Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.08.14. 18:43


ForzaRoma24 írta:
Hunszi írta:
feree80 írta:Dodo meg valami félelmetes, vmit nagyon tudnia kell a srácnak, ha a Roma leigazolta, mert állítólag novemberben lesz hadrafogható, vagyis állhat ZZ rendelkezésére.....


zsákbamacska ezt tény viszont simán megérte ingyen...főleg, hogy a következő Roberto Carlosnak tartják és a MU is érdeklődött iránta :)


Már a mi játékosunk egy ideje, de novemberig mi is csak érdeklődhetünk utána... hagyjuk is... amúgy meg ha valóban ő a következő Robi Carlos akkor nekünk már régen rossz, nagyjából semmibe nem néztem azt a manuszt sose... inkább legyen az új Marcelo, ha már brazil balbekk... ;)

Marcelo csak szerintem egy kis idegesítő idióta f.sz?
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.14. 18:05


off
http://www.youtube.com/watch?v=vnB_4Jtfy6A
az egyik, hanem a legnagyobb. :wink: :)
on
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.14. 17:59


Nem szeretek személyeskedni de Roberto Carlost nem elismerni nettó hülyeség. Ha csak a lövőtechnikáját vesszük figyelembe már akkor is footballtörténelmi jelentőségű játékosról beszélnénk pedig ő ezen kívül még tudott egyet és mást. Pl meccsenként 10 km-t futott, labdabiztos volt, tűrhetően védekezett, jól adott be, nem volt olyan meccs amin nem akart volna meghalni stb... Mondanám hogy néz meg néhány galaktikus kori Real meccset de valószínűleg úgysem tudna meggyőzni ha ez sem tudott: http://www.youtube.com/watch?v=Jj6bmSW2ZIs (És szerintem ebből egy-kettőnél voltak nagyobb góljai is)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.08.14. 15:04


Hunszi írta:
feree80 írta:Dodo meg valami félelmetes, vmit nagyon tudnia kell a srácnak, ha a Roma leigazolta, mert állítólag novemberben lesz hadrafogható, vagyis állhat ZZ rendelkezésére.....


zsákbamacska ezt tény viszont simán megérte ingyen...főleg, hogy a következő Roberto Carlosnak tartják és a MU is érdeklődött iránta :)


Már a mi játékosunk egy ideje, de novemberig mi is csak érdeklődhetünk utána... hagyjuk is... amúgy meg ha valóban ő a következő Robi Carlos akkor nekünk már régen rossz, nagyjából semmibe nem néztem azt a manuszt sose... inkább legyen az új Marcelo, ha már brazil balbekk... ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.14. 13:03


bigg írta:Ez a Torosidis egy abszolute Jolly Joker:

Playing position: Full back, Midfielder, Winger

pont mint Táddé.... jobb,bal, elől, hátul :D

Julio Sergio felépült sérüléséből, és állítólag a Siena, Botafogo és precijóskáék is elvinnék.....
Ismét előkerült Rolando(zöldfoki portugál, szal útlevéllel biztos nem lenne baja :D :D ), kölcsön opcióval, de vhogy nem hiszek benne, hogy ebből bármi is lenne..... :S

Amúgy Caprari betalált azon a mai meccsen, amit ZZ megtekintett..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.14. 13:02


Ez a Torosidis egy abszolute Jolly Joker:

Playing position: Full back, Midfielder, Winger
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.14. 12:40


feree80 írta:Dodo meg valami félelmetes, vmit nagyon tudnia kell a srácnak, ha a Roma leigazolta, mert állítólag novemberben lesz hadrafogható, vagyis állhat ZZ rendelkezésére.....


zsákbamacska ezt tény viszont simán megérte ingyen...főleg, hogy a következő Roberto Carlosnak tartják és a MU is érdeklődött iránta :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.14. 12:00


Mivel 16án lesz legközelebb edzés, ZZ gondolt egy nagyot, és átruccant Pescarába, ahol megtekintette egykori csapatának edzőmeccsét, és együtt ebédel az egykori főnökeivel, sőt az egész napot Pescarában tölti!

:)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.14. 09:12


Slider,Sebastian : besírok:))

bence írta:
slider írta:Az a baj a kölcsönnel, hogy mindig úgy fogunk járni, mint az előző szezonban. Elviszik egy évre, aztán hiába rögzítünk átigazolási árat, eszükben sem lesz megvenni és hiába adjuk minden évben kölcsön, egyre nehezebb lesz túladni rajta. Ritka nagy fogyatékos ez a Pradé! :twisted:

Egyetértek, DE két fontos dolgot kihagytál.
1. A játékos bérét a kölcsönző klub fizeti, ami jelentős anyagi plusz ugyebár
2. Még ha nem is akarja megvenni a kölcsönző klub, mi van ha olyan teljesítményt nyújt amire felfigyel egy mindenkit összevásárlós csapat és elviszi jó pénzért? Na ezért van benne ráció szerintem.

Majd az átigazolás utolsó óráiban kölcsönadjuk, ha addig nem veszi meg senki.
Mindenképp kell vele valamit csinálni.. 4,5 misit keresett az első évben és a következőkben meg 5,4 et.. -by Wikipedia
feree80 írta:
Állítólag Marquinhos most kapta meg az eu-s státuszt :) elég komoly......

Akkor szeretettel várjuk:) Jó hamar sikerült elintézni...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.14. 08:11


Már van ahol azt pedzegetik, hogy a Marquinhos transzferhez nem sok kell hogy hivatalos legyen, emellett állítólag Uvini visszautasította a Saktart aki tán 360 ezer juró s fizetéssel csábította a srácot, megint előkerült az a lehetőség, hogy megszerezzük Uvinit, majd lepasszoljuk a Sampnak hogy tapasztalatot szerezzen és fejlődjön, onnan meg megkapjuk Gastadellot, logikus lépésnek tartom, divatos szóval élve ezzel már el lehetne érni a védelem mélyítését, stabilitását. :wink: kérdés mit szólnak ehhez a Sampnál, vagy Gastadello akarna e jönni, azok után hogy a serie B-ben is kitartott a Samp mellett....:S a másik számomra nem éppen lényegtelen kérdés, ha ezt a cserét meghúznánk, mi vagy hogy lenne velük jövőre? mert azért Uvini mégiscsak a jövő......

Állítólag Marquinhos most kapta meg az eu-s státuszt :) elég komoly......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.14. 07:30


f72: teljes mértékben egyetértek veled, én csak a hetenkénti -főleg a vesztes/döntetlen meccsek utáni- már-már formális hőzöngéstől félek, mert borzasztó gyenge... meglátjuk
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.13. 22:23


bence írta:1. A játékos bérét a kölcsönző klub fizeti, ami jelentős anyagi plusz ugyebár


Attól függ hogy szól a megállapodás, van hogy csak egy részét fizeti a kölcsönző klub a játékos fizujának, Boriello magas bérét figyelembe véve ez valószínűbb, mert ha jól tudom 5 millio euro körül keres és így tulajdonképpen 1 évi kölcsönért 5 millát kéne fizessenek, ami nem biznisz mivel 10 milla alatt már igazolható.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.13. 22:09


slider írta:Az a baj a kölcsönnel, hogy mindig úgy fogunk járni, mint az előző szezonban. Elviszik egy évre, aztán hiába rögzítünk átigazolási árat, eszükben sem lesz megvenni és hiába adjuk minden évben kölcsön, egyre nehezebb lesz túladni rajta. Ritka nagy fogyatékos ez a Pradé! :twisted:

Egyetértek, DE két fontos dolgot kihagytál.
1. A játékos bérét a kölcsönző klub fizeti, ami jelentős anyagi plusz ugyebár
2. Még ha nem is akarja megvenni a kölcsönző klub, mi van ha olyan teljesítményt nyújt amire felfigyel egy mindenkit összevásárlós csapat és elviszi jó pénzért? Na ezért van benne ráció szerintem.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.13. 21:01


slider írta:
Xaba írta:Mi is ezt csináltuk (Gago,Kjaer) és csináljuk (Bojan) :D


Igen, de mi jó fejek vagyunk, nekünk szabad. :D


Mán megint kéne az a BIG LIKE EMOTIKON...:DDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.13. 19:51


Xaba írta:Mi is ezt csináltuk (Gago,Kjaer) és csináljuk (Bojan) :D


Igen, de mi jó fejek vagyunk, nekünk szabad. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.13. 19:42


Mi is ezt csináltuk (Gago,Kjaer) és csináljuk (Bojan) :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.13. 19:40


Az a baj a kölcsönnel, hogy mindig úgy fogunk járni, mint az előző szezonban. Elviszik egy évre, aztán hiába rögzítünk átigazolási árat, eszükben sem lesz megvenni és hiába adjuk minden évben kölcsön, egyre nehezebb lesz túladni rajta. Ritka nagy fogyatékos ez a Pradé! :twisted:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.13. 18:52


állítólag precijóskáék vinnék Borist, de csak kölcsönbe, viszont Sab végleges eladásban gondolkodik.... :) ez dícséretes, de jelenlegi helyzetünkben ha állnák az éves fizuját, én a kölcsönnel is beérném......
bár tényleg az lenne az igazi, ha palira vennék precijóskát, és végleg el tudnánk neki boltolni.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.08.13. 17:05


Dodo leigazolása már az elején furcsa volt, de lássuk be, hogy ő egy zsákbamacska: ha felgyógyul és egészséges lesz, akkor egy szélvészgyors balbekkünk lesz, aki simán lehet a világ legjobbjai között is a maga posztján. Persze ha egyáltalán felgyógyul és nem sérül rá. Ehhez képest szinte ingyen volt...

A hátsó alakzat igen gyenge így. A szélek még csak-csak (szerencsére(?) paripa mindkét szélen ellavíroz, csereként teljesen oké), viszont középen szerintem látjuk még idény közben De Rossit és meg mernék esküdni, hogy Romagnoli vagy egy másik primaverás is eljuthat 8-10 meccsig. Akár igazolunk egy fiatal brazil középhátvédet, akár nem...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.08.13. 16:34


Trigoria írta:http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424356_392278444166309_78982785_n.jpg
Mister Zeman, én ILYEN "férfit" nem tudok edzeni!!!!


Like! :lol:
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.13. 16:31


Borisnál ismét előkerült a Spurs, de a játékos inkább olaszban maradna :(
Pletykák vannak a Milanról, precijóskáékról, és tán ma az Inter is infót kért a kiváló Borisról...
Perrotta továbbra se akar a szerz.felbontásáról hallani és tárgyalni....
Dodo meg valami félelmetes, vmit nagyon tudnia kell a srácnak, ha a Roma leigazolta, mert állítólag novemberben lesz hadrafogható, vagyis állhat ZZ rendelkezésére.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.13. 15:36


Ha arra célzol, hogy egy vasat sem kaptunk belőle (pedig sok vasat érne) akkor igazad van. Azért meg lehetett volna oldani, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.13. 15:02


http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 2785_n.jpg
Mister Zeman, én ILYEN "férfit" nem tudok edzeni!!!!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.08.13. 14:40


Xaba írta:Mexes? hmm.. Én szívesen látnám a szőke fejét ismét a védelemben. Bár nagy az arca meg minden, de pont ilyen erőszakos védő kell középre

Nagyon csíptem régen, de most már ne jöjjön.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.13. 11:49


F72Quadraro írta:A meccs alatt meg telefonon a másodedzőnek adja az utasításokat a tribünről a csapatnak, akit egész héten ő edz. Milyen eltiltás ez? Ezeket már csak én mondom.

Úgy tudom, a bírói ítélet külön kitér arra, hogy nem tarthatja a meccsnapon a csapattal a kapcsolatot, sem telefonon, sem Mou féle szerelmes leveleken keresztül és az öltöző közelébe sem mehet. Az más kérdés, hogy az olaszok mennyire veszik komolyan az ilyesmit.
ZZ-ra vissza térve én örülök neki, hogy vannak ilyen emberek, akik ennyire kitartanak a sport tisztasága mellett. Lehet mondani, hogy elavult ez a hozzáállás vagy akár azt is, hogy emiatt a klub fog pórul járni, de én örülök neki, hogy egy olyan ember az edzőnk, aki a klubhoz méltó értékeket képvisel. Anno amikor volt a juvés beszólós botránya, úgy tudom, hogy senki nem vette igazán komolyan, itt is hagyta a csapatot és pár év múlva amikor lebuktak a zebrák mennyire vették elő ezt az embert? (ez nem költői kérdés, sejtésem nincs mi a válasz). Most itt van újra, meglátjuk mit ér el, de egy dolog biztos. Olyan edzőnk van, aki tisztességes és akár tűzzel vassal megvédi a klubbot, ha minket valami hátrányosan érintene. Így azért nyugodtabb vagyok a szezonkezdet előtt :)
Mexes meg elhagy minket ingyen, hogy utána pénzért visszavásároljuk? Kiváncsi vagyok mit gondolnak erről a szurkolók :roll:
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég

cron