomat, tudják, hogy én döntök mennyiért megy :D :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.23. 14:09


tőlem mehet
kapuskérdés nálam nincsen amióta sikerült megszabadulni Donitól :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.23. 13:58


Stek nem egy derSar, de pont hogy a csapat legerősebb részének a kapusposztot éreztem. :wink:
pletyka, nem pletyka, ha el akarjuk adni, azt a pénzt 100 hogy megakarjuk érte kapni, amit tavaly fizettünk érte.....

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... rg-1274357

mondjuk csuda tudja, itt 8 milláról írnak, ami juróban 10...persze pletyka
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.08.23. 13:42


Érdekes ez a kapuskérdés nálunk, tavaly ilyenkor az volt a legbiztosabb pont a csapatban és azt hittük ez évekig így is marad.
Most meg lehet lesz egy ütőképes csapatunk kapuskérdéssel. A végén még a sokszor lesajnált Lobont scudettoval a nyakában ünnepelhet jövőre úgy, hogy ő volt az elsőszámú kapus. :)
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.08.23. 13:33


hát a 6 millió font az pont ott körül van sztem 8-9 millió euró között...
nagyon jó kapus sajnálnám ha elmenne, bár sztem a fulham nem valami nagy kihívás neki szeerintem ő azért komolyabb csapatba szeretne menni. de viszont van benne igazság a vezetők részéről is...sérült a válla, nem tudják hogy meg akarja e műtettni vagy nem...ha igen akkor fél év az biztos kihagyás szal sztem ebben az évben már semmi lesz belőlle, mert egyből ugysem állna vissza első számu kapusnak. de ha meg nem akkor szenvedve játszik..annak sincs értelme, főleg hogy utána még rosszabb is lehet.
szal érdekes kérdés ez mert jó kapus de így van benne veszély, és a vezetőségnek is igaza van hogy venni akarnak még 1et biztosítéknak ...nem akarnak két szék közé esni
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.23. 12:10


Stekért nekem ennyi kevés, egy 8as a minimum sztem amennyiért el lehetne adni :/ bár szerinteem ezek a pletykák csak azért mennek, mert most jött ez az uru gyerek és úgy vannak vele a firkászok is, hogy nem véletlen
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.23. 11:45

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.23. 10:42


lucifer0013 írta:Szerintem meg ez egy kölcsön, csak meg van csűrve-csavarva. A Barcának kötelessége visszavásárolnia Krkićet, nekünk meg opciónk van a megvételre, ergo nem megy Bojan sehova. Ha el akarják sózni, akkor a Barcának költenie kellene, ráadásul lehet hogy többet (ki tudja mi van a szerződésben arra az estre, ha az ügyletet már a felénél lezárnák). Mint a mellékelt ábra mutatja ebben az idényben a spanyolok eléggé visszafogottan aprítanak a levesbe.

Gyakorlatilag valoban kolcson, jogilag azonban nem, es igy lehet az, hogy kolcsonbe adjuk a "kolcsonbe" levo jatekost.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.23. 09:22


Pletyka, állítólag Sab együtt ebédel Pasarellával, a River Plate mindenható urával, máris megszületett az a feltételezés, hogy ennek German Pezzella lehet az oka, tavaly volt róla szó, van eus passportja, és belső védő......mondjuk az is lehet, hogy csak barátok, és ha már erre jár Sab meghívja az ürgét egy ebédre, sok minden lehet.... :)

pedzegetnek olyat is, hogy mi lehet a Bozsan pletykák mögött, szal már olyan ötletelést is láttam, ahol azt írják, hogy így el lehetne jutni G.Rossihoz, csak megjegyzem, ő ebben az évben tudtommal pályára se léphet....de hát mercato van, pletykahegyekkel.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.23. 08:50


stekre lehet, hogy 6 hónapos kihagyás vár vállsérülés miatt
http://www.forza-roma.com/53371/stekele ... i-di-livio
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.23. 06:03


ha jól emlékszem ha most veszik vissza akkor nem vesztenek semmit mert ők is 12 millát kell kitegyenek amennyit mi pengettunk, jövőben emelkedik meg ez az összeg 13ra, de én sem hiszem, hogy eligazolna
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.22. 21:13


Szerintem meg ez egy kölcsön, csak meg van csűrve-csavarva. A Barcának kötelessége visszavásárolnia Krkićet, nekünk meg opciónk van a megvételre, ergo nem megy Bojan sehova. Ha el akarják sózni, akkor a Barcának költenie kellene, ráadásul lehet hogy többet (ki tudja mi van a szerződésben arra az estre, ha az ügyletet már a felénél lezárnák). Mint a mellékelt ábra mutatja ebben az idényben a spanyolok eléggé visszafogottan aprítanak a levesbe.
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.22. 20:17


Marquinhos kapcsán:
A szerződésbe bekerült egy záradék is, melynek értelmében a Roma akkor veheti meg a játékost, ha legalább 8 tétmeccsen pályára lép majd és azokon legalább 45 percet a pályán tölt.

Azért vagy ő.. vagy az ügynöke tud valamit! Szép munka ez a szerződés (számukra legalább is)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.22. 19:11


slider írta:
F72Quadraro írta:Na akkor ahogy várható volt, az olasz labdarúgás nem akar megtisztulni...


Borítékolható volt, hogy ez lesz. Amúgy biztos vagyok benne, hogy Conte büntetését is enyhítik még, találnak rá módot, ha nem megy a szekér.


Mit követett el pontosan Bonucci? Mert ha akkora nagy dolog lett volna, akkor gondolom nem hagyják, hogy végigjátssza az egész EB-t, és meg se büntetik. Valahol el kell kezdeni megtisztítani a labdarúgást de nem feltétlen a játékosoknál. Egy korábbi PL játékos nyilatkozta, hogy rendszeresen voltak fogadási ,,csínyek" Angliában is ilyenekre, hogy kié lesz az első bedobás, ki kezd, kié lesz az első szöglet.
Én nem bánom, hogy nem meszelték el őket, így nem lesz mire fogni ha elbukjk a Scudettót :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.22. 19:09


feree80 írta:
sebastian írta:Valaki pont itt írta, hogy olyat még nem látott a scudetto, hogy kölcsön játékost kölcsönadtak volna..:DDDD Remélem így is lesz..:D

én sem :) :) de mindig azt próbálom ide beírni, amit pletykálnak, az egyik nap tényleg az volt, hogy kölcsönbe van itt, szal tovább kölcsönözni nem lehet...


csak mi fogjuk fel kölcsönnek de elvileg nem az, rendesen megvettük annyi különbséggel, hogy van egy záradék ami segítségével vissza vásárolhatja a Barca 2 év múlva, de ettől még nem kölcsön, viszont ezalatt a két éven alatt bármit csinálhat vele Roma ergo el is küldheti valahova kölcsönbe
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 17:09


sebastian írta:Valaki pont itt írta, hogy olyat még nem látott a scudetto, hogy kölcsön játékost kölcsönadtak volna..:DDDD Remélem így is lesz..:D

én sem :) :) de mindig azt próbálom ide beírni, amit pletykálnak, az egyik nap tényleg az volt, hogy kölcsönbe van itt, szal tovább kölcsönözni nem lehet...mondjuk azt meg nyugotan ki lehet zárni, hogy a samp mevenné. :wink: de persze lehet hogy csak kacsa az egész ami kialakult körülötte....
amúgy meg pont az hogy túl sok a kacsa most bozsan körül, és erre mondják, hogy nem zörög a haraszt.

friss, és a mostani, ha jól értem, a Samp sportigazgatója azt mondta, hogy nehézkes eza Bozsan transzfer, mert ez csak úgy valósulhatna meg ha a barca visszaveszi, megveszi, és úgy adja kölcsön a Sampnak........nem nagyon hiszem hogy a Barca ezt óhajtaná, bár jövő nyáron viszont meg kell hogy tegyék...:S mert nem fogjuk megvenni.

amúgy volt egy egyik olasz oldalon egy szavazás, sztem lopez mint lehetőség nem volt benne.
íme a végeredmény, engem a győztes 3as meglepett :wink: én a 2dik helyezettre szavaztam.

Voti totali: 19213
Osvaldo-Totti-Lamela 4,35 %
Osvaldo-Totti-Destro 16,01 %
Totti-Destro-Bojan 11,97 %
Bojan-Osvaldo-Lamela 4,56 %
Osvaldo-Destro-Lamela 27,22 %
Osvaldo-Totti-Bojan 2,02 %
Bojan-Lamela-Destro 33,87 %
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.08.22. 16:43


ezzel a névvel ahogy mondtátok, volt egy focista és egy kapus is. Mindkettő ismert az én korosztályomnak (és a nálam idősebbeknek :D). A kapus cserekapus volt az argentinoknál, majd kényszerűségből kellett beállnia és szinte minden 11-est kivédett. Banyek, kb irányította a rúgó játékost, hogy amerre ő vetődik, arra rúgja...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.22. 16:43


feree80 írta:állítólag összejöhet Di Mariano is, akiben egyesek az új Tottit látják, 95ös születésű trequartista, rem Sab elhozza..... :)

Ipolito, vagy ki fene, fifa ügynök, azt mondta ha Gojkoecsea 3dik számú kapusnak jön, akkor rendben van, ha Stek helyére, akkor a Roma rossz üzletet csinál, sőt vmi olyasmit is mondott, hogy vannak jobb uru kapusok nála, vmit lábban nem is elég jó, ha jól értem Chimentihez hasonította..... :S

állítólag a Samp vinné Bozsant! :o :S gondolom kölcsönbe, de akkor nálunk mi lesz?! Borist beveszik a buliba?! vagy Tallot hozzuk fel? mondjuk egyelőre pletyka, de múlkor is elmondtam erről a vélemény, vagyis nem MOST nem bontanám meg, amink előre van, vagyis azt a 6os fogatot.....


Valaki pont itt írta, hogy olyat még nem látott a scudetto, hogy kölcsön játékost kölcsönadtak volna..:DDDD Remélem így is lesz..:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 16:19


állítólag összejöhet Di Mariano is, akiben egyesek az új Tottit látják, 95ös születésű trequartista, rem Sab elhozza..... :)

Ipolito, vagy ki fene, fifa ügynök, azt mondta ha Gojkoecsea 3dik számú kapusnak jön, akkor rendben van, ha Stek helyére, akkor a Roma rossz üzletet csinál, sőt vmi olyasmit is mondott, hogy vannak jobb uru kapusok nála, vmit lábban nem is elég jó, ha jól értem Chimentihez hasonította..... :S

állítólag a Samp vinné Bozsant! :o :S gondolom kölcsönbe, de akkor nálunk mi lesz?! Borist beveszik a buliba?! vagy Tallot hozzuk fel? mondjuk egyelőre pletyka, de múlkor is elmondtam erről a vélemény, vagyis nem MOST nem bontanám meg, amink előre van, vagyis azt a 6os fogatot.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.22. 15:58


kedveltem a fickót, jó vágású, karakteres ember volt a kapuban
hirtelen erre az urura azt hittem hogy valami rokona, de amint kiderült hogy uru nyilvánvalóvá vált hogy nem, mivel argentin az öreg
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 15:35


F72Quadraro írta:Ezzel a névvel '80-as években volt egy baszk focista. Athletic Bilbaóban játszott, spanyol válogatott is volt.

a 90es vb volt az első olyan torna, amit a tvből követtem, onnan rémlett a neve, vagyis a magyaros neve Gojkoecsea :) vagyis a neve ismerős volt, csak arcot nem tudtam mellé állítani, jutubon különben fenn van 90ből. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.08.22. 15:32


Nem is akármilyen kapus volt a névrokon.

A 90-es VB elődöntőben az Olasz-Argentinon ő védte az ellen kapuját, ha jó emlékszem 1-2 11-est megfogott a büntető párbajban.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.22. 15:29


Én is ezt mondom, hogy utólag adott bajnoki cím egy rakat semmivel ér fel. Egyébként ha a sporik nem fújkálják el a meccseket, akkor minden csak a csapaton múlik! Éppen ezért bízom ZZ-ben. Talán ő kiveri a srácokból a maximumot! És ha így sem lesz meg a bajnokság, akkor nem kell szégyenkezni. A Catania pont jó lesz nekünk kezdő meccsnek!!! Annyira jó lenne verni nekik egy 5-öst...:D Én egész héten vigyorogva járnék mindenhova...:DDD Ünnep lenne a javából..:DD
Egyébként mikor játszunk vasárnap?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2012.08.22. 15:32-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég

cron